abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10376 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند با بیان اینکه یکی از اهداف مهم این مجموعه ، نهادینه کردن فرهنگ تفکیک زباله از مبدا است، اعلام کرد: فرهنگ سازی اگر چه یکی از گام های مهم این سازمان در زمینه تفکیک پسماند به شمار می رود اما مشارکت شهروندان در این فرایند تاثیر به سزایی دارد. 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند، دکتر صدرالدین علی پور ضمن بیان اصل پنجاهم قانون اساسی مبنی بر این که در جمهوری اسلامی، حفاظت از محیط زیست که نسل امروز و نسل‌های بعد باید در آن حیات اجتماعی رو به رشدی داشته باشند، وظیفه عمومی تلقی می گردد، از این رو فعالیت‌های اقتصادی و غیر آن که با آلودگی محیط زیست یا تخریب غیر قابل جبران آن ملازمه پیدا کند ممنوع است، افزود:   مدیریت مطلوب پسماند یکی از مصداق های عیان رعایت این اصل می باشد  که از این طریق محیط زیست سالم برای نسل آینده آماده شده و با  بازیافت مواد و برگشت آن به چرخه  تولید منابع را برای آیندگان به ارمغان می آوریم.

علی پور با اشاره به انجام اموری ساده و آسان همچون خرید به اندازه، کاهش پسماند، آیگیری وکم حجم سازی،  جدا سازی پسماند خشک از تر در بدو تولید و نهایتا" تخلیه پسماند های شهری راس ساعت 21 در مخازن خاطر نشان کرد: سازمان مدیریت پسماند با آگاه سازی و آموزش مستمر عموم شهروندان با معضلات و مشكلات زیست محیطی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی ناشی از تولید پسماند و دفع نامناسب آن؛ باور ضرورت تفکیک پسماند در مبدا را در آنها ریشه دار کرده و  مشاركت شهروندان را  در خصوص مدیریت پسماندجلب می کند.

او با تاکید بر نهادینه شدن فرهنگ تفکیک پسماند در بین شهروندان خاطرنشان کرد: استفاده از مخازن ویژه زباله های خشک ارزشمند در مبدا تولید از روش هایی است که شهروندان می توانند برای تفکیک پسماندهای خود از آن بهره مند شوند بطوریکه این مهم به یک عادت روز مره تبدیل شود.

او با بیان اینکه این سازمان آمادگی کافی برای ارائه آموزش های لازم به شهروندان را دارد گفت: کاربرد مخازن و رعایت جدا سا زی پسماند خشک از تر در مبدا سبب کاهش هزینه های مدیریت شهری در جمع آوری، پردازش و دفع پسماند خواهد شد و در صورت تفکیک پسماندها از مبدا، بازیافت مواد خشک ارزشمند با کیفیت مناسب و بهتری انجام می شود.

ایجاد زمینه های اشتغال و جذب سرمایه های بخش خصوصی ، عدم وابستگی به خارج برای خرید مواد اولیه و خروج ارز از کشور، جلوگیری از پراکنده شدن زباله ها به خصوص پسماند تر در معابر، کاهش تولید شیرابه و جانوران موذی، کم شدن آلودگی های زیست محیطی و ارتقاءبهداشت عمومی از مزایای مشارکت شهروندان در تفکیک پسماند ها  در مبدا است که توسط مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند اعلام شد.

دکتر علی پور در انتها به تبعات سوء عدم تفکیک پسماند  در مبدا اشاره کرده و افزود: در صورت عدم جداسازی پسماند خشک از تر حجم پسماند افزایش  می یابد و به تبع آن هزینه های مصرف سوخت و آلودگی هوا نیز بیشتر خواهد شد. همچنین از طرفی وجود پسماند های خشک از قبیل شیشه، سبب ایجاد اشکال در فرایند تولید کمپوست از پسماند تر خواهد  شد و کیفیت و مرغوبیت  کمپوست را کاهش می دهد و یا اینکه پلاستیک حدا قل 400 سال طول می کشد تا در طبیعت تجزیه شود،   پس سالها در  محیط زیست باقی مانده و به آن آسیب می رساند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3روز قبل
چهارشنبه 24/7/1398 - 15:7
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10376 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

