abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14464 ) ( تعداد نظرات : 49 )

جشنواره فروش لوازم خانگی در فروشگاه‌های رفاه منتخب سراسر کشور با تخفیفات ویژه در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه، جشنواره فروش لوازم خانگی در فروشگاه‌های رفاه منتخب سراسر کشور با تخفیفات ویژه آغاز شده است. یخچال فریزر، اجاق گاز، جاروبرقی، هود، فر، فرش سرویس ظروف آشپزخانه، ظروف پلاستیکی، چینی، کریستال و بلور، اسباب بازی و ... از جمله 335 قلم کالایی است که در این جشنواره با تخفیفات 10 الی 47 درصد به فروش می رسند.
این جشنواره در قالب فروش ویژه حراجستون از 28 آبان آغاز و تا 9 آذرماه سالجاری در فروشگاه های منتخب این بنگاه اقتصادی خصوصی در تهران و شهرستان‌ها ادامه دارد. هدف از برگزاری جشنواره پاییزه فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، خرید ارزان‌تر محصولات با کیفیت تولید ملی توسط مشتریان است که محصولات مورد نیاز خود را در بستر مناسب تهیه کنند. به عبارت دیگر، از ظرفیت فروشگاه‌‌های منتخب رفاه استفاده شده است تا برای خرید بهتر هموطنان فرصت مناسبی مهیا شود.
گفتنی است؛ خانواده بزرگ فروشگاه‌های رفاه در تلاش است در راستای تحقق اهداف راهبردی شرکت، با افزایش شعب فروشگاه و برگزاری جشنواره‌های فروش ویژه با هدف تنظیم بازار و عرضه کالای با کیفیت داخلی با قیمت مناسب در روزهای سخت کشور در دوره جدید شیوع ویروس کرونا با هدف حفظ سلامت هموطنان با رعایت کلیه شیوه نامه های بهداشتی به دو صورت خرید حضوری در فروشگاه‌ها و اینترنتی در خدمت هموطنان گرامی باشد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
چهارشنبه 5/9/1399 - 15:43
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14464 ) ( تعداد نظرات : 49 ) به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران؛ مظفر صرافی دبیر علمی جشنواره در جلسه برخط کمیته داوری دوازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری که با حضور محمد حسین بوچانی رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره، روسای کمیته‌های علمی و دبیران گروه های تخصصی جشنواره برگزار شد، ضمن تشکر از همکاری گسترده در داوری این رویداد علمی افزود: مشارکت گسترده پژوهشگران و مراکز علمی، علیرغم شرایط ناشی از کرونا بیانگر این است که چرخه پژوهش و نوآوری جریان دارد و پژوهشگران رسالت انسانی و علمی خود را در هر شرایطی انجام خواهند داد.

صرافی با اشاره به محور تابآوری شهری افزود: امیدواریم این پژوهش ها بتواند فصل آغازین برنامه ریزی و حرکت به سوی شهرهای ایمن و تاب آور باشد.

در ادامه این جلسه محمدحسین بوچانی رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره بیان کرد: تلاشهای مدیریت شهری در مهار بیماری کرونا بر پایه دانش و مطالعات انجام شده بوده است و پژوهشگران در این مسیر همواره نقش مشارکتی و فعالیت هابی داشته اند و تلاش داریم نتیجه فعالیت های اجرایی در جشنواره ارایه شود.

وی در ادامه با اشاره به محور ویژه جشنواره بیان کرد: هر سال رویکردی تخصصی بعنوان محور جشنواره قرار خواهد گرفت. سال گذشته موضوع نوآوری در فضای شهری انتخاب شد و امسال نیز با توجه به شرایط موجود کشور، موضوع تابآوری شهری به عنوان محور ویژه جشنواره دوازدهم انتخاب شده است. 

بوچانی افزود: عدالت، شفافیت و دقت نظر علمی، رویکرد اصلی مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران در انتخاب آثار است و با تفویض اختیارات کامل به هیات داوران جشنواره، آثاری انتخاب خواهند شد که بتواند تاثیرات جدی برای شکوفایی شهری داشته باشند. 

