abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13700 ) ( تعداد نظرات : 48 )

20 نوع روغن بکر که با استفاده از دستگاه پرس سرد و در حضور مشتری تهیه می‌شود، در میادین میوه و تره بار عرضه می‌گردد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ با تغییر فصل و رو به سردی رفتن دمای هوا، مصرف انواع روغن‌های گیاهی و طبیعی بدون هرگونه افزودنی که خواص بسیاری دارند، در بین شهروندان افزایش می‌یابد.
براساس این گزارش، رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی در تهیه این روغن‌ها از سوی بهره‌برداران الزامی بوده و مدیران میادین میوه و تره بار ملکف به نظارت مستمر و دقیق بر عملکرد آنها هستند.
قیمت 5 نوع روغن بکر پرتقاضا از بین 20 نوع روغنی که در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شوند به این شرح زیر اعلام شده است.
1- روغن تخمه آفتابگردان 60 میلی لیتری 10 هزار تومان و نیم لیتری 47 هزار تومان
2- روغن دانه کنجد 60 میلی لیتری 10 هزار تومان و نیم لیتری 47 هزار تومان
3- روغن هسته انگور 60 میلی لیتری 15 هزار تومان و نیم لیتری 84 هزار تومان
4- روغن پودر نارگیل 60 میلی لیتری 20 هزار تومان و نیم لیتری 115 هزار تومان
5- روغن مغز گردو 60 میلی لیتری 27 هزار تومان و نیم لیتری 168 هزار تومان

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
سه شنبه 1/7/1399 - 15:9
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13700 ) ( تعداد نظرات : 48 )

طراح دیوارنگاری تقدیر از کادر درمان، گفت: بعد از اجرای این طرح نظرات مثبتی از جامعه پزشکی دریافت کردم و به نظر می رسد این اتفاق توانسته اثرگذاری خوبی در بین جامعه پزشکی داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ سعید چاواری در مراسم رونمایی از دیوارنگاری تقدیر از کادر درمان در توضیح نحوه شکل گیری این دیوارنگاری، افزود: حدود 40 روز پیش فراخوانی از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران منتشر شد و حدو 120 طرح از هنرمندان مختلف به این فراخوان ارسال شد و چهار طرح از چهار هنرمند انتخاب شد.

وی ادامه داد: بعد از ویرایش ساده دیوار اجرای اثر انتخاب و قرار شد تا این آثار اجرا شوند. بعد از تایید طرح و آماده سازی برای اجرای طرح این کار را شروع کردیم و کل فرایند اجرای طرح یک هفته زمان برد.

چاواری درباره اثرگذاری این دیوارنگاری در شهر توضیح داد: بعد از اینکه تصاویر را در سایت و شبکه های اجتماعی قرار دادیم، نظرات مختلفی از طرف مردم و جامعه پزشکی مطرح شد و خیلی از این اتفاق خوشحال بودند و به نظرم توانسته تاثیرات مثبتی بر روحیه آنها داشته باشد.

طراح دیوارنگاری تقدیر از کادر درمان اضافه کرد: امیدوارم این اتفاق خوشایند باشد و طرح ادامه یابد و دیوارهای دیگری هم به این شکل کار شود یا المان هایی در این زمینه توسط سازمان زیباسازی در شهر قرار داده شود.زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
سه شنبه 1/7/1399 - 15:4
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13700 ) ( تعداد نظرات : 48 )