دوازدهمین جلسه برنامه‌های توسعه محلات در اولین ستاد بازآفرینی منطقه 3 با تمرکز بر محله های حسن آباد زرگنده و صدر (درب دوم) با حضور مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران، شهردار منطقه و سایر اعضای این ستاد مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، کاوه حاجی علی اکبری در دوازهمین جلسه بررسی برنامه های توسعه محلات که در منطقه 3 برگزار شد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر شهرداری تهران در برنامه ریزی، بودجه بندی و تخصیص منابع، حرکتی را به سمت محله محوری شروع کرده تا بتواند در هر یک از محله های شهر، اقدامات بازآفرینی را با مشارکت ذی نفعان و ساکنان محله تعیین کند و با همکاری که بین دستگاه های اجرایی شکل می گیرد این برنامه ها را به تأیید رسانده و اجرایی نماید.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران تصریح کرد: بر اساس هماهنگی های صورت گرفته با بخش های مختلف شهرداری و به طور ویژه با معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران، قرار است از سال آینده سیستم بودجه بندی هم با همین نظام برنامه ریزی انطباق پیدا کند و منابعی که در محله های مختلف تخصیص داده می شود مبتنی بر برنامه ها و اقداماتی باشد که در محله ها مشخص می شود.

علی اکبری با بیان این که ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران با هدف بازآفرینی مناطق و با رویکرد حرکت به سمت توسعه پایدار در محلات تشکیل شده است، گفت: این ستاد جایگاه مناسبی برای بررسی و تصویب برنامه های توسعه محلات است، چرا که نمایندگان دستگاه های مختلف در آن حضور دارند و می توانند از این طریق اقدامات و برنامه های خود را با یکدیگر هم سو کرده و از ظرفیت ایجاد شده برای هم افزایی، افزایش کارایی و اثربخشی برنامه ها استفاده نمایند.

وی عنوان کرد: از همه دستگاه ها و نمایندگانشان درخواست دارم در بررسی و تصویب این اقدامات همکاری لازم را داشته باشند و این همکاری را تا سطح اجرا نیز ادامه دهند.

دبیر ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران با اشاره به بحث املاک فاقد سند در محله صدر در منطقه 3، تأکید کرد: خلاء قانونی برای پرداختن به این موضوع وجود ندارد و با هماهنگی و ارتباط خوبی که با سازمان ثبت اسناد و املاک و اداره کل تهران شکل گرفته، کار گروه دو جانبه ای که تشکیل شده و حسن نیتی که جناب آقای رامشی، مدیرکل محترم ثبت اسناد و املاک استان تهران دارند، مسیری باز شده که بتوانیم مسائل و مشکلات را حل کنیم.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران ابراز امیدواری کرد که مشکلات ثبت اسناد این محدوده ها، از طریق هماهنگی با ادارات ثبت منطقه و همچنین از طریق مشاوره ها و خدماتی که می تواند از سوی دفاتر توسعه محله ای به متقاضیان و ساکنان ارائه شود، مرتفع گردد، ابهامات متقاضیان در خصوص مسائل ثبتی و میزان مراجعه آنان به ادارات نیز به حداقل ممکن برسد.

علی اکبری با اشاره به این که تخریب و ساخت مجدد، همیشه تنها راه حلی بوده که چه از طرف شهرداری و چه از طرف دولت مورد حمایت و ترویج قرار گرفته، متذکر شد: خواهش من این است که به روش های گزینه برای ارتقاء دوام فکر کنید چون هدف ما این است که مردم زیر سقف های امن زندگی کنند و در مقابل مخاطرات طبیعی سرپناه مقاوم داشته باشند.

