• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

سازمان پارکها و فضاي سبز شهر تهران که در سال 1342 تأسيس شده است وابسته به شهرداري تهران بوده و متولي امور پارکها وفضاي سبز در شهر تهران مي باشد. از طريق وب سايت اين سازمان شما مي توانيد در جريان اهم اخبار، پروژه ها و فعاليتهاي اين سازمان در جهت بهبود فضاي شهري قرار گيريد. همچنين مي توانيد اطلاعات جامعي در مورد طرحهاي تحقيقاتي اين سازمان، مقالات علمي و طرحهاي فضاي سبز تهران در آينده کسب نماييد. امکان مفيد ديگر اين پايگاه اطلاع رساني در زمينه دوره هاي آموزشي اين سازمان براي کارگران فضاي سبز شرکتها و سازمانها مي باشد. همچنين بخش معرفي گل و گياه اين پايگاه بسيار متنوع بوده و حاوي اطلاعات عمومي قابل استفاده زيادي مي باشد. از اين طريق مي توانيد با نحوه تکثير گياهان، بيماريها، نياز آبي و ... آنها آشنا شويد. امکان مفيد ديگر اين پايگاه معرفي کليه پارکهاي شهر تهران، به همراه بيان امکانات آنها و نحوه دسترسي محلي به آن پارک مي باشد.

www.tehranparks.org

فارسي

ايران يکي از پيشگامان عرضه خدمات پستي در جهان مي باشد به طوريکه سابقه فعاليت هاي پستي در ايران به هزاران سال پيش باز مي گردد تا اينکه شرکت پست جمهوري اسلامي ايران در قالب يک شرکت دولتي در سال 1367 سازماندهي شد. در پايگاه اينترنتي اين شرکت انواع خدمات پستي به همراه مقررات و تعرفه هاي پستي اين شرکت جهت اطلاع کاربران ارائه شده است. بخش تمبرشناسي اين پايگاه يکي از زيباترين قسمتهاي آن است که از طريق آن تاريخچه تمبر ايران را ميتوانيد مطالعه کنيد و از گالري تمبر آن بازديد نماييد. همچنين مي توانيد به دلخواه تمبر مورد نظر خود را جستجو کرده و در صورت تمايل آنرا خريداري نماييد. از طريق اين پايگاه همچنين مي توانيد مرسوله پستي خود را بدون مراجعه به باجه ارسال نموده و يا آنرا رهگيري نماييد.

www.irpost.com

انگليسي,فارسي

در وب سايت سازمان منطقه آزاد قشم جزيره قشم که بزرگترين جزيره خليج فارس مي باشد به طور کامل معرفي شده و پتانسيلهاي صنعتي، تجاري و سرمايه گذاري اين منطقه به طور کامل بيان شده اند. همچنين در مورد فرهنگ، آداب و رسوم وهنرهاي مردم اين جزيره، امکانات زير بنايي و نيز امکانات تفريحي و توريستي آن از قبيل مراکز اقامتي، آژانسهاي مسافرتي، رستورانها، مراکز تفريحي، ورزشي و فرهنگي و نيز بازارهاي اين جزيره و ديگر مراکز خدماتي به طور کامل اطلاع رساني شده است. به علاوه به منظور رفاه حال سرمايه گذاران اطلاعاتي در مورد مزايده ها ومناقصه هاي اين سازمان، قوانين و مقررات گمرکي، شرکتهاي سرمايه گذار داخلي و خارجي و... در اين منطقه ارائه شده است.

www.qeshm.ir

انگليسي,فارسي

سازمان ملي جوانان رسمي ترين نهاد دولتي کشور است که متولي امور جوانان مي باشد. از طريق پايگاه اين مرکز مي توانيد در جريان اهم فعاليتهاي آن قرار گرفته و با طرحها و پروژه هاي اين مرکز و در حقيقت دولت در ارتباط با جوانان آشنا شويد. همچنين مي توانيد به مطالعه اخبار، ديدگاهها و يا مصاحبه هاي مسؤولين مهم کشور در ارتباط با مسئله جوانان بپردازيد. به علاوه مي توانيد از طرحهاي گردشگري، اوقات فراغت، طرح تأمين مسکن و ازدواج جوانان اين سازمان در استانهاي مختلف، شرايط و روند اجرايي آنها مطلع شده و يا با مراکز خدمات مشاوره اي اين سازمان که به ارائه کليه خدمات مشاوره اي مورد نياز جوانان مي پردازند، آشنا شويد.

http://www.javanan.ir

فارسي,انگليسي,

چنانچه مي دانيد شرکت هواپيمايي ماهان از بزرگترين شرکتهاي هواپيمايي خصوصي کشور است که در سال 1991 تأسيس شد و در سالهاي اخير توسعه زيادي به فعاليتهاي خود داده است به طوريکه در زمره يکي از مطرح ترين شرکتهاي هواپيمايي خاورميانه قرار گرفته است. از طريق وب سايت اين شرکت شما مي توانيد از فعاليتهاي آن آگاه شده و در جريان آخرين اخبار و تحولات آن قرار گيريد. همچنين مي توانيد از وجود نمايندگيهاي اين شرکت در ديگر کشورها مطلع شده و در مورد کليه پروازهاي اين شرکت اطلاعاتي کسب نماييد. به علاوه مي توانيد در جريان فعاليتهاي مهندسين اين شرکت در زمينه ساخت ويا تعمير هواپيما قرارگرفته و با کادر کارمندان، خلبانان، مهمانداران و ... آشنا شويد.

