ma_nateghi ( تعداد مطالب : 97 ) ( تعداد نظرات : 98 )

این هم از امروز

وقتی روبروی دفتر سازمان ملل ایستاده بودیم همینطور چشمای انتظارمونو دوخته بودیم به راه تا بقیه مردم هم هم تواونجا ببینیم

انتظار فایده ای نداشت ساعت تقریبا ده یازده دوازده سیزده بود که با جمعیت کمی که داشتیم مراسم رو شروع کردیم

مشدی های قدیمی زیاد در این رابطه تو باغ نیستن برا همین جمعیتمون زیاد

نمی شد 

مراسمو به خوبی شروع کردیم و با اون جمعیت کم به پایون رسوندیم

به امید بهتر برگزار شدن این مراسم در سالهای بعد مثل این چشم ِ انتظار امروز خواهیم بود!

نه ببخشید شوخی کردم 

(حالا جدی) به امید برگزاری بهتر این تجمعات شمارو به خدا می سپارم .  

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3062روز قبل
دوشنبه 20/1/1386 - 19:23
sheva7 ( تعداد مطالب : 12 ) ( تعداد نظرات : 12 )

فروردين(بره)

در يک زمينه عاطفي دست به اقدامي چشمگير خواهيد زد. آن کسي که در مقابل شما ايستادگي مي‌کرد ناچار مي‌شود خواسته‌هاي شما را برآورده کند. تا چند روز ديگر خود را در وضعيت تازه و مطلوبي خواهيد يافت. يک پيشنهاد و يا درخواست شما با جواب منفي مواجه خواهد شد. به خاطر مساله‌اي مورد انتقاد ديگران و يا خود قرار مي‌گيريد. براي ايجاد بعضي تغييرات در وضعيت فعلي خود کمي دست نگه داريد.

ارديبهشت(گاو)

در اين هفته خبر مهمي دريافت مي‌کنيد. بهتر است اين روزها کمروئي و يا بعضي رودربايستي‌ها را کنار بگذاريد و درباره موقعيت مورد نظر خود با طرف مقابل کسب تکليف کنيد. اين روزها بهتر است کمي با سياست اقدام کنيد و خود را به خواسته‌هاي اطرافيان خود بي‌قيد و بي‌علاقه نشان ندهيد. گاه بهتر است آدم به تظاهر هم که شده خود را نسبت به موضوعي که آن را بي‌اهميت مي‌داند علاقه‌مندي نشان دهد.

خرداد(دو پيکر)

بهتر است اين روزها کمي حواستان را جمع کنيد تا دچار بعضي لغزش‌ها نشويد، چون يک اشتباهکاري بر سر راهتان قرار دارد اما مي‌توانيد با کمي تدبير از کنار آن بگذريد. در جمع خانواده بايد تصميم بزرگي بگيريد و يا براي شما بايد بگيرند. به زودي از دست يک آدم مزاحم که مدتي است دوروبر شما پرسه مي‌زند، خلاص خواهيد شد. بهترين روز هفته براي شما چهارشنبه است. در اين روز منتظر يک خبر و يا اتفاق خوش باشيد.

تير(خرچنگ)

در اين هفته به مناسبتي دوست و يا دوستان تازه‌اي مي‌يابيد و از ميان آنها يکي در برنامه‌هاي آينده‌تان نقش مهمي بازي خواهد کرد. به زودي به احساس عجيبي از خوشبختي دست مي‌يابيد و به رضايت‌خاطر مي‌رسيد. براي انجام خواسته خود عجول نباشيد و شتابزده عمل نکنيد. هميشه در نظر داشته باشيد که هر ميوه‌اي قبل از رسيده شدن،‌ تلخ است. سعي کنيد شرايط موقعيت‌ها را در نظر بگيريد و خود را با آن وفق دهيد.

مرداد(شير)

در اين هفته با يک حس حسادت بايد کلنجار برويد. اگر بتوانيد اين حس را از خود دور کنيد و افکارتان را به موضوع‌هاي ديگري مشغول داريد، احساس آرامش خواهيد کرد. هيچ‌وقت به قوه ابتکار و ميزان هوش و توانائي خود شک نکنيد و خود را نسبت به دور و بري‌هاي خود کمتر و ضعيف‌تر ندانيد. هيچ‌چيز بدتر از اين نيست که آدم خود را دست‌کم بگيرد و به سرزنش خود بپردازد. در آخر هفته خبر نه‌چندان خوشي غمگينتان خواهد کرد.

