abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13159 ) ( تعداد نظرات : 48 )

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اعلام اینکه از اول مرداد تاکنون، 450 تُن مرغ تازه تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار توزیع شده است، گفت: تا پایان مرداد، نسبت به عرضه 300 تُن مرغ گرم دیگر با قیمت مصوب در میادین اقدام می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ سید سعید راد با تاکید بر اینکه علاوه بر مرغ تازه، توزیع مرغ منجمد تنظیم بازار نیز از روز گذشته در میادین میوه و تره بار از سر گرفته شده است، افزود: عرضه مرغ منجمد با قیمت مصوب در میادین ادامه خواهد داشت.
وی با اعلام اینکه علاوه بر سهمیه مرغ تنظیم بازار، روزانه 10 تا 20 تُن مرغ گرم با قیمت مصوب نیز از سوی واحدهای پروتئینی میادین میوه و تره بار تهیه و عرضه می‌شود، تاکید کرد: تلاش می‌کنیم نیاز شهروندان به مرغ، تخم مرغ و محصولات پروتئینی را تامین و توزیع کنیم.
عضو ستاد تنظیم بازار با تاکید بر اینکه با توجه به تفاوت قابل توجه قیمت مرغ تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار با سطح شهر، استقبال عمومی از این محصول در میادین بسیار بالاست، خاطرنشان کرد: رویکرد ستاد تنظیم بازار، ایجاد آرامش و ثبات در بازار است و به شهروندان اطمینان خاطر می‌دهیم که کالاهای اساسی مورد نیازشان با قیمت مناسب در دسترس آنها خواهد بود.
گفتنی است، مرغ گرم تنظیم بازار با قیمت هر کیلوگرم 15750 تومان و مرغ منجمد تنظیم بازار با قیمت هر کیلوگرم 13400 تومان بر اساس سهمیه روزانه اختصاص داده شده، در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4دقيقه قبل
يکشنبه 19/5/1399 - 19:35
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13159 ) ( تعداد نظرات : 48 )

شهردار منطقه 13 بسته های معیشتی و اقلام بهداشتی به کارگران خدمات شهری به منظور حمایت از این عزیزان در شرایط کرونا اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ؛ در ادامه پویش کمک مومنانه شهرداری منطقه۱۳ در محلات سیزده گانه و به منظور تکریم کارگران خدمات شهری در خدمت رسانی شهری در شرایط کرونا ، مراسمی با حضور شهردار منطقه ۱۳ ، معاون امور اجتماعی و فرهنگی ، دبیر شورایاری محله پیروزی، شهردار ناحیه ۲ روز دوشنبه ۱۹ مرداد ماه برگزار شد.

در این پویش که توسط شورایاری محله پیروزی تدارک دیده شده بود ، ۱۱۰ بسته معیشتی و اقلام بهداشتی به کارگران خدمات شهری توسط شهردار منطقه۱۳ در مسجد انصار المهدی (عج) اهدا شد.

گفتنی است، بسته های معیشتی شامل گوشت ، مرغ ، ماکارونی ، رب و... و اقلام بهداشتی از قبیل ماسک و مواد ضد عفونی بود .

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4دقيقه قبل
يکشنبه 19/5/1399 - 19:0
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13159 ) ( تعداد نظرات : 48 )

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 15گفت: «پویش همدلانه» در دهه ولایت به همت خیرین به منظور یاری رسانی به خانواده های کم برخوردار رونق دوباره گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، اکبرمختاری ضمن تبریک اعیاد خجسته ماه ذی الحجه به شهروندان افزود: این پویش با مشارکت بی نظیر خیرین از ابتدای شیوع بیماری کرونا و مشکلات معیشتی به منظور یاری رساندن به خانواده های کم برخوردار آغاز به کار کرد.

