haji bina ( تعداد مطالب : 10486 ) ( تعداد نظرات : 586 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 13ساعت و 39دقيقه قبل
شنبه 29/4/1398 - 17:30
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9614 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورایاری های منطقه 3 جهت تکمیل مدارک ثبت نامشان می توانند بصورت شبانه روزی تا 24 ساعت قبل از شروع انتخابات نسبت به تکمیل مدارکشان اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3، در این راستا، طی پیگیریهای مستمر از کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورایاری درخواست شده تا نسبت به تکمیل مدارک ثبت نام و احراز هویت شان تا 24 ساعت قبل از شروع انتخابات اقدام کنند.

کاندیداهای این دوره از انتخابات شورایاری می توانند مدارک خود را به ستاد انتخابات شورایاری ها واقع در بلوار میرداماد، خیابان سهیل تبریزیان، نبش کوچه نهم ساختمان شهرداری ناحیه 4 تحویل دهند.

همچنین کارگاه های آموزشی برای ناظران صندوق های و نیروهای مستقر در شعب انتخاباتی در منطقه 3 برگزار خواهد شد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 18ساعت و 55دقيقه قبل
شنبه 29/4/1398 - 17:27
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9614 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

حسین بحیرائی به همراه معاونین و مدیران منطقه و با حضور عظیمیان و اولیائی مدیران سازمان بوستان ها و فضای سبز از پروژه هوشمندسازی شیرهای برداشت آب رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10، با هدف حمایت از تولید ملی در راستای اقتصاد مقاومتی و نیز پیروی از دستورالعمل اصلاح الگوی مصرف آب، شیرهای برداشت آب خام در منطقه هوشمند شد.

با افتتاح این پروژه، آبیاری فضای سبز، شستن جداول، مخازن و گاردریل ها توسط تانکرهای آبیاری خدمات شهری در نقاط مشخصی از نواحی سه گانه با ارائه کارت هوشمند و بر اساس سهمیه مشخص صورت می پذیرد.

شایان ذکر است تمام تجهیزات مورد استفاده در این پروژه از تولیدات داخلی است و معاونت خدمات شهری و نواحی سه گانه از طریق نرم افزارهای مخصوص، چگونگی برداشت و میزان برداشت آب را به صورت روزانه و ماهیانه تحت کنترل دارند. 

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 18ساعت و 55دقيقه قبل
شنبه 29/4/1398 - 17:25
haji bina ( تعداد مطالب : 10486 ) ( تعداد نظرات : 586 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 13ساعت و 39دقيقه قبل
شنبه 29/4/1398 - 17:25
azemandias ( تعداد مطالب : 224 ) ( تعداد نظرات : 2 )