شهردار منطقه ۱۳ از شناسایی مستمر و بهسازی فضاهای بی دفاع شهری و ساختمان های نیمه ساز در این منطقه خبر داد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه با اشاره به ارتباط مستقیم فضای بی دفاع شهری با احساس امنیت اجتماعی گفت : فضاهای بی دفاع شهری با توجه به ویژگی های کالبدی ، زمینه ساز بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی و ناهنجاری ها است که به تبع آن شهرداری منطقه ۱۳ به صورت مستمر ضمن شناسایی این فضاها،نسبت به بهسازی آنها اقدام می کند
به گفته شهردار منطقه ۱۳ شناسایی فضاهای بی دفاع شهری در نواحی چهارگانه ، هماهنگی با کلانتری و نیروی انتظامی به منظور جمع آوری افراد معتاد متجاهر و ایمن سازی محل ، بهره گیری از مشارکت مردمی برای شناسایی فضاهای بی دفاع شهری از طریق سرای محلات ، تامین روشنایی فضاهای پارک ها و معابر، جمع آوری افراد کارتن خواب توسط اکیپ گشت ، اطلاع رسانی و آگاه سازی بانوان و جوانان از طریق برگزاری کارگاه آموزشی از اهم اقدامات منطقه برای در راستای حفظ امنیت بانوان است که به صورت مستمر انجام می شود.
شهردار منطقه ۱۳ خاطر نشان کرد : بافت های فرسوده ، مستعد ایجاد فضای بی دفاع شهری هستند که این مسئله با تعریف و اجرای پروژه های توسعه محلی از جمله احداث پاتوق، بهسازی محیطی ، زیباسازی و... در منطقه ۱۳ رفع شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
سه شنبه 1/7/1399 - 14:49
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13700 ) ( تعداد نظرات : 48 )شهردار منطقه۵ گفت: همزمان با آغاز گرامیداشت هفته دفاع مقدس، برنامه‌های متنوعی در منطقه۵، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۵، فریدون حیدری افزود: هفته دفاع مقدس فرصتی است تا یاد و نام و دلاوری و رشادت شهدای ۸ سال دفاع مقدس را گرامی بداریم.

شهردار منطقه۵، اظهار داشت: به همین مناسبت، هم زمان با نخستین روز گرامیداشت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه یاد یاران در میدان صادقیه افتتاح شد.

در این نمایشگاه ۱۵ غرفه شامل سنگر عشق،کتاب و بصیرت افزایی، زنان در چهلچراغ شهادت، عفاف وحجاب، صلواتی وسلامتی، بهشت شهدا، از آغوش مادر تا آغوش مادر، سرباز زینب (س)، در معرض دید عموم قرار گرفته است.

این نمایشگاه تا ششم مهرماه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای علاقه مندان و بازدید کنندگان است.

حیدری افزود: علاوه بر این، بازدید از خانواده معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران، قدردانی از همکاران رزمنده منطقه، رونمایی از کتاب همراز شقایق، اجرای نمایش شمیم عشق در سرای محله جنت آباد مرکزی، نمایشگاه پوستر با موضوع نقش زن در دفاع مقدس، برپایی نمایشگاه عکس با موضوع خدمات شهرداری در دفاع مقدس، پخش سرودهای حماسی، اجرای ۳ تئاتر خیابانی در فرهنگسرای معرفت، نمونه‌ای از برنامه های شهرداری منطقه۵ برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
سه شنبه 1/7/1399 - 14:17
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13700 ) ( تعداد نظرات : 48 )شهرداری تهران در نظر دارد سهم دوچرخه از حمل و نقل عمومی را تا پایان سال جاری به یک درصد افزایش دهد. این رقم در ابتدای این دوره مدیریت شهری نیم دهم درصد بوده و قرار است در دوره ای پنج ساله به چهار درصد افزایش پیدا کند.
به گزارش شهر پیروز حناچی،  شهردار تهران صبح سه شنبه – یکم مهر- در دیدار با سفرای تعدادی از کشورها و نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران که به مناسبت روز جهانی بدون خودرو برگزار شد، گفت: در فرهنگ و ادبیات فارسی یک بیت شعر گاهی کار ساعت ها صحبت را انجام می دهد. بر همین اساس به این بیت شعر اشاره می کنم که «آب کم جو تشنگی آور بدست/ تا بجوشد آب از بالا و پست.»