به گفته او، در دهه ولایت نیز 2 هزار بسته حمایتی شامل کالاهای اساسی، 3 هزار پرس غذای گرم و گوشت قربانی برای ایتام و خانواده های کم برخوردار تهیه و درب منازل آنان با حفظ کرامت انسانی توزیع شد.

او افزود: همچنین 3 هزار ماسک و مواد ضد عفونی کننده رایگان طی دهه ولایت در ایستگاه های صلواتی میان شهروندان توزیع شد.

مختاری گفت: این کمک ها به همت بسیجیان، خیرین، شورایاری، معتمدین محله ها، سازمانهای مردم نهاد، روحانیون و هیات امنای مساجد انجام شد و تا پایان بحران کرونا ادامه خواهد داشت.

معاون اجتماعی و فرهنگی با بیان اینکه محدودیتی در مشارکت شهروندان، خیرین و سازمان های مردم نهاد وجود ندارد، گفت: هدف از مشارکت شهرداری در این طرح ایجاد هم افزایی بین شهروندان، خیرین و سازمان های مردم نهاد است تا با مدیریت و همکاری آنها لیست یکسانی از نیازمندان واقعی تهیه و نیازهای آنان برآورده شود.

مختاری در پایان از مردم نیکوکار و خیر برای پیوستن به این پویش و کمک مومنانه به خانواده های نیازمند و کم بضاعت دعوت کرد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4دقيقه قبل
يکشنبه 19/5/1399 - 18:54
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13159 ) ( تعداد نظرات : 48 )

طراحی و ساخت سرپناه و محلی مناسب برای دانه خوری و تغذیه در بستری طبیعی برای پرندگان، در راستای حمایت از آنها و کمک به بازگشتشان به فضای سبز شهری شمال تهران، در چند نقطه اجرا شد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، مانی جعفریان معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری این منطقه با بیان مطلب فوق اظهار داشت: اختصاص لانه و محلی برای  دانه خوری و آبخوری پرندگان با هدف حفاظت از محیط زیست و اكوسیستم طبیعی آنها، در چند نقطه از منطقه یک اجرا شد که نمونه شاخص آن در خیابان شهید لواسانی انجام شده که در آن با استفاده از عناصر و مصالح طبیعی تنه درختان و گلكاری و كاشت درختچه فضای مناسب برای پرندگان مهیا شد.

وی گفت:لچكی مشرف به خیابان شهید لواسانی قبلا به صورت فضایی سخت و نامطلوب بود كه بسیاری از حامیان پرندگان و شهروندان طبیعت دوست ، دراین مكان نسبت به دانه پاشی و تغذیه پرندگان اقدام می نمودند لذا پس از امكان سنجی، محل و سرپناهی طبیعی برای حمایت از پرندگان دراین مكان درنظر گرفته شد.

معاون شهردار منطقه یک افزوذ: این اقدام درمیدان تجریش هم به منظور بازگشت و لانه گزینی پرندگان درمحیط زیست شهری اجرا شده که  باتوجه به بافت پوشش گیاهی شبه جنگلی میدان تجریش چندین عدد لانه پرنده در این محل تهیه و نصب شد و با جانمایی و نصب گلجای طرح لوكوموتیو در لچكی ابتدای خیابان شهید ملكی درمیدان تجریش این میدان زیباسازی شد.

وی گفت: با توجه به لزوم حمایت از پرندگان موجود در فضای سبز سطح شهر، خصوصا در بوستان ها، با مشارکت سازمان زیبا سازی شهر تهران، لانه پرندگان در بوستان جمشیدیه نیز نصب شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4دقيقه قبل
يکشنبه 19/5/1399 - 18:50
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13159 ) ( تعداد نظرات : 48 )سومین جلسه شورای راهبری مشارکت های  مردمی و خیرین حوزه ایثار و مقاومت در سالن جلسات دزفول موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، سومین جلسه شورای راهبری مشارکت های مردمی و خیرین حوزه ایثار و مقاومت در سالن جلسات دزفول موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حضور مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و جمعی از خیرین برگزار شد.

