abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9431 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از راه اندازی خانه جامع قرآن به منظور تجمیع فعالیت های قرآنی در پایتخت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، محمدرضا جوادی یگانه در نشست هماهنگی برای راه اندازی خانه قرآن در تهران که با حضور جاودانی مدیرکل ارشاد استان تهران، مسجد جامعی عضوکمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران، حیدری شهردار منطقه پنج و حجت الاسلام عبداللهیان رییس موسسه معارف اسلامی امام رضا (ع) استان قم که در مجتمع فرهنگی نور برگزار شد؛ اظهار داشت: ما در سطح شهر تهران مرکز پژوهشی متمرکزی برای فعالیت های قرآنی نداریم و برنامه هایی را در این زمینه در دستور کار داریم.

وی خاطرنشان کرد: موسسه تخصصی پژوهشی قرآنی امام رضا (ع) در قم مرکز گسترده ای را با جمع آوری بالغ بر 21 هزار پایان نامه و پژوهش قرآنی ایجاد کرده اند. بنابراین نیازمند فضایی هستیم تا این پژوهش ها برای بهره مندی قرآن پژوهان در دسترس قرار گیرد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران تصریح کرد: خوشبختانه رقم قابل ملاحظه ای از پایان نامه ها و پژوهش های قرآنی وجود دارد و این دانشی که در این سالها انباشت شده در یک جا مجتمع و متمرکز نشده و به همین دلیل قابل استفاده نیست.

وی، کمک برای ایجاد یک مرکز جامع تخصصی قرآن را از جمله وظایف شهرداری تهران دانست و افزود: بناداریم از همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز سایر دستگاه های فرهنگی نیز  در این راستا بهره ببریم.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران اعلام کرد: قرار است مرکز جامع پژوهش های قرآنی تهران در مجتمع فرهنگی نور شکل بگیرد و این مجتمع به مرکز جامع تخصصی قرآن تهران تبدیل شود.

به گفته جوادی یگانه، هم اکنون تمام پژوهش ها و پایان نامه های قرآنی در مرکز قم موجود است که باید هم در قالب مکتوب و فیزیکی و هم دیجیتال در اختیار پژوهشگران و فعالان قرآنی قرار گیرد.

وی، از مجتمع نور به عنوان مناسب ترین مکان در شهر تهران برای اختصاص به پژوهش های قرآنی یاد کرد و افزود: ما به عنوان معاونت اجتماعی و شهرداری منطقه مفتخریم که با تسهیل سازی و آماده کردن فضای لازم، در عرصه ترویج و گسترش فعالیت های قرآنی گام برداریم.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 20دقيقه قبل
شنبه 1/4/1398 - 16:27
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9431 ) ( تعداد نظرات : 46 )ظهر روز گذشته احمد مسجد جامعی و حسن خلیل آبادی به صورت سرزده از نقاهتگاه سگ های بدون صاحب بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند زنده گیری و عقیم سازی سگ های پایتخت قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، در این بازدید حسن حیدری، مدیر کنترل حیوانات شهری با اشاره به این طی سال های گذشته اقدامات خوبی در حوزه ی سگ صورت گرفته است، در تشریح روند زنده گیری گفت: در ابتدا سگ های بدون صاحب و فاقد قلاده در سطح مناطق جمع آوری و به نقاهتگاه منتقل می شوند. پس از انجام اقدامات کلینیکی و دامپزشکی که با حضور متخصص دامپزشک مستقر در مرکز انجام می شود، سگ ها وارد مرحله ی جراحی، عقیم سازی و واکسیناسیون می شوند.
حیدری با تاکید بر این که سگ ها پس از عقیم شدن تا دو هفته آنتی بیوتیک دریافت می کنند، افزود: در مرحله ی بعد به سگ ها میکروچیپ، پلاک و قلاده نصب می شود و حیوانات در حریم حاشیه ی شهر تهران رهاسازی و یا به دوست داران و متقاضایان حیوانات واگذار خواهند شد.
وی با بیان این که شهرداری تهران تنها سگ های بدون صاحب را زنده گیری می کند، تصریح کرد: ماموران زنده گیری تحت هیچ شرایطی سگ هایی که صاحب دارند را جمع آوری نمی کنند.
حیدری افزود: شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر آمادگی خود را برای واگذاری سگ به دوست داران حیوانات اعلام می کند.
مدیر کنترل حیوانات شهری با بیان این که در حال حاضر 220 قلاده سگ در این مرکز وجود دارد، گفت: شهروندان می توانند در صورت بروز هر گونه مشکل با سامانه ی 137 و 1888 تماس حاصل نمایند.
در این بازدید سرزده اعضای شورای شهر از بخش های مختلف مرکز مانند کلینیک، اتاق عمل، زمین بازی، آشپزخانه و... دیدن کردند و در جریان جزئیات این امر قرار گرفتند.
در ادامه حامیان حیوانات در راستای غذا رسانی به سگ های بدون صاحب در نقاهتگاه حضور یافتند و با هماهنگی های شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، 38 قلاده توله سگ و 5 مادر به ایشان واگذار شد.
شایان ذکر است عوامل اجرایی شرکت بعد از واگذاری سگ ها به حامیان بر روند نگه داری سگ های واگذار شده نظارت دارد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 20دقيقه قبل
شنبه 1/4/1398 - 16:23
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9431 ) ( تعداد نظرات : 46 )


