• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

از طريق وب سايت وزارت امور خارجه شما مي توانيد از بيانيه ها و مواضع کشورمان و مسؤولين وزارت امور خارجه در قبال مسائل مختلف بين المللي مطلع شده و با سياست خارجه ايران در برابر ديگر کشورها آشنا شويد. همچنين مي توانيد در مورد آخرين سفرهاي خارجي مسؤولين کشورمان و نتايج آنها اطلاعاتي را کسب کرده و از روند مذاکرات و يا توافق هاي اخير بين المللي آگاه شويد.

www.mfa.gov.ir

انگليسي,فارسي

از طريق وب سايت وزارت مسکن و شهرسازي کاربران عزيز مي توانند با آخرين قوانين و مقررات ساخت و ساز در کشور آشنا شده و از قيمت زمين و يا انواع مسکن در شهرهاي مختلف کشور مطلع شده و نيز اطلاعاتي در مورد قيمت مصالح ساختماني کسب کنند. همچنين مي توانيد از آموزشهاي از راه دور اين پايگاه که در حوزه ساختمان مي باشد استفاده نماييد و يا با تشکلهاي حرفه اي در ارتباط با ساخت و ساز مثل تشکل پيمانکاران، توليد کنندگان مصالح ساختماني و ... آشنا شويد. به علاوه مي توانيد با برنامه ها وطرحهاي اين وزارتخانه آشنا شده و از آخرين اخبار مرتبط با مسکن مطلع شويد.

www.mhud.gov.ir

انگليسي,فارسي

در وب سايت دانشگاه علوم پزشکي مشهد اطلاعات گسترده اي در مورد فعاليتهاي علمي اين دانشگاه به چشم مي خورد. دانشکده ها و رشته هاي موجود در هر يک، واحدهاي درسي آنها، پروژه هاي علمي آينده و تحقيقاتي که تا کنون در آنها انجام پذيرفته است به تفضيل شرح داده شده اند. به علاوه کاربران علاقمند، مي توانند به صورت آنلاين در کتابخانه آن به مطالعه کتب پزشکي مد نظر خود بپردازند. همچنين در مورد ايران، فرهنگ وآداب و رسوم مردم آن و نيز استان خراسان، شهرهاي آن، نقاط تاريخي و ديدني هريک، سوغات وديگر امکانات آنها به طور مفصل مطالبي ارائه شده تا نياز گردشگران را مرتفع سازد.

www.mums.ac.ir

انگليسي

چنانچه مي دانيد دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي يکي از معتبرترين دانشگاههاي علوم پزشکي کشور است و از طريق وب سايت اين دانشگاه اطلاعات جامع تري را مي توانيد در مورد آن بدست آوريد، از جمله مي توانيد به صفحه وب مجزاي هر يک از دانشکده هاي آن دست يابيد و از رشته هاي موجود در هر يک، واحدهاي درسي و هيئت علمي آنها مطلع شويد و يا با آخرين مطالعات پژوهشي و تحقيقات انجام شده در اين دانشگاه در حوزه پزشکي و رشته هاي تابعه آشنا شويد. به علاوه ميتوانيد از آموزشهاي از راه دور، کتابخانه الکترونيکي و يا رفرنسهاي پزشکي آنلاين استفاده نماييد. همچنين پزشکان مي توانند از جدول زماني کارگاههاي آموزش مداوم مطلع شده و جهت شرکت در آنها اقدام نمايند.

www.sbmu.ac.ir

انگليسي,فارسي

از طريق وب سايت دانشگاه علوم پزشکي هرمزگان مي توانيد اطلاعاتي در مورد فعاليتهاي اين دانشگاه، دانشکده ها و رشته هاي موجود در هر يک و واحدهاي درسي آنها کسب نماييد و از بيمارستانهاي تحت پوشش اين دانشگاه آگاه شويد. همچنين بانکهاي اطلاعاتي، مراکز تحقيقاتي و دانشگاه هاي علوم پزشکي در ايران و ساير کشورها به طور کامل معرفي شده اند. به علاوه از طريق اين سايت مي توانيد از کليه کنگره ها وسمينارها مرتبط با پزشکي در ايران و جهان مطلع شده و نيز از آموزشهاي از راه دور اين دانشگاه استفاده نماييد. امکان مفيد ديگر اين پايگاه معرفي استان هرمزگان و شهر هاي توريستي آن، آثار باستاني، جاذبه هاي طبيعي و تاريخي اين استان، سوغات، صنايع دستي، هتلها، آژانسهاي مسافرتي و ... مي باشد که بدين ترتيب اطلاعات جامعي در اختيار گردشگران داخلي وخارجي قرار مي گيرد.