در این جلسه،  مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ضمن اشاره به افتتاح موزه و سراسرنمای مقاومت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت:باید با بهره گیری از خط مشی های هنری و فناوری با استفاده از مستندات دقیق حماسه های بزرگ حوزه مقاومت را برای جوانان تبیین کنیم و شباهتی که دشمنان تلاش می کنند در ذهن جوانان ایجاد شود را رمزگشایی کنیم و ما خود را مکلف می دانیم از تحریف جلوگیری و آنچه که حقیقت است بازگو شود.

دکتر علی اصغر جعفری با بیان اینکه جنگ تمام می شود و پیروزی حاصل خواهد شد افزود: به لطف خدا و دستور سردار شهید سپهد حاج قاسم سلیمانی تجهیزات و ابزارهای جنگی داعش با زحمت زیاد به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس انتقال داده شد و ما خوشحالیم که بزرگترین نمایشگاه پایان حکومت داعش را در تهران برپا کردیم.

وی تصریح کرد: پانزده موزه دفاع مقدس در استان ها ایجاد شده است و تا هفته دفاع مقدس، امسال 9 موزه دیگر افتتاح خواهد شد و تا سال 1404 هر استان حداقل یک موزه دفاع مقدس در کل سی و هفت موزه دفاع مقدس در کشورخواهیم داشت که ماموریت این موزه ها بازنمایی حماسه های مردم آن استان در دفاع مقدس است .

مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بیان داشت: برای موزه های حوزه مقاومت اتحادیه ای در حال شکل گیری است که اساسنامه آن نوشته شده و در سیر تکاملی قرار دارد. در در این اساسنامه تمهیداتی صورت گرفته است تا با تشکیل اتحادیه بین المللی موزه های مقاومت در کشورهای حوزه مقاومت شکل بگیرد.

در این جلسه، آیین نامه "شورای راهبری مردمی و خیرین حوزه ایثار و مقاومت" بررسی و بخش هایی از آن به تصویب رسید.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4دقيقه قبل
يکشنبه 19/5/1399 - 18:39
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13159 ) ( تعداد نظرات : 48 )