كارشناسان قضایی پاسخگوی سوالات حقوقی و قضایی مسافران در پنج ایستگاه منتخب متروی تهران هستند مدیریت ارتباطات شركت بهره برداری مترو با اعلام این خبر افزود: این طرح با مشاركت معاونت فرهنگی دادگستری كل استان تهران اجرا شده است.

به گزارش مدیریت ارنباطات و امور بین الملل شركت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه همزمان با هفته قوه قضاییه؛ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یاران با وفایش، شركت بهره برداری متروی تهران این برنامه فرهنگی و اجتماعی را با عنوان"در مدار قانون" در ایستگاه های امام خمینی(ره)، منیریه، پیروزی، تئاترشهر و تهرانپارس برگزار می کند.
میز های مشاوره حقوقی با هدف ارتقای فرهنگ نظم و انضباط و قانون گرایی ازامروز شنبه ۱ تیر ماه ۹۸ به مدت یك هفته از ساعت ۹ تا ۱۳ برپا است و كارشناسان حقوقی دادگستری تهران پاسخگوی سوالات حقوقی و قضایی مسافران مترو می باشند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 20دقيقه قبل
شنبه 1/4/1398 - 16:16
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9431 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 


  شهردار منطقه شش با بیان اینکه 31 هزارمترمربع از دیوارهای منطقه با هنر هنرمندان به صورت انتزاعی و گرافیکی نقاشی شده اند، گفت: این نقاشی ها بر روی 137 دیوار منطقه نقشه بسته اند و در آینده دیوارهای دیگری نیز به این مجموعه اضافه می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش، محمدرضا دهداری پور توضیح داد: اجرای بازسازی و نقاشی دیواری با طرح های جدید در راستای ارتقاء كیفیت منظر شهری و زیباسازی جداره ها و حاشیه های معابر سطح منطقه صورت می گیرد.

شهردار منطقه شش اضافه کرد: طی ماه گذشته 8 دیوار جدید به منظور افزایش نشاط و شادابی شهروندان نقاشی شد.

دهداری پور توضیح داد: دیوار دانشگاه محیط زیست تهران در خیابان انقلاب، دیوار بوستان هنر مندان در خیابان ایرانشهر، بلوار كشاورز نبش خیابان کبکانیان، بلوار كریم خان زند نرسیده به میدان  حضرت ولی عصر (عج)، اتوبان مدرس نرسیده به بهشتی ، خیابان حضرت ولی عصر( عج) نبش ابن سینا و نبش خیابان ناهید از جمله دیواره هایی است که به تازگی نقاشی شده است.

