میثم ومپایر ( تعداد مطالب : 5258 ) ( تعداد نظرات : 1195 )

 

امروز تو وبگردی های که داشتم عکسی دیدم که برام جالب بود یا بهتر بگم تاسف برانگیز بود

عکسو گذاشتم شما هم ببینین البته شاید دیده باشین تو اینترنت یاتوخیابونهای شهرتون...

 

نمیدونم داستان فیلم چیه! اما واقعا شما چه برداشتی دارین ؟؟

یک زن با چندین مرد , اسمشم گذاشتن یکی برای همه...

برداشت از شما...

اما 20 و اندی سال پیش رفت یکی برای همه ...

برداشت از شما ....

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2120روز قبل
سه شنبه 11/4/1392 - 21:29
azarvarzesh ( تعداد مطالب : 2 ) ( تعداد نظرات : 0 )

رسانه ها به خصوص رسانه ملی به عنوان اصلی ترین منابع اطلاع رسانی به مردم هستند و تبلیغ کالاهای مختلف از این طریق نقش مهمی گسترش اعتماد مردم به کالای مورد نظر دارد.

باید این واقعیت را قبول کرد که بسیاری از مردم بدون تحقیق در مورد کالایی که در رسانه ملی تبلیغ می شود و تنها به اعتماد پخش آن از تلویزیون، کالاهای مورد نظر خود را خریداری می کنند.
 
در این روزها تبلیغی در خصوص یک کفش ورزشی از رسانه ملی پخش شد که در آن تنها راه سلامتی، طول عمر و تناسب اندام را ورزش و ساده ترین راه آن را 30 دقیقه پیاده روی معرفی کرد.
 
اشاره به طراحی منحصر به فرد این کفش و تاثیر آن در تناسب اندام مطلبی نیست که مخاطبان بتوانند به راحتی از کنار عبور کنند به علاوه این مسئله در انتخاب کفش بسیار مهم است.
 
از آنجا که بسیاری از مشکلات موجود در کمر دردها مربوط به استفاده از کفش های نامناسب است، تبلیغ یک کفش استاندارد می تواند بازتاب زیادی در جامعه داشته باشد و افرادی که به دنبال انتخاب یک کالای استاندارد و مرد تائید هستند مطئنا بدون توجه به مبلغ کالا، آن را تهیه می کنند.
 
از آنجا که «خبرگزاری دانشجو» در سال گذشته بر موضوع تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایران تاکید بسیار داشت و به دنبال انعکاس خواسته ها و تلاش های مسئولین و تولیدکنندگان پوشاک و تجهیزات ورزشی بود با تبلیغ کفش تن تاک از رسانه ملی تحقیق در خصوص این کالا را آغاز کرد که شاید حاصل این تلاش ها برای مخاطبانی که دنبال کالای استاندارد باشند مورد توجه باشد.
 
کفش تن تاک یک کفش وارداتی از کشور چین است که این موضوع را با مراجعه به سایت این کفش می توان به راحتی فهمید و با توجه به اینکه سابقه کیفیت کفش های چینی در ایران کاملا مشخص است، مطمئنا برای بسیاری از خریداران این مطلب می تواند یک نکته منفی باشد.
 
بر اساس اخبار جمع آوری شده از منابع آگاه این کفش به تعداد زیاد و در حد 3 کانتینر توسط فردی از چین وارد کشور شد و با وجود تلاش های بسیار برای فروش این کفش ها در امیریه، این اجناس به فروش نرسید اما با تبلیغ آن در تلویزیون فروش خوبی را در بین خانم هایی که مطالب گفته شده در این تبلیغ را باور کرده اند، داشته است.
 
وارد کنندگان این کفش در حالی سعی در فروش این کفش ها در امیریه را داشته که قیمت پیشنهادی آنها به خریداران 50 هزار تومان بوده است.
 
این در حالی است که قیمت این کفش در سایت تن تاک 188 هزار تومان اعلام شده است و مطمئنا وارد کنندگان این کفش با فروش آن به بیش از 3 برابر قیمت واقعی، نه تنها سود خوبی به دست آورده اند بلکه هزینه تبلیغ خود در رسانه ملی را نیز در آورده اند.
 
این منبع آگاه معتقد است که رسانه ها باید بر روی تبلیغات خود نظارت بیشتری داشته باشند و تا افراد که به اعتماد تبلیغات اقدام به خرید اینگونه اجناس می کنند، متضرر نشوند.
 