وی افزود: تخریب و نوسازی یک روش است، روش مقاوم سازی هم می تواند وجود داشته باشد که ما بسته تشویقی آن را آماده کردیم در حال ارائه به شورای اسلامی شهر هستیم.

علی اکبری بر اهمیت اجرای زودتر اقدامات بازآفرینی که می توان تا پایان سال در منطقه 3 عملیاتی کرد، تأکید نمود و از آمادگی سازمان نوسازی شهر تهران برای تأمین منابع مورد نیاز با توجه به ردیف مشخصی که در این حوزه در اختیار دارد، خبر داد.

مصطفی سلیمی، شهردار منطقه3 نیز در این جلسه بر لزوم همکاری و هم‌افزایی بین دستگاه‌ها به منظور حل و بهبود مسائل منطقه و اهمیت جلب مشارکت تشکل‌های مردم نهاد و خیریه‌ها به عنوان عامل تأثیرگذار در اجرایی شدن بسیاری از طرح‌های بازآفرینی، تاکید کرد.

سپس برنامه توسعه محلات حسن‌آبادزرگنده و صدر (درب‌دوم) توسط مدیر دفتر توسعه محله ای منطقه 3 ارائه شد و با همکاری حاضرین از نهادها و سازمان¬های مختلف در جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

برنامه مذکور توسط مدعوین اعم از مرکز عمرانی املاک و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی، اداره برق منطقه‌ای، اداره آب و فاضلاب، اداره اوقاف ، اداره گاز منطقه‌ای، کمیته امداد، آموزش و پرورش منطقه، اداره ثبت، مرکز بهداشت، سازمان بهزیستی، اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای و... مورد بحث و بررسی قرار گرفت و هرکدام پیشنهاداتی ارائه دادند.

تعیین و تکلیف املاک فاقد سند، تعیین تکلیف زمین دانشگاه آزاد اسلامی، افزایش گشت زنی و تعبیه کانکس نیروی انتظامی، تعیین و تکلیف طرح جابه‌جایی دانشگاه علوم‌پزشکی آزاد اسلامی تهران، جابه‌جایی تیرهای برق معارض و نوسازی تیرهای برق فرسوده، ایجاد مراکز بهداشت متناسب با نیاز ساکنین محله، افزایش کارآفرینی برای زنان سرپرست خانوار با همکاری اداره کمیته امداد و اداره آموزش فنی و حرفه‌ای، افزایش خدمات رسانی به کم‌توانان جسمی از مهمترین موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3روز قبل
چهارشنبه 24/7/1398 - 15:4
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10376 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

 

همزمان با فرارسیدن فصل پاییز و آغاز بارش ها کانال ها و حوضچه های رسوب گیر منطقه 19 لایروبی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، سعید صالح محمود رباطی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام این خبر افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه و هدایت آب های سطحی و آب های مناطق بالادست به محدوده این منطقه به خصوص در روزهای بارانی، 27 كانال موجود در منطقه طبق برنامه زمانبندی شده لایروبی شد.

وی ادامه داد: در همین راستا 7 حوضچه رسوبگیر توسط اکیپ مجرب با تجهیزات کامل از جمله چرخ دستی، بیل سرکج، کپسول هوا، پروژکتور، دستگاه دم، کف کش، موتور برق، ماشین آلات و... پاکسازی شد.

 

رباطی خاطرنشان کرد: حفر چاه جذبی برای سرویس بهداشتی مجاور بازارچه بوستان مطهری، اتمام حفر چاه جذبی و ایجاد زهكشی و كول گذاری به منظور رفع مشكل آبگرفتگی در اتوبان خلیج فارس محدوده نواحی 4 و 5  و دانشگاه آزاد اسلامی توسط عوامل اجرایی اداره مسیل ها و قنوات از دیگر اقدامات این حوزه در آستانه فصل بارش است.

