abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13689 ) ( تعداد نظرات : 48 )مدیرکل تشکیلات و بهبود روش‌های شهرداری تهران گفت: بازنگری و اصلاح طرح طبقه‌بندی مشاغل شهرداری تهران در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران، سجاد احمدوند با اعلام اینکه طرح طبقه‌بندی فعلی و ملاک عمل شهرداری تهران از سال 1355 تاکنون بازنگری نشده است، افزود: به دنبال توسعه و تغییر برخی ماموریت‌ها و وظایف شهرداری تهران در سنوات اخیر، عدم بازنگری شرح شغل‌ها و شرایط احراز مشاغل، سبب ناکارآمدی طرح طبقه‌بندی مشاغل فعلی شده است.

وی خاطرنشان ساخت: بر این اساس بروزرسانی روش ارزیابی و طبقه‌بندی مشاغل شهرداری به تناسب شرایط کاری و ماهیت فعالیت‌های جدید سازمان، امری اجتناب‌ناپذیر و ضروری به شمار می رود.

مدیرکل تشکیلات و بهبود روش‌های شهرداری تهران  با اشاره به تاریخچه طرح طبقه بندی مشاغل گفت: در سال 1355 بنا به پیشنهاد شهرداری تهران و مطابق نیازهای آن زمان، طرح طبقه‌بندی مشاغل توسط سازمان امور اداری و استخدامی کشور تصویب و اجرا شد. پس از آن در سال 1359 باتوجه به لزوم بازنگری مجدد و نیاز به اصلاحات جدید، به طور مجدد پیشنهاد اصلاحات طرح مذکور به سازمان امور اداری و استخدامی وقت ارائه و توسط آن سازمان تغییراتی در طرح ایجاد شد که به واسطه عدم تطابق تغییرات ایجادی با وضعیت شهرداری تهران قابلیت اجرایی شدن نداشت.

وی ادامه داد: از این رو بر اساس درخواست شهرداری تهران سازمان امور اداری و استخدامی در سال 1360  مصوبه سال 1359 را ملغی و طرح مصوب سال 1355 با اصلاحاتی کماکان به عنوان ملاک عمل شهرداری به قوت خود باقی ماند.

احمدوند با اعلام وجود 10 رسته شغلی در طرح طبقه‌بندی مشاغل فعلی شهرداری تهران، افزود: بیشترین گروه شغلی مربوط به رسته اداری مالی با 6 گروه و سپس رسته‌های خدمات شهری، پزشکی و فنی با 4 گروه شغلی است. همچنین رسته‌های خدمات کامپیوتری و کشاورزی دارای کمترین گروه شغلی در شهرداری تهران هستند.

به گفته این مسئول، از بین پست‌های سازمانی موجود شهرداری تهران، 62 درصد پست‌ها در رتبه‌های شغلی 9 الی 14 قرار دارد که توزیع اکثر آنها در رسته مدیریت و ستاد و در مشاغل کارشناسی و مدیریتی است.

وی اعلام کرد: از مجموع پست‌های شهرداری تهران، حدود 11 هزار پست کارشناسی و حدود 5 هزار پست دیگر مدیریتی است. نمودار توزیع رتبه‌ها نشان می دهد در رتبه‌های 13 و بالاتر تراکم بسیاری وجود دارد.