مطمئنا امروز بسیاری از خریداران این کفش به این باور رسیده اند که جنسی را خریداری کرده اند که هیچ کیفیتی نداشته و تنها یک کالای درجه چندم چینی بوده است.
 
نکته دیگر اینجاست که تبلیغ این کفش عینا کپی برداری شده از کفشی با همین شکل در شبکه های ماهواره ای است  با نام «پرفکت استپس».
«پرفکت استپس» که همان کفش تن تاک است در حال حاضر با قیمتی حدود 188 هزار تومان در فروشگاه ها موجود است اما وارد کننده آن با تغییر نام آن به نام تن تاک سعی در فریب خریداران خود داشته است.
 
در حال حاضر با مراجعه به سایت کفش تن تاک با این عبارت که «در حال حاضر این کالا در انبار موجود نیست» رو به رو می شوید که حاکی از این است که تمام این کفش ها توسط مردمی که از کیفیت این کفش بی خبر بوده اند، خریداری شده است و این درحالی است که کفش های ورزشی تولید داخل با قیمتی کمتر در حال خاک خوردن در فروشگاه ها است و متاسفانه باز هم مردم ما مایل به خرید اجناسی هستند که هیچ ارزشی در مقابل مبلغ آنها ندارند.
 
با مراجعه به سایت تن تاک به راحتی می توان دید که در عکس های منتشر شده فروشندگان حتی به خود زحمت نداده اند تا آرم پرفکت استپس را حذف کنند و در عکسی دیگر با فتوشاپ به جام لوگوی پرفکت استپس، نام تن تاک را قرار داده اند.
لازم به ذکر است، این بار تن تاک اقدام به تبلیغ در مورد دستگاه های دراز و نشست کرده است که امیدواریم خریداران با تحقیق بیشتری محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند.

 
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2431روز قبل
يکشنبه 9/4/1392 - 19:3
ایران2264 ( تعداد مطالب : 3065 ) ( تعداد نظرات : 547 )

رسانه‌ای که در حال حرکت رو به جلو بود، با افزایش شبکه‌ها بزرگ تر از حد معمول شده و با بی‌پولی، مجبور به پخش دوباره تمامی برنامه‌های سالهای اخیرش برای پر کردن آنتن و سرپا نگه داشتن شبکه‌ها شده است. در چنین شرایطی طبیعی است که اکر تخته پاره‌ای هم بر آمد باشد، گرفته شود و در کوره موتورخانه کشتی پرتاب شود و این گونه است که شاهد ورود برخی تبلیغات عجیب به تلویزیون هستیم...تلویزیون به عنوان پیش قراول سیاست‌گذاری برای کل مجموعه صداوسیما از جمله رادیو، در شش ماه اخیر رویکردی را در دستور کار قرار داده که نه در شان یک رسانه رسمی دولتی است و نه در شان ده‌ها میلیون ایرانی است که برای تماشایش از کیسه‌شان هزینه صورت می‌پذیرد. اقداماتی که می‌تواند به جایگاه رسانه ملی لطمات جدی وارد سازد.

به گزارش «تابناک»، تبلیغات تلویزیونی به شکلی وسیع و فراگیر از دوره ریاست علی لاریجانی بر سازمان صداوسیما رونق گرفت؛ تبلیغاتی که نسبت به دوره مدیریت محمد هاشمی با شکل متفاوتی روی آنتن می‌رفت و بخشی از پوست اندازی و دوران تازه حیات این سازمان بود؛ دورانی که شاهد توسعه کمی و کیفی تلویزیون بودیم و طبیعتاً در کنار توسعه اقتصادی، زرق و برق بیشتری به این تبلیغات افزوده شد و این فضای رقابتی بخش قابل توجهی از هزینه‌های سازمان صداوسیما را تامین می‌کرد.

این رویکردهای تازه هم بر سطح کیفی صداوسیما افزود و قدرت رقابتی این رسانه را بالا برده بود و هم ظرفیت‌های مالی تازه‌ای را برای تعریف دورنماهای توسعه‌ای منطقی برای این سازمان شکل داد. همین رویکرد در سال‌های نخست مدیریت عزت الله ضرغامی نیز پی گرفته شد اما در چند سال اخیر رفته رفته جهت گیری‌های تغییر کرد و منجر به شرایط پیچیده ای برای صداوسیما شد تا آنجا که شرایط حاکم بر این رسانه نسبت به شش یا هفت سال پیش به کل تغییر کرده است.