شهريور(خوشه)

يک ديدار تازه و غيرمترقبه قلبتان را سرشار از شادي و اميد خواهد کرد. کمي حواستان را جمع کنيد و نسبت به قول‌ها و وعده‌ها دقيق و آينده‌نگر باشيد. يکي با زبان چرب و نرم و با وعده‌هاي شيرين نزد شما خواهد آمد. تا اطمينان کامل پيدا نکرده‌ايد دست به کار تازه‌اي نزنيد. يکي از اعضاي خانواده از دست شما به خاطر سهل‌انگاري و بي‌قيدي‌تان خواهد رنجيد. بيهوده کاسه و کوزه‌ها را پاي او نشکنيد. اگر منصف باشيد مي‌بينيد خود نيز بي‌تقصير نبوده‌ايد.

مهر(ترازو)

اين روزها بهتر است کمي واقع‌بين و منطقي باشيد، آن‌وقت ديگر اين‌قدر از ديگران متوقع نخواهيد بود. در اين هفته کسي خدمت بزرگي در حق شما خواهد کرد و يا شما براي ديگري خدمت بزرگي را انجام خواهيد داد. آنچه را که مدتي در انتظارش بوديد به دست مي‌آوريد. در اواخر هفته دچار يک ترديد و چکنم-چکنم آزار‌دهنده خواهيد شد؛ و يا براي تصميم‌گيري خود را بر سر يک دوراهي خواهيد يافت. مقداري پول به دست شما مي‌رسد.

آبان(کژدم)

در اين هفته از يک اتفاق تعجب‌آور غافلگير خواهيد شد. و تا حدي روحيه خود را از دست خواهيد داد و يا با کمال تعجب پي ميبريد که در شناخت يک آدم و يا يک مسئله تا چه حد اشتباه فکر مي‌کرده‌ايد. دوري يکي از نزديکان براي مدتي فکر شما را مشغول خواهد کرد. سعي کنيد نسبت به کساني که در حق شما خدمتي مي‌کنند حقشناس باشيد و خود را نسبت به زمين و زمان متوقع و طلبکار ندانيد،‌ چون آن‌وقت هميشه خودخوري خواهيد کرد.

آذر(کمان)

در اين هفته خود را به شخص مورد نظر نزديکتر احساس خواهيد کرد و درمي‌يابيد که او را بهتر مي‌شناسيد. اين روزها منتظر بعضي تحولات و تغييرات در وضعيت خود باشيد. با يکي از همکاران و يا همسايگان مرافعه‌اي نه‌چندان سنگين خواهيد داشت. اين روزها سعي کنيد بر اعصاب خود مسلط باشيد و به قول معروف مته به خشخاش نگذاريد و يا هرچيز بي‌اهميت و يا کم‌اهميتي را براي خود بيهوده بزرگ نکنيد.

دي(بز)

به زودي يک بدگماني آزاردهنده دست از سر شما برخواهد داشت و تا مدتي احساس آرامش خواهيد کرد. اگر دقت کنيد مي‌بينيد که اين‌گونه بدگماني را خود در فکرتان به‌وجود مي‌آوريد و به آن پروبال مي‌دهيد. براي بدست آوردن دل شخص مورد نظر چاره‌اي نداريد جز اينکه با بستگان او هم کنار بيائيد. در اين هفته مواظب حرف‌‌ها و کردار خود باشيد تا با بعضي شوخي‌هاي بي‌مزه و غيرلازم ديگران را نرنجانيد.

بهمن(ظرف)

يک خبر خوش اين هفته را به فال نيک بگيريد. به زودي خوش‌شانسي‌هايي به صورت فرصت‌هاي شيرين به شما روي خواهد کرد. در مورد يک امر خير در خانواده و يا در مورد خوتان تامل و اين‌دست و آن‌دست کردن جايز نيست. يک خرج بزرگ به گردن شما مي‌افتد، ‌اما با کمال ميل آن را مي‌پذيريد. وصول بعضي مطالبات شما به مشکل بر خواهد خورد. آنچه را که در طلب آن بوديد، به دستتان نخواهد رسيد.

اسفند(ماهي)

در اين هفته از اشتباهکاري يکي از اطرافيان متضرر خواهيد شد. از دامن زدن به يک اختلاف استفاده‌اي به شما نخواهد رسيد. به زودي خود را در مجلس جشن مانند خواهيد يافت. در کارتان يک نقطه عطف ايجاد خواهد شد و رضايت‌خاطر شما فراهم خواهد آمد. در اواخر هفته يکي که مدت‌ها اورا نديده بوديد به ديدارتان خواهد آمد و خبرهاي خوبي براي شما خواهد آورد. سعي کنيد به کسي و يا کساني قولي ندهيد که نمي‌توانيد انجامش دهيد.