احمدوند خاطرنشان ساخت: بر همین مبنا، به منظور رفع چالش‌های موجود، بازنگری طرح طبقه‌بندی مشاغل شهرداری تهران، برای حفظ پویایی سیستم و بکارگیری ظرفیت انسانی و تخصصی کافی و مناسب در راستای اجرای مدیریت نوین شهری و همسو با اهداف استراتژیک کلان‌شهر تهران، با محوریت اداره کل تشکیلات و بهبود روش‌ها و اداره کل منابع انسانی انجام خواهد پذیرفت.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 5دقيقه قبل
يکشنبه 30/6/1399 - 13:32
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13689 ) ( تعداد نظرات : 48 )مسیرهای منتهی به 121 مدرسه در شمال تهران با هدف ساماندهی محل تردد دانش آموزان و شهروندان با اجرای تمهیدات ترافیکی ایمن سازی شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک محمد خردمند معاون حمل نقل وترافیک این منطقه با بیان مطلب فوق اظهار داشت: همزمان با بازگشایی مدارس همانند سالیان گذشته اقدامات ترافیکی لازم جهت رفاه حال دانش آموزان و شهروندان توسط معاونت حمل ونقل و ترافیک صورت پذیرفت.
وی افزود: شیوع ویروس کرونا در کشور و شرکت غیر حضوری دانش آموزان در مدارس باعث شد امسال بر خلاف سالیان گذشته در ابتدای بازگشایی مدارس شاهد ترافیک سنگین نباشیم، با این حال معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه با همکاری پلیس راهور تدابیر ترافیکی جهت جلوگیری از گره های ترافیک در زمان بازگشایی مدارس را اجرا نمود.
این مقام مسئول عنوان کرد: 242 مدرسه در شمال تهران قرار دارد که با اقدامات اجرا شده، تا شعاع 250 متری مقابل 121 مدرسه که نیاز به ساماندهی داشتند ایمن سازی شد.
خردمند افزود : 70 هزار متر طول خط کشی محوری، خط کشی یک هزار و 95 بلوک عابر پیاده مقابل مدارس، نصب و مرمت 100 تابلو محل عبور دانش آموز، 200 نوشتار یا کف نویسی در معابر، نصب 19 سرعتکاه آسفالتی و سرعتگیر، نصب ومرمت 18چراغ راهنمایی ، نصب 400 استوانه ایمنی، همسطح سازی 150 متر مربع محل عبور عابرین و معلولین و ... از اقدامات اجرا شده است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 5دقيقه قبل
يکشنبه 30/6/1399 - 13:28
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13689 ) ( تعداد نظرات : 48 )معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه15 از برگزاری همایش دوچرخه سواری برای تمام گروه های سنی همزمان با روز جهانی بدون خودرو و سه شنبه بیدود خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، مسعود لواف زاده با اعلام این خبر افزود: این همایش با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و تمامی پروتکل های بهداشتی در راستای تحقق اهداف شهرداری تهران در بحث استفاده از دوچرخه و ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و حمل و نقل پاک همزمان با 22 سپتامبر «روز جهانی بدون خودرو» برگزار می شود.
به گفته او، همایش دوچرخه سواری سه شنبه اول مهر از ساعت 16 تا 18 در خیابان شهید بقائی ( پشت فرهنگسرای خاوران) حد فاصل میدان مالك اشتر تا میدان شاهد برگزار می شود و شهروندان مسیر یک کیلومتری را رکاب خواهند زند.
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه گفت طبق هماهنگی های انجام شده با پلیس راهور تردد هرگونه خودرو در این مسیر ممنوع است تا رکابزنان با خیال آسوده این مسیر را سپری کنند.
لواف زاده گفت: برپایی برنامه های فرهنگی و آموزشی برای جلب مشاركت شهروندان و پیوستن آنان به پویش سه شنبه های بیدود، استفاده از ظرفیت سمن های فعال در سطح منطقه، اطلاع رسانی عمومی از اجرای همایش، آگاهی بخشی و آموزش شهروندان به ویژه كودكان و نوجوانان از مزایای استفاده از حمل ونقل پاک و مخاطرات خودرو محوری از دیگر برنامه هایی است که در حاشیه این همایش برگزار می شود.
برپایه این گزارش: خیابان ورزش نیز به همت معاونت اجتماعی فرهنگی با اجرای رشته های ورزشی نظیر روپایی، رزمی، پینگ پنگ و تنیس روی میز با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در طول مسیر برپا می شود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 5دقيقه قبل
يکشنبه 30/6/1399 - 13:25
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13689 ) ( تعداد نظرات : 48 )

از ابتدای تیرماه سال جاری تاکنون با اجرای طرح کاپ در منطقه21، شاهد همکاری خوب و مثال زدنی صنایع و شهروندان با مدیریت شهری، در بحث جمع آوری پسماندهای خشک و قابل بازیافت بوده ایم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه21، سیاوش زابلی معاون خدمات شهری شهرداری منطقه در این باره گفت: این میزان جمع آوری پسماند خشک در حالی است که در همین بازه زمانی میزان پسماند تر تولید شده شهروندان، به طور محسوس کاهش یافته است.