شهردار منطقه شش گفت: متراژ نقاشی دیواری های صورت گرفته بالغ بر 2 هزار متر مربع است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 20دقيقه قبل
شنبه 1/4/1398 - 16:5
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9431 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

در راستای توسعه تفریحات ورزشی، "ویژه برنامه های تفریحی-ورزشی" با عنوان "خیابان ورزش" در منطقه 3 برپا شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، هدف از برپایی "خیابان ورزش" هویت بخشی به محلات با مشارکت شهروندان در بازی های بومی و محلی، مشارکت تمامی اعضای خانواده در انجام فعالیت های ورزشی، تحکیم بنیان خانواده، توسعه و ترویج تفریحات ورزشی کم هزینه و در دسترس، احیای بازی های بومی و محلی در میان کودکان و نوجوانان است.

"خیابان ورزش" فعالیتی تفریحی، ورزشی و خانوادگی است که هر جمعه از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر در یکی از خیابان های منطقه برگزار می شود تا خانواده ها با حضور در این برنامه ها بتوانند اوقات فراغت بهینه ای داشته باشند.

در این خیابان، ورزش هایی از قبیل: طناب کشی، دارت، بدمینتون، تنیس روی میز، فوتبال دستی، والیبال، فوتبال گل کوچک، فریزبی و بازی های بومی و محلی برای خانواده ها برپا می شود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 20دقيقه قبل
شنبه 1/4/1398 - 15:59
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9431 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

جلسه تشریح برنامه عملیاتی شهرداری منطقه 19 درخصوص مناسب سازی معابر، بوستان ها و ساختمان ها در سال جاری با حضور شهردار منطقه، معاونین شهردار و اعضای کمیته مناسب سازی منطقه برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در ابتدای این نشست گزارشی از  معابر، بوستان ها و ساختمان های مناسب سازی شده منطقه درسال گذشته ارائه شد و سپس علی توکلی شهردار منطقه ضمن تأکید بر اهمیت مناسب سازی ویژه فضاهای عمومی و بوستان ها که محل تردد معلولین و سایر شهروندان کم توان است افزود: بسیاری از افراد کم توان در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی و.. خوش درخشیدند که این مهم نماینگر آن است معلولیت هیچگاه برابر با محدودیت نیست.

وی ادامه داد: در بسیاری از تصمیمات اتخاذ شده مدیریت شهری در خصوص ارائه خدمات و تسهیلات به این اقشار از رهنمود و ایده های آنها استقبال شده است. 

توکلی با اشاره به اینکه اصول انسانی برما تکلیف می کند که در مسیر خدمت رسانی به توانیابان کوتاهی نکنیم خاطر نشان کرد: با توان و همت مضاعف و برای رضای خداوند متعال خدمت به این عزیزان را سرلوحه کار و زندگی خود قرار دهیم تا پیامدهای دنیوی و اخروی آن نصیب ما شود. 

گفتنی است در این نشست به شناسایی 9 مورد معبر، بوستان و ساختمان در راستای مناسب سازی در سال جاری که شامل  خیابان شهرداری جنوبی حد فاصل خیابان قناری و بلوار شقایق (ناحیه 1)، بلوار شقایق حد فاصل خیابان شهرداری و خیابان صمدی( ناحیه1)، بلوار شکوفه حد فاصل زلفی و خیابان مطهری(ناحیه 2)، بوستان بعثت( ناحیه 1)، فاز اول بوستان 22 بهمن (ناحیه 1)،ساختمان شهرداری ناحیه 3،2 و5 و ساختمان سرای محله دولتخواه جنوبی(ناحیه 3) می شود اشاره شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 20دقيقه قبل
شنبه 1/4/1398 - 15:54
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9431 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

همزمان با برگزاری آیین افتتاحیه برنامه های فرهنگی و هنری "موزه هفت چنار"، از تمبر اختصاصی منطقه 10 رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10، به مناسبت روز جهانی موسیقی و همزمان با برگزاری آیین افتتاحیه برنامه های فرهنگی و هنری موزه هفت چنار از تمبر اختصاصی منطقه با حضور محمدجواد حق‌شناس عضو شورای اسلامی شهر تهران، حسین بحیرائی شهردار منطقه و جمعی از هنرمندان پیشکسوت موسیقی رونمایی شد.