وی گفت: در ارزیابی و داوری 4115 اثر علمی 118 نفر از اساتید برجسته دانشگاهی با اختیارات کامل و تخصص های متفاوت مشارکت دارند و تلاش داریم که این رویداد علمی را به استانداردهای جهانی نزدیکتر نماییم.

وی با اشاره به اینکه جشنواره امسال به صورت برخط برگزار می شود یادآور شد، راه اندازی پرتال جشنواره باعث شفافیت بیشتر، مستندسازی و تسریع در فرایندها شده است.

در ادامه این جلسه روسای کمیته های علمی جشنواره نکاتی را در خصوص آثار دریافتی در محورهای تخصصی ارائه کردند که مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و مقرر شد تصمیمات اخذ شده توسط دبیرخانه جشنواره پیگیری گردد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
چهارشنبه 5/9/1399 - 15:13
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14464 ) ( تعداد نظرات : 49 )

علی‌محمد سعادتی از اهدای مجموعه کتاب‌های شناسنامه شهدا بین کارکنان و شهروندان منطقه 12، ویژه حوزه بسیج منطقه 12 و شهید عابدینی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 12، علی‌محمد سعادتی، شهردار منطقه ضمن گرامی‌داشت هفته بسیج در هفته اول آذرماه که سالگرد تأسیس این نهاد با تبیین اندیشه معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) به عنوان شجره طیبه بسیج است، از تهیه و چاپ مجموعه کتاب‌‌های شناسنامه شهدا در قلب طهران ویژه حوزه بسیج منطقه 12 و شهید عابدینی خبر داد.
وی با یادآوری جایگاه بسیج برای نظام اسلامی بیان کرد: در اندیشه حضرت امام خمینی (ره)، بسیج نهادی است اجتماعی با ابعاد متعدد که در این نگرش، بسیج دیگر صرفاً سازمانی نظامی نیست که فقط در زمان جنگ و برای دفاع در مقابل دشمن شکل گرفته باشد، بلکه نهادی است وسیع و پاسخگوی نیازهای اساسی و حیاتی جامعه و با اجزای دیگر نظام، هماهنگی و پیوند محکمی دارد.
شهردار منطقه 12 با اشاره به فرموده امام (ره) در این باره ادامه داد: بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پر ثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد. بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده‌اند. بسیج میقات پا برهنگان معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن، نام و نشانی در گمنامی و بی‌نشانی گرفته‌اند.
وی درباره کتاب‌های تهیه‌شده توضیح داد: به همین مناسبت به همت اداره فرهنگی شهرداری منطقه ۱۲ مجموعه کتاب‌های شناسنامه شهدا را با هدف معرفی شهدای دفاع مقدس و شهدای جبهه مقاومت، همراه با پیمان‌نامه وفاداری به آرمان‌های شهدای گران‌قدر و گزیده‌ای از آداب اخلاقی و خصوصیات فردی و اجتماعی شهدا که در آن منتشر شده، تهیه کرده و میان همکاران و شهروندان منطقه ۱۲ به عنوان هدیه توزیع شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
چهارشنبه 5/9/1399 - 14:59
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14464 ) ( تعداد نظرات : 49 )


شهردار منطقه۵ در بازدید از نقاط آبگیر سطح منطقه گفت: به دلیل اهمیت موضوع آبگرفتگی در فصل بارش، بازدیدهای مستمر و دقیق از نقاط آبگیر سطح منطقه انجام می شود. این موضوع از اولویت های کاری است.

محمود کلهری افزود: بازدیدهای میدانی سبب خواهند شد که مشکلات را به دقت شناسایی و برای حل هر یک راهکارهای اساسی اتخاذ کنیم.
او اظهار داشت: معتقد هستم که شهروندان نباید هنگام بارندگی ها در عبور و مرور دچار مشکل شوند. مردم باید از باران و برف لذت ببرند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
چهارشنبه 5/9/1399 - 14:55
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14464 ) ( تعداد نظرات : 49 )