به‌منظور کاهش زمان صدور پروانه ساختمانی، اجرای دقیق قانون و اصلاح فرآیندهای مرتبط با سازمان نظام‌مهندسی، طی تفاهم‌نامه‌ای با امضاء عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران و سعید سعیدیان رئیس سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران، بازنگری تعاملات فی‌مابین شهرداری تهران و سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران در دستور کار قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، عبدالرضا گلپایگانی معاون شهردار تهران در این خصوص گفت: نوع تعامل شهرداری با نهادهای مؤثر در ساخت‌وسازها ازجمله سازمان نظام‌مهندسی ساختمان در زمان صدور پروانه مؤثر است، در این جهت آسیب‌شناسی فرآیندهای موجود و بازنگری تعاملات به‌منظور تسهیل در امور جاری و سرعت بخشی در خدمت‌رسانی به شهروندان محترم امری ضروری است.
وی افزود: با این هدف و با همراهی سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران، تفاهم‌نامه‌ای بین معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران و این سازمان منعقد شد که ثمره آن می‌تواند موجب کاهش زمان صدور پروانه، ارتقاء کیفیت طراحی، شفافیت، اجرای دقیق قانون و مبارزه با برگه فروشی باشد.
گلپایگانی در توضیح مفاد این تفاهم‌نامه گفت: بر اساس مبحث دوم مقررات ملی ساختمان پیش‌بینی شده است که کنترل نقشه‌های اجرائی توسط سازمان نظام‌مهندسی صورت پذیرد که در این تفاهم‌نامه با توجه به تجربه چندین ساله نظام‌مهندسی و برای جلوگیری از طولانی شدن زمان صدور پروانه ساختمانی قرار شد کنترل نقشه‌های فاز دو توسط سازمان نظام‌مهندسی از مرحله فرآیند صدور پروانه حذف شود و پس از وصول قطعی عوارض شهرداری، کلیه نقشه‌های معماری، سازه، برق و مکانیک و همچنین مطالعات ژئوتکنیک جهت کنترل (مبحث دوم مقررات ملی ساختمان) به سازمان نظام‌مهندسی ارسال شود.
گلپایگانی افزود: نظام‌مهندسی پس از بررسی نقشه‌ها، اشکالات را به مهندس طراح عضو خود اعلام می‌کند و طراح لازم است نقشه‌ها را اصلاح نماید؛ در آیین‌نامه زمان لازم برای این کنترل، 30 روز پیش‌بینی شده است.
معاون شهردار تهران بیان کرد: طبق این تفاهم‌نامه مبلغ دستمزد مهندس ناظر از فیش عوارض شهرداری جدا شده و توسط سازمان نظام‌مهندسی ساختمان و بر مبنای تعرفه مصوب از طریق "سامانه تهران من" به مالک اعلام می‌شود.
گلپایگانی گفت: همچنین به ‌منظور توزیع عادلانه‌تر کار بین همه مهندسان در استان تهران پیش‌بینی شده است که پذیرش برگه تعهد مهندسان طراح و کنترل ظرفیت طراحان از طریق ارتباط سیستمی شهرداری تهران با نظام‌مهندسی، به‌صورت یکپارچه و در کل استان صورت ‌گیرد که امیدواریم با این کار بتوانیم گام‌های مؤثری برای بهبود کیفیت طراحی و ارتقا پایگاه اجتماعی مهندسان برداریم.
وی تأکید کرد: تعیین سقف زمانی 6 روز، برای معرفی مهندسان ناظر و تشکیل کارگروه مشترک برای پی گیری رفع اشکالات ارجاع انتخابی نظارت از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه هست و قرار شد به‌منظور تحقق برنامه‌های دولت الکترونیک و شتاب دادن به ارائه خدمات فنی و مهندسی، سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران همه ظرفیت‌های خود را برای فعال‌سازی امضای الکترونیکی به کار بندد.
گلپایگانی در پایان گفت: یکی از نکات مهم این تفاهم‌نامه، پافشاری بر رویکرد شفاف‌سازی کارهای شهرداری تهران و سازمان نظام‌مهندسی استان تهران است؛ بر این اساس قرار شد چگونگی روند ارجاع نظارت توسط سازمان نظام‌مهندسی ساختمان در سامانه شفافیت شهرداری تهران بارگذاری شود تا همه مردم و مهندسان عضو سازمان، به‌صورت آشکار بر چگونگی توزیع کار نظارت و دیدبانی داشته باشند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4دقيقه قبل
يکشنبه 19/5/1399 - 18:9
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13159 ) ( تعداد نظرات : 48 )