گفتنی است تمبر اختصاصی مذکور از سوی محمدجواد حق شناس ممهور به مهر شرکت ملی پست شد و در ادامه حاضرین به رسم یادبود بر حاشیه آن یادداشت نگاشتند.

شایان ذکر است تمبر اختصاصی منطقه 10 با همکاری اداره کل پست استان تهران رونمایی شد

زمان آخرین مطلب این کاربر: 20دقيقه قبل
شنبه 1/4/1398 - 15:48
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9431 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

 دکتر احمد مسجد جامعی و دکتر حسن خلیل آبادی، اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران  از ساختمان مرکزی این سازمان واقع در صالح آباد و  همچنین پروژه های زیست محیطی واقع در مجتمع پردازش و دفع آرادکوه  بازدید به عمل آورده وبا فعالیت های جاری و در دست اقدام سازمان مدیریت پسماند آشنا شدند. 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مدیریت پسماند، در این بازدید که  رضا عبدلی مدیر عامل و تنی چند از مدیران و معاونین سازمان ایشان را همراهی می کردند،  ضمن ارائه توضیحات کلی در زمینه روند مدیریت پسماند شهر تهران،  در خصوص پروژه های مورد مشاهده و نحوه کارکرد آن نیزتوضیحات لازم را ارائه دادند.

این برنامه که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر تهران در ساختمان مرکزی سازمان مدیریت پسماند واقع در صالح آباد و بازدید ایشان از کارخانه قدیمی کمپوست ( تولید کود از پسماند)  در آن ساختمان آغاز گردید، حدود 5 ساعت بطول انجامید و احمد مسجد جامعی ضمن تقدیر از فعالیت های بسیار مفید سازمان در امر مدیریت پسماندشهر تهران، پیشنهاد تبدیل این کارخانه قدیمی به موزه پسماند را ارائه داد.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران،  پس از حضور در ساختمان مرکزی سازمان و استماع توضیحات مدیر عامل سازمان در رابطه با روند کلی مدیریت پسماند به منظور آشنایی با روند مدیریت پسماند های شهری در مقصد نهایی آن به مجتمع پردازش و دفع آرادکوه رفته و ضمن بازدید از خطوط پردازش پسماند، سامانه زباله سوز( ریجکت سوز)، سایت هوادهی زباله و تولید کمپوست، تصفیه خانه شیرابه و زمین دفن بهداشتی پسماند از توضیحات کارشناسان بهره مند شدند.

در جریان حضور اعضای شورای اسلامی شهر تهران در مجتمع پردازش و دفع آرادکوه مهندس عبدلی در زمینه تولید کمپوست از پسماند های تر ، سوزاندن زباله و تولید انرژی از پسماند خشک غیر ارزشمند که قابلیت احتراق بالا دارند( پسماند های ریجکتی) توضیحات لازم را ارائه نموده  وافزود:   پسماند خشک ارزشمند نیز در خطوط پردازش جدا  شده و به کارخانه های بازیافت ارسال می گردد.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند  با تاکید بر تمرکز این سازمان به تولید انرژی از پسماند شهری از طرق مختلف  بعنوان بخش مهمی از فعالیتهای  در دست اقدام  و مستمراین سازمان؛  تصریح کرد : پسماند های ورودی به این مرکز پس از جدا سازی در سالن های پردازش، به سه دسته پسماند تر، پسماند خشک ارزشمند و پسماند خشک غیر ارزشمند تبدیل شده و در مسیر دفع اختصاصی خود قرار می گیرند.

