abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9599 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

معاون فنی و عمران شهرداری تهران به همراه شهردار منطقه9 و جمعی از مدیران شهری از روند پیشرفت عملیات اجرایی محور جنوبی بلوار استاد معین به خیابان سی متری جی بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه9، در این بازدید صبوری معاون فنی و عمران شهرداری تهران با بیان اینکه عملیات احداث محور جنوبی بلوار استاد معین از مرز 70% درصد گذشته است، از تلاش برای تکمیل این مسیر طبق برنامه زمان بندی خبر داد و گفت: بخش عمده اقدامات مربوط به محور جنوبی  با جدول گذاری و زیر سازی مسیر به اتمام رسیده است که با پیش بینی های به عمل آمده طبق برنامه زمان بندی عملیات اجرایی در موعد مقرر به اتمام خواهد رسید.

تکمیل احداث زیر گذر خیابان استاد معین – آزادی

همچنین در ادامه بازدید مدیران شهری از محور استاد معین در قسمت شمالی، معاون فنی و عمران شهرداری تهران ضمن بازدید از روند پیشرفت پروژه زیر گذر خیابان استاد معین- آزادی تاکید کرد: با اتمام این پروژه در زمان مقرر، شاهد افزایش ظرفیت معابر شمالی و جنوبی منطقه و حذف گردش های اضافی در خیابان و میدان آزادی خواهیم بود.

همچنین در ادامه مفاخریان شهردار منطقه9 ضمن قدر دانی از بازدید های مستمر معاون فنی و عمران شهرداری تهران، ابراز امیدواری کرد: با اتمام پروژه های فرا منطقه ای واقع در منطقه9 شاهد ساماندهی ترافیک سنگین معابر منتهی به سه راه آذری و کاهش ترافیک میدان آزادی باشیم.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1روز قبل
سه شنبه 25/4/1398 - 17:45
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9599 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

شهردار منطقه 20 از راه اندازی اولین مددسرای استاندارد در منطقه 20 با هدف افزایش ظرفیت مددسرای موجود و خدمات رسانی بهتر به آسیب دیدگان اجتماعی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛فرهاد افشار با بیان این مطلب گفت: در راستای افزایش ظرفیت مددسرای این منطقه و خدمات رسانی بهینه به آسیب دیدگان اجتماعی، اولین مددسرای منطقه ای با لحاظ رعایت زیرساخت ها و استانداردهای تعریف شده راه اندازی خواهد شد.

افشار با بیان اینکه ظرفیت این مددسرا 100 نفر در نظر گرفته شده است افزود: آسیب دیدگان اجتماعی در زمان اقامت موقت خود در این مددسرا از خدمات مددکاری، پزشکی، مشاوره ای، بهداشتی،تفریحی- آموزشی برخوردار خواهند شد.

وی ادامه داد: در این مددسرا امکاناتی نظیر حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه، اتاق خواب، سیستم های گرمایشی مجهز و دیگر امکانات رفاهی در نظر گرفته شده است.

افشار با بیان اینکه این مددسرا با مشارکت و حمایت سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران راه اندازی خواهد شد گفت: کاهش آسیب و بازتوانی افراد بی خانمان، کمک به توانمندسازی افراد بی خانمان و خانواده آنان، برنامه ریزی حمایت از ارائه خدمات اجتماعی، مشاوره روانی، مددکاری، پیشگیرانه و حمایتی از افراد آسیب دیده و در معرض آسیب از اهداف اصلی راه اندازی مددسراها است.

وی افراد بی خانمان، کارتن خواب، معتادین خیابانی، افراد بی سرپرست، افراد گمشده و سرگردان، افراد در راه مانده و ... را از جمله جامعه هدف تحت پوشش در مددسراها عنوان کرد.

شهردار منطقه 20 اظهار داشت: در حال حاضر مددسرای اجتماعی شهرداری منطقه ۲۰ با ظرفیت 35 نفر واقع در ابتدای خیابان شهید احمد غلامی(سه راه ورامین) علاوه بر اسکان و پذیرایی افراد بی خانمان، خدمات پزشکی، بهداشتی و مشاوره ای را به آسیب دیدگان اجتماعی ارائه می دهد.