تاکید افراطی بر رویکرد توسعه کمی بدون توجه به زیرساخت‌ها و پشتوانه‌های کیفیِ پیش‌نیازِ توسعه کمی، منجر به تورم ساختار اداری و سازمانی این سازمان بیش از گذشته شده است. تورمی که از گذشته با کوچک سازی واحدهای تولیدی صداوسیما و واگذاری پروژه ای به بخش خصوصی، قرار بود کاهش یابد و این نهاد حداکثر چندهزار کارمند داشته باشد، بخشی از هزینه‌های ماندگار افزایش شبکه‌ها به شیوه سنتی بود، حال آنکه بر اساس شیوه‌های روزآمد با تعداد پرسنل بسیار اندک، این شبکه‌ها قابل راه اندازی بود.

نباید فراموش کنیم برخی شبکه‌های ضدایرانی که بخشی از مخاطبان ایرانی را جذب کرده اند، تنها چندده کارمند دارند و با طبیعتاً شبکه‌ای با چنین محدودیت نیروی انسانی، قدرت مانور عملیاتی بیشتری نسبت به یک سازمان عریض و طویل دارد که تنها هزینه نگهداری اماکن و تجهیزاتش میلیاردها تومان است و بنابراین هرچه بار این کشتی را سنگین تر کنیم در مقابل قایق‌های تندروی رقیب، سرعت و قدرت مانور کمتری می‌یابیم و این حجم بالای نیروی انسانی و بروکراسی صداوسیما، عملاً خود یک عامل کندکننده سرعت تلقی می‌شود.

در چنین شرایطی کافی است که به هر دلیلی بخشی از بودجه دولتی سازمان صداوسیما تامین نشود و یا به هر دلیلی، مشکلی در تخصیصش رخ دهد تا شاهد توقف حرکت کشتی‌ باشیم که به واسطه بزرگی و سنگینی اش، میلیون‌‌ها وات انرژی لازمه استمرار حرکت و سرعت گیری اش شده است. در چنین شرایطی طبیعتاً برای پیش بردن کشتی راهی باقی نمی‌ماند جز آنکه از خود کشتی استفاده کنند و شبیه فیلم‌های سینمایی، کابین‌ها و بخش‌هایی از بدنه خود کشتی را در کوره موتور کشتی بریزند!

عکس

سرنوشت سازمان صداوسیما دقیقاً همین گونه شده و رسانه‌ای که در حال حرکت رو به جلو بود، با افزایش شبکه‌ها بدون افزایش زیرساخت‌های کیفی، بزرگ تر از حد معمول شده و با بی‌پولی، مجبور به پخش دوباره تمامی برنامه‌های سالهای اخیرش برای پر کردن آنتن و سرپا نگه داشتن شبکه‌ها شده است. در چنین شرایطی طبیعی است که اکر تخته پاره‌ای هم بر آمد باشد، گرفته شود و در کوره موتورخانه کشتی پرتاب شود و این گونه است که شاهد ورود برخی تبلیغات عجیب به تلویزیون هستیم؛ تبلیغاتی که دقیقاً حکم همین تخته پاره‌ها را دارد.

در همین راستا برخی تبلیغات ماهواره‌‎ای که پیش از این شیوه و کیفیتش مورد نقد قرار می‌گرفت و حتی در تلویزیون خودمان برای به چالش کشیدن و نازل بودن سطح شبکه‌های ماهواره‌ای به شکل کمدی طرح می‌شد، سر از تلویزیون خودمان درآورده و از کرم‌ها رنگارنگ تا منقل کباب و کفش‌های لاغری با همان مدل تبلیغ ماهواره‌ای در تلویزیون خودمان تبلیغ می‌شود و ظاهراً سخت گیری‌های سابق که تبلیغات تلویزیونی می‌بایست از یک استاندارد کیفی حداقلی برخوردار بود نیز دیگر جدی گرفته نمی‌شود و هر تبلیغی با هر نوع طراحی پخش می‌شود.