شایان ذکر است در صورت احیاء کامل قنوات و آبدهی آنها می توان با احداث مخزن مشکلات آبیاری فضای سبز منطقه را تا حدودی مرتفع کرد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3روز قبل
چهارشنبه 24/7/1398 - 15:0
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10376 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

در آستانه چهلمین روز شهادت سالار شهیدان و همزمان با پیاده روی اربعین حسینی شهرداری منطقه چهار مسیر بستان تا چذابه را برای زایران امام شهیدان مناسب سازی کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدای کربلای حسینی و خدمت رسانی هرچه بیشتر به زائران سرور شهیدان اباعبدالله الحسین شهرداری منطقه چهار مسیر بستان تا چذابه را با تحویل یکصد استوانه ایمن سازی به نیروهای اعزامی و انتظامی برای عابران ایمن تر کرد.

در این راستا و برای جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی ایستگاه آتش نشانی شهرداری منطقه چهار در مرز چذابه استقرار یافت.

قابل ذکر است یک دستگاه تانکر آب ششصد لیتری، خودروهای لجنکش، واترجت، فان مکانیزه و خودروهای حمل زباله برای خدمت رسانی و مناسب سازی هرچه بیشتر مسیر در خدمت زایران گرانقدر است.

گفتنی است در این عملیات 300 مترمربع بنر شامل تمثال شهدا و بنرهای راهنمایی برای محل اسکان و مسیریابی برای زوار در مسیر بستان تا چذابه نصب شد تا در صورت نیاز به زوار کمک رسانی کند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3روز قبل
چهارشنبه 24/7/1398 - 14:59
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10376 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

شهردار منطقه 15 از برپایی 5 موکب خدمات رسانی در مسیر راهپیمایی جاماندگان زیارت کربلای معلی در محدوده منطقه 15 با مشارکت شهروندان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، وحیدرضا محمدی شهردار منطقه ضمن تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی به شهروندان گفت:3 موکب اصلی با مشارکت فرهنگسرای خاوران با ظرفیت پذیرایی 30هزار نفر در میدان خراسان، چهارراه تیر دوقلو و خیابان شوش شرقی ورودی خیابان مظاهری برپا خواهد شد.

به گفته وی، 2 موکب مردمی  نیز با مشارکت هیأت ها و افرادی که نذورات خود را در اختیار آنان قرار می دهند در خیابان فداییان اسلام پایین تر از مسجد مهدیه و تقاطع خیابان فداییان اسلام -کیانشهر میزبان جاماندگان مراسم اربعین حسینی می شود.

محمدی اضافه کرد: این موکب ها از ساعت 8 صبح همزمان با آغاز مراسم اربعین حسینی که از میدان امام حسین (ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار می شود؛ فعالیت کرده و تا ظهر روز اربعین به زائران و ارادتمندان به خاندان عصمت و طهارت (ع) خدمات ارائه می کند.

شهردار منطقه به فعالیت های این موکب ها اشاره کرد و افزود: مداحی و سینه زنی توسط پیرغلامان محلی، استقرار پایگاه سلامت و انجام تست فشار خون و قند خون، پذیرایی از شهروندان، برپایی ایستگاه واکس زنی، ایستگاه دلنوشته روی پارچه، ختم قرآن و صلوات، ایستگاه عکس یادگاری، توزیع محصولات فرهنگی و اجرای گروه تعزیه از خدمات موکب ها به شهروندان و زائران حضرت عبدالعظیم(ع) خواهد بود.

در ادامه شهردار منطقه اقدامات حوزه خدمات شهری را برای آماده سازی مسیر راهپیمایی اربعین حسینی تشریح کرد و گفت: خیابان های شوش و فداییان اسلام در مرز مشترك منطقه ١٥ با مناطق ١٢ و ١٦ در مسیر پیاده روی جاماندگان کربلا قرار دارد که با هماهنگی مناطق همجوار، نیروهای خدمات شهری از ساعات آغازین مراسم جهت نگهداشت شهر در مسیر حضور خواهند داشت.

