• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

پرتالی ویژه کودکان مربیان و والدین

www.iek.ir

فارسي,

این سایت به منظور تولید، بازآفرینی، انتشار و تبادل اطلاعات و ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای در زمینه مدیریت برای همه ایرانیان و فارسی زبانان تأسیس شده و با بهره‌ گیری از ظرفیت های علمی و تجربی اساتید، دانشجویان، مدیران و اندیشمندان، و نیز به کارگیری آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی در حوزه نرم‌افزار و سخت‌افزار، می‌کوشد تا به‌روزترین، کامل‌ترین و جامع‌ترین اطلاعات و خدمات را به جامعه علمی و اجرایی ارائه نماید

http://www.emodir.ir/

فارسي,

سایت ابوتراب بیش از سه سال است که فعالیتی هدفمند و برنامه ریزی شده پیرامون حضرت علی (ع) را در عرصه فضای مجازی شروع نموده است.هدف این سایت نشر نام و فضایل أميرالمؤمنين عليه السّلام می باشد که شامل مطالب علمی و ادبی درباره امام، سخنان حضرت و شرح آنها، القاب و فضائل أميرالمؤمنين، زندگی نامه ايشان، ظلم هايی كه به آن بزرگوار شده است، ياران آن اول مظلوم، آيات و سوره هايی از قرآن كريم كه در شأن ايشان نازل گشته، اشعار، مقالات و ...

http://www.aboutorab.com

فارسي,

مداحی، مرثیه، شعر و سبک نوحه ها، به صورت چند رسانه ای. مرکز پخش اثار دفتر هنر و ادبیات هلال

http://www.madayeh.com

فارسي,

پايگاه اسلامي شيعه در سال 1384 در راستاي ترويج و تبليغ فرهنگ تشيع تاسيس گرديد . اين پايگاه داراي مقالات متنوعي با موضوعات اسلام ، تشيع و اهل بيت عليه السلام و... مي باشد . اين پايگاه داراي بخش هاي ديگري همچون بانك صوتي ، بانك نرم افزاري ، گالري عكس ، پاسخ به سوالات و... ميباشد

http://www.shiah.ir

فارسي,

در این پایگاه اخبار حوزوی، مقالات، اطلاعات و منابع المپیاد علمی حوزوی، لینک پایگاههای مربوط به علما و مراجع شیعه و بخش های دیگری در دسترس کاربران است.

http://www.ebnolkarim.ir/

فارسي,

مؤسسه دائرة المعارف فقه اسلامي برمذهب اهل بيت (ع) در سال 1369 با فرمان رهبر معظم انقلاب و به رياست آيت ا... شاهرودي با هدف تدوين مجموعه اى كامل از دائرةآ المعارف فقهاى شيعه، تحقيق و تدوين پيرامون موضوعاتى كه مرتبط با فقه شيعه باشند از قبيل تاريخ فقه اسلام، مباحث اقتصاد اسلامي و ... همچنين چاپ و نشر منابع مهم فقهى در غالب کتب و مجلات تخصصى و مقالاتي به زبانهاى رايج دنيا به منظور معرفى مذهب شيعه تأسيس شد. از طريق پايگاه اينترنتي اين مرکز، علاقمندان مي توانند با زندگينامه، آثار علمي و ديدگاههاي آيت ا... شاهرودي آشنا شده و به مطالعه کتب و مجلات فقهي به زبانهاي مختلف که توسط اين مجموعه منتشر شده بپردازند. همچنين مجموعه کتب ارزشمند الغدير به زبان عربي توسط اين پايگاه گرد آوري و قابل دسترسي مي باشند. محققين و پژوهشگران مي توانند از طريق بخش پرسش و پاسخ به طرح سئوالات خود پرداخته و نيز با شبکه جهاني اطلاع رساني فقه اهل بيت (ع) هم آشنا شوند.

