• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

از طريق وب سايت فدراسيون بسکتبال ايران شما مي توانيد در جريان آخرين اخبار جامعه بسکتبال کشور قرار گرفته و نيز از برنامه هاي اين فدراسيون در جهت رشد و بهبود کيفيت بسکتبال در کشور آگاه شويد. همچنين فهرست کليه باشگاههاي کشور به همراه آدرس آنها در اين پايگاه به چشم مي خورد. به علاوه مي توانيد در مورد کليه مسابقات رسمي داخلي و بين المللي کشور، تاريخ و محل برگزاري آنها اطلاعاتي را کسب نماييد. از امکانات خوب اين سايت آموزش جديدترين تکنيکهاي بسکتبال مي باشد که به وسيله فيلم مي توانيد آنها را فراگيريد.

www.iranbasketball.org

فارسي

دانشگاه بين المللي چابهار در سال 1381 و با مجوز وزارت علوم تحقيقات و فناوري تأسيس شد و در حال حاضر در سطح کارشناسي و با همکاري دانشگاه لندن مشغول به فعاليت مي باشد. هم اکنون 4 دانشکده کامپيوتر و فناوري اطلاعات، مديريت و اقتصاد، رياضيات و زبان در اين دانشگاه فعال مي باشند که مي توانيد در مورد رشته هاي موجود در هر يک، دانشجويان، هيئت علمي و ... اطلاعاتي کسب نماييد. همچنين مي توانيد از نحوه پذيرش در اين دانشگاه، دوره هاي آموزشي کوتاه مدت، آموزش الکترونيکي و امکانات اين دانشگاه از قبيل مرکز کامپيوتر، خوابگاه، کتابخانه و ... مطلع شويد.

www.iuc.ac.ir

فارسي,انگليسي

مرکز تحقيقات فيزيک نظري و رياضيات زير نظر وزارت علوم تحقيقات و فناوري مي باشد و بيش از 15 سال از فعاليت آن مي گذرد. در حال حاضر اين مرکز تحقيقاتي به صورت يک مرجع معتبر براي مراجعه دانشجويان، فارغ التحصيلان و حتي استادان دانشگاه در رشته هاي فيزيک، رياضي، کامپيوتر و ساير علوم وابسته در آمده است به طوريکه آخرين اخبار داخلي و بين المللي و نيز جديد ترين طرحها، مطالعات و تحقيقات علمي در اين رشته ها را پوشش مي دهد. همچنين مي توانيد از سمينارهاي علمي کشور که در سالهاي اخير برگزار شده اند و نتايج هر يک به تفکيک مطلع شده و يا در صورت نياز از کتابخانه بسيار جامع آن استفاده نماييد.

www.ipm.ac.ir

انگليسي

مؤسسه تحقيقات بيوتکنولوژي کشاورزي از جمله مؤسسات مهم و راهبردي وابسته به سازمان تحقيقات وآموزش کشاورزي وزارت جهاد کشاورزي مي باشد که در سال 1378 تأسيس شده است. هدف اين مؤسسه نيل به خودکفايي محصولات مهم کشاورزي، بهبود کيفيت و افزايش توليدات کشاورزي مي باشد. اين مؤسسه که در حال حاضر در سطح بين المللي نيز مطرح مي باشد داراي بخشهاي تحقيقاتي مختلف مي باشد که از طريق اين سايت با هر يک مي توانيد بيشتر آشنا شده و در جريان فعاليتهاي آنها قرار بگيريد. همچنين مي توانيد با پروژه هاي خاتمه يافته و يا در حال اجراي اين مرکز آشنا شده و به ارزيابي دستاوردهاي آنها بپردازيد.

www.abrii.ac.ir

فارسي,انگليسي

از طريق پايگاه بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران که با سابقه ترين بانک کشور محسوب مي شود مي توانيد در جريان آخرين سياستهاي مالي کشور قرار گرفته و از اخبار بازار ارز ايران مطلع شويد. همچنين مي توانيد با تاريخ بانکداري در ايران و تحولات آن آشنا شده و يا به سايت ديگر بانکهاي خصوصي يا دولتي کشور دست يابيد. به علاوه مي توانيد از امکانات کتابخانه اين بانک استفاده نماييد. يکي از جالبترين قسمتهاي اين پايگاه گنجينه جواهرات ايران است که بدين ترتيب مي توانيد با اشياء موجود در اين گنجينه آشنا شده و از سابقه تاريخي و ارزش آنها مطلع شويد.