مدیران ارشد اتحادیه های ITU، APT و RCC پیش از برگزاری رویداد الکامپ، از بزرگترین اپراتور تلفن همراه خاورمیانه بازدید کردند.
به گزارش تبیان و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، معاون دبیرکل اتحادیه جهانی مخابرات (ITU)، دبیرکل اتحادیه مخابراتی کشورهای آسیا و اقیانوسیه (APT) و دبیرکل اتحادیه وزرای ارتباطات کشورهای مشترک المنافع (RCC) عصر امروز چهارشنبه ۲۶ تیرماه با حضور در برج همراه، ضمن بازدید از بخش های مختلف از نزدیک با فعالیت های اپراتور اول تلفن همراه کشور آشنا شدند.
این مقامات مسؤول برای شرکت در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) که همه ساله توسط ذی نفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال برگزار می شود تا با بررسی فرصت های بازار به جایگاه سازی محصولات و خدمات خود بپردازند، به ایران آمده اند.
مدیران ارشد همراه اول در این دیدار به ارائه گزارش عملکرد بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور در بخش های مختلف پرداختند و طرح راهبردی و سند استراتژیک تحول شرکت ارتباطات سیار ایران را تشریح کردند.
همچنین در این دیدار برنامه راهبرد همراه اول که با نام «منظومه» در حال اجرا است، تشریح و گفته شد که این برنامه متمرکز بر توسعه زیرساخت های ارتباطی مبتنی بر آخرین تکنولوژی و ایجاد کسب و کارهای نوآورانه است؛ همراه اول به دنبال این است تا از رهگذر اجرای این برنامه، نقشی تعیین کننده در گسترش خدمات دولت الکترونیک و سرویس های دیجیتال کشور ایفا کند.
چشم انداز شرکت ارتباطات سیار ایران نیز «تثبیت جایگاه همراه اول به عنوان یکی از رهبران بازار ICT منطقه با ارائه خدمات و راهکارهای هوشمند برای توانمندسازی اکوسیستم دیجیتال» بیان شد.
لازم به ذکر است با توجه به فرارسیدن موعد برگزاری نمایشگاه الکامپ و افتتاحیه این نمایشگاه با حضور وزرای ارتباطات ایران، روسیه، آذربایجان، ترکیه و همچنین حضور ۱۱ هیئت بلند پایه دیگر، همراه اول نیز با شعار «تحقق رویای دیجیتال» به معرفی و ارائه آخرین محصولات و سرویس های خود در این رویداد بین المللی خواهد پرداخت.
علاقه مندان برای بازدید از غرفه های همراه اول در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ، می توانند ۲۷ تا ۳۰ تیر ماه به سالن های خلیج فارس و الکامپ جابز نمایشگاه بین المللی تهران مراجعه کنند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 20ساعت و 32دقيقه قبل
شنبه 29/4/1398 - 17:25
azemandias ( تعداد مطالب : 224 ) ( تعداد نظرات : 2 )

در هشتمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران، «روابط عمومی همراه اول» به عنوان تنها سرآمد هشت ستاره، موفق به دریافت تندیس زرین شد.
به گزارش تبیان و به نقل از اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، عصر روز سه شنبه ٢۵ تیرماه در هشتمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران که با حضور جمعی از اساتید دانشگاه، مدیران، متخصصان و صاحبنظران روابط عمومی کشور در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد، از روابط عمومی های برتر كشور با اهدا تندیس های بلورین، سیمین و زرین تقدیر به عمل آمد.
در این همایش كه توسط موسسه فرهنگی روابط عمومی آرمان و خانه روابط عمومی ایران برگزار شد، پس از ارزیابی روابط عمومی های برتر كشور بر اساس مدل تعالی تخصصی شده EFQM در روابط عمومی که شامل ۹ معیار بنیادین سرآمدی و ٨١ شاخص فرعی است، روابط عمومی های سرآمد در سه سطح زرین، سیمین و بلورین معرفی شدند.
پس از اعلام بیانیه هیئت داوران، روابط عمومی همراه اول كه در ارزیابی های صورت گرفته با ٨٣٢ امتیاز بالاترین امتیاز ارزیابی این دوره را كسب كرده بود، ضمن معرفی به عنوان روابط عمومی سرآمد(تعهد به سرآمدی و طی مسیر سرآمدی)، برای دومین سال پیاپی تنها روابط عمومی کشور بود که تندیس زرین ۸ ستاره دریافت كرد.
هدف این همایش توسعه سرآمدی در حوزه روابط عمومی، ارائه مشاوره و کمک به تقویت مستمر شاخص های سرآمدی در روابط عمومی و معرفی و تقدیر از روابط عمومی های سرآمد عنوان شده است.
پیام مهم سرآمدی این همایش نیز «تغییر برای بهبود دائمی با پذیرش اصلاح و بهره گیری از نوآوری فکری و فناوری های جدید» بود.
گفتنی است مدل تعالی سازمانی EFQM یك استاندارد اروپایی است كه به عنوان ابزاری قوی برای سنجش میزان استقرار سیستم ها در سازمان های مختلف بكار گرفته می شود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 20ساعت و 32دقيقه قبل
شنبه 29/4/1398 - 17:23
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9614 ) ( تعداد نظرات : 46 )تامین بخشی از هزینه های خرید دوچرخه های برقی به صورت یارانه به شهروندان متقاضی ،با هدف ترویج فرهنگ استفاده از حمل و نقل پاک ، در دستور کار قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، مجید فراهانی عضو شورای اسلامی شهر تهران ، ری و تجریش در همایش خانوادگی دوچرخه سواری که در منطقه یک با حضور سید حمید موسوی شهرداری این منطقه ،مدیران شهری و شهروندان روز جمعه 28 تیر ماه حدفاصل میدان ارتش تا بوستان قیطریه برگزار شد با اعلام خبر فوق اظهار داشت: کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران مصوب کرده به کسانی که قصد خرید دوچرخه دارند وام تعلق بگیرد و پرداخت بخشی از هزینه های خرید دوچرخه های برقی نیز به صورت یارانه ، تثبیت شود تا متقاضیان از تسهیلات لازم برای خرید و استفاده از دوچرخه به جای وسایل شخصی ، بهره مند شوند.
وی گفت: دوچرخه سواران این همایش باید سفیران ترویج استفاده از دوچرخه در شمیران و شهر تهران باشند تا بتوانیم با توسعه این فرهنگ ، شمیران را متناسب با اسم و تاریخچه آن حفظ کنیم .