فالتو که خوندی نظرتو هم بده

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3062روز قبل
دوشنبه 20/1/1386 - 15:18
doki_inkalej ( تعداد مطالب : 92 ) ( تعداد نظرات : 350 )

با مامان و بابا داشتیم تلویزیون تماشا می کردیم که مامان گفت : " من خسته ام و دیر وقته . میرم بخوابم "
مامان بلند شد ، به آشپزخانه رفت و مشغول تهیه ساندویچ های ناهار فردا شد . بعدش همه لباسهای کثیف را در لباسشویی ریخت ، ظرفها را شست ، برای شام فردا از فریزر گوشت بیرون آورد ، قفسه کتابها را مرتب کرد ، شکرپاش را پر کرد ، ظرفها را خشک کرد و در کابینت قرار داد و کتری را برای چایی صبحانه فردا پر از آب کرد ، پیراهن بابا را اتو کرد و دکمه لباس برادرم را دوخت . وسایل اضافی را از روی میز جمع کرد و دفترچه تلفن را سر جاش توی کشوی میز گذاشت . گلدانها را آب داد و چند دقیقه ای ایستاد و خیره نگاهشون کرد میدونستم که توی دلش داره با اونها حرف میزنه با اینکه پشتش به من بود مطمئن بودم که نگاهش پر از عشق و محبته ، بعد خم شد چند تا برگ را که زرد شده بودند چید وریخت توی سطل آشغال اتاق که با خودش میبرد تا خالیش کنه ...
حوله خیسی را روی بند انداخت . ایستاد و خمیازه ای کشید ، کش و قوسی به بدنش داد و به طرف اتاق خواب حرکت کرد . کنار میز ایستاد مقداری پول برای خرید خانه شمرد و کنار گذاشت و کتابی را که زیر صندلی افتاده بود برداشت ، نامه اداری را که باید پست میکرد دوباره مرور کرد در پاکت را چسباند ، آدرس را نوشت و تمبر زد ؛ لیست خرید خانه را هم روی کاغذی نوشت و هر دو را در کیفش گذاشت .
بعد دندانهایش را مسواک زد، برای بابا چایی ریخت .

بابا گفت : " فکر کردم گفتی داری میری که بخوابی؟! " و مامان جواب داد : " درسته دارم میرم بخوابم "
بعد چراغ حیاط را روشن کرد و درها را بست ، شعله بخاری ها چک کرد . به تک تک بچه ها سر زد و شنیدم که با برادر بزرگم صحبت میکرد . لباس های بهم ریخته را به چوب لباسی آویخت ، جورابهای کثیف را در سبد انداخت ، ساعت را برای صبح کوک کرد ، لباسهای شسته شده را پهن کرد ، جا کفشی را مرتب کرد و به لیست خرید چند مورد اضافه کرد . بعد قرآنش را برداشت و تا مثل هر شب سوره ای را بخواند...
در همان موقع ، بابا تلویزیون را خاموش کرد و بدون اینکه شخص خاصی مورد نظرش باشد گفت : " فیلم جالبی بود ، من میرم بخوابم " و بدون توجه به هیچ چیز دیگری ، دقیقا همین کار را انجام داد !
آیا چیز فوق العاده ای در این جریان نمی بینید ؟؟؟

آیا نباید همیشه قدردان زحمات این فرشتگان باشیم؟؟؟

آیا نباید یه کمی بیشتر محبت کنیم؟؟؟

چرا من ازجای خودم بلند نشدم تا بهش کمک کنم؟؟؟

پس یادمون باشه همیشه قدر دان زحمات مادران بزرگوارمان باشیم

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3062روز قبل
دوشنبه 20/1/1386 - 14:10
( تعداد مطالب : 2 ) ( تعداد نظرات : 2 )