شهردار منطقه 2 در نشست با رئیس انجمن اوتیسم گفت: حمایت از افراد مبتلا به اوتیسم و ایجاد فضای شهری مناسب با نیازهای آنها، حرکتی ارزشمند برای احیای حقوق شهری این افراد است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه2، رسول کشت پور ،شهردار منطقه دو در نشست بررسی راهکارهای ایجاد شهر دوستدار اوتیسم که با حضور معاونین و مدیران منطقه و رئیشس انجمن اوتیسم برگزارشد گفت: مدیریت منطقه در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود، و همچنین تحقق شعار تهران شهری برای همه ،ضمن اجرای طرح مناسب سازی معابر و بوستان ها برای معلولین، پیشگام در اسجاد فضاهای شهری مناسب با نیاز افراد مبتلا به اوتیسم است.
وی با بیان اینکه کودکان طیف اوتیسم نیازمند توجه و خدمات ویژه هستند، گفت: شهرداری منطقه2 تلاش دارد تا با همراهی و همکاری با انجمن اوتیسم و ایجاد ظرفیت های لازم برای بهره مندی این افراد از خدمات آموزشی و تفریحی موجود در شهر،منطقه دو به منطقه شهری دوستدار کودکان اوتیسم تبدیل شود.
شهردار منطقه احداث بوستان اوتیسم را یکی از اقدامات منطقه در این زمینه برشمردو گفت: همه کودکان باید به فرصت های برابر برای بازی و تفریح دسترسی داشته باشند برهمین اساس فضایی به مساحت 118 مترمربع در فاز دو بوستان نهج البلاغه متناسب با شرایط کودکان اوتیسم مناسب سازی شده است .
کشت پور با اشاره به آمادگی منطقه 2 برای افزایش فضاهای تفریحی و بوستان ویزه کودکان اوتیسم خبرداد و گفت: همکاری و حمایت از مدرسه اوتیسم فرشتگان آسمان و همچنین اختصاص بخشی از سرای محله دریا برای اجرای برنامه های آموزشی به کودکان اوتیسم از دیگر اقدامات منطقه است.
وی افزود: شهرداری منطقه دو در نظر دارد به منظور حمایت از خانواده های دارای فرزند اوتیسم که برای دوره درمان به تهران مراجعه می کنند ساختمانی را جهت اقامت این خانواده ها اختصاص بدهد.
شهردار منطقه2 در خصوص لزوم اقدامات فرهنگی برای آشنایی هرچه بیشتر شهروندان با این اختلال و راههای همراهی با این کودکان و خانواده های آنان اظهار داشت: شهرداری منطقه 2 آمادگی دارد تا با بهره گیری از فضاهای تبلیغاتی شهری دراختیار و همچنین طراحی المان های شهری در زمینه اقدامات فرهنگی با انجمن اوتیسم همکاری کند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4دقيقه قبل
يکشنبه 19/5/1399 - 18:6
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13159 ) ( تعداد نظرات : 48 )

به استحضار جوانان ایده‌‏پرداز و شرکت‌های نوپا صاحب ‏ایده در حوزه علوم پایه می‌رساند، بنیاد نیكوكاری جمیلی با همكاری بنیاد حامیان دانشگاه تهران، در راستای حمایت از ایجاد کسب‏ و‌کارهای مبتنی بر فناوری، نوآوری و تحقق اقتصاد مقاومتی و نیز با هدف تبدیل ایده‌ به ثروت، چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان را برگزار می کند.
چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان با محوریت علوم پایه شامل (شیمی، فیزیک، علوم زیستی، زمین‌شناسی، ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر) برگزار می‌شود. امسال و هم‌زمان با شیوع ویروس کرونا، محوریت جدیدی با عنوان «تأثیر کرونا بر الگو زیستی» به موضوعات جشنواره اضافه شده‌است و شرکت‌کنندگان این دوره از جشنواره می‌توانند علاوه بر ایده‌پردازی در یکی از حوزه‌های علوم پایه، در این بخش از جشنواره نیز شرکت نمایند.

چهارمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در 3 بخش برگزار می شود:
• ایده‌پردازان
• تیم‌های با پتانسیل رشد
• کسب و کارهای نوپا

برگزیدگان جشنواره علاوه بر دریافت اعتبار پژوهشی بنیاد نیکوکاری جمیلی، از شرایط ویژه‌ همراهی تا تجاری‌سازی ایده جهت ورود به اکوسیستم کارآفرینی و اقتصادی کشور نیز برخوردار خواهند شد.
از کلیه علاقه‌مندان دعوت می‌شود با مراجعه به وب‌سایت جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان به آدرس www.ysf-persia.com نسبت به ثبت ایده خود اقدام نمایند.