 وی با اشاره به اجرای طرح شنبه های بدون بازیافت در شهرک شهرداری افزود: در این طرح، شهروندان پسماند های خشک خود را در ساعت مشخصی از روز شنبه و در محل های خاصی مستقر کرده و پس از آن، پسماندها توسط شهرداری جمع آوری شده و هیچ شهروندی از محله شهرداری، نباید پسماندی را در خانه نگاه دارد.

زابلی به تاکید شهردار منطقه بر تشویق شهروندان نمونه با استفاده از ظرفیت های شهرداران نواحی پرداخت و گفت: هر هفته یک نفر از فعالان جمع آوری پسماند معرفی و از ایشان تقدیر می شود.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه21 در پایان از انعقاد تفاهم نامه با 10 شرکت صنعتی در ناحیه سه، برای جمع آوری پسماندهای خشک خبر داد و افزود: در این تفاهم نامه، شرکت ها برای جمع آوری و تحویل پسماندهای خشک اعم از ظروف یکبار مصرف، کارتن، نایلون، پت، مقوا، کاغذ و ...متعهد شده اند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 5دقيقه قبل
يکشنبه 30/6/1399 - 13:24
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13689 ) ( تعداد نظرات : 48 )

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه سه تهران از اطلاع رسانی و آموزش شهروندان این منطقه در خصوص بیماری "آلزایمر" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه تهران، کاظم کمالی نسب معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه با اعلام این خبر گفت : اداره سلامت منطقه همگام با شیوه نامه های اداره کل سلامت شهرداری تهران اقدام به اطلاع رسانی و آموزش شهروندان در خصوص راههای پیشگیری، علائم و روش های مواجه با این بیماری در سطح محلات کرده است.

کمالی نسب با اشاره به شیوع ویروس کرونا و استفاده از ظرفیت فضاهای مجازی و آموزش های آن لاین اظهار داشت : بارگذاری طرح های روز جهانی آلزایمر در ساب پرتال محلات و سرای محلات، چاپ و نصب بنرهای اطلاع رسانی روز جهانی آلزایمر و اشتراك گذاری تولیدات محتوایی و طرح های گرافیكی در فضای مجازی از جمله این اقدامات است.

معاون شهردار منطقه سه همچنین با اشاره به تشکیل وبینار تخصصی باموضوع "درمورد دمانس و بیماری آلزایمر صحبت کنیم" از سوی اداره کل سلامت شهرداری تهران اظهار داشت  : اعضای کانون های اجتماع محور منطقه سه در این وبینار که روز یکشنبه سی ام شهریور ما ه به صورت مجازی باسخنرانی دکتر حاجتی متخصص اعصاب و روان برگزار می شود حضور خواهند داشت.

وی همچنین از اعلام فراخوان  اداره سلامت منطقه سه به شهروندان جهت شرکت در طرح "اندیشه جوانان در خدمت مادربزرگ ها و پدربزرگ ها " خبر داد و افزود: از شهروندان به ویژه اعضای کانون های محلات دعوت شده است تا نظرات و پیشنهادات خود را درخصوص ارائه خدمات به مادربزرگ ها و پدربزرگ ها اعلام کنند.

کمالی نسب تقویت زمینه مشارکت و همکاری با سازمان های دولتی و غیردولتی حوزه سالمندی، ارتقای سطح سواد، آگاهی و حساس سازی شهروندان نسبت به انواع دمانس (کاهش توانایی های ذهنی) و بیماری آلزایمر، پیشگیری از این بیماری از طریق آموزش های سلامت محور و تقویت روحیه و رویکرد اقدامات داوطلبانه در شهروندان، جهت ارائه خدمت به سالمندان را از جمله اهداف شهرداری تهران در این ویژه برنامه های روز جهانی آلزایمر عنوان کرد.