www.mahanairlines.com

انگليسي

چنانچه مي دانيد شرکت هواپيمايي آسمان يکي از بزرگترين شرکتهاي هواپيمايي کشور است که چيزي در حدود 45 سال از فعاليت آن مي گذرد. از طريق وب سايت اين شرکت بيشتر مي توانيد با پيشينه و فعاليتهاي آن آشنا شويد. همچنين از طريق اين پايگاه مي توانيد پرواز مورد نظر خود را رزرو نماييد يا از ورود و خروج کليه پرازهاي داخلي کشور در هر شهري که توسط اين شرکت انجام مي گيرد مطلع شويد. همچنين مي توانيد از فعاليتهاي اين شرکت در امر توليد يا تعمير هواپيما آگاه شده و يا در مورد سرويسهاي ويژه اي که توسط اين شرکت به مشتريان ارائه مي شود اطلاعاتي کسب نماييد. به علاوه در اين سايت خدمات ويژه اي از جمله امکان جستجوي کليه آژانسهاي مسافرتي کشور، ارائه چشم اندازي از ايران و ... وجود دارد.

www.iaa.ir

فارسي,انگليسي

وب سايت سخن که سايت کتاب و نشر الکترونيک ايران مي باشد در واقع پايگاهي جهت جستجو و خريد کتاب مي باشد. بدين ترتيب که از طريق موضوعات بسيارمتنوعي که در اين سايت گردآوري شده است ميتوانيد کتاب مورد نظر خود را جستجو کرده، اطلاعاتي در مورد آن مطالعه نموده، از قيمت آن مطلع شده و در صورت تمايل آن را خريداري نماييد. لازم به توضيح است که کاربران خارج از کشور نيز مي توانند کتابهاي مورد نظرشان را سفارش داده تا از طريق پست هوايي دريافت نمايند. نکته قابل توجه ارسال کتابها در حداکثر دو روز مي باشد.

www.sokhan.com

فارسي,

انستيتو پاستور ايران که وابسته به انستيتو پاستور فرانسه مي باشد تحت نظارت وزارت بهداشت و درمان فعاليت مي کند. اين مؤسسه اهداف گسترده اي دارد که از جمله مي توان کمک به تشخيص و پيشگيري از بيماريهاي ويروسي، کمک به گسترش علوم پايه پزشکي و بهداشت، ارتباط با مراکز علمي، آموزشي و تحقيقاتي وابسته به علوم تخصصي ميکرومولکولها در سراسر دنيا و ... نام برد. انستيتو پاستور داراي بخشهاي مختلف تحقيقاتي مي باشد که از طريق پايگاه اين مرکز مي توانيد اطلاعات تخصصي راجع به هر يک را مطالعه نماييد. همچنين مي توانيد در مورد پروژه مهم وعظيم تحقيقاتي ايدز مطالبي را مطالعه کرده و از روند آن مطلع شويد. به علاوه مي توانيد در مورد واحد انتشارات و کتابخانه آن و فعاليتهاي هر يک اطلاعاتي کسب نماييد.

www.pasteur.ac.ir

انگليسي

مرکز تحقيقاتي بيو شيمي و بيو فيزيک ايران که قريب به 30 سال از شروع فعاليت آن مي گذرد وابسته به دانشگاه تهران بوده و هم اکنون به يک مرکز مهم تحقيقاتي و علمي در کشور تبديل شده است که البته رتبه بين المللي در خور توجهي را نيز دارا مي باشد. از طريق وب سايت اين مرکز، شما مي توانيد با فعاليتهاي آن بيشتر آشنا شده و در جريان آخرين تحقيقاتي که توسط محققين اين مرکز انجام گرفته قرار بگيريد از جمله مي توانيد با تحقيقات کشور در زمينه بيو شيمي، بيو فيزيک و بيو تکنولوژي آشنا شده و از اهميت بين المللي آنها مطلع شويد. به علاوه امکان دسترسي به پايگاه مراکز مهم تحقيقاتي دنيا در اين زمينه فراهم شده است. همچنين مي توانيد با اعضاي اين مرکز و سابقه علمي تحقيقاتي آنها آشنا شويد.

www.ibb.ut.ac.ir

انگليسي

در پايگاه اطلاع رساني شهرداري تهران به طور جامع در مورد فعاليتهاي اين ارگان و شهر تهران اطلاع رساني شده است. همچنين اکثر نهادها و مراکز وابسته به شهرداري تهران که به نوعي به ارائه خدمات شهري مي پردازند در اين پايگاه معرفي شده اند به عنوان مثال مراکزي از جمله سازمان پارکها و فضاي سبز تهران، شوراي شهر، مرکز کنترل ترافيک، شرکت کنترل کيفيت هوا، فروشگاه شهروند، متروي تهران، روزنامه همشهري و راديو پيام در اين پايگاه به ارائه و معرفي خدمات خاص خود مي پردازند. همچنين مي توانيد در مورد تشکيلات، قوانين و بودجه شهرداري تهران اطلاعاتي کسب کرده، نقشه جامع شهر تهران را بازديد کرده و يا به صورت جزئي از فعاليتهاي شهرداري هر يک از مناطق بيست گانه تهران مطلع شويد.

www.tehran.ir

فارسي,