او با اشاره به سالگرد دفاع مقدس در کشور نیز گفت: با این که جنگ تحمیلی خسارات زیادی به کشورمان وارد کرد، اما این جنگ نمایشگر رشادت و دلاوری جوانان این سرزمین است.  کشورهایی که دوران جنگ و تلخی آن را درک کرده باشند ارزش صلح را بیشتر درک می کنند. جنگ برای ما تجربه ای بوده است که از آن برای حل مشکلات جاری استفاده می کنیم.

شهردار تهران در ادامه گفت: روز جهانی بدون خودرو و سه شنبه های بدون خودرو امروز با هم متقارن شد و امروز هم  در عهدی که با مردم برای سه شنبه های بدون خودرو بسته بودیم پایبند بودیم.

او افزود: یکی از عارضه های کلانشهرها کم تحرکی و بیماری های ناشی از آن برای شهروندان است. به همین دلیل دوچرخه سواری علاوه بر اینکه یکی از مدهای حمل و نقلی است باید از زاویه سلامت هم به آن نگاه کرد.

حناچی ادامه داد: در تهران حدود ۱۷۰ کیلومتر مسیر دوچرخه  وجود دارد که ۴۰ کیلومتر آن در مدیریت جدید شهری ساخته شده است و این مسیرها در مناطق شهرداری در حال توسعه است و مقرر شده سهم دوچرخه که از ابتدای این دوره نیم دهم درصد بوده در دوره ای پنج ساله به چهار درصد افزایش پیدا کند. هم اکنون این رقم به ۹ دهم درصد رسیده است و امیدواریم تا آخر امسال این رقم به یک درصد برسد.

شهردار تهران افزود: برنامه شهرداری تهران بر مبنای کاهش آلایندگی، کنترل ذرات معلق و گازهای آلاینده و کاهش جدی آنها و معاینه فنی خودروها است. همچنین توسعه شبکه حمل و نقل ریلی در دستور کار قرار دارد. در حال حاضر ۲۴۰ کیلومتر مسیر ریلی در هفت خط در تهران وجود دارد و همین مقدار نیز برنامه برای توسعه آن پیش بینی شده است. توسعه شبکه اتوبوسرانی نیز در شرایط تحریم کار بسیار سختی است.

او گفت: امسال آخرین سال قرن هجری شمسی است، و به عبارتی من آخرین شهرداراین قرن در تهران هستم. شهرداری تهران به مناسبت پایان قرن هجری شمسی برنامه های متفاوتی در سطح شهر تهران دارد که عنوان تهران ۱۴۰۰ اجرا می شود.

حناچی به بحران کرونا اشاره کرد و گفت: همه کشورها در حال حاضر درگیر اپیدمی کرونا هستند و کشور ما نیز با این مشکل مواجه است . ما علاوه بر آن با معضل تحریم ها نیز روبرو هستیم. در حالی که در شرایط سخت کشورها به کمک یکدیگر می روند ما نیز این انتظار را از سایر کشورها داشتیم.

او با ابراز امیدواری از گذراندن اوقات خوش برای سفرای سایر کشورها در تهران گفت: ما در تهران شرایط خاصی داریم، ارتفاعات البرز که منبع آب تهران هستند و هر سال ۲۵۰ میلیون متر مکعب به تهران آب وارد می شود و آنها که تهران را پایتخت کردند انتخاب درستی داشتند . زمانی تهران با ۶۰۰ قنات فعال آب را به قسمت های جنوبی آن می رساند. در تهران یک اثر ثبت جهانی به نام کاخ گلستان وجود دارد و طبیعت استثنایی که اختلاف شمال و جنوب تهران را نمایان می کند. در حالیکه در کوهستان های شمال تهران گاهی دما به ۲۰ درجه زیر صفر می رسد همزمان در شن زار های جنوب تهران شتر پرورش می دهند و این تنوع اقلیمی در کلانشهرهای دنیا کم نظیر است و  امیدوارم روزهای خوب و خاطره انگیزی را در تهران تجربه کنید.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
سه شنبه 1/7/1399 - 14:14
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13700 ) ( تعداد نظرات : 48 ) ۳۶ هزار دانش آموز در طول هشت سال جنگ تحمیلی شهید شدند که از این تعداد سه هزار و ۹۵۰ دانش آموز در بهشت زهرا آرمیده اند و امروز شهردار تهران برای گرامیداشت یاد و خاطره آنها زنگ دانش آموز شهید را نواخت.
به گزارش شهر پیروز حناچی، شهردار تهران در مراسم زنگ دانش آموز شهید که در بهشت زهرا برگزار می شد و شهردار تهران به صورت ویدیو کنفرانس در آن شرکت کرده بود، گفت: مراسم زنگ دانش آموز شهید، از برنامه هایی بود که همکاران من در سازمان بهشت زهرا آن را بنیان نهادند که امسال برای دهمین سال متوالی اجرا می شود. از ۳۶ هزار دانش آموز شهید ۳۹۵۰ دانش آموز شهید در بهشت زهرا آرمیده اند و این افتخار برای شهر تهران است که این عزیزان در جوار شهر هستند .