وی در تشریح مسیر عبور پسماند پس از پردازش  خاطر نشان کرد: پسماند های تر جهت تبدیل به کود کمپوست گرانوله غنی شده رهسپار سایت کمپوست می شوند و پسماند های خشک ارزشمند نیز به صنایع تبدیلی و بازیافت تبدیل می گردد.

 مهندس عبدلی  تولید انرژی از طریق سامانه زباله سوز واقع درمجموعه آرادکوه را  از افتخارات این سازمان برشمرده و افزود:  پسماند های خشک غیر ارزشمند (ریجکت) که قابلیت احتراق بالا دارند( پسماند های پلاستیکی)در سامانه زباله سوز(ریجکت سوز) انتقال یافته   که این سامانه از دو خط 100 تنی تشکیل شده است و از توانایی تولید 3 مگاوات ساعت برق از پسماند های برگشتی خطوط پردازش که عمدتا"  مواد پلیمری و کیسه های پلاستیکی که دارای ارزش حرارتی بالایی بوده،  برخوردار می باشد. برق تولیدی از طریق تجهیزات موجود به شبکه برق سراسری منتقل شده و با هدف حفاظت از محیط زیست و استحصال انرژی از پسماند در حال کار می باشد.

درادامه و پس از بازدید اعضای شورای اسلامی شهر تهران از مجتمع پردازش و دفع آرادکوه، آقایان مسجد جامعی و خلیل آبادی به همراه مهندس عبدلی در کتابخانه ای واقع در شهر ری حضور یافته و از سوی ایشان به رسم یادبود و قدر دانی از پرسنل خدوم و تلاشگر سازمان مدیریت پسماند، یک جلد کتاب حافظ به رضا عبدلی به نمایندگی از کلیه کارکنان سازمان مدیریت پسماند اهدا گردید.

در انتهای این بازدید  اعضای شورای اسلامی شهر تهران با ابراز خرسندی از نحوه فعالیت سازمان مدیریت پسماند شهر تهران و با تاکید بر حساسیت و اهمیت مدیریت پسماند و ورود حجم عظیم پسماند شهری به مجتمع پردازش و دفع آرادکوه،  رهنمود هایی در خصوص مدیریت بهینه پسماند شهر تهران از جمله فرهنگ سازی هر چه بیشتر در جهت جذب  تعامل شهروندان در زمینه  تفکیک پسماند در مبدا  و بهره مندی از شیوه های نوین مدیریت پسماند ارائه دادند.

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 20دقيقه قبل
شنبه 1/4/1398 - 15:45
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9431 ) ( تعداد نظرات : 46 )پروژه اتصال کندروی شمالی بزرگراه ارتش به بزرگراه امام علی (ع) جنوب، با هدف کاهش ترافیک و روان سازی تردد وسایل نقلیه در این محدوده، یکشنبه - 2 تیر ماه - افتتاح می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک سید حمید موسوی شهردار این منطقه با بیان خبر فوق اظهار داشت:‌ این پروژه به طول 250 متر با هدف روانسازی جریان ترافیک در محدوده بزرگراه ارتش ، میدان اقدسیه و تقاطع بزرگراه شهید صیاد شیرازی با هزینه ای بالغ بر 13 میلیارد ریال اجرا و به اتمام رسید.
موسوی افزود : عرض متوسط این پروژه 15 متر در محدوده اصلاح هندسی ورودی بلوار اوشانی و 8 متر در محدوده مسیر اتصال به بزرگراه امام علی (ع) بوده است.
وی تصریح کرد : برای اجرای این پروژه اصلاح هندسی در محدوده اتصال بزرگراه صیاد شیرازی و ارتش در ورودی بلوار اوشانی، اتصال مسیر کندروی شمالی بزرگراه ارتش به امام علی (ع) جنوب ، جابه جایی تاسیسات معارض شرکت های خدماتی و تجهیزات سازمان ترافیک، روکش آسفالت ، تکمیل شبکه هدایت آبهای سطحی در محدوده تقاطع صیاد شیرازی ، ارتش و بزرگراه امام علی (ع) ، نصب علایم ترافیک و محوطه سازی انجام شده است.
شهردار منطقه یک افزود: پیش از اجرای این طرح، رانندگانی که در مسیر کندرو ارتش در حرکت بودند باید از میدان ارتش به سمت بزرگراه امام علی (ع) جنوب تغییر مسیر می دادند که این امر ترافیک این محدوده را افزایش می داد لذا با اجرای این پروژه وسایل نقلیه می توانند در حدود یک کیلومتری این میدان تغییر مسیر بدهند برهمین اساس ترافیک میدان ارتش و محدوده های اطراف کاهش می یابد.
وی خاطر نشان کرد: در راستای اجرای این پروژه جداره سازی بزرگراه امام علی (ع) ، توسعه و تکمیل بوستان هفت تیر و غرس 2 هزار درخت در محدوده این پروژه نیز انجام شده است.