فرصت ارسال ایده : ۱۸ مرداد لغایت ۱۸ مهر ماه ۱۳۹۹
زمان برگزاری اختتامیه جشنواره : ۹ آذر ماه ۱۳۹۹

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4دقيقه قبل
يکشنبه 19/5/1399 - 18:2
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13159 ) ( تعداد نظرات : 48 )

ترنجستان بهشت شماره 3 با اهداء گل توسط کارمندان ترنجستان به حضار در روز شنبه 18 مردادماه 1399 مصادف با عید سعید غدیر خم افتتاح گردید.
مراسم با قرائت قرآن توسط امیرحسن رشیدی مهرآبادی آغاز و سپس با خیرمقدم خانم نعمت اللهی برنامه ادامه پیدا کرد و سپس آقای حسینی مدیر تولید کتاب «سفری که پرماجرا شد نوشته بنفشه رسولیان» به عنوان نماینده نشر در مراسم حضور داشت به سخنرانی پرداخت:
عرض سلام و احترام خدمت حضار محترم . تبریک عرض می کنم عید سعید غدیر را و خیلی خوشحالم که در جمع شما بزرگواران در آیین افتتاح این فروشگاه بسیار زیبا قرار دارم و تشکر از اینکه قابل دونستید و کتاب انتشارات ما را با نام «سفری که پرماجرا شد» در افتتاح این فروشگاه رونمایی گذاشتید . من مختصر در مورد انگیزه تولید این کتاب و سیری که طی شد برسد به دست بچه های ایران زمین عرض می کنم . خب یک اعتقادی ما داریم بر اساس مطالعاتی که داشتیم که همان شعر حضرت مولانا : چون که با کودک سر و کارت فتاد پس زبان کودکی باید گذاشت . ما یک مشکلی که داریم آثاری که تولید می کنیم در زمینه مذهبی برای بچه ها . چندان با زبان بچه ها نیست و سعی می کنیم همان مفاهیم سنگین و انتزاعی را به نوعی به بچه ها انتقال بدهیم طبیعتاً بخاطر سن بچه ها گاهی بچه ها با این کتابها ارتباط نمی گیرند کاری که در این کتاب انجام شد از زبان خود بچه ها استفاده گردید و اینکه آمدیم با یک سبک رئال فانتزی یک مفهوم دینی و تاریخی را زمینه چینی کردیم که به بچه ها انتقال بدهیم. و داستان این کتاب به این سبک است که چند نفر از بچه های مدینه هم بازی هستند که بزی دارند ( که این بز دستمایه طنز است در این داستان ) و سرگرم با بازی هایشان هستند که خبردار می شوند پیامبر اسلام (ص) فراخوان دادند که همه جمع شوند که می خواهند بروند حج . بچه هاخوشحال از اینکه با پدر و مادرشان همراه می شوند که بروند حج . در این مسیر هانی به عنوان راوی داستان تمام این داستان را نقل می کند. با آن فضای فانتزی که در داستان با وارد کردن شخصیت بز و طنزهایی که این وسط دارد سعی کردیم که آن مفهوم و حادثه غدیر را به بچه ها انتقال بدهیم بر اساس همین نکته که به زبان بچه ها باید گفتگو کنیم کتاب از جهت مفاهیم دینی و تاریخی به لحاظ اینکه این کاری که کردیم خدشه دار نشود توسط دو نفر مورخ زحمت کشیدند خواندند نکاتی را گفتند و بعد فرستادیم برای موسسه دارالحدیث حاج آقای طباطبایی معاونت پژوهش آنجا خودشان بزرگواری کردند خواندند چهل نکته گفتند و برای من جالب بود که شخصیت علمی با این نگاه آمده و نکته ها را بیان کرده است. برای بنیاد امامت فرستادیم همه بزرگواران دیدند و تأیید کردند از لحاظ تاریخی و از لحاظ داستان نویسی هم که فنون داستان نویسی رعایت شده بود . همزمان بحث تصویرگری این کار؛ فضای تصویرگری برای اینکه بچه ها خسته نشوند از