محمدی اضافه کرد: آنها در طول مسیر وظیفه رفت و روب و نگهداری از فضای سبز و نیز شستشوی جداره ها قبل از شروع و پس از پایان مراسم را به عهده خواهند داشت. ضمن آنکه محور یاد شده توسط زیباسازی آماده و تبلیغات مناسب در آن به نمایش درخواهد آمد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3روز قبل
چهارشنبه 24/7/1398 - 14:57
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10376 ) ( تعداد نظرات : 46 )

در راستای ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و بیست و ششمین پویش سه شنبه های بدون خودرو، رحمان زاده، شهردار منطقه13 به همراه معاونان و شهردار ناحیه 3 از محلات ناحیه سه بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، در این بازدید که به منظور بررسی وضعیت ارائه خدمات و احصا نقاط قوت و ضعف جهت خدمات رسانی هر چه بهتر به شهروندان انجام شد، گروه دوچرخه سواری شهردار و مدیران ، معابر محدوده محل ناحیه سه را با دوچرخه رکاب زدند.
در این بازدید بر ساماندهی حصار کارگاهی و آزادسازی معابر، نظافت و رفت و روب معابر، لایروبی انهار و نگهداشت محدوده در روزهای پاییزی تاکید شد.
این گزارش حاکیست، این دور از بازدید براساس تدابیر شهردار تهران مبنی بر استفاده از دوچرخه در سه شنبه های هر هفته به منظور الگو برداری شهروندان از این کمپین و توجه به نگهداشت شهر در حال اجراست و طبق برنامه زمانبندی هر هفته یکی از نواحی مورد بازدید قرار می گیرد.

رحمان زاده در بیست و ششمین جلسه سه شنبه بدون خودرو خبر داد : ناحیه سه ، پایلوت طرح جمع آوری زباله
شهردار منطقه 13 در بیست و ششمین جلسه سه شنبه بدون خودرو ضمن تاکید بر برنامه ریزی فرهنگ سازی هر چه بیشتر دوچرخه سواری از اجرای طرح جمع آوری زباله به صورت پایلوت به سبک کشور های پیشرفته در این منطقه خبر داد .
مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه در بیست و ششمین جلسه سه شنبه بدون خودرو که پس از برنامه گشت صبحگاهی صبح امروز سه شنبه 23 مهر در ساختمان شهرداری ناحیه سه برگزار شد،با اشاره به یکی از رویکرد های شهرداری تهران مبنی بر ترویج فرهنگ دوچرخه سواری گفت : دوچرخه سواری علاوه بر اینکه یک ورزش محسوب می شود یک وسیله نقلیه پاک است که با توسعه و استفاده از آن تعامل بین فرد و محیط تقویت می شود ، از این رو لازم است تا در این زمینه فرهنگ سازی شود و باید با توانی بیشتر برای اجرایی کردن اهداف کمپین سه شنبه های بدون خودرو برنامه ریزی و اقدام کنیم.
شهردار منطقه در این جلسه در بخشی از صحبت هایش به اجرای طرح جمع آوری زباله به صورت دو بار در هفته به سبک کشور های پیشرفته اشاره کرد و افزود: این طرح به صورت پایلوت در ناحیه سه با هدف ترویج فرهنگ تفکیک پسماند اجرایی می شود.
رحمان زاده یکی دیگر از برنامه های این منطقه را اجرای طرح پایلوت توزیع کیسه های پارچه ای برشمرد و اظهار داشت : این طرح برای ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست در دست اجراست که در نظر داریم این طرح را به صورت گسترده تر با مشارکت سرای محلات در محدوده اجرایی کنیم.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3روز قبل
سه شنبه 23/7/1398 - 16:19
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10376 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

 

هوآوی به کمک زیرساخت‌های مخابراتی خود و با همکاری اپراتور سوییسی Sunrise، موفق شد سرعت شبکه 5G را یک گام دیگر به جلو ببرد و رکورد چشم‌گیر 3.67 گیگابیت بر ثانیه را به ثبت برساند.

