azemandias ( تعداد مطالب : 108 ) ( تعداد نظرات : 0 )

مناقصهبانک ایران زمین در نظر دارد در خصوص تهیه و تآمین 480.000 قطعه کارت بانکی از طریق مناقصه عمومی اقدام نماید
به گزارش تبیان، متقاضیان جهت دریافت " اسناد مناقصه" با در دست داشتن اصل فیش واریزی به مبلغ 200.000 ریال به حساب جاری شماره 1-122559-11-500 به نام حساب امور مالی بانک ایران زمین از تاریخ انتشار این آگهی لغایت پایان وقت اداری مورخ 1397/10/29 به آدرس: تهران، بلوار میرداماد، نبش شمس تبریزی شمالی، ساختمان بانک ایران زمین، طبقه همکف، واحد 3، اداره پشتیبانی مراجعه و پیشنهادهای خود را حداکثر تا پایان وقت اداری مورخ 1397/11/10 به واحد مذکور ارائه نمایند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4روز قبل
دوشنبه 24/10/1397 - 11:35
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 8147 ) ( تعداد نظرات : 45 )

 

شهردار منطقه 11 تهران از اجرای طرح عملیاتی مانور بیمارستان لقمان با هدف افزایش آمادگی، هماهنگی و سرعت تصمیم‌گیری در مواجهه با تهدیدات و حوادث غیر مترقبه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، نصراله آبادیان در این باره گفت: برگزاری چنین مانورهایی علاوه بر تمرین کاهش تلفات و خسارات ناشی از تهدیدات، اهداف مهم دیگری را نیز دنبال می کند که شامل حصول اطمینان از دقت و صحت برآوردهای امدادی و خدماتی، احصاء نقاط قوت و خلاء‌های موجود در خدمات­رسانی سازمان‌های مسئول در پی وقوع حوادث، ارزیابی کیفیت و سرعت عمل مسئولین وکارکنان بیمارستان در اجرای وظایف، شناسایی و احصاء کمبودها و نواقص نرم­افزاری و سخت افزاری است.

شهردار منطقه 11 با اشاره به اهمیت بیمارستان لقمان به عنوان یکی از مهم ترین مراکز تخصصی بیمارهای ناشی از مسمومیت که از سرتاسر کشور مراجعه کننده دارد؛ افزود: بیمارستان لقمان یکی از قدیمی ترین بیمارستان های تهران در پهنه مرکزی شهر تهران است که در مواقع بروز حوادث غیر مترقبه می تواند عملکرد بسیار مهمی برای درمان و نجات جان مردم داشته باشد.

وی ادامه داد: در مانور روز گذشته تهدید مبنای طرح عملیاتی، انتشار گاز شیمیائی در ایستگاه مترو میدان حر بود که با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مