abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13699 ) ( تعداد نظرات : 48 )

اول مهر و روز جهانی بدون خودرو فرصتی بود تا اقدام مشترک سازمان ورزش، معاونت حمل و نقل و ترافیک، مناطق شهرداری و البته پلیس راهور تهران به بار نشیند و ۲۲ خیابان شهر ساعاتی به محلی برای حضور خانواده ها جهت انجام ورزش و سرگرمی تبدیل شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، از ساعت ۱۶ عصر روز سه شنبه، خیابان های منتخب تهران، به جای حضور همیشگی خودرو و موتورسیکلت، تردد دوچرخه ها، گردش چرخ اسکیت و اسکوتر، هیجان فوتبال گل کوچیک، افتادن تاس شانس منچ و مارپله، پرواز توپ های بدمینتون، به رخ کشیدن آمادگی جسمانی نوجوانان در پرش از مانع و خلاصه هر آنچه شادابی و نشاط فردی و جمعی را ارمغان داشت، به خود دید و یک روز خاطره انگیز را در نخستین روز از پاییز رقم زد.

نکته مهم آنکه اتفاقات ۱۲۰دقیقه ای عصر اول مهر خیابان های منتخب شهر با رعایت همه پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری و البته رعایت همه شئونات اجتماعی برگزار شد تا تجربه ای نیک از حضور خانوادگی در معابر شهر برای ورزش و سرگرمی رقم خورد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: قبل
چهارشنبه 2/7/1399 - 14:23
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13699 ) ( تعداد نظرات : 48 )


مدیرعامل بانک ملت همراه با عضو هیات مدیره و تعدادی از مدیران ارشد این بانک، از شرکت لوله و ماشین سازی ایران، بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل در این بازدید که مرتضی نجف عضو هیات مدیره، محمود اخلاقی و سیدابوطالب دیبایی معاونان مدیرعامل، محسن مقدسی و علی اکبر صابریان مدیران امور، محمدرضا حسینی مدیر شعب منطقه سه و مریم محبوبی رییس شعبه ممتاز بازار مبل، وی را همراهی می کردند، از خطوط مختلف تولید لوله و اتصالات در این شرکت تولیدی دیدن کرد و از نزدیک با فعالیت های مختلف این شرکت۶۵ ساله آشنا شد.
مدیرعامل بانک ملت همچنین در نشست با مدیرعامل شرکت لوله و ماشین سازی ایران، آمادگی این بانک را برای حمایت مالی از چنین شرکت هایی با هدف کمک به ایجاد اشتغال اعلام کرد.
وی با اشاره به گزارش خوب ارائه شده از فعالیت های این شرکت،  اظهار داشت: خدا را شاکریم که شرکتی با بیش از ۶۰۰ نیروی انسانی، با حمایت بانک ملت توانسته است از زیان دهی به سودآوری تغییر وضعیت بدهد و هم اکنون با شرکت های خارجی رقابت کند.
دکتر بیگدلی با تاکید بر این نکته که پول همیشه به تنهایی برای رفع مشکلات چاره ساز نیست، تصریح کرد: پول در کنار مدیریت خوب می تواند مشکلات را رفع کند که این مهم در شرکت لوله و ماشین سازی ایران به خوبی نمود پیدا کرده است.
وی با تاکید بر این نکته که رونق و جهش تولید بدون تامین مالی، امکان پذیر نیست، افزود: بانک ملت به عنوان یک بانک بزرگ و قدرتمند که در سه سال گذشته حتی یک ریال نیز اضافه برداشت نداشته و حتی در مقاطعی ۵۰ درصد تسهیلات بین بانکی را تامین می کرده است، در شرایط تحریم و جنگ اقتصادی، مسوولیت سنگین تری را بر عهده دارد و در همین راستا در جست و جوی واحدهای تولیدی است تا با حمایت مالی از آنها، به ایجاد اشتغال و رفع بیکاری در کشور کمک کند.
مدیرعامل بانک ملت، با اشاره به این نکته که شرکت هایی همچون لوله و ماشین سازی ایران، پول بانک را به بهره وری تبدیل می کنند و باعث افزایش تولید و اشتغال می شوند، خاطرنشان کرد: بانک ملت برای تامین سرمایه ثابت یا سرمایه در گردش یا سرمایه گذاری در پروژه های آبرسانی آمادگی کامل خود را برای همکاری با این شرکت، اعلام می کند.
وی گفت: دیدن موفقیت های شرکت های تولیدی به ما برای حمایت از صنعت کشور انگیزه دوچندان می دهد و بانک ملت آماده است تا هرجا که کار خوبی انجام شده است از آن کار حمایت کند و به این حمایت ها نیز افتخار می کند.
مرتضی نجف، عضو هیات مدیره بانک ملت نیز انسجام بین مدیریت و کارکنان در شرکت لوله و ماشین سازی ایران را عامل کسب موفقیت های آن دانست و گفت: بانک آماده است تا در طرح های توسعه ای در کنار این شرکت باشد زیرا حمایت از تولید و کمک به ایجاد اشتغال را وظیفه ذاتی خود می داند.
وی با تاکید بر لزوم ارتقای کیفیت در کنار ارتقای کمیت، افزود: بی تردید، صادرات، شرکت را از نوسانات نرخ ارز مصون نگه خواهد داشت.
محمدرضا بابایی، مدیرعامل شرکت لوله و ماشین سازی ایران نیز با اشاره به شناخت خود از بانک ملت، حمایت های این بانک را از شرکت تاکنون بسیار شیرین خواند و اظهار داشت: اگر شرکت هم اکنون در تهران مدعی است، به برکت وجود بانک ملت است و این نشان دهنده اعتقاد راسخ مدیران این بانک به مشتری مداری است.
وی از شرکت لوله و ماشین سازی ایران به عنوان نخستین واحد تولیدکننده چدن در ایران و دومین واحد صنعتی پس از شرکت راه آهن در ایران نام برد و ادامه داد: ظرفیت تولید اولیه شرکت، چهار هزار تن لوله های چدن نشکن در سال است.
بابایی با بیان این نکته که بانک ملت همیشه با قدرت در کنار شرکت حضور داشته است، یادآور شد: به برکت منابع بانک ملت، هم اکنون در اوج اقتدار در این عرصه قرار داریم.
وی با قدردانی از حمایت های بانک ملت، جنگ بعدی دنیا را جنگ آب عنوان کرد و از مدیران این بانک خواست تا با تشکیل کارگروهی تخصصی، پیشنهاد ورود بانک به حوزه آب را مورد بررسی قرار دهند.
ضیایی، معاون فرماندار شهرستان اسلامشهر نیز با قدردانی از حمایت های بانک ملت، از دکتر بیگدلی درخواست کرد که به این مجموعه توجه ویژه داشته باشد تا در فازهای توسعه ای بعدی بتواند موفقیت های بیشتری کسب کند.
دکتر بیگدلی مدیرعامل بانک ملت همچنین در پایان این نشست در گفت و گو با خبرنگار صدا و سیما، اعلام کرد که اگر شرکت لوله و ماشین سازی ایران در راستای توسعه یا جا به جایی کارخانه از محل فعلی به شهرک صنعتی شمس آباد، نیاز به حمایت داشت، بانک ملت آماده است تا سرمایه ثابت یا سرمایه در گردش این شرکت را تامین کند.
وی همچنین تاکید کرد که اگر طرح دیگری هم در شهرستان اسلامشهر دارای توجیه اقتصادی بود و نیاز به منابع مالی داشت، بانک ملت نسبت به تامین مالی آن اقدام خواهد کرد.
دکتر بیگدلی در عین حال از تخصیص ۱۲۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برای اعطای تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در بانک ملت خبر داد و گفت: بخشی از این تسهیلات پرداخت شده و بقیه آن نیز در حال پرداخت است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: قبل
چهارشنبه 2/7/1399 - 14:19
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13699 ) ( تعداد نظرات : 48 )


آمار شرکت شاپرک نشان می دهد که در مرداد ماه سال جاری، بیشترین تعداد کارت اعتباری تراکنش‌دار متعلق به بانک‌ ملت بوده و این بانک در جایگاه نخست در این زمینه قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، این بانک خصوصی در شاخص بیشترین کارت برداشت تراکنش‌دار هم در جایگاه دوم و پس از بزرگ ترین بانک دولتی کشور قرار گرفته است.
بر اساس آمار و ارقام اعلامی از سوی شرکت شاپرک، جایگاه بانک ملت در شاخص بیشترین کارت هدیه و بن کارت تراکنش‌دار هم، جایگاه سوم اعلام شده است.
آمار شاپرک همچنین بیانگر آن است که بانک ملت با سهم ۱۱.۵۵ درصدی، رتبه سوم بیشترین سهم از کارت های بانکی تراکنش دار را از آن خود کرده است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: قبل
چهارشنبه 2/7/1399 - 14:16
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13699 ) ( تعداد نظرات : 48 )مطابق برآوردهای کارشناسانِ جلسه نظارت ستادی منطقه 12، این منطقه از نظر سهم درآمد منظورشده، رتبه اول درآمد غیرنقدی و رتبه دوم درآمد نقدی در پهنه الف شهرداری را داراست.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 12، جلسه نظارت ستادی منطقه ۱۲ با حضور رجب‌زاده مدیرکل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق شهرداری تهران، سعادتی شهردار منطقه ۱۲، صالحی مدیرکل معماری و ساختمان معاونت شهرسازی و معماری، عنقائی مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه امور خدمات شهری و نمایندگان سازمان بازرسی شهرداری تهران، اداره کل خدمات شهری، اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان‌ها و مناطق، اداره کل حمل‌و‌نقل عمومی و امور مناطق معاونت حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری تهران و معاونان و شهرداران نواحی شش‌گانه این منطقه در ستاد مدیریت بحران منطقه 12 برگزار شد.
در این جلسه که با رویکرد بررسی نقاط قوت و ضعف عملکرد مدیریت شهری این منطقه در یک سال گذشته، همچنین آسیب‌شناسی، شناسایی مشکلات ریشه‌ای و ارائه راهکار در مورد نگهداشت شهر تشکیل شد، نخست مطابق گزارش اداره کل تشخیص و وصول درآمد تصریح شد که منطقه 12 از نظر سهم درآمد منظورشده، رتبه اول درآمد غیرنقدی و رتبه دوم درآمد نقدی در پهنه الف شهرداری را داراست که طبقه گفته حیدریان معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه 85 درصد درآمد غیرنقدی و 83 درصد درآمد نقدی این منطقه محقق شده است.
در ادامه گزارش مشروح نظارت ستادی از عملکرد معاونت‌ها و نواحی منطقه به سمع و نظر حاضران رسید که در
آن، نخست به توجه و اهتمام ویژه به مرمت و بازسازی ابنیه با قدمت تاریخی و فرهنگی در حوزه شهرسازی و معماری، اجرای طرح‌های بهسازی معابر و پیاده‌روهای پرتردد در حوزه فنی و عمران، اصلاح هندسی و تثبیت نیوجرسی‌ها و اجرای فضای سبز مناسب و تعامل با حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست با سرعت عمل خوب در حوزه معاونت حمل‌ونقل و ترافیک، اجرای برنامه‌ریزی مدون با استفاده از روش پهنه‌بندی و زون‌بندی در سطح نواحی، وجود کارگاه مستقل تعمیرات و جایگزینی به‌موقع مخازن در سطح منطقه و حفظ ساختار و اصالت بافت‌های قدیمی شهری با اجرای روش زیباسازی با بافت همسان (جداره‌سازی در بازار تهران) در حوزه خدمات شهری و محیط زیست، رعایت دستورالعمل‌های مقابله با بیماری کرونا و وجود بانک اطلاعاتی و آمار مناسب برای اتخاذ صمیمات در حوزه مالی و برنامه‌ریزی و در نهایت استفاده از ظرفیت فرهنگی نواحی در اجرای برنامه‌های مناسبتی در حوزه امور اجتماعی و فرهنگی، جزو نقاط قوت عملکرد معاونت‌های این منطقه بیان شد.
میزبانی از 2 میلیون نفر که به‌طور روزانه به منطقه 12 رفت‌وآمد می‌کنند نیز جزو نکاتی بود که صالحی مدیرکل معماری و ساختمان معاونت شهرسازی و معماری به آن اشاره و از مدیریت شهری منطقه 12 برای اداره این میزان از تردد، بابت این مسأله تشکر و قدردانی کرد.
سعادتی سپس طی سخنانی ضمن گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس و ضرورت حرکت در مسیر احیای خون شهدای گران‌قدری که برای اعتلای ایران جان خود را تقدیم کردند، گفت: از برادر ارجمند جناب آقای دکتر رجب‌زاده و همه دوستانی که در معاونت هماهنگی و امور مناطق، وظیفه خطیر نظارت ستادی را به عهده دارند، تشکر و قدردانی می‌کنم.
وی با استقبال از انتقادات و آسیب‌شناسی‌های صورت‌گرفته در مورد بخش‌های مختلف شهرداری منطقه افزود: ما در این مورد پذیرای همه دیدگاه‌های عزیزان هستیم.
شهردار منطقه 12 اظهار داشت: من شهادت می‌دهم که همکارانم در منطقه، ماه‌هاست که در طول روز خانواده خود را ندیده‌اند و خواهش اساسی و کلیدی من در این جلسه همین است که توجه به ویژگی‌های متفاوت و متمایز ساختاری در منطقه مرکزی تهران لحاظ شود.
وی همچنین گفت: من از اینجا سخن خود را شروع می‌کنم که در این منطقه شاید به جز مسأله حریم و رودخانه، همه مسائل مبتلابه شهری وجود دارد؛ در همین ناحیه 4 از موضوع فرسودگی مفرط تا کارتون‌خوابی، کودک کار، مجتمع‌های تجاری ناایمن بزرگ‌مقیاس، زمین‌خواری گسترده و آسیب‌های اجتماعی بحرانی مانند موضوع شبکه توزیع مواد مخدر تا فقر نهادینه و نزدیک به 30 مورد فروریزش بناها در دو ماهه اول سال فقط در اثر بارندگی و... به چشم می‌خورد؛ از این‌رو می‌بینیم که یک شهردار ناحیه در یک مساحت در حدود 180 تا 200 هکتاری با جمیع این موضوعات دست‌به‌گریبان است و من این ضرورت را می‌بینم که از تلاش این همکاران دفاع کنم؛ هرچند ما از سعی خود در خدمت‌رسانی به شهروندان هرگز کوتاهی نخواهیم کرد و مسؤولیت خود را به‌تمامی می‌پذیریم.
شهردار منطقه 12 در پایان گفت: ما همه در شهرداری در یک کشتی هستیم و به عنوان کسانی که این سازمان را خانه خود می‌دانیم، باید این فرصت خدمت را از دست ندهیم و از یکدیگر برای انجام مسؤولیت‌ها حمایت کنیم.
سخنران پایانی جلسه رجب‌زاده مدیرکل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق شهرداری تهران بود که ضمن تشکر از اقدامات صورت‌گرفته در منطقه تصریح کرد: طبیعتاً هدف ما از نظارت ستادی، اصلاع و بهبود و حل مشکلات مشترک مناطق است که بعضاً ریشه آن مشکلات در خارج از منطقه است. جناب آقای شهردار توضیحات خوبی در این زمینه دادند. مشکلاتی که احصا می‌شود الزاماً مشکلات مدیریت شهری در ناحیه نیستند و بخش عمده‌ای از آنها مشکلات ساختاری به شمار می‌روند.
وی در بیان تفاوت کار در بُعد اجرایی و ستادی تصریح کرد: ما می‌دانیم که شهرداران مناطق، امروز با مشکلات عدیده‌ای دست‌وپنجه نرم می‌کنند؛ به‌طوری‌که شاید اگر در مناطق یک‌روز کارها به‌درستی انجام نشود، به‌سرعت نتیجه آن دیده شود، ولی در مقیاس ستادی ممکن است چنین نباشد؛ بنابراین همکاران شما در حوزه ستادی همواره به دنبال این هستند که شرایط بهتری برای شما در حوزه اجرایی فراهم کنند.
در پایان جلسه در مورد نقاط قابل بهبود و مشکلات احصاشده بحث و بررسی صورت پذیرفت و مقرر شد منطقه و حوزه‌های ستادی برای رفع آنها اقدام کند و اداره کل هماهنگی، نظارت و برنامه‌ریزی امور مناطق، پیگیری و هماهنگی لازم را برای انجام این مهم صورت دهد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: قبل
چهارشنبه 2/7/1399 - 14:5
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13699 ) ( تعداد نظرات : 48 )حوزه مقاومت بسیج منطقه 5 به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاهی را در سرسرای ساختمان اصلی شهرداری منطقه 5 برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه5، گفت: بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، یکی از مهم ترین و با ارزش ترین فعالیت‌ها است.
علی رضا رئیسی افزود: بر همه ما واجب است که با تاسی از افکار، از خود گذشتگی و برنامه ریزی آنان، ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم.
او اظهار داشت: این نمایشگاه با هدف انتقال اطلاعات و رویدادهای هشت سال دفاع مقدس و قدردانی از دلاوری‌ها و ایثارگری‌های شهدای دفاع مقدس برگزار شد.
او تاکید کرد: در برپایی نمایشگاه گرامیداشت هفته دفاع مقدس اداره امور ایثارگران، معاونت اجتماعی و فرهنگی، اداره روابط عمومی و اداره امور بانوان منطقه 5 همکاری داشتند.
همزمان با برپایی این نمایشگاه از کتاب همراز با شقایق با موضوع سرگذشت پژوهی شهدای محلات 29 گانه منطقه 5 رونمایی شد.
در این نمایشگاه عکس های شهدای گرانقدر دفاع مقدس، ایثارگری های بانوان در ایام دفاع مقدس، غرفه‎های تجهیزات و ادوات جنگی، تصاویری از سردار شهید قاسم سلیمانی و .....به نمایش گذاشته شده است.
در مراسم افتتاح این نمایشگاه، رضا جلالی،مدیر کل امور ایثارگران، سرهنگ محمدی فرمانده سپاه ناحیه قدس، معصومی مدیر کل بنیاد شهید و ایثارگران مناطق 5 و 22 ، فریدون حیدری، شهردار منطقه 5 و برخی از مدیران و معاونان شهرداری منطقه 5 ، حضور داشتند.
بر اساس این گزارش در حاشیه افتتاح نمایشگاه ارزش‌ها و آثار دفاع مقدس از ایثارگران شاغل شهرداری منطقه 5 نیز تجلیل شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: قبل
چهارشنبه 2/7/1399 - 14:1
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13699 ) ( تعداد نظرات : 48 )

شهرداری منطقه 2  همزمان  با  چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس ،با اکران فیلم های حماسی  میزبان شهروندان در سینما مقاومت است
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه2، یوسف مزارعی ،معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه در تشریح برنامه های  گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس منطقه 2 گفت: نسل امروز نیازمند بهره‌مند شدن از فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس است. ازاین رو  تلاش شده است  تا با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها  و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در تحقق این امر مهم گام برداریم.
وی در ادامه نقش فرهنگ و هنر را در تبیین و انتقال مفاهیم ارزشی ، به ویژه ارزشهای دفاع مقدس  را کلیدی دانست و افزود: بدین منظور برنامه های فرهنگی و هنری در قالب اکران فیلم های حماسی با محوریت دفاع مقدس در  سینما مقاومت  و همچنین اجرای تئاتر خیابانی و پرفورمنس با محوریت روایت حماسه ای هشت سال دفاع مقدس  پیش بینی شده است.
 مزارعی افزود:  برهمین اساس همزمان با هفته دفاع مقدس،  سینما مقاومت  در بازارچه ستارخان راه اندازی و با اکران  فیلم های  حماسی  میزبان شهروندان و علاقمندان است.
 وی افزود: همزمان با سینما مقاومت  نمایشگاه یاد یاران با عنوان عطر خاک در بازارچه ستارخان برگزارو المان های دفاع مقدس دراین نمایشگاه به تصویر کشیده شد.
معاون اجتماعی وفرهنگی منطقه 2 با بیان اینکه برنامه ها با رعایت الزامات بهداشتی  درمحلات اجرا می شود،افزود: نمایشگاه زنان در دفاع مقدس،هویت بخشی به سیمای بصری شهر، پخش سرود های حماسی و دفاع مقدس ، اعزام کاروان های رزمنده  و تجلیل از خانواده های شهدای مدافعان حرم از دیگر برنامه های  فرهنگی است که  به منظور تداعی کردن روزهای دفاع مقدس  پیش بینی شده است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: قبل
چهارشنبه 2/7/1399 - 13:59
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13699 ) ( تعداد نظرات : 48 )در آغازین روز از فصل پاییز مصادف با 22 سپتامبر که به عنوان " روز جهانی بدون خودرو" نامگذاری شده است؛ در خیابان اجتماعی منطقه9 ویژه برنامه هایی به همین مناسبت اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه9، سید مصطفی موسوی شهردار منطقه9 با اعلام این خبر گفت: تقارن "روز جهانی بدون خودرو" با کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" و نقشی که دوچرخه به عنوان وسیله حمل و نقل پاک در ارتقاء كیفیت زندگی شهروندان ایفا کند، بهانه ایی شده است تا در منطقه9 شاهد اجرای برنامه های خاص این روز باشیم.
او افزود: اجرای ویژه برنامه های روز جهانی بدون خودرو در منطقه9 در اولین خیابان اجتماعی شهر تهران در محور بلوار استاد معین جنوبی با رویکرد انسان محوری که شامل مسیرهای دوچرخه سواری، پیاده روی و مسیر ویژه نابینایان می باشد، انجام شده است.
شهردار منطقه9 ابراز امیدواری کرد که با گذر از دوران سخت کرونا بتوان در خیابان اجتماعی شاهد اجرای ویژه برنامه های فرهنگی و ورزشی بیشتر با مضامین زیست محور، فعال تر از قبل بود.
او به اجرای برنامه پرفورمنس با عنوان "جور دیگر" گفت:امروز شاهد اجرای نمادینی از گروه هنرمندان در خیابان اجتماعی هستیم که تلاش شده است تا بخشی از طبیعت را فضای شهری منتقل کرده و شهری پاک به دور از خودرو را به تصویر بکشند.
موسوی به اجرای دیگر برنامه های متنوع منطقه9 در روز جهانی بدون خودر اشاره کرد و گفت: اجرای برنامه پرفورمنس با عنوان جور دیگر، رکاب زنی شهردار، معاونین و جمعی از شهروندان، اجرای حرکات نمایشی با اسکوتر، اسکیت برد و دوچرخه توسط کودکان و نوجوانان، آموزش و آگاهی شهروندان در خصوص قوانین راهنمایی رانندگی در خصوص دوچرخه سواری، آموزش و آگاهی در خصوص وسایل حمل و نقل جایگزین خودرو، اجرای برنامه های خیابان ورزش و نقاشی کودکان با مضامین استفاده از وسایل حمل و نقل پاک بر روی خودروهای اسقاطی از جمله عناوین اجرایی بود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: قبل
چهارشنبه 2/7/1399 - 13:55
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13699 ) ( تعداد نظرات : 48 )مدیرعامل شرکت خاکریزآب، از استمرار اقدامات مربوط به نگهداشت عمرانی شبکه اصلی مدیریت سیلاب در سطح حوضه های آبریز شرق، مرکز و غرب شهر تهران و در قالب شیفت های کاری شبانه روزی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس حبیب پوش پارس ضمن اعلام خبر فوق، هدف از اجرای عملیات نگهداشت عمرانی شبکه اصلی مدیریت آب های سطحی را مساعدت مناطق و معاونت خدمات شهری به عنوان متولیان بهره برداری از این زیرساخت ها ذکر و تاکید کرد: نگهداشت عمرانی شبکه مذکور در برنامه سال جاری شرکت خاکریزآب قرار دارد.
وی در تشریح چگونگی اولویت بندی نقاط جهت تدوین برنامه عملیاتی افزود: گزارشات حاصل از پایش و ارزیابی کارگروه تخصصی حوزه فنی شرکت خاکریزآب از شبکه اصلی آب های سطحی و نتایج حاصل از برگزاری جلسات مشترک با معاونان فنی و مشاوران آب های سطحی مناطق ۲۲ گانه از یکسو و برگزاری نشست های تخصصی با اداره کل خدمات شهری از سوی دیگر، اولویت نخست برنامه نگهداشت عمرانی شبکه مذکور را پیش روی ما قرار داد.
به گفته مدیرعامل شرکت خاکریزآب، برنامه مذکور در سه سطح خطر بحرانی، پرخطر و خطر متوسط تنظیم شده و برنامه عملیاتی شرکت خاکریزآب در این رابطه شامل ساماندهی نقاط خطر بحرانی است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: قبل
چهارشنبه 2/7/1399 - 13:51
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13699 ) ( تعداد نظرات : 48 )

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از تغییر ساعت سرویس دهی در خط 6 متروی تهران وحومه خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه؛ ساعت سرویس دهی در خط ۶ متروی تهران به دلیل تكمیل برخی كارهای اجرائی باقیمانده در خط ۶ و اصلاحات مورد نیاز از روز سه شنبه یکم مهرماه تا ۱۰مهرماه ۹۹ آخرین اعزام قطار روزهای غیر تعطیل در این خط از ایستگاه امام حسین (ع) به سمت ایستگاه دولت آباد در ساعت ۲۲ و بالعکس از ایستگاه دولت آباد به سمت ایستگاه امام حسین(ع) در ساعت ۲۱:۵۰ خواهد بود.
در روزهای غیر تعطیل شروع اعزام قطارها از ایستگاه های دولت آباد و امام حسین(ع) از ساعت ۶:۰۰ صبح خواهد بود.
گفتنی است: این خط روز جمعه ۴ مهرماه سالجاری سرویس دهی نخواهد داشت.

زمان آخرین مطلب این کاربر: قبل
چهارشنبه 2/7/1399 - 13:44
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13699 ) ( تعداد نظرات : 48 )

مراسم تجلیل از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران منطقه با حضور پیمان پورنصر شهردار منطقه16، سرهنگ اکبری فرمانده بسیج ناحیه شهید رجایی، تاجیک رئیس بنیاد شهید مناطق ۱۶ الی ۱۹، معاونین و مدیران منطقه، پدران، مادران و همسران شهدا و ... در مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو منطقه ۱۶ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۶؛ در ابتدای مراسم بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، اکبری؛ رئیس امور ایثارگران منطقه (همسر اولین شهید مدافع حرم شهید محرم ترک) به حاضرین خیر مقدم گفت.

در ادامه سرهنگ اکبری؛ فرمانده بسیج ناحیه شهید رجایی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با بیان اینکه خانواده های شهدا میراث داران فرهنگ انقلاب اسلامی هستند گفت: امنیت و آرامش امروز ما مرهون صبر و ایثار، خانواده های شهدا، آزادگان و جانبازان سرافراز به عنوان میراث داران فرهنگ اسلامی است.

وی افزود: شما خانواده های معظم شهدا انسان های وارسته ای هستید که عزیزترین افراد خود را بی منت و ایثارگرانه در مسیر اعتلای کشور و تقویت اقتدار ملی تقدیم اسلام کردید، همه ما به خانواده های معظم شهدا مدیون هستیم و پاسداشت این ایثار و شهادت و تکریم و قدردانی از صبر و استقامت شما خانواده های گرانقدر از وظایف تمامی شهروندان، مسئولان و مدیران شهری است.

شهردار منطقه ۱۶؛ با تاکید به اینکه ایثارگران الگو و مایه افتخار ما هستند تصریح کرد: اجر خانواده شهدا همطراز شهداست، دعای خیر شما عزیزان باعث وحدت، همکاری و تعامل مدیریت شهری در راستای خدمت رسانی به شهروندان عزیز می شود و برگزاری این مراسم ها به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با هدف تجدید میثاق با شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، وظیفه ما آنست که تمامی فعالیت هایمان را با حس تعهد، مسئولیت و ایجاد فضایی سالم در شهر انجام دهیم تا سرمایه های اجتماعی به ظهور برسد.

در ادامه از مجموعه کتاب های "همراز با شقایق" محلات نه گانه منطقه ۱۶ رونمایی شد.

در پایان از صبر و استقامت خانواده های معظم شهدای شهرداری، شهدای مفقودالاثر، شهدای تک فرزند و ... تقدیر به عمل آمد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: قبل
چهارشنبه 2/7/1399 - 13:40
  • تعداد رکورد ها : 18762