بیماری آلزایمر یکی از شایعترین انواع دمانس (زوال عقل) است، که پیشرونده و تحلیل برنده بوده و برگشت ناپذیر می باشد که بر کارکرد شناختی شخصیت، اندیشه، ادراک و رفتار تأثیر میگذارد و در حال حاضر چهارمین علت مرگ درکشورهای غربی است.

این بیماری در افراد بالای ۶۵  سال بروز پیدا میکند؛ اگر چه آلزایمر زودرس با شیوع کمتر  ممکن است زودتر از این سن رخ دهد در حال حاضر بیش از ۶۹ میلیون نفر در جهان و حدود ۸۰۰  هزار نفر در ایران با این بیماری زندگی می کنند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 5دقيقه قبل
يکشنبه 30/6/1399 - 13:20
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13689 ) ( تعداد نظرات : 48 )

عملیات تکمیل مسجد امام زمان (عج) در ناحیه دو منطقه 19 بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، محمدمهدی گندمی معاون فنی و عمرانی منطقه با اعلام این خبر گفت: مساحت زیربنای این مسجد هزار و 650 متر مربع است که در سه طبقه در حال اتمام بوده و تا پایان سال جاری نیز آماده بهره برداری برای نمازگزاران و شهروندان خواهد شد.

او افزود: درحال حاضر عملیات تکمیل سنگ نما و نصب کاشی نما (آیه) و سنگ بدنه راهروهای داخلی مسجد درحال انجام است.

این مسئول همچنین از اتمام پروژه آسفالت خیابان مهر آرا (قالیشویی) خبر داد و افزود: این خیابان یکی از معابر مواصلاتی مهم و پرتردد منطقه محسوب می شود که با آسفالت آن تردد بین خیابان مهران و رینگ بوستان ولایت با سهولت بیشتری انجام می شود.

به گفته گندمی 220 تن آسفالت برای روکش این خیابان صرف شده است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 5دقيقه قبل
يکشنبه 30/6/1399 - 13:19
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13689 ) ( تعداد نظرات : 48 )

بعدازظهر روز جمعه 28 شهریور برای فیفابازهای راه یافته به مرحله نهایی اولین دوره آنلاین مسابقات ورزش‌های الکترونیک در رشته فیفا 20 روزی خاص بود. مسابقاتی که با همکاری مشترک آپارات گیم و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از هفته پایانی مرداد ماه در مرحله مقدماتی به صورت آنلاین کار خود را آغاز کرد و در روز 28 شهریور به ایستگگاه پایانی خود رسید.
محل برگزاری حضوری مسابقات مرحله یک چهارم نهایی، رده بندی و فینال از ساعت‌ها قبل از شروع مسابقات غرق هیجان و جنب و جوش تیم اجرایی برگزاری مسابقات و البته 8 فیفا باز راه یافته به دور نهایی شده که بعضی‌هایشان تهرانی نیستند و همراه خانواده از شهرستان آمده‌اند.
خبری از استیج و حضور و هیاهوی تماشاگر نیست، اما دوربین‌های مستقر در استودیو زیبای محل برگزاری مسابقات حاضر بودند تا لحظه لحظه این رقابت‌های جذاب و پرهیجان را ضبط کنند. چرا که طبق برنامه قرار است تمام مسابقات دور نهایی با گزارش داوود رفیعی به صورت زنده از آپارات پخش شود تا فیفابازها و طرفداران فیفا در جریان حال و هوای این رویداد جذاب و هیجان انگیز قرار گیرند.
عقربه‌های ساعت به 5 بعدازظهر که رسید، دیگر همه چیز مهیای شروع مسابقات مرحله نهایی اولین دوره مسابقات آنلاین ورزش‌های الکترونیک آپارات گیم در رشته FIFA 20 شد که آپارات گیم و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در یک همکاری مشترک بانی برگزاری آن شدند و در نهایت جایزه جایزه 20 میلیونی این رویداد به قهرمان این دوره، شهاب گل محمدی رسید.