 

شرکت هوآوی را می‌توان پرچم‌دار توسعه 5G در دنیای تکنولوژی امروز دانست. فناوری ارتباطی 5G با پهنای باند بسیار بالا، دنیای تکنولوژی را تحت تأثیر قرار داده و درهای جدیدی را به سوی فناوری‌ آینده باز کرده است.

کمپانی Huawei با شکستن رکورد سرعت 5G، توانایی خود را در این زمینه به رخ کشید و وجه دیگری از قابلیت‌های 5G را به نمایش گذاشت. هوآوی صاحب بزرگ‌ترین مجموعه‌های زیرساخت شبکه 5G در جهان است که همواره برای توسعه آن با دانشگاه‌ها و ارائه‌دهنده‌های سرویس در سراسر جهان مشغول همکاری است. همچنین مدرن‌ترین گوشی‌ها و مودم‌های موبایلی شبکه 5G متعلق به این شرکت است.

 

آزمایش جدید هوآوی که به ثبت یک رکورد تازه منجر شده است، در شهر زوریخ، واقع در کشور سوئیس انجام شده و در این آزمون، هوآوی موفق به ثبت سرعت دانلود 3.67 گیگابیت در ثانیه شده است. این رکورد به عنوان رتبه‌ای جدید در سرعت دانلود شبکه 5G به ثبت رسیده است.

به عنوان مثال، شبکه 4G LTE شرکت Verizon در جنوب فلوریدا به طور میانگین سرعت دانلود این شبکه به 63 مگابیت در ثانیه رسیده و در بالاترین حالت شاهد سرعت 80 مگابیت در ثانیه ثبت شده است. رکورد جدید هوآوی نزدیک به 58 برابر بیشتر از سرعت شبکه 4G LTE شرکت Verizon است. هوآوی در این رکورد از شبکه Sub-6GHz 5G متعلق به اپراتور سوئیسی Sunrise استفاده کرده است.

اپراتور سوئیسی Sunrise نخستین اپراتور در اروپاست که شبکه 5G را راه اندازی کرده است. Sunrise با همکاری نزدیک و مستقیم با هوآوی، همچنان در حال توسعه شبکه 5G خود است که هم اینک در بیش از 262 شهر و روستا در کشور سوئیس ارائه می‌شود.

 

برای ثبت این رکورد از باند فرکانسی 100 مگاهرتز، بر روی باند C و فناوری MU-MIMO استفاده شده است. جالب است بدانیم که باند C می‌تواند بین 4 تا  8 گیگاهرتز پهنای باند ارائه دهد. تا پیش از این، رکورد سرعت دانلود 5G در اختیار اپراتور AT&T بود که به حداکثر 2 گیگابیت در ثانیه می‌رسد ولی هوآوی موفق شد این مقدار را تا حد بسیار زیادی (3.67 گیگابیت در ثانیه) ارتقا دهد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3روز قبل
سه شنبه 23/7/1398 - 16:6
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10376 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

این سامانه روز یکشنبه مورخ ۲۲مهرماه همزمان با برگزاری همایش فصلی مدیران شهرداری تهران با حضور پیروز حناچی شهردار تهران رونمایی و در دسترس عموم شهروندان قرار گرفت.

در همین راستا مجتبی تقوی نژاد، معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین الملل گفت: شهرداری تهران طی دوسال اخیر تلاش کرده با بکارگیری ظرفیت‌های الکترونیک در جهت حرکت به سمت شهری هوشمند، ضمن ایجاد پل‌های ارتباطیِ گوناگون، برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات شهروندان، گامی موثر در جهت تسهیل تعامل دو سویه با شهروندان و تسریع رسیدگی به مشکلات بردارد.