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 20دقيقه قبل
شنبه 1/4/1398 - 15:32
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9431 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

معاون امورشهری و محیط زیست شهرداری منطقه 20 از آغاز روند بارگیری ضایعات از مخازن۶۰0 هزار مترمکعبی صالح آباد و جمع آوری ۶۰۰ کامیون لجن و ضایعات از این مخازن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری  منطقه ۲۰؛ افشین ساروئی با بیان این مطلب گفت: با توجه به پایان فصل بارندگی و آغاز فصل گرما، عملیات جمع آوری ضایعات از مخازن ۶۰۰ هزار مترمکعبی صالح آباد آغاز شده است که پیش بینی می شود تا پایان عملیات اجرائی،۶۰۰ کامیون معادل ۶ هزار تن  ضایعات از این مخازن تخلیه و منتقل شود.

سارویی افزود: روند جمع آوری ضایعات کاملا مکانیزه انجام می شود و در حال حاضر ماشین آلات سنگین از نوع لودر، بابکت و بیل مکانیکی مشغول فعالیت هستند.

 وی ادامه داد: این مخازن نقش تعدیل کننده آب های سطحی شهر تهران را دارند و به علت شیب روبه جنوب در منطقه 20، حجم وسیعی از آب های سطحی مناطق ۱۱،  ۱۲،  ۱۶،  ۱۷،  ۱۸ و ۱۹ از این مخازن عبور می کنند.

معاون شهردار منطقه 20 افزود: پاکسازی مستمر مخازن صالح آباد در مدیریت آب گرفتگی و آب ماندگی های احتمالی تاثیر گذار است به نحوی که در بارندگی های بی سابقه  در یک سال اخیر  در خصوص انسداد کانال ها و مسیلهای عبوری آب های سطحی مشکلی به وجود نیامد.

 سارویی با اشاره به اینکه پیش از این، ضایعات قابل بازیافت از جمله پت ها از این مخازن، جمع آوری و به مرکز پسماند منتقل شده‌اند، گفت: لایروبی و تخلیه ضایعات از وظایف ذاتی شهرداری است و به صورت مستمر در برنامه کاری داریم اما از سوی دیگر نیازمند همکاری و مشارکت شهروندان نیز هستیم؛ به این معنی که شهروندان از ریختن زباله و ضایعات در مسیر انهار، رودخانه ها و مسیل ها جدا خودداری کنند تا احتمال هرگونه خطر رفع شود و به تبع آن هزینه تحمیلی آن کاهش می یابد.

 معاون امورشهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲۰ یادآور شد: سالانه بابت تخلیه ضایعات از مخازن صالح آباد از سوی مدیریت شهری هزینه می شود که با فرهنگ سازی مبنی بر عدم ریختن زباله در انهار شهری می توان این مبلغ را به جای انتقال ضایعات، برای آبادانی و اجرای پروژه های شهری صرف کرد.

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 20دقيقه قبل
شنبه 1/4/1398 - 15:31
  • تعداد رکورد ها : 646763