*اجرای 5 کیلومتر مسیر دوچرخه در شمال تهران تا پایان تابستان

شهردار منطقه یک نیز در این همایش اجرای 5 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری در منطقه یک را از اولویت های اجرایی دانست و گفت: با امکان سنجی های انجام شده حدفاصل میدان ارتش از ایستگاه اقدیسه خط سه مترو تا خیابان شریعتی ، ایستگاه قیطریه خط یک مترو به طول ۵ کیلومتر بعنوان مسیر دوچرخه سواری تعیین شده و عملیات آماده سازی آن در دستور کار منطقه قرار گرفته است و امید داریم تا اواخر تابستان به بهره برداری برسد.
وی با تاکید بر شعار مدیریت شهری مبنی بر " تهران شهری برای همه" گفت: شهر در تصرف خودرو هاست و این معضل در مسیر تحقق این شعار چالش ایجاد می کند چرا که ارمغان آن آلودگی های زیست محیطی و افزایش ترافیک در شهر است .
موسوی افزود: اگر شهروندان لذت تجربه حرکت با دوچرخه در فضای ایمن در سطح شهر را داشته باشند یقین داریم که خودروهای شخصی را در منازل می گذارند و از دوچرخه استفاده می کنند.
این مقام مسئول تصریح کرد: منطقه یک دارای پتانسیل بالای فرهنگی است و می توانیم با حضور و مشارکت سرمایه های انسانی این منطقه و بر مبنای زیرساخت های موجود، رویکرد سرمایه گذاری را از بخش مسکن به گردشگری و خدماتی تغییر دهیم.
گفتنی است در این همایش از سه دوچرخه سوار بوشهری که ۱۰ روز در راه و عازم مشهد مقدس بودند به عنوان میهمانان ویژه از سوی شهردار منطقه یک تقدیر شد و در انتهای برنامه به قید قرعه به 20 نفر از شرکت کنندگان هدایای ورزشی اهدا شد

زمان آخرین مطلب این کاربر: 18ساعت و 55دقيقه قبل
شنبه 29/4/1398 - 17:23
haji bina ( تعداد مطالب : 10486 ) ( تعداد نظرات : 586 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 13ساعت و 39دقيقه قبل
شنبه 29/4/1398 - 15:6
haji bina ( تعداد مطالب : 10486 ) ( تعداد نظرات : 586 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 13ساعت و 39دقيقه قبل
شنبه 29/4/1398 - 15:5
  • تعداد رکورد ها : 647727