نکته تاسف آور اینکه برخی این برندها با توجه به اینکه بعضاً تا پیش از این، مجوز فعالیت در ایران و توزیع در فروشگاه ها را نداشتند، در شبکه‌های ماهواره ای شماره تلفن اعلام می کردند تا مردم از طریق تماس با این شماره ها اقدام به خریدار محصولاتشان کنند و حال اکه در فضای رسمی کشور نیز تبلیغ می‌کنند همچنان این شماره تلفن‌ها حفظ شده و عملاً سطح تلویزیون در حد شبکه‌های ماهواره ای درجه دو -حداقل در حوزه تبلیغات- کاهش یافته است.

همچنین ادبیات این تبلیغ‌ها که به شدت فریبنده و از قطعی بودن آثار مثبت و کیفیت بالای این محصولات خبر می‌دهد نیز بی‌سابقه بوده و چنین تصور می‌شود که دیر یا زود، تلویزیون با حجم بالایی از شکایات مواجه خواهد شد که نسبت به کیفیت یا عوارض برخی از این مدل محصولات تبلیغ شده اعتراض خواهند داشت و اعتبار رسانه ملی با چنین اتفاقاتی ممکن است به چالش کشیده شود با این اوصاف باید پرسید که تبلیغات بعدی تلویزیون ممکلت چه خواهد بود و آیا رویکرد تازه‌ای برای بهبود این وضعیت وجود ندارد؟

 

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1343روز قبل
چهارشنبه 5/4/1392 - 22:58
mansoor43 ( تعداد مطالب : 1673 ) ( تعداد نظرات : 1254 )

 نظر خوب است ولی خوبش درایت

نه هر گفته بـــــــود حاکی ز حکمت

نظر بنویس با فکـــــــــــــر ای دلاور

نه این فرمی پـــــــــــراز اما و حیرت

فی البداهه: منصور مقدم 12/3/92

در پاسخ به یک نظر در مورد مطالب روزانه

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1021روز قبل
يکشنبه 12/3/1392 - 13:23
hamidreza1404 ( تعداد مطالب : 12908 ) ( تعداد نظرات : 583 )

رضا داودنژاد:شایعات درباره مسمویت دارویی عسل بدیعی صحیح نیست

تهران- ˈرضا داودنژادˈ بازیگر سینما و تلویزیون، ضمن رد شایعات درخصوص مسمویت دارویی ˈعسل بدیعیˈ بازیگر سینما و تلویزیون، گفت: وی به دلیل مشکل تنفسی روز گذشته به بیمارستان منتقل شد.

ˈرضا داودنژادˈ همسرخواهر ˈعسل بدیعیˈ ، روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا ، اظهار داشت: مشکل تنفسی روز گذشته این بازیگر باعث شد که وی را به سرعت به بیمارستان منتقل کنیم . وی به خاطر مشکل قلبی ناشی از دشواری تنفسی و در نهایت مرگ مغزی در بخش ای سی یو بیمارستان لقمان بستری شد.

وی که به دلیل شدت تاثر ناشی از این واقعه، به سختی گفت و گو می کرد، افزود: متاسفانه شایعات و اکاذیبی مبنی بر مسمومیت دارویی بدیعی در رسانه ها منتشر شده که صحت ندارد و وی تنها به خاطر مشکل تنفسی به بیمارستان منتقل شد.

داودنژاد، انتشار اخباری به نقل از ˈغزل بدیعیˈ خواهر عسل در گفت وگو با یکی از سایت های خبری را تکذیب کرد و گفت: همسر من در این دو روز به خاطر شرایط نامناسب روحی با هیچ رسانه ای گفت و گو نکرده و آنچه از قول وی نقل قول شده ، کذب است.

داودنژاد انتشار اخبار زود هنگام از درگذشت این بازیگر جوان سینما را ضربه ای دردناک به روحیه خانواده و دوستان بدیعی دانست و گفت:شیطنت های رسانه ای از این دست بارها پیش از این نیز اتفاق افتاده است.حتی در ایامی که من به خاطر بیماری کبد در بیمارستان بستری بودم شایعاتی مشابه در روزنامه ها،سایت ها و رسانه ها به وفور وجود داشت.

به گفته ی وی، خانواده بدیعی شایعات منتشر شده در این خصوص را با جدیت پیگیری می کنند و در آینده ای نزدیک تیم پزشکی اطلاعات دقیق درباره این بیمار را در اختیار رسانه ها قرار خواهد داد.

این بازیگر سینما و تلویزیون همچنین از رضایت پدر بدیعی مبنی براهدای اعضای وی خبر داد.