جلسه کمیسیون ماده پنج شهر تهران به ریاست پیروز حناچی شهردار تهران و با حضور اعضاء، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شـــهر تهران، عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران و علی اشراقی رئیس دبیرخانه کمیسیون ماده پنج تشکیل و با پروژه های محرک توسعه در مناطق 15 و 18 موافقت شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، علی اشراقی رئیس دبیرخانه کمیسیون ماده پنج در این باره گفت: در پانزدهمین جلسه کمیسیون ماده پنج در سال جاری با دو طرح محرک توسعه در مناطق کم برخوردار تهران موافقت شد.
وی افزود: با تصویب این دو پروژه ضمن ایجاد سرزندگی، کاهش فضاهای مخروبه و بی دفاع کمک شایانی به افزایش سرانه خدماتی هفت گانه و توسعه فضاهای انسان محور نیز می شود.
اشراقی گفت: یکی از این مجموعه ها در عرصه ای به وسعت 7 هکتار در مرز غربی محدوده شهرداری منطقه 15 شهر تهران در محله کیانشهر شمالی در مجاورت با صنایع، انبارها و کارگاه های خیابان فدائیان اسلام واقع شده است؛ قبلاً این مجموعه به عنوان کارخانه چرم امید فعالیت داشته که در راستای اجراء برنامه پاکسازی محیط زیست و جمع آوری و انتقال مشاغل مزاحم از شهر تهران این کارخانه نیز به چرم شهر ورامین منتقل گردیده است .
وی افزود: در اجرای ماده 7 قانون نوسازی صنایع کشور و با توجه به طرح باز آفرینی محور فدائیان اسلام که اخیراٌ به تصویب کمیسیون ماده پنج رسیده، با در نظر گرفتن مسائل مهم محدوده مورد نظر از جمله: فقدان سر زندگی، امنیت، حیات شبانه و نیز کاهش جمعیت که سبب تشدید متروکه شدن این فضای شهری و افزایش فضاهای غیر قابل دفاع شده است، با طرحی جامع که دربرگیرنده مجموعه ای مسکونی به وسعت 2 و هفت دهم هکتار و مجموعه ای تجاری به وسعت یک هکتار است موافقت شد.
اشراقی گفت: در این طرح بیش از 3 هکتار به عنوان فضایی جهت خدمات هفت گانه و فضای سبز به شهرداری تهران واگذار می گردد. این موضوع به ارتقای شرایط اجتماعی و اقتصادی منطقه ۱۵ کمک می‌کند و به عنوان محرک توسعه در جنوب شهر تهران سبب ارتقای کیفی این منطقه خواهد شد.
رئیس دبیرخانه کمیسیون ماده پنج بیان کرد: دیگر پروژه موافقت شده محرک توسعه، احداث مجموعه ای مسکونی و خدماتی واقع در منطقه 18 در محدوده ای به وسعت حدود یک و هشت دهم هکتار است که در این مصوبه نیز 70 درصد عرصه جهت توسعه فضای سبز و معابر شهری به شهرداری تهران واگذار میگردد.
وی اضافه کرد: در این جلسه طرحی با رویکرد الحاق محدوده هایی به بافت فرسوده شهر تهران نیز مورد بحث و بررسی مبسوط قرار گرفت اما مصوبه ای صادر نشد و پس از اتخاذ تصمیم نهایی اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت .
اشراقی گفت: در محدوده منطقه 10 نیز ضمن موافقت به اجراء مجموعه ای خدماتی، قرار شد شهرداری منطقه در اسرع وقت به تملک باغ حکیم به مساحت 4200متر مربع و تبدیل آن به فضای سبز عمومی اقدام کند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
چهارشنبه 5/9/1399 - 14:50
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14464 ) ( تعداد نظرات : 49 )