حناچی افزود: دانش آموزان بیشترین تعداد شهدا را در میان سایر اقشار دارند و اگر امروز اقتدار و سربلندی داریم مدیون این شهیدانیم و در واقع شهدا قدرت واقعی ما هستند .

حناچی در بخش دیگری از سخنان خود از حضور باغبانی جانباز دفاع مقدس و خانواده شهید فوقانی در جلسه تقدیر و تشکر کرد و گفت: امروز  اول مهر است و با وجود این که کشور همچنان در شرایط کرونایی به سر می‌برد بازهم همکاران من تلاش کردند که این برنامه متوقف نشود و باشکوه برگزار شود. امسال چهلمین سالگرد آغاز جنگ است شهرداری تهران به یاد همه شهیدان و به نیابت از خانواده های شهدا پرچم‌های جدیدی را بر مزار شهیدان نصب می‌کند و امیدوارم این کار مورد رضایت خداوند باشد.

 در پایان مراسم باغبانی، رزمنده و ایثارگر دوران دفاع مقدس  و مادر شهید فوقانی به دستور شهردار تهران تهران زنگ مدرسه دانش آموز شهید را به صدا درآوردند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
سه شنبه 1/7/1399 - 14:9
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13700 ) ( تعداد نظرات : 48 )

شهردار منطقه2 گفت: به دنبال مصوبات کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران و همچنین  حرکت در مسیر  هوشمندسازی شهر تهران،  انجام آزمایشی معاملات الکترونیکی  به صورت پایلوت در منطقه 2 اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی  شهرداری منطقه2، رسول کشت پور، شهردار منطقه با اعلام این خبرگفت: معاونت مالی و اقتصاد شهری و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران به دنبال مصوبه شورای اسلامی مبنی بر شفاف سازی معاملات، سامانه اینترنتی معاملات شهرداری را طراحی و راه اندازی کرد و منطقه 2 به عنوان پیشگام در هوشمند سازی به صورت پایلوت آغاز معاملات الکترونیکی  را دردستور کار قرار داد.
وی با بیان اینکه  این سامانه تمامی مناقصه ها، مزایده ها ، استعلام ها و... را در بر می گیرد  گفت: مدیریت یکپارچه معاملات، یکپارچگی اطلاعات و اجرای فرآیندها در شهرداری، دسترسی آنلاین و به موقع به اطلاعات معاملات شهرداری، دسترسی یکسان به اطلاعات معاملات شهرداری برای همه متقاضیان شرکت در معاملات ، کاهش هزینه‌ها، و افزایش سرعت انجام معاملات از دستاورهای  سامانه است.
شهردار منطقه2 شفاف سازی معاملات شهرداری تهران و مدیریت بهینه منابع و فعالیت‌های شهرداری  را از دیگر اهداف اجرای معاملات الکترونیکی برشمرد وگفت: با راه اندازی این سامانه ،علاوه بر حذف اسناد فیزیکی، با توجه به امکان دسترسی یکسان  به اطلاعات ، مراجعات حضوری متقاضیان شرکت در معاملات نیز حذف می شود.
وی افزود: درحال حاضر این  سامانه در مرحله آزمایشی است درهمین راستا بخشی از معاملات به صورت الکترونیکی انجام می شود و پس از  شناسایی و رفع نواقص سامانه، تمامی معاملات به صورت الکترونیکی انجام می شود
 وی با اشاره به  اینکه پخش زنده مناقصات  از 3 سال گذشته  در منطقه 2 اجرا می شود گفت:  این اقدام با هدف اجرای سیاستهای شفاف سازی مدیریت شهری در حوزه مالی و اقتصادی در حوزه های ترافیک، عمران و خدمات شهری منطقه دو محقق شده است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
سه شنبه 1/7/1399 - 14:1