www.islamicfeqh.com

فارسي,انگليسي,عربي,فرانسوي

يکي از مهمترين گنجينه هاي فرهنگي ايران و جهان اسلام کتابخانه سازمان كتابخانه ها، موزه ها و مركز اسناد آستان قدس رضوي است. اين مرکز داراي يک کتابخانه مرکزي در جوار بارگاه ملکوتي امام رضا (ع)، 34 کتابخانه وابسته در اقصي نقاط کشور و يک کتابخانه در کشور هند مي باشد که از طريق اين پايگاه هر يک از مراکز فوق معرفي و کليه اطلاعات آماري آنها از قبيل گنجايش، تعداد نسخ چاپي، تعداد نسخ خطي، تعداد نشريات، اعضا و ... ارائه شده است. مرکز اسناد و مطبوعات اين کتابخانه يکي از کاملترين قسمتهاي آن مي باشد که با موجودي بيش از شش ميليون برگ سند نفيس تاريخي و اشتراک بيش از شش هزار وهفتصد عنوان نشريه (شامل بيش از هشتصد هزار نسخه مجله و روزنامه) فارسي و غير فارسي آماده ارائه خدمات به علاقمندان مي باشد. همچنين آماري از مجموعه منابع موجود در اين کتابخانه اعم از کتب چاپي، خطي، نشريات، اسناد مکتوب، منابع الکترونيکي، ابزارهاي ديداري و شنيداري و ... قابل ملاحظه ميباشد. کاربران عزيز از طريق بخش کتابخانه ديجيتالي مي توانند به جستجوي شمار زيادي از منابع کتابخانه به کمک پايگاههاي سيمرغ بپردازند. بخش ديگري از منابع کتابخانه نيز به زودي و در طي فاز دوم اين فرآيند، به صورت ديجيتالي قابل دسترسي خواهند بود.

www.aqlibrary.org

فارسي,انگليسي,عربي,فرانسوي

مرکز فرهنگي درسهايي از قرآن، با هدف تنظيم و نشر آثار قلمي، صوتي و تصويري حجّت الاسلام و المسلمين محسن قرائتي در سال 1375 تأسيس گرديد. همانطور که مي دانيد مجموعه تفسير نور که مشتمل بر 12 جلد مي باشد از جمله مهمترين آثار ايشان مي باشد که کاربران عزيز مي توانند از اين طريق به جستجوي آيه مورد نظر خود پرداخته و ترجمه، تفسير، نکات، پيامها و توضيحاتي در ارتباط با آن آيه مطالعه نمايند. همچنين مجموعه برنامه هاي درسهايي از قرآن از سال 1357 تا کنون در اين پايگاه گرد آوري شده که علاقمندان مي توانند به مطالعه آنها پرداخته و يا به دلخواه در مسابقه هفته جاري شرکت نمايند. به علاوه متن كامل قرآن كريم با ترجمه آيت الله مكارم شيرازي و قرائت استاد شاطري به همراه امکان جستجوي آيات، در اين پايگاه گردآوري شده است. در بخش کتابخانه اين پايگاه قابليت دسترسي به مجموعه تاليفات حجّت الاسلام قرائتي براي عموم کاربران فراهم شده است.

www.qaraati.net

فارسي

کاربران در اين سايت مي توانند از اطلاعات مربوط به اولين همايش بزرگ نگارش قرآن مجيد در يک روز كه در ماه مبارك رمضان سال 1379 شمسي برگزار گرديد بهره مند شوند. اين همايش به كمك سازمان صدا وسيما، شبكه دو و با همكاري بيش از 180 هنرمند خوشنويس و 60 هنرمند تذهيب كار صورت گرفت كه در طي برگزاري آن يك نسخه قرآن خطي به خط نستعليق و آراسته به هنر تذهيب آماده گرديد. در اين روز به همت چندي از قاريان و حافظان قرآن يک دور کلام الله مجيد نيز ختم گرديد. علاقمندان مي توانند به کمک اين پايگاه با کليه هنرمنداني که در اين همايش شرکت داشته اند، آشنا شوند و نيز از قواعد نگارش قرآن به خط نستعليق اطلاع يابند. همچنين مطالبي پيرامون حضرت علي (ع) به عنوان نخستين کاتب وحي در اين پايگاه گردآوري شده است.

www.hamayesh-qoran.com

فارسي