www.cbi.ir

انگليسي

پايگاه اطلاع رساني بانک رفاه به انعکاس اخبار مالي کشور پرداخته است. از طريق اين پايگاه شما مي توانيد در مورد انواع خدمات اين بانک ازجمله انواع سپرده هاي سرمايه گذاري، کارت اعتباري ارزي، خدمات ارزي، صندوق امانات، تسهيلات فروش اقساطي خانه و ... اطلاعاتي کسب نماييد. همچنين کليه شعب اين بانک در داخل و نيز بانکهاي خارجي طرف قرارداد بانک رفاه معرفي شده اند. به علاوه در مورد طرحهاي توسعه اي و پروژه هاي بهبود ارائه خدمات اين بانک در آينده اطلاع رساني شده است.

www.bankrefah.ir

فارسي,انگليسي

در پايگاه سازمان حفاظت محيط زيست، اخبار، طرحها و پروژه هاي زيست محيطي کشور به طور گسترده تشريح شده اند. همچنين مي توانيد از مناطق حفاظت شده اين سازمان، پارکهاي ملي، پناهگاههاي حيات وحش و ... مطلع شده، و يا با متخصصين محيط زيست و تشکلهاي زيست محيطي فعال در کشور آشنا شويد. به علاوه مي توانيد از دانستنيهاي زيست محيطي مفيدي که در اين سايت ارائه شده استفاده نماييد، از همايشها، جشنواره فيلم و يا نمايشگاههاي داخلي يا خارجي مرتبط با محيط زيست مطلع شويد، از بازيهاي سرگرم کننده زيست محيطي که براي کودکان در نظر گرفته شده بهره ببريد، از کتابخانه جامع آن استفاده نماييد و يا از ساير امکانات مفيد اين سايت بهره مند شويد.

www.irandoe.org

انگليسي,فارسي

شوراي عالي اطلاع رساني که در سال 1377تأسيس شده است، زير نظر شخص رئيس جمهور اداره مي شود و مسؤوليت سازمان دهي و هماهنگي اطلاعات در زمينه جامعه اطلاعاتي ايران را بر دوش دارد. در پايگاه وب اين مرکز، اخبار IT کشور به طور وسيع پوشش داده شده است. همچنين مي توانيد با طرحها و برنامه هاي کشور در زمينه گسترش هر چه بيشتر فناوري اطلاعات آشنا شده و از چگونگي پيشرفت اين طرحها آگاه شويد. لينک اطلاعات IT از جمله جالب ترين قسمتهاي اين پايگاه است که از طريق آن بسياري از پايگاههاي علمي، تحقيقاتي و ... کشور معرفي شده اند.

http://www.scict.ir

فارسي,انگليسي,

چنانچه مي دانيد بانک تجارت يکي از با سابقه ترين بانکهاي کشور است که در سال 1358 پس از ادغام 11 بانک خصوصي شروع به کار کرد. اين بانک در سال 2001 توانست در زمره 287 بانک برتر جهان قرار گيرد. از طريق وب سايت اين بانک کاربران عزيز مي توانند با اين بانک بيشتر آشنا شده و از خدمات مختلف آن از جمله انواع حسابهاي سپرده گذاري، تجارت کارت، تلفنبانک، صندوق امانات، پست صوتي و ... مطلع شوند. همچنين مي توانيد از کليه شعب اين بانک در سراسر کشور آگاه شده واطلاعات جزيي در مورد آنها بدست آوريد.

www.tejaratbank.ir

فارسي

از طريق اين پايگاه شما مي توانيد در جريان اهم فعاليتهاي وزارت نيرو قرار بگيريد، از جمله مي توانيد با آخرين فعاليتها واقدامات شرکت توانير، شرکت مهندسي آب و فاضلاب کشور، سازمان مديريت منابع آب و... آشنا شويد. همچنين مي توانيد با کتابخانه اين وزارتخانه آشنا شده و از انواع خدمات آن مطلع شويد. به علاوه اين امکان براي کاربران فراهم شده است که از مزايده ها و مناقصات اين وزارتخانه اطلاع يابند و يا به دلخواه در آنها شرکت نمايند. ضمناً مي توانيد از شرکتهاي تحت پوشش اين وزارتخانه و فعاليتهاي هر کدام مطلع شويد.

www.moe.org.ir

فارسي,انگليسي,