سلامی دوباره
قبل از همه از دوستی نظر ارسال کرده بودند تشکر می کنم.
راستشو بخواهین من خیلی کمتر به این قضیه توجه کرده بودم. اینکه بعضی دوستان در وبلاگشان می نوشتند نظر بدین و خیلی هم اسرار به این کار
دارند تا حدی که قبل از خوندن مطلبی می نوشتند اگه می خوای بخونی باید حتما نظر بدی و با هر ترفندی مخاطب خود را به ارائه نظر سوق می دادند
حالا با اینکه من چیزی ننوشته بودم ولی ایشان با این کارشان... خوب بقیه را خودتون حدس بزنید .
امروز من می نویسم فردا یکی نظر میده پس فردا یکی تعریف و یکی دیگه انتقاد تنها چیزی که برای نویسنده می مونه تجربه هایی که براش شاید
 کمترین هزینه ها را داده
هر جایی کسب تجربه بیشترین هزینه را داره فکر میکنین شما تحصیل میکنین که چی بشه... روزی 5 ساعت تو مدرسه و 8ساعت تو دانشگاه و
 برای بعضی ها شاید دو سوم از عمر
فقط برای اینکه تجربه های دیگرانو یاد بگیرین و افکار تازه ای ابداع کنین...
بعضی افکار که فقط دل و جرات رو از شما میگیرن دور بریزین...
شما توانایی انجام هر کاری رو دارین...
بهتون دلداری نمیدم همین چیزهای ساده هست که باعث تمایز افراد با یکدیگه شده
افراد موفق خودشونو باور دارن و میدونن هر جایی که باشن از خودشون سازندگی به جا میذارن...
یادتون باشه که راهنمای ما مسلمانها با ایمان به هدف خود بود که تا حالا هم اثر اون در ما و مطمئن باشید در نسلهای بعد هم هست و خواهد ماند.
حا لا شما نظر بدین تا برای بعد من بیشتر سرتونو درد بیارم...
در ضمن نگران وقت برای نوشتن نباشید یک کم مثل من کمتر بازی کامپیوتری بکنبد همه چیز حل میشه...
موفق و سربلند در هر جای دنیا باشید....
زمان آخرین مطلب این کاربر: 3062روز قبل
شنبه 18/1/1386 - 20:39
ma_nateghi ( تعداد مطالب : 97 ) ( تعداد نظرات : 98 )

اقتخار دادین بیاین اینجا...

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3062روز قبل
شنبه 18/1/1386 - 18:5
ديوژن ( تعداد مطالب : 356 ) ( تعداد نظرات : 840 )

سلام دوستان عزیز

چند وقتی هست که کارت اینترنت های 10 ساعته که استفاده می کنم بعد از 5 ساعت دیگه غیر قابل استفاده می شن  !!!..

لطفا اگه اطلاعاتی در این مورد دارید به من بگید متشکرم.

 دیوژن ......

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3062روز قبل
شنبه 18/1/1386 - 10:3
hosseinbahrami ( تعداد مطالب : 3 ) ( تعداد نظرات : 5 )
سلام  به همه دوستان.
من بار اولمه كه مطلب ميزارم. اميدوارم بتونم با همه  شما ياران  رابطه  نزديكي  داشته باشم.
در ضمن اينم بگم كه من عاشق ادبيات و موسيقي (بيشتر سنتي يعني خيلي بيشتر از بيشتر) هستم. به روانشناسي هم علاقه دارم. بعد از اينم بيشتر شعر براتون ميزارم.
حالا اگه خواستيد بدونيد رشته دانشگاهيم چيه نظر بديد.

اي با من و پنهان چو دل از دل سلامت ميكنم
تو كعبه اي هر جا روم قصد مقامت ميكنم
زمان آخرین مطلب این کاربر: 3062روز قبل
جمعه 17/1/1386 - 23:31
galaxyaha ( تعداد مطالب : 3 ) ( تعداد نظرات : 4 )

salam aaaa inja che bahal shode ,man alan motevajeh shodam,

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3062روز قبل
پنج شنبه 16/1/1386 - 20:19
( تعداد مطالب : 2 ) ( تعداد نظرات : 2 )

سلام

یاز یه خودم جرات میدم که چیزی بنویسم. به خودم میگم نکنه چیزی بنویسم که بعدا پشیمان بشم.

نکنه چیزی بنویسم که بعضی ها بهم بخندند ویا چیزی بنویسم که در مورد اون اطلاعات کافی نداشته باشم و بعد هم خودم یه خودم بخندم ویا چیزی بنویسم که .......

اصلا مگه نوشتن هم ترس داره درسته که باید کمتر گفت و بیشتر شنید. اما از امتحان کردن خودمان که نباید بترسیم..........................

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3062روز قبل
پنج شنبه 16/1/1386 - 12:35
ياس كوچك ( تعداد مطالب : 218 ) ( تعداد نظرات : 362 )

سلام...

سلام به گلی که داره مطلبمو می خونه...

یه خداحافظی و سه نقطه... به معنای حرفهایی که زدم و نزدم...

می خواستم از همه خداحافظی کنم...چون از جمعه شب دیگه نمیام... اینو زود تر نوشتم تا بتونم نظرات دوستانم رو بخونم...

ببخشید اگه این مدت مطالبم اذییتتون کرد...

خیلی دلم می خواد وقتی دوباره اومدم ( که شاید خرداد باشه) دوباره اینجا جایی داشته باشم و کسی باشه که هنوز فراموشم نکرده باشه...

مواظب خودتون و دلهای قشنگتون باشین...

                                                                     یاس

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3062روز قبل
پنج شنبه 16/1/1386 - 11:50
  • تعداد رکورد ها : 6885