به گزارش ایرنا،ˈعسل بدیعیˈ از روز گذشته در پی وخامت حال به بیمارستان لقمان تهران منتقل شد و پس از بروز مشکل تنفسی و مغزی ، صبح امروز به مرگ مغزی دچار شد.

بدیعی سال ها پیش همسر ˈفریبرز عرب نیاˈ بازیگر مطرح سینما بود. وی متولد سال 1356 در تهران است و از سال 1375 به سینما راه یافت.

وی فعالیت حرفه ای خود را با فیلم ˈبودن یا نبودنˈ به کارگردانی کیانوش عیاری ، آغاز کرد.

از دیگر کارهای این بازیگر سینما می‌توان به فیلم‌های دست‌های آلوده (سیروس الوند)، هفت پرده (فرزاد موتمن)، از صمیم قلب (بهرام کاظمی)، شمعی در باد (پوران درخشنده)، پروانه‌ای در مه (محمدجواد کاسه‌ساز)، سربلند (سعید تهرانی) و روز هشتم اشاره کرد.

حضور در مجموعه های تلویزیونیˈششمین نفرˈ و ˈتا صبحˈ از دیگر بخش های کارنامه کاری وی بود.

بدیعی به خاطر بازی در فیلم سینماییˈدست های آلودهˈ نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از هجدهمین جشنواره فیلم فجر شده بود.
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2418روز قبل
سه شنبه 13/1/1392 - 17:18
hamidreza1404 ( تعداد مطالب : 12908 ) ( تعداد نظرات : 583 )

سازمان ملل بار دیگر حملات انتحاری در عراق را محکوم کرد

نیویورک – فرستاده ویژه سازمان ملل در عراق بشدت حمله تروریستی به مساجد شیعیان در شهرهای عراق را محکوم کرد و آن را تلاشی هدفمند برای دامن زدن به تنش ها در عراق توصیف کرد.

به گزارش ایرنا به دنبال انفجار تروریستی در چندین مسجد شیعیان عراق، ˈمارتین کوبلرˈ فرستاده ویژه سازمان ملل در آن کشور این حملات را بشدت محکوم کرد و خواستار آگاهی و هوشیاری رهبران عراق شد.

فرستاده ویژه سازمان ملل در عراق تصریح کرد: این اعمال تروریستی به هیچ وجه قابل توجیه نیست و محکوم می باشد.

روز جمعه طی شش انفجار تروریستی در مساجد و حسینیه های عراق، 24 نفر کشته و 53 تن دیگر زخمی شدند.

شش خودوری بمب گذاری شده در مناطق ˈ حی القاهرةˈ، ˈحی اورˈ، ˈحی البنوکˈ، منطقه ˈ الزعفرانیة ˈ، ˈحی الفراتˈ وˈخیابان فلسطینˈ بغداد منفجر شد و این انفجارها عموما مساجد و حسینیه های شیعیان را هدف قرار داد.

در سال های گذشته، القاعده در بیشتر حملات تروریستی عراق دست داشته است.
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2418روز قبل
سه شنبه 13/1/1392 - 17:0
hamidreza1404 ( تعداد مطالب : 12908 ) ( تعداد نظرات : 583 )

مذاکرات ترکیه و رژیم صهیونیستی درخصوص پرداخت غرامت حمله به ناوگان آزادی غزه

»
polent_aringe.jpg

معاون نخست وزیر ترکیه از آغاز مذاکرات میان آنکارا و رژیم صهیونیستی در خصوص پرداخت غرامتهای وارده به ترکیه از سوی این رژیم خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه لبنانی المنار، بولنت آرینج معاون رجب طیب أردوغان، نخست‌وزیرترکیه اعلام کرد: قرار است آنکارا درخصوص پرداخت غرامت‌های ناشی از کشتار 9 هموطن ترک طی حمله اسرائیل به کشتی ترکیه که در سال 2010 روانه نوار غزه بود به مذاکره بنشینند.

 

وی تاکید کرد: این مسئله‌ای است که آنکارا برای تجدید روابط خود با تل‌آویو خواستار شده است.

 

آرینج در اظهارات خود افزود: احمد داوود اوغلو، وزیرامور خارجه ترکیه در این خصوص با طرف اسرائیلی مذاکراتی را برگزار کرده و بر اهمیت تسریع در روند حل این مسئله تاکید کرده است.