خواندن سعی کردیم با تصاویر زیاد کتاب را همراه کنیم که به نوعی برایشان شیرین شود . و بحث گرافیک این کار و تولید این کتاب اتفاق نیفتاد الا به واسطه یک کار جمعی . یکی از مشکلاتی که در کشورمان داریم این است که فردگراییم معمولاً می خواهیم یک کاررو صفر تا صد ببریم جلویک کار رو تولید بکنیم درصورتی که این کار شدنی نیست این کار تولید شده توسط یک تیم یک تیم شش هفت نفره که همه باهم اومدن دست به دست هم دادند تا این کار تولید شد خداروشکر تا اینجا که من خبر داشتم حدود چهل و پنج هزار نسخه از این کتاب چاپ شده به اقصاء نقاط کشور پخش شده است حالا با توجه به اینکه مسابقه ای هم در حال برگزاری است از امروز تا یک هفته ی دیگر روز غدیر تا روز مباهله من خودم هم چون این افتخار رو دارم که از سادات هستم یک کاری رو دیروز انجام دادم چند جلد کتاب در خونه ی فامیل دادیم و یه احوالی پرسیدیم چون کرونا بود تا می رفتم کتاب رو تقدیم می کردم بچه ای توی اون خونه بود یک دفعه می دیدم بچه ذوق می کرد مامان همون کتابی که شبکه پویا تبلیغ می کنه خیلی برای من لذت بخش بود و واقعاً خستگیمون در اومد که بچه ها منتظر بودند و خیلی از بچه ها که کتاب رو خونده بودند خدارو شکر توضیحاتی به ما دادند. حدود پنج هزار جلد از این کتاب به سیستان بلوچستان فرستاده شده بابت نذر کتاب برای مناطق محروم که پخش شده است.
بعد از سخنرانی آقای حسینی آقای میثم رشیدی مهرآبادی توضیحاتی در مورد کتاب و نحوه شکل گیری و فعالیت ترنجستان ها و نیز توضیحاتی در مورد کتاب سفری که پرماجرا شد دادند بعد از صحبتهای آقای رشیدی جناب آقای قاسم صرافان به شعر خوانی پرداختند و سپس مراسم با پذیرایی و اهداء هدیه به مهمان به اتمام رسید.
گفتنی است کتابفروشی ترنجستان بهشت۳ در مجتمع رویال واقع در شهرک غرب، تقاطع بلوارهای خوردین و دریا واقع شده و همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب در خدمت علاقمندان کتاب و کتابخوانی است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4دقيقه قبل
يکشنبه 19/5/1399 - 17:59
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 13159 ) ( تعداد نظرات : 48 )

تابلوهای مزین به تمثال مبارک شهیدان با اطلاعاتی مربوط به تاریخ تولد و شهادت آنها در میدان ده ونک نصب شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، غلامحسین خدا بخشیان شهردار ناحیه یک با اشاره به نصب تمثال مبارک 45 شهید در میدان ده ونک گفت: شهدا در اقتدار و امنیت کشور نقش مهم و تاثیرگذاری دارند و زنده نگه داشتن یاد و خاطره این سرافرازان از ضروریات است.

وی خاطرنشان کرد: به برکت نصب تمثال شهیدان، عملیات بازپیرایی، مرمت، رفع خطر و زیباسازی ضلع جنوبی میدان ده ونک اجرا شد.

شهردار ناحیه یک اذعان داشت: این میدان به بهسازی و زیباسازی نیاز داشت که به همت شبانه روزی معاونت های خدمات شهری و حمل و نقل و امور زیربنایی عملیات های مختلف عمرانی، زیباسازی، تجهیز، نورپردازی و اجرای فضای سبز این میدان در مدت زمان کوتاهی اجرا شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4دقيقه قبل
يکشنبه 19/5/1399 - 17:53
  • تعداد رکورد ها : 655704