• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

تمامى منابع اطلاعاتى این سایت با دو ديدگاه “درباره كودك و نوجوان” و “براى كودك و نوجوان” براى گروه سنى پيش از تولد تا شانزده سالگي با پوشش موضوعي: تاريخ ادبيات كودكان و نوجوانان، ادبيات شفاهى (افسانه‌ها، متل‌ها، لالايي‌ها)، ادبيات نوشتاري، شخصيت‌شناسى ادبيات كودكان، ادبيات كودكان و نوجوانان جهان در ايران، مراكز فرهنگى كودكان، و حوزه‌هاى موضوعى وابسته همانند: آموزش و پرورش ( تئورى‌هاى آموزشى و آموزشگران بزرگ)، بازى و سرگرمى، چاپ و نشر، زندگينامه، مراكز اطلاع‌رسانى، مراكز آموزشى و… در نظر گرفته شده است.

http://www.iranak.info/Fa/AboutUs

فارسي,

سایتی جامع برای کودکان

http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=70322

فارسي,

شهرزاد سایت تخصصی ویژه والدین و مربیان کودکان، وابسته به ماهنامه فرهنگی و هنری شهرزاد، راهنمایی برای والدین و مربیان کودکان و نوجوانان می باشد. در این پایگاه اینترنتی، علاوه بر بازنشر نسخه چاپی ماهنامه، مطالب و اخبار حوزه های مختلف کودک و نوجوان، به صورت روزانه منتشر خواهد شد. همچنین با مراجعه به بخش های مختلف سایت، می توانید از امکانات آنلاین این پایگاه، همچون فروشگاه مجازی، اتاق‌های گفت وگو، لینک‌های روزانه اخبار، و نیز مقالات گردآوری شده از منابع مختلف و معتبر، استفاده کنید.

http://www.shahrzadpress.com

فارسي,

از جمله اهداف اصلی این سایت حمایت از کودکان محروم می باشد همچنین در راستای حمايت های مالي و معنوي از دانش آموزان مستعد و نيازمند ايراني، مبارزه اصولي با فقر و ناتواني را با گسترش دانايي و دانش اندوزي آغاز نموده است .

http://www.childf.com

فارسي,

حوزه اصلی فعالیت این سایت در خصوص معرفی کتب درسی و غیر درسی کودکان می باشد و شامل بخش هایی چون معرفی کتاب، گالری عکس، سخنی با والدین، اطلاعات علمی و ... می باشد.

http://www.ketabekoodak.com

فارسي,

حوزه اصلی فعالیت این سایت در زمینه موسیقی کودک می باشد و از جمله اهداف آن در نظر گرفتن رشد اجتماعي ،رشد شنوايي و رشد خلاقيت کودک است. این سایت شامل بخش هایی چون آلبوم، اتاق مباحثه، آثار و ... می باشد

http://www.kidmusic.ir/

فارسي,

از جمله اهداف اصلی این سایت گسترش فرهنگ خواندن (خواندن، دیدن، شنیدن، لمس کردن) بین گروه‌های مختلف سنی کودک و نوجوان و تربیت کتابداران و مروجان به قصد ترویج خواندن می‌داند و شامل بخش هایی چون کتاب خانه، گالری عکس، اخبار و ... می باشد.

http://www.hlpr.ir/Contacts.htm

فارسي,

حوزه اصلی فعالیت این سایت درخصوص روانشناسی کودک است و شامل بخش هایی چون توصیه هائی برای والدین، بیماری های روانپزشکی در کودکان و نوجوانان، سلامت روانی کودکان و نوجوانان، مشکلات تحصیلی می باشد.

http://www.iacap.info/activities.asp

حوزه اصلی این سایت در زمینه ادبیات کودکان می باشد، که شامل بخش هایی مثل فرهنگ نامه کودکان و نوجوانان و خانه کتابدار کودک و نوجوان و ... می باشد و قصد دارد تا به ترویج فرهنگ کتاب خواندن بپردازد.

http://www.cbc.ir/fa/news/

فارسي,

این سایت بر پایه فلسفه‌ى آموزش مشارکتى و هميارى کودکان و آموزگاران و مربيان استوار است.

http://www.chlhistory.org/fa/creative.edu

فارسي,