مانور بزرگ برف روبی شهرداری منطقه ۲به منظور آمادگی  و هماهنگی نیروهای عملیاتی و تجهیزات و ماشین آلات برف‌ روبی با حضور مجتبی یزدانی، معاون خدمات شهری ومحیط زیست شهرداری تهران،مدیرکل خدمات شهری و مدیران منطقه2 در بوستان نهج ابلاغه  برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه2،حسن رحمانی، شهردار منطقه دو در این مانوربا اشاره به آمادگی و توان حداکثری منطقه برای مدیریت بارش های فصلی ،گفت:این مانور با هدف آمادگی و هماهنگی بیشتر بین نیروهای مستقر در نواحی، آشنایی رانندگان وسایل نقلیه سنگین با طرح زمانبندی، مسیرهای تعیین شده، شرح وظایف هر یک و بررسی وضعیت مکانیکی ماشین آلات و رفع نواقص احتمالی برگزار شد.
وی با اشاره به آماده سازی  16 سایت  برف روبی گفت:  با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه سایت های برف روبی به صورت یک سایت مرکزی ،9 سایت درنواحی و 6 سایت بزرگراهی جانمایی و  تجهیز شد.
وی با اشاره به استقرار تجهیزات و ماشین آلات برف روبی در سایت ها ،افزود:  این تجهیزات و ماشین الات ، شامل 23 دستگاه ماشین  نمک پاش مکانیزه و 75 دستگاه خاور، کمپرسی ، کامیونت خاور، نیسان وانت، لودر، بیل مکانیکی و.... تامین و  400نفر اپراتور مجهز و آموزش دیده نیز آماده خدمات رسانی در روزهای برفی هستند.
شهردار منطقه 2 خاطر نشان کرد:  درحال حاضر 7 هزار تن شن و نمک مخصوص در سایت های برف روبی دپو و  450عدد مخزن شن مخصوص جهت دسترسی شهروندان  در معابر اصلی و فرعی  جانمایی شده است .
وی افزود: به منظور هم افزایی در خدمت رسانی به شهروندان هماهنگی های لازم  با پلیس راهور، آتش نشانی و سایر دستگاه های خدمات رسان  صورت گرفته است تا عملیات برف روبی به نحو احسن انجام شود.
 مجتبی یزدانی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران  نیز دراین مانور با ابراز رضایت از اقدامات مطلوب شهرداری منطقه  2 در آماده سازی به موقع سایت‌های برف روبی گفت:  شهرداری منطقه 2 با برنامه ریزی صورت گرفته و تامین امکانات و ماشین آلات و نیروی انسانی  مورد نیاز از آمادگی لازم برای مدیریت بارش های زمستانی  برخوردار است.
وی افزود:  سناریو های تعریف شده برای هریک از نواحی مطابق با شرایط جغرافیایی آنها و همچنین هماهنگی های انجام شده با سایر دستگاه های خدمات رسان از اقدامات خوبی است که مورد توجه مدیریت منطقه قرار گرفته است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
چهارشنبه 5/9/1399 - 14:49
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14464 ) ( تعداد نظرات : 49 )

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه سه از مرمت جداول فرسوده بزرگراه شهید مدرس خبر داد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، محمد رضا موسوی معاون فنی و عمران در این باره گفت : جداول حاشیه ای بزرگراه شهید مدرس از خروجی بزرگراه شهید همت غرب تا پلهای فجر مرمت شد.

موسوی در ادامه افزود: جداول و انهار حاشیه ای بزرگراه شهید مدرس كه به علت قدمت و فرسودگی باعث كم شدن اختلاف تراز فنی با بزرگراه شده بود در دستور كار قرار گرفته و مرمت شد . این محل به علت وجود باغچه گود تر از سطح بزرگراه دارای ظرفیت خطرات احتمالی بوده كه با اجرای مجدد تك جدول رفع خطر شد .

پس از بازدید مشترك موسوی معاون فنی و عمران شهرداری منطقه سه و آرش اصلی مدیر فنی و ترافیك ناحیه چهار، مقرر شد كه پس از اخذ مجوزهای لازم از پلیس بزرگراه مرمت جداول حاشیه ای بزرگراه شهید مدرس از تقاطع همت غرب تا پلهای فجر در دستور كار قرار گرفته و در مدت 10 روز مشكل مربوطه مرتفع شود كه این امر در موعد مقرر به پایان رسید .

این محل به علت وجود آبهای سطحی و فرسودگی جداول در برخی مواقع باعث آبزدگی به سطح بزرگراه نیز شده بود كه با ایجاد تمهیدات ویژه در اجرای جداول مشكل مذكور به طور كامل مرتفع شد.