تقوی نژاد با اشاره به اینکه پیش از این ملاقات شهروندان با شهرداران مناطق تنها از طریق مراجعه حضوری میسر بود؛ افزود: تاکنون دسترسی به سامانه مذکور بصورت داخلی در مجموعه شهرداری تهران امکان‌پذیر بوده و متقاضیان برای ثبت نام می‌بایست به صورت حضوری به ادارات روابط عمومی مناطق مراجعه و پس از ثبت درخواست خود، اقدام به پیگیری جهت برقراری ملاقات مردمی می‌کردند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3روز قبل
سه شنبه 23/7/1398 - 15:51
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10376 ) ( تعداد نظرات : 46 )


 
 
با حضور مریم وحیدنیا، مدیر روابط عمومی بانک پارسیان، یکی از اعضای شورای شهر و مدیرکل آموزش و پرورش زابل، از مهدی شهرکی زاد، برنده500 میلیون ریالی طرح کیان بانک پارسیان در شعبه زابل تجلیل شد.
 
محمد شیخ ویسی، رییس شعبه بانک پارسیان زابل در مراسم تجلیل از برنده طرح کیان؛ هدف از افتتاح شعبه زابل علاوه بر ارایه خدمات مالی به مشتریان را پرداخت تسهیلات به صاحبان کسب وکار و بنگاه های اقتصادی و پرداخت تسهیلات اشتغالزایی، قرض الحسنه ازدواج و ... برشمرد.
وی همچنین به محصولات و طرح های جدید بانک پارسیان تحت عنوان " پژواک پارسیان، طرح اعتباری نوید پارسیان ویژه فعالان تجاری" اشاره کرد و افزود : مشتریان می توانند با سپرده گذاری و استفاده از این طرح ها از مزایا و تسهیلات ویژه آن بهره مند شوند.
برنده جایزه طرح کیان پارسیان : از نحوه خدمت رسانی بانک پارسیان لذت بردم
مهدی شهرکی زاد، برنده جایزه 500 میلیون ریالی طرح کیان پارسیان نیز در گفت وگو با خبرنگار ما گفت : در شهرستان زابل متولد شده ام. از جوانی وارد بازار کار شده ام و دارای یک فروشگاه کوچک خواربار فروشی می باشم و توانسته ام در این حرفه به موفقیت دست یابم.
وی با تاکید بر اینکه فقط از کارت خوان بانک پارسیان استفاده می کند، افزود :هیچ کارت خوان دیگری ندارم زیرا حرفه من به نحوی است که از تنوع فروش و ارایه خدمات گسترده ای برای مشتریان خود برخوردارم و کارت خوان بانک پارسیان در مقایسه با دیگر کارت خوان ها از سرعت عمل و شتاب بیشتری برخوردار است و این بانک توانسته است در حوزه بانکداری الکترونیک نظر مشتریان را به خود جلب نماید.
برنده جایزه 500 میلیون ریالی طرح کیان پارسیان با اعلام رضایت از عملکرد بانک پارسیان،گفت: مایه خوشحالی و مسرت است که مشتری این بانک هستم. از نحوه خدمت رسانی بانک پارسیان لذت بردم و اعتماد و اطمینانم به این بانک افزایش یافت .
گفتنی است ؛ طرح کیان پارسیان با هدف تشویق پذیرندگان دستگاه کارت خوان متصل به حساب بانک پارسیان اجرا شد و بر این اساس نخستین مرحله قرعه کشی طرح کیان بانک پارسیان نیز دوم بهمن ماه 97 برگزار و برنده جایزه بزرگ 3میلیاردی ریالی کمک هزینه خرید واحد مسکونی معرفی و طی مراسمی جایزه خود را دریافت کرد.
همچنین مراسم قرعه کشی مرحله دوم طرح کیان پارسیان برای معرفی 10 برنده کمک هزینه خرید خودرو تولید داخلی دوم شهریورماه 98 برگزار شد و برندگان خوش شانس از شهرستان های اهواز، مشهد،خرم آباد ، زابل، ساوه و 5 نفر از تهران هدایای خود را دریافت کردند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 3روز قبل
سه شنبه 23/7/1398 - 15:43
  • تعداد رکورد ها : 649276