این گزارش حاکی است به منظور بررسی راه اندازی این مدد سرا در منطقه 20، نشست مشترکی با حضور فرهاد افشار شهردار، سید نجم الدین محمدی مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، حجت الاسلام شاهین معبودی معاون  امور اجتماعی فرهنگی و محسن کریمی سرپرست اداره امور آسیب های اجتماعی منطقه 20 برگزار شد.

 
 
 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1روز قبل
سه شنبه 25/4/1398 - 17:31
haji bina ( تعداد مطالب : 10325 ) ( تعداد نظرات : 586 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2روز قبل
سه شنبه 25/4/1398 - 1:36
haji bina ( تعداد مطالب : 10325 ) ( تعداد نظرات : 586 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2روز قبل
سه شنبه 25/4/1398 - 1:25
haji bina ( تعداد مطالب : 10325 ) ( تعداد نظرات : 586 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2روز قبل
سه شنبه 25/4/1398 - 1:22
haji bina ( تعداد مطالب : 10325 ) ( تعداد نظرات : 586 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2روز قبل
سه شنبه 25/4/1398 - 1:16
haji bina ( تعداد مطالب : 10325 ) ( تعداد نظرات : 586 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2روز قبل
سه شنبه 25/4/1398 - 1:9
haji bina ( تعداد مطالب : 10325 ) ( تعداد نظرات : 586 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2روز قبل
سه شنبه 25/4/1398 - 1:3
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 9599 ) ( تعداد نظرات : 46 )پنجمین جلسه شورای هماهنگی مدیریت سامانه HSE سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تاکید بر این مهم که نوع عملکرد این سازمان به سلامت و ایمنی غذایی شهروندان پیوند دارد و این مسئله، رعایت استانداردهای HSE را برای سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار به یک ضرورت تبدیل کرده است، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ در این جلسه نقش و جایگاه سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در توزیع و کنترل کیفی مواد غذایی و تاثیر فعالیت میادین فراشهری نظیر بهمن و بعثت که بخش قابل توجهی از محصولات پروتئینی مورد نیاز کشور را تامین می‌کنند و همچنین لزوم پیگیری مستمر و هماهنگ مدیران میادین، بر اجرای صحیح برنامه‌های HSE مورد تاکید قرار گرفت.
همچنین در جلسه مذکور از سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران به عنوان «سازمان دوستدار محیط زیست» نام برده شد و با تاکید بر اینکه 100 درصد نایلکس‌های مصرفی در میادین و بازارهای میوه و تره بار تهران تجزیه پذیر است، این نکته که خاستگاه مناسبت 21 تیر (روز بدون نایلکس)، سازمان مدیریت میادین بوده که با پیوستن انجمن‌های مردم نهاد و سایر سازمان‌ها به این رویداد، ظرفیت تبدیل شدن به یک طرح ملی را داراست، مطرح شد.
لزوم دغدغه مندی همگانی و نقش آموزش و فرهنگ در حفاظت از محیط زیست و این که حفظ محیط زیست با دستور از بالا به پایین به نتیجه مطلوب نمی‌رسد و باید برای این هدف، کار آموزشی و فرهنگی صورت گیرد، از دیگر محورهای مطروحه در این جلسه بود که برای نمونه به برگزاری نمایشگاه محصولات ارگانیک که هر سال از سوی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار برگزار می‌شود تا ضمن حمایت از تولیدکنندگان، شهروندان را به مصرف این نوع محصولات ترغیب و تشویق کند، اشاره شد.
گفتنی است در پایان این جلسه، ضمن بیان برخی از مسائل موجود در حوزه HSE در بعضی از بازارهای میوه و تره بار، پیش بینی و اجرای راهکارهای مناسب برای حل آنها مورد تاکید قرار گرفت و از اعضای حاضر در جلسه خواسته شد تا در ممیزی و ارزیابی وضعیت HSE میادین و بازارها که به زودی اجرا خواهد شد با جدیت همکاری نمایند.

 
 
 
 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1روز قبل
دوشنبه 24/4/1398 - 18:57
  • تعداد رکورد ها : 647548