موسوی در پایان از همكاری پلیس بزرگراه ها در ایجاد بستر مناسب جهت انجام عملیات اجرایی و به حداقل رساندن خطرات ترافیكی قدردانی نمود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
چهارشنبه 5/9/1399 - 14:41
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14464 ) ( تعداد نظرات : 49 )

دکتر علیرضا زالی در نشست امضای تفاهم‌نامه میان ستاد مقابله با کرونای تهران و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، از عملکرد این سازمان در دوران کرونا ابراز رضایت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، آیین امضای تفاهم‌نامه بین ستاد مقابله با کرونای تهران و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار شد. در این نشست دکتر علیرضا زالی فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلان‌شهر تهران از عملکرد سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در دوران کرونا ابراز رضایت کرد و گفت: این سازمان نشان داد که استفاده از ظرفیت دورکاری به معنای تعطیلی فعالیت‌ها نیست و آموزش همگانی و آگاهی بخشی به شهروندان تهرانی حتی در زمان دورکاری نیز ادامه دارد.

وی افزود: دسترسی و استفاده بهینه از نقاط اشتراک ستاد فرماندهی مقابله با کرونا و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران هدف اصلی امضای این تفاهم‌نامه است و از این پس زمینه‌های همکاری بیش از پیش به صورت ساختارمند فراهم خواهد شد. سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ضمن ایجاد فضای پرنشاط و با طراوت، امکان بروز متنوع سلایق فرهنگی و هنری را در تهران فراهم کرده است. فعالان هنری و فرهنگی برون دادهای خود را در این سازمان جست‌وجو می‌کنند.

زالی یکی دیگر از اهداف امضای این تفاهم‌نامه را ارائه محتوا و بسته‌های علمی مبتنی بر آگاهی‌رسانی در مبارزه با کرونا به عموم جامعه ذکر کرد و گفت: اثربخشی، بازتوزیع مطلوب و نقش‌آفرینی، اقدامات سازمان فرهنگی هنری برای کنترل و ریشه‌کنی حلقه کروناست. ایجاد فضاهای نشاط‌آور اجتماعی در کالبد شهری کار هنرمندانه‌ای است که با ظرافت و تعامل این سازمان محقق خواهد شد.

در ابتدای این نشست حجت‌الاسلام میثم امرودی رییس سازمان فرهنگی هنری نیز در این نشست اقدامات جهادی انجام‌شده در حوزه کرونا را یادآور کار جهادگران در هشت سال دفاع مقدس دانست و افزود: نقش گروه‌های مردمی و جهادی در حوزه‌های مختلف مبارزه با کرونا از جمله آموزش پررنگ است. سازمان فرهنگی هنری با استفاده از همین ظرفیت موفق به تولید ۱۰۰ هزار ماسک در روز شد که قابلیت افزایش ۵ برابری را دارد و در عرصه محرومیت‌زدایی نیز با ساماندهی نیروهای جهادی، به پویش کمک مؤمنانه پیوست.