خبری از سوت داور نیست
داوود رفیعی که خودش از فیفابازهای حرفه‌ای است و صاحب مقام، به عنوان گزارشگر مسابقات پشت میزش قرار می‌گیرد و از دو فیفابازی که قرار است چراغ مسابقات این مرحله با بازی آنها روشن شود، دعوت می‌کند که داخل استودیو شوند. براساس جدول محمدمهدی ورزشی که از بهبهان به تهران آمده و محمدپورحسین باید اولین مسابقه را انجام دهند. روی صندلی‌ها می‌نشیند، دسته‌های PS4 را در دست‌ می‌گیرند و نگاه‌شان روی مانیتور مقابل‌شان ثابت‌ می‌ماند. اینجا مثل مستطیل سبز خبری از سوت داور برای شروع بازی نیست و داوود رفیعی اعلام می‌کند که شروع‌کنید.
...و بازی شروع‌ می‌شود.
هیجان پنهان پشت ماسک‌ها
محمد مهدی ورزشی با تیم بارسلونا و محمد پورحسین با تیم ملی فرانسه بازی رفت را در ورزشگاه «نیوکمپ» شروع‌ می‌کنند. هر دو 18 سال‍ه‌اند و به گفته رفیعی به انگیزه قهرمانی و گرفتن جایزه میلیونی خود را به این مرحله رسانده‌اند. خیلی زود محمد پورحسین با گلی که می‌زند فرانسه را از بارسلونا جلو می‌اندازد. صدای گل گل داوود رفیعی بلند می‌شود و همان‌جا یادش می‌آید که بگوید «سرهنگ علیفر، سلطان فریادهای بعد از گل» به استودیو می‌آید تا مسابقه نیمه نهایی و فینال را گزارش کند.
بازی به دقیقه 4 که می‌رسد، محمد مهدی ورزشی هم بارسلونا را به گل می‌رساند تا بازی مساوی شود. پایان بازی رفت با نتیجه 1-1 مساوی اعلام می‌شود و دو گیمر خیلی زود بازی دور برگشت را در استادیوم «پارک دو پرنس» شروع می‌کنند. هیجان در اولین مسابقه به اوج خود رسیده، هر چند که تمام این هیجان پشت ماسک‌های روی صورت گیمرها پنهان شده است. بازی در پایان 90 دقیقه با تساوی تمام می‌شود و کار به بازی سوم می‌کشد. دقیقه 88 بازی محمدپورحسین فرانسه را از بارسلونا جلو می‌اندازد.غوغایی در پشت صحنه استودیو بلند می‌شود. بازی با برد محمدپورحسین تمام می‌شود.

شادی متفاوت گیمرها
بعد از تنفسی چند دقیقه‌ای بازی دوم مرحله یک چهارم نهایی میان محمدحسین سخاوت که او هم از اصفهان آمده و مسیح محافظت کار که مقام نایب قهرمانی مسابقات دانشجویان جهان را دارد و پدیده مسابقات فیفا 19در جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی سال گذشته، شروع می‌شود. رفیعی می‌گوید تمام دانه درشت‌ها و غول‌های فیفاباز اینجا جمع شده‌اند و اینکه این دو نفر از نسل سوم فیفابازهای ایران هستند. بازی رفت بدون گل تمام می‌شود و بازی دوم هم در رقابتی جذاب و نفس‌گیر با تساوی به پایان رسید تا همه چیز در بازی سوم مشخص شود. گل اول بازی سوم را محافظت کار زد و بعد هم با گل دوم خیالش را کمی راحت‌تر کرد و تمام شادی پس از گلش را تنها با یک مشت گره کرده، نشان داد. سخاوت یکی از دو گل خورده را جبران کرد. محافظت کار گل سوم را که می‌زند سرنوشت این بازی هم مشخص می‌شود: 3-1 به نفع محافظت کار.
با حاضر نشدن امیرحسین جوانمردی به دلیل کسالت در این مسابقات، یکی از بازی‌های دور یک چهارم نهایی برگزار نشد و بازی آخر مرحله یک چهارم میان شهاب گل محمدی و پرهام همرنگ برگزار شد. گل محمدی ابتدا با ضربه سوارز بارسلونا را پیش می‌اندازد. پرهام همرنگ بازی را برای فرانسه به تساوی می‌کشاند. گلی که مادرش را در پشت صحنه حسابی خوشحال و ذوق زده‌ می‌کند.
گل دوم، گل محمدی برای بارسلونا هر دو گیمر را از صندلی بلند می‌کند، یکی خوشحال و هیجان زده از گلی که زده و دیگری نارحت از باخت و حذف.