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13700 ) ( تعداد نظرات : 48 )همزمان با فرا رسیدن روز اول مهر که مصادف با 22 سپتامبر " روز جهانی بدون خودرو" است؛ همایش ویژه ای با رعایت پروتکل های بهداشتی در خیابان کاشان واقع در منطقه 11 برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، عبدالمطلب توجهی معاون حمل و نقل و ترافیک این منطقه با اشاره به نامگذاری 22سپتامبر به عنوان" روز جهانی بدون خودرو" و همزمانی آن با پویش سه شنبه های بدون خودرو در شهرتهران گفت: به دلیل اهمیت این موضوع در ارتقای کیفیت زندگی شهروندان همگام با سایر مناطق شهرداری تهران و همکاری معاونت اجتماعی و فرهنگی این منطقه اقدام به برگزاری همایشی با رعایت پروتکل های بهداشتی در محور خیابان کاشان کرده ایم تا با آگاه سازی شهروندان آنان را به انجام فعالیت های روزمره با استفاده از دوچرخه ترغیب کنیم.
توجهی در باره محورهای این همایش افزود: برپایی غرفه های آموزشی، سرگرمی، سلامت و خانواده، انجام حركات حرفه ای دوچرخه سواری و اسكیت توسط ورزشكاران، دوچرخه سواری و آموزش دوچرخه سواری شهری توسط مربیان، ایجاد فضای پرنشاط برای كودكان و فراهم نمودن بازی های كودكانه و پیاده روی دانش آموزی و خانوادگی از جمله برنامه هایی است که در این همایش اجرا خواهد شد.
به گفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 این همایش امروز سه شنبه اول مهر ماه ساعت 16تا 18 در خیابان کاشان برگزار خواهد شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
سه شنبه 1/7/1399 - 13:50
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13700 ) ( تعداد نظرات : 48 )معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از تملک و آزادسازی 90 درصد از املاک معارض پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس صفا صبوری دیلمی که در جریان بازدید میدانی از روند پیشرفت فاز دوم پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار سخن می گفت، ضمن اعلام خبر فوق افزود: عملیات اجرایی پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار در حالی از حدود 12 سال پیش آغاز شد که عملیات اجرایی آن با بیش از هزار ملک معارض مواجه بود. تاکنون بیش از ۹۰ درصد این املاک خریداری شده و املاک باقی مانده که مربوط به مسیرهای کندروی شمالی است نیز تا سال آینده رفع خواهند شد.
وی با بیان آنکه تلاش برای تکمیل پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار در 4 فاز اجرایی تعریف شده است، افتتاح فاز نخست این پروژه بزرگراهی شامل مقطع 2 کیلومتری حدفاصل بزرگراه آزادگان تا پل شهید مزینانی به طول دو کیلومتر در سال گذشته را مورد اشاره قرار داد و یادآور شد: فاز دوم پروژه شامل تندروهای بزرگراه حدفاصل پل شهید مزینانی تا بزرگراه امام رضا(ع) به طول 4 کیلومتر است که تا اوایل آبان ماه امسال افتتاح می‌شود. فاز سوم پروژه دو پل در انتهای شرقی بزرگراه را شامل می شود که تا پایان امسال تحویل شهروندان خواهند شد. فاز چهارم نیز شامل مسیرهای کندروی شمالی و جنوبی پروژه می باشد که تکمیل آنها در خرداد ماه سال ۱۴۰۰ به سرانجام می‌رسد.
مهندس صبوری در تشریح عملکردهای ترافیکی پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار، اتصال بزرگراه های آزادگان و امام رضا(ع) توسط این پروژه بزرگراهی را مورد توجه قرار داد و یادآور شد: تمام کسانی ‌که از شرق کشور قصد ورود به تهران را دارند و می‌خواهند به غرب یا جنوب کشور یا بالعکس ادامه مسیر دهند دیگر نیازی به ورود به داخل شهر ندارند و با استفاده از بزرگراه شهید نجفی رستگار قادر خواهند بود وارد بزرگراه آزادگان و امام رضا (ع) شوند؛ امری که کاهش ترافیک در میدان بسیج و بزرگراه افسریه را به دنبال خواهد داشت.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
سه شنبه 1/7/1399 - 13:44
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13700 ) ( تعداد نظرات : 48 )