وی در پایان گفت: با توجه به دورکار شدن نیروهای سازمان فرهنگی هنری، ظرفیت فضای مجازی در دوران قرنطینه مورد توجه قرار گرفت و برنامه‌های فرهنگی و هنری در قالب‌های متنوع در فضای مجازی در حال اجراست.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
چهارشنبه 5/9/1399 - 14:39
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14464 ) ( تعداد نظرات : 49 )مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران، جانمایی ناصحیح تیرهای برق در گذر را یکی از مشکلات نفوذناپذیری در بافت های فرسوده پایتخت عنوان کرد و از جابجایی ۱۲۰۰ اصله تیر برق معارض در این بافت ها خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، کاوه حاجی علی اکبری با اعلام این خبر، عنوان کرد: خروج بافت های فرسوده از شرایط نابسامان کنونی، متضمن اقدامات متعددی است که از آن جمله می توان به افزایش نفوذ پذیری معابر جهت تسهیل تردد اشاره کرد.
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با اشاره به این که بر اساس بند ۲-۱۱ طرح تفصیلی مصوب شهر تهران، حداقل عرض معابر دسترسی در شهر تهران ۶ متر است، تصریح کرد: در فرآیند نوسازی، عقب نشینی تدریجی و افزایش عرض گذرها همزمان با تجمیع پلاک های ریزدانه و دارای ناپایداری سازه ای صورت می گیرد؛ بر همین اساس تاکنون نزدیک به نیمی از پلاک های واقع در بافت فرسوده اقدام به نوسازی کرده اند.
به گفته مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران، جانمایی ناصحیح تیرهای برق کوچه ها یکی از مشکلات بافت های فرسوده پایتخت است که معابر را، با وجود عقب نشینی پلاک های مجاور محور، در حالت نفوذ ناپذیری نگاه می دارد و تردد را برای خودروهای امدادی در شرایط خاص و بحرانی سخت و یا ناممکن می سازد و انتقال مصالح و ادوات ساخت و ساز پلاک های در دست نوسازی را در میانه یا امتداد معابر با مشکل مواجه می نماید.
علی اکبری یادآور شد: سازمان نوسازی شهر تهران، به عنوان دبیرخانه ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران، در سالهای اخیر تلاش های زیادی را جهت ایجاد بستری برای تحقق مدیریت هماهنگ و همکارانه بین همه دستگاه ها و نهادهای مسئول در نوسازی شهری به عمل آورده است که از آن جمله می توان به برگزاری جلسات کمیته خدمات و زیرساخت ستاد بازآفرینی تهران در بافت های فرسوده اشاره کرد.
وی ادامه داد: هدف از برگزاری این جلسات که در سطوح مدیریتی دستگاه های متولی زیرساخت و خدمات برگزار می شود، برنامه ریزی هماهنگ و انجام اقدامات لازم برای تحقق برنامه های مذکور است تا همگام با حوزه نوسازی مسکن، بتوان ارتقای خدمات پشتیبان سکونت و زیرساخت های لازم در محلات را نیز پیش برد.
به گفته این مقام مسئول از حدود یکسال و نیم گذشته و با تکیه بر برداشت های میدانی توسط دفاتر توسعه محله و با همکاری شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، تعداد ۲۶۶۰ اصله تیر برق چوبی و یا معارض که مانعی بزرگ در مسیر نفوذ پذیری معابر واقع در بافت های فرسوده است، احصا شد که طی جلسات منظم و به تفکیک هر منطقه از شهر تهران، جابجایی آنها در دستور کار قرار گرفت.
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران خاطرنشان کرد: امروز بعد از گذشت یکسال و نیم از فعالیت کمیته خدمات و زیرساخت ستاد بازآفرینی پایدار شهر تهران، می توان به یکی از نتایج مهم آن که جابجایی ۱۲۰۰ اصله از تیر برق های معارض می باشد اشاره نمود که اقدامی مهم و اساسی در ارتقاء ایمنی و رفع خطرپذیری بافت های فرسوده و ارتقاء کیفیت زیرساخت محسوب می شود.
علی اکبری ضمن تقدیر از اقدامات متعهدانه و دغدغه مند شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، ابراز امیدواری کرد که با حمایت های دولت و تأمین اعتبارات لازم از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور، سایر تیرهای برق معارض باقی مانده در معابر بافت فرسوده نیز به نحو مطلوبی ساماندهی شوند و این امر به عنوان الگویی موفق از مدیریت هماهنگ شهری برای سایر اقدامات مشابه دستگاه های خدماتی و زیرساختی معرفی گردد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
چهارشنبه 5/9/1399 - 14:37
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 14464 ) ( تعداد نظرات : 49 )

تفاهم نامه همکاری مشترک بین مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر و دبیر کل کمسیون ملی یونسکو در ایران به امضا رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر،سید علی مفاخریان با اشاره به تاثیرگذاری دین اسلام در حوزه اخلاق کسب و کار گفت: اخلاق در تجارت و اقتصاد فراتر از یک ابزار است و ما برای ترویج این باور کار مشترکی با یونسکو آغاز کردیم که با شناسایی و ارزیابی کسبه در محلات، معیارهای معرفی شده را سنجیده و در هر محله کاسبان با اخلاق را شناسایی و معرفی کنیم.
وی ادامه داد: معیارهای مورد نظر برای انتخاب کاسب نمونه با مشارکت یونسکو تعریف شده است و امیدواریم با معرفی این کسبه در سطح محلات از طریق پلاک کوبی به الگو پذیری افراد شایسته در جامعه کمک کنیم.

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر افزود: مبنای تفاهم نامه حدیث پیامبر الکاسب حبیب الله است.این برنامه میتواند فتح بابی برای احیای ارزش های اخلاقی ریشه دار در فرهنگ و دین ما شود و همینطور میتواند الگوی شهرهای دیگر کشور باشد .

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1دقيقه قبل
چهارشنبه 5/9/1399 - 14:35
  • تعداد رکورد ها : 658297