فینالیست‌ها مشخص شدند
بازی‌های مرحله نیمه نهایی با بازی محمدپورحسین و مسیح محافظت کار شروع می‌شود. یک پای فینال از این بازی مشخص می‌شود. بازی رفت را پورحسین 2-1 می‌برد و بازی برگشت را 1-0. پورحسین به فینال می‌رود و محافظت کار به بازی رده بندی.
بازی دیگر نیمه نهایی را شهاب گل محمدی و سامان جلالی میان لیورپول و بارسلونا برگزار می‌کنند. بازی رفت 2-1 به نفع گل محمدی به پایان می‌رسد. او هم در دو قدمی فینال قرار می‌گیرد. بازی برگشت را هم در رقابتی تنگاتنگ و جذاب گل محمدی می‌برد و به فینال می‌رسد.

مقام سومی برای محافظت کار
مثل روال بازی‎‌های فوتبال اینجا هم اول مسابقه رده بندی برگزار می‌شود آن هم با گزارش سرهنگ علیفر که هیجان بازی را دو چندان می‌کند. مسیح محافظت کار و سامان جلیلی در رده بندی به مصاف هم ‌می‌روند. با گل گریزمان به لیورپول فریاد «توی دروازه» علیفر بلند‌تر از هر صدای دیگری در استودیو می‌پیچد. بازی با همان تک گل به نفع محافظت کار تمام می‌شود.
پنالتی تکلیف قهرمان را مشخص کرد
... و بالاخره کار به فینال رسید تا قهرمان این رویداد تابستانی جذاب برای فیفابازها مشخص شود. فینالی پرهیجان میان محمد پورحسین با تیم ملی فرانسه و شهاب گل محمدی با تیم بارسلونا. ساعت از 10 شب هم گذشته است. گل اول را گل محمدی خیلی زود وارد دروازه فرانسه می‌کند و از جا کنده‌می شود برای شادی پس از گلش. سلطان فریادهای بعد از گل مثل زمانی که یک فوتبال واقعی را گزارش‌می‌کند، فریاد می‌کشد: «توی دروازه توی دروازه» علیفر دلش می‌خواهد که فینال برخلاف رده‌بندی بازی پرگلی باشد. این طور هم می‌شود. بازی در 90 دقیقه به تساوی 2-2 می‌کشد و کار به ضربات پنالتی‌ می‌رسد.گل محمدی در ضربات پنالتی برنده بازی می‌شود و قهرمان مسابقات.
جایزه‌ ای 20 میلیونی برای قهرمان
ساعت از 23:00 هم گذشته که مراسم اهداءجوایز نفرات برگزیده این رویداد با حضور سیدمحمدعلی سیدحسینی، معاون حمایت بنیاد ملی‌ بازی‌های رایانه‌ای و مصطفی احمدی مدیر آپارت گیم برگزار می‌شود. در مراسم اهداء جوایز جایزه 60 میلیون ریالی به سامان جلالی، جایزه 80 میلیونی به مسیح محافظت کار، جایزه 10 میلیون ریالی به محمد حسین سخاوت ، جایزه 10 میلیون ریالی به محمد مهدی ورزشی و بالاخره جایزه 20 میلیون ریالی به شهاب گل محمدی به عنوان قهرمان این مسابقات تعلق گرفت و جام قهرمانی را بالای سر برد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 5دقيقه قبل
شنبه 29/6/1399 - 21:41
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13689 ) ( تعداد نظرات : 48 )