www.hums.ac.ir

انگليسي,فارسي

آيت الله حاج شيخ حسين مظاهري يکي از علماي عالي مقام استان اصفهان مي باشند که از طريق پايگاه اختصاصي ايشان بيشتر مي توانيد با اين شخصيت آشنا شويد. در اين پايگاه علاوه بر اينکه مي توانيد در مورد زندگي ايشان مطالبي را مطالعه نماييد، از روند تکامل و ترفيع مقام علمي ايشان نيز مطلع مي شويد و نيز مي توانيد به مطالعه رساله معظم له نيز بپردازيد و يا از سخنرانيها و جلسات درس ايشان استفاده نماييد. علاوه برآن مي توانيد با تأليفات وي در شاخه هاي مختلف آشنا شده و از آنها استفاده نماييد.

www.almazaheri.org

فارسي,عربي

سازمان زمين شناسي و اکتشافات معدني ايران که وابسته به وزارت صنايع و معادن مي باشد يک مرکز تحقيقاتي و کاربردي است که به انجام بررسيهاي زمين شناسي و اکتشافات معدني در نقاط بکر و دست نخورده ايران مي پردازد. از طريق وب سايت اين مرکز مي توانيد بيشتر با روند فعاليتها و پروژه هاي آن آشناشده و در جريان آخرين اکتشافات و مطالعات زمين شناسي در کشور قرار بگيريد. همچنين مي توانيد در مورد غناي ايران از لحاظ معادن و ذخاير مواد معدني اطلاعات گسترده اي کسب نماييد.

www.gsi-iran.org

فارسي,انگليسي

باشگاه دانش پژوهان جوان يک مؤسسه آموزشي و پژوهشي است که در سال 1374 تحت نظارت وزارت آموزش و پرورش تأسيس شد. هدف از تأسيس اين باشگاه ارائه خدمات به دانش آموزان مستعد در جهت رشد و شکوفايي هر چه بيشتر استعدادهايشان جهت کسب موفقيتهاي بيشتر در المپيادهاي علمي بين المللي مي باشد. در وب سايت اين باشگاه اطلاعات جامعي در مورد تمام المپيادهاي علمي کشور اعم از زيست، شيمي، فيزيک، رياضي، کامپيوتر، ادبي، همچنين شرکت کنندگان هر يک، مقامهايي که ايران در آنها کسب کرده و برندگان هر کدام ارائه شده است. همچنين از اين طريق مي توان با برنامه هاي علمي اين باشگاه در آينده، اعضاي آن، انتشارات اين مرکز و ... آشنا شد.

www.ysc.ac.ir

فارسي

پايگاه اينترنتي نجوم يک مرجع بسيار جذاب و قابل استفاده براي علاقمندان به نجوم و ستاره شناسي مي باشد. در اين پايگاه مطالب گسترده اي جهت استفاده کليه علاقمندان آماتور و حرفه اي ارائه شده است، به عنوان مثال علاقمندان مي توانند با منظومه شمسي، موقعيت سياره هاي مختلف آن، پديده هاي نجومي، اجرام آسماني قابل مشاهده در آسمان هر شب و ... آشنا شده و به طور وسيع از اخبار نجوم ايران و جهان مطلع شوند. همچنين مي توانند به صورت آنلاين به مطالعه آخرين شماره ماهنامه نجوم و يا شماره هاي قبلي آن بپردازند. يکي از جالبترين امکانات اين پايگاه پخش زنده وقايع نجومي کشور است. به علاوه اگر قصد خريد تلسکوپ و يا ديگر تجهيزات ستاره شناسي را داريد؛ اين پايگاه خدمات مشاوره اي ويژه دراين زمينه ارائه مي دهد. ضمناً با عضويت در اين سايت مي توانيد از ديگر امکانات اختصاصي آن نيز استفاده نماييد

www.nojum.ir

فارسي,انگليسي,عربي

چنانچه مي دانيد شرکت ايران خودرو در زمره 20 شرکت بزرگ خودرو سازي جهان و بزرگترين آنها در ميان کشورهاي خاورميانه است. از طريق وب سايت اين شرکت شما مي توانيد از آخرين اخبار و وقايع اين شرکت آگاه شده و همچنين با شرکتهاي وابسته به آن و نمايندگيهاي مجاز اين شرکت در ايران و خارج آشنا شويد. به علاوه مي توانيد مطالب بسيار جامعي در مورد محصولات اين شرکت اعم از انواع ماشينهاي سواري، اتوبوس، ميني بوس، انواع ماشينهاي سنگين و ... مطالعه نماييد. ضمناً از امکانات جنبي اين پايگاه از قبيل آموزش قوانين راهنمايي و رانندگي، کارت تبريک و ... نيز مي توانيد استفاده کنيد.

www.ikco.com

فارسي,انگليسي,عربي,روسي,فرانسوي,آلماني