 

معاون نخست‌وزیر ترکیه برگزاری این مذاکرات را موفقیت بزرگی برای سیاست‌ خارجی ترکیه دانست و افزود: آنکارا مشتاق است که رژیم صهیونیستی به وعده‌های خود در این خصوص عمل کند.

 

روابط میان رژیم صهیونیستی و ترکیه از زمان آغاز تجاوزات این رژیم به نوار غزه که در سال 2009 صورت گرفت تیره شد و پس از حمله ای خونین به ‎ناوگان دریایی حامل کمک‌های بشردوستانه تحت عنوان ناوگان آزادی نوار غزه این روابط رو به وخامت رفت به طوری که نارضایتی جامعه جهانی را برانگیخت و منجر به شعله‌ور شدن بحران سیاسی میان آنکارا و تل‌آویو گشت.

 

ترکیه اعلام کرد تازمانی که اسرائیل رسما اقدام به عذرخواهی وپرداخت غرامت‌های خانواده‌های قربانیان و شکستن محاصره نوار غزه نکند، عادی‌سازی روابط دیپلماتیک و نظامی را نخواهد پذیرفت.

 

از سوی دیگر منابع خبری ترکیه اعلام کردند أحمد داود أوغلو وزیر خارجه ترکیه روز گذشته طی تماسی تلفنی با تزیپی لیونی، وزیرخارجه سابق رژیم صهیونیستی در خصوص روابط دوجانبه و مساله پرداخت غرامت قربانیان ناوگان ترکیه در سال 2010 مذاکره کردند.

 

باراک اوباما، رییس جمهور آمریکا طی سفراخیر خود به اراضی اشغالی عذرخواهی بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را به رجب طیب اردوغان همتای ترکی او اعلام کرد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2418روز قبل
سه شنبه 6/1/1392 - 17:54
hamidreza1404 ( تعداد مطالب : 12908 ) ( تعداد نظرات : 583 )

با تصویب قطعنامه ای؛

شورای امنیت ماموریت دفتر سازمان ملل را در افغانستان تمدید کرد

نیویورک – شورای امنیت سازمان ملل روز سه شنبه با تصویب قطعنامه ای ماموریت دفتر سازمان ملل را در افغانستان برای یک سال دیگر تمدید کرد.

به گزارش ایرنا در نشست شورای امنیت که با حضور بان کی مون و وزیران خارجه برخی کشورهای مشارکت کننده در ایساف نیروهای بین المللی در افغانستان برگزار شد، از آینده افغانستان پس از عقب نشینی نیروهای خارجی در سال 2014 ابراز نگرانی شد.

دبیرکل سازمان ملل در سخنانی در این جلسه بر تعهد سازمان ملل به ثبات افغانستان تاکید کرد و خواستار گفتگو میان گروه های درگیر در آن کشور شد.

وی با انتقاد از تلفات بالای غیرنظامیان در حملات ناتو از اینکه بر تعداد تلفات زنان و کودکان در افغانستان افزوده شده ابراز نگرانی کرد.

بان کی مون انتخابات افغانستان را در سلل 2014 مهم دانست و گفت: سازمان ملل برای برگزاری انتخابات در افغانستان کمک جدی خواهد کرد.

دبیرکل سازمان ملل همچنین از خشونت جنسیتی در افغانستان انتقاد کرده و تلاش دولت آن کشور را برای افزایش آگاهی برای کاهش خشونت علیه زنان ستود.

ویتالی چورکین نماینده دائم روسیه در سازمان ملل به عنوان رییس دوره ای شورای امنیت مدیریت نشست امروز را برعهده داشت.

قرار بود وزیر خارجه روسیه به نیویورک آمده و ریاست این جلسه را بر عهده گیرد که به دلایل نامعلوم این سفر لغو شد.

همچنین عدم حضور زلمای رسول وزیر خارجه افغانستان در نشست مهم شورای امنیت درباره آن کشور قابل توجه بود.

تحلیلگران می گوید خودداری وزیر خارجه افغانستان از حضور در نشست شورای امنیت می تواند به دلیل تنش های اخیر میان حامد کرزای و غرب باشد.
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2418روز قبل
چهارشنبه 30/12/1391 - 1:36
hamidreza1404 ( تعداد مطالب : 12908 ) ( تعداد نظرات : 583 )

ایمان موسوی: در استقلال با زندگی من بازی می شود

تهران - مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران با انتقاد از تعویض خود در مسابقه با نفت تهران و انتقاد غیرمستقیم از امیر قلعه نویی سرمربی تیم اظهار داشت: با زندگی من در استقلال بازی می شود.