مدیرعامل بانک ملت از تأیید افزایش سرمایه نظارتی این بانک از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، دکتر محمد بیگدلی در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی این بانک با بیان این نکته که در نظام بانکی سرمایه نظارتی، مبنای بسیاری از شاخص های نظارتی بانک ها است، اظهار داشت: با استناد به مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بانک ها موظفند اطلاعات مربوط به محاسبه سرمایه مذکور را به صورت سالیانه در صورت های مالی خود منظور و پس از تأیید حسابرس مستقل و بازرس قانونی به بانک مرکزی ارسال و با تأیید این بانک، به عنوان مبنای محاسباتی در شاخص های مختلفی مانند حد جمعی و فردی تسهیلات، تعهدات، وضعیت باز ارزی و... استفاده کنند.
وی آخرین سرمایه نظارتی بانک ملت را که در سال های قبل مورد تأیید بانک مرکزی قرار گرفته بود، مبلغ ۷۸ هزار میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: این سرمایه در سال جاری با تایید بانک مرکزی، افزایش ۲۴۰ درصدی داشته و به مبلغ ۲۶۷ هزارمیلیارد ریال رسیده و در هفته جاری به این بانک ابلاغ شده است.
به گفته دکتر بیگدلی، با افزایش سرمایه نظارتی(سرمایه پایه نافذ)، دست بانک ملت در اعطای تسهیلات و تعهدات کلان در راستای کمک به رونق تولید و مشارکت در پروژه های دارای ارزش اقتصادی کلان بازتر خواهد بود.
وی با تاکید بر این نکته که بانک ملت در راستای رعایت بهداشت اعتباری و کاهش ریسک های مرتبط، همواره خود را ملزم به رعایت قوانین و مقررات و حدود نظارتی از جمله حدود تسهیلات و تعهدات کلان، سرمایه گذاری در اوراق بهادار، نسبت دارایی های ثابت، نسبت کفایت سرمایه (مقررات کمیته بال) و .. می داند، ادامه داد: با افزایش ۲۴۰ درصدی سرمایه پایه نافذ، بانک ملت قادر خواهد بود از منابع خود به نحو بهینه استفاده کند و تسهیلات بیشتری را به مشتریان بپردازد و در عین حال در سال جهش تولید در پروژه های عمرانی و تولیدی بزرگ تر، مشارکت کند.
دکتر بیگدلی اظهار امیدواری کرد که با جهت دهی بهینه منابع بانک، درآمد با کیفیت تر و بیشتری از محل اعطای تسهیلات، گشایش اعتبارات اسنادی، صدور ضمانتنامه ها، انجام سرمایه گذاری های مناسب و ... نصیب بانک شود و این بانک بتواند با رعایت کامل اصول بانکداری حرفه ای، افزایش تراز عملیاتی و سودآوری، سرآمدی خود را در بین بانک های بورسی تداوم ببخشد و موجبات رضایتمندی بیشتر سهامداران را فراهم آورد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
سه شنبه 1/7/1399 - 13:42
  • تعداد رکورد ها : 18763