افزایش قیمت میوه وارداتی آناناس به مبلغ هر عدد 120 هزار تومان در چند روز گذشته سر و صدای زیادی به‌پا کرد.
روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با در نظر گرفتن قیمت 120 هزار تومانی یک عدد آناناس، بررسی کرده است که با این مبلغ چه محصولاتی و به چه قیمتی می‌توان از میادین میوه و تره بار خریداری کرد.
براساس این گزارش، با این مبلغ می‌توان مجموعاً 37 کیلوگرم انواع میوه و محصولات فرنگی شامل یک عدد هندوانه بزرگ، یک عدد خربزه بزرگ و یک عدد طالبی بزرگ به همراه 21 کیلوگرم انواع سبزیجات و صیفی‌جات از میادین میوه و تره بار خرید.
محصولاتی که با پول یک عدد آناناس یعنی 120 هزار تومان می‌توان از میادین میوه و تره بار خریداری کرد، به شرح زیر اعلام شده است.
یک کیلوگرم خیار کوتاه 4700 تومان، یک کیلوگرم خیار رسمی 4900 تومان، یک کیلوگرم گوجه فرنگی بوته‌ای 2600 تومان، یک کیلوگرم گوجه فرنگی گلخانه‌ای 3200 تومان، یک کیلوگرم بادمجان 4700 تومان، یک کیلوگرم بادمجان دلمه 3700 تومان، یک کیلوگرم کدو مسمایی 5800 تومان، یک کیلوگرم کدو حلوایی 3500 تومان، یک کیلوگرم سیب‌زمینی 2800 تومان، یک کیلوگرم پیاز سفید 2400 تومان، یک کیلوگرم پیاز قرمز 2900 تومان، یک کیلوگرم سبزی‌های برگی 3800 تومان، یک کیلوگرم کاهوی پیچ 4500 تومان، یک کیلوگرم کاهوی رسمی 4500 تومان، یک کیلوگرم ذرت 3500 تومان، یک کیلوگرم فلفل دلمه سبز 5 هزار تومان، یک کیلوگرم کرفس 2800 تومان، یک کیلوگرم کلم سفید 3500 تومان، یک کیلوگرم کلم قرمز 3500 تومان، یک کیلوگرم گل کلم 2900 تومان، یک کیلوگرم هویج 3600 تومان، یک عدد هندوانه 10 کیلوگرمی 15800 تومان، یک عدد خربزه 4 کیلوگرمی 15800 تومان و یک عدد طالبی 2 کیلوگرمی 9600 تومان

زمان آخرین مطلب این کاربر: 5دقيقه قبل
شنبه 29/6/1399 - 17:41
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13689 ) ( تعداد نظرات : 48 )

طی حکمی از سوی مدیرعامل گروه خودرو سازی سایپا سید مهدی حسینی پور به عنوان مدیرعامل جدید شرکت سایپا پرس منصوب شد.
در ابتدای مراسم معارفه که با حضور مدیر توسعه مدیریت سایپا،مدیر بازرسی گروه واعضای هیات مدیره،معاونین و مدیران ارشد شرکت برگزار گردید مهندس حسین نصیری مدیر توسعه مدیریت سایپا در سخنانی با اشاره به سوابق و پیشینه درخشان شرکت سایپا پرس ابراز امیدواری کرد که این شرکت با مدیریت جدید نیز بتواند به مسیر هدفمند خود ادامه دهد و اعضای هیات مدیره و همه مدیران و همکاران شرکت می بایست در تحقق این هدف مهم مدیرعامل جدید را یاری نمایند.
پس از سخنان مهندس نصیری، سید مهدی حسینی پور مدیرعامل جدید سایپا پرس طی سخنانی ضمن تشکر از حسن نظر آقای مهندس سلیمانی مدیرعامل گروه سایپا ،خود را عضوی از خانواده سایپا پرس دانست و با اشاره به سوابق خود اظهار داشت :بنده حقیر سومین بار است در این خطه لاله خیز انجام وظیفه مینمایم بار اول به عنوان بخشدار یکی از بخشهای این شهرستان توفیق خدمت بی منت برایم حاصل شد و طی سالهای۸۹تا ۹۱ در خدمت مردم شریف منطقه بودم و بار دوم نیز به عنوان مدیر حوزه مدیرعامل و ارتباطات،مدیر بازرسی و حقوقی سایپا پرس افتخار همکاری با این مجموعه فاخر را داشته ام و خدا را شاکرم که بار سوم نیز لطف خداوند متعال و محبت آقا سید الکریم باعث گردید بتوانم در خدمت همکاران شایسته ،باتقوا ،متخصص و متعهد سایپا پرس و مردم متدین و فهیم این منطقه شهید پرور باشم و امیدوارم که خداوند منان عنایت حاصل بفرمایند در راستای تحقق و تداوم اهداف گروه خودروسازی سایپا گام بردارم و با تلاش و همت مضاعف همکاران عزیزم بتوانم در این مسیر حساس به موفقیتهای پی در پی نائل شویم.
مهندس حسینی پور در ادامه سخنانش از زحمات و تلاش بی وقفه مدیران سابق سایپا پرس تشکر و قدردانی کرد و در پایان مراسم معارفه به اتفاق مدیر توسعه مدیریت سایپا و اعضای هیات مدیره و همچنین مدیران ارشد شرکت از خطوط تولیدی سایپا پرس بازدید کرد.
شایان ذکر است، از جمله سوابق مهندس حسینی پور می توان به بخشدار یکی از بخشهای (شهرستان ری) ، مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت شستا (شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی)، مشاور ارتباطات و مدیر روابط بین الملل شرکت پتروشیمی اراک ، مدیر بازرسی ویژه ، مدیر حراست و مدیر توسعه و صادرات شرکت سازه گستر سایپا ،عضو هیات مدیره شهرک صنعتی سازه گستر سایپا ، عضو موظف و نائب رئیس هیات مدیره شرکت توسعه صنایع خودرو (ایدکو)و همچنین عضو موظف و مدیرعامل شرکت همراه خودرو سایپا اشاره کرد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 5دقيقه قبل
شنبه 29/6/1399 - 17:36
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13689 ) ( تعداد نظرات : 48 )