به گزارش ایرنا، ˈایمان موسویˈ که به شدت از تعویض خود در بازی برابر نفت تهران ناراحت بود، عصر امروز (دوشنبه) در پایان این بازی در جمع خبرنگاران گفت: نمی دانم چرا وقتی برای استقلال خوب بازی می کنم، مرا تعویض می کنند!

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: دلیل این اتفاق را نمی دانم، دوست داشتم در این دیدار بازی کنم اما تعویض شدم، مردم هم چیز را دیدند اما فعلا حرفی نمی زنم و باز هم سکوت می کنم اما هیچگاه آنها را نمی بخشم.

تیم فوتبال استقلال تهران، عصر امروز (دوشنبه) در هفته سی ام لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران برابر نفت تهران در ورزشگاه آزادی تهران با نتیجه یک بر یک متوقف شد.
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2418روز قبل
چهارشنبه 30/12/1391 - 0:33
hamidreza1404 ( تعداد مطالب : 12908 ) ( تعداد نظرات : 583 )

استعفای گل محمدی از سرمربیگری پرسپولیس / رفاقت مهمتر از فوتبال است

تهران - یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اشک های مهدی مهدوی کیا ، از سرمربیگری این تیم استعفا کرد.

به گزارش ایرنا، مهدی مهدوی کیا که مهمان برنامه تلویزیونی 90 بود، در این برنامه گریه کرد.

وی که اخیرا به خاطر نیمکت نشینی متوالی در این تیم، از فوتبال خداحافظی کرده، در این برنامه نتوانست خود را کنترل کند و اشک ریخت.

پس از این اتفاق، سرمربی پرسپولیس گفت: من در کنار خانواده ام صحبت های مهدی را گوش کردم. او مثل برادرم می ماند. یحیی گل محمدی افزود: دوست ندارم آدم بد قصه باشم. به همین دلیل از سرمربیگری پرسپولیس استعفا می دهم.

وی در واکنش به صحبت های مجری برنامه که گفت احساساتی شده و این حرف را می زند، جواب داد:برای من رفاقت مهمتر از فوتبال است و به همین دلیل استعفایم را اعلام می کنم.

مهدوی کیا در این برنامه ابتدا به غیر از موضوع خداحافظی حرف زد و گفت: داشتم می رفتم سر تمرین که بزیک زنگ زد . می خواست چیزی بگوید رویش نمی شد. بعد گفت در لیست 18 نفره نیستی وشب با هم در هتل حرف می زنیم . من نزدیک درفشی فر بودم . رفتم انجا و با یحیی نشستیم و او گفت نمی توانم در این فصل کمکش کنم و بهتر است خداحافظی کنم . من تعجب کردم چون از نظر فنی و بدنی شرایطم مناسب بود . به یحیی گفتم اجازه بده فکر کنم . من سه تصمیم می توانستم بگیرم . اول شوت کردن ساک وکیف و جنجال کردن ، دوم اینکه کنار تیم بمانم . یعنی به یحیی بگویم من قرارداد دارم و کنار تیم هستم . بعد هم باز با همین حرکت تیم را به حاشیه ببرم اما من یادگرفته ام که اینطور نباشم بنابراین تصمیم به خداحافظی گرفتم .

مهدوی کیا تاکید کرد که دیگر فوتبال بازی نخواهد کرد و آرزویش این است که در فینال جام حذفی دقایقی بازی کند و جام را بالای سرش ببرد و بعد برای همیشه خداحافظی کند . او گفت در تمرینات تیم شرکت می کند و اتفاقا جدی و محکم خواهد بود.

مهدوی کیا در آخرین بخش از سخنانش، رو به دوربین ، از همه کسانی که از او حمایت کردند قدردانی کرد و مخصوصاً، برای یحیی گل محمدی (که پیشنهاد خداحافظی او از فوتبال را مطرح کرده بود)، آرزوی موفقیت کرد و دوباره آرزو کرد کاش پرسپولیس جام حذفی را ببرد.
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2418روز قبل
سه شنبه 29/12/1391 - 19:29
  • تعداد رکورد ها : 564