روز گذشته و به مناسبت روز جهانی پاکسازی زمین، صدرالدین علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران به همراه شهربانو امانی، الهام فخاری، سید آرش حسینی میلانی، حجت نظری و محمدجواد حق‌شناس از اعضای شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از فعالان محیط زیست در قالب یک پویش مردمی فیلترهای سیگار رهاشده در خیابان ولیعصر (عج)، حدفاصل میدان راه آهن تا میدان تجریش را جمع آوری کردند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، صدرالدین علیپور در حاشیه این برنامه با بیان اینکه پس از دعوت رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از مدیران شهری و شهروندان برای شرکت در چالش «یک بطری ته‌سیگار» به این پویش پیوستم، گفت: با مشورت همکاران و بنا به درخواست سازمان‌های مردم ‌نهاد تصمیم گرفتیم تا سطل‌های ویژه جمع‌آوری فیلتر سیگار را به زودی در سراسر خیابان ولیعصر (عج) نصب کنیم تا به تدریج این طرح در بخش های دیگر شهر هم اجرایی شود.
وی هدف از نام گذاری روزی با عنوان «روز جهانی پاکسازی زمین» را تاکید بر لزوم کاهش تولید پسماند و جایگزینی مواد چندبار مصرف و تجدیدپذیر با پسماندهای غیرقابل تجزیه دانست و عنوان کرد: سازمان های مردم نهاد در بحث های مربوط به آموزش، اطلاع رسانی و انتشار طرح های و برنامه های سازمان پسماند نظیر کاپ (الگوی نوین کاهش پسماند)، تشریح طرح شنبه های بدون پسماند، روش های تفکیک پسماند در مبدا و افزایش مشارکت مردم در این طرح ها نقش موثری دارند.
علیپور تاکید کرد: از آن جا که مصرف بی رویه و تولید زباله یکی از عوامل تهدیدکننده زمین به شمار می رود، رعایت اصول مدیریت پسماند و عدم رهاسازی پسماندهای آلوده نظیر ماسک ها و دستکش های استفاده شده، ضمن جلوگیری از هدر رفت منابع از آلودگی زمین نیز جلوگیری می کند. این هدف تنها با همراهی و همکاری سازمان های مردم نهاد محقق می شود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 5دقيقه قبل
شنبه 29/6/1399 - 17:23
  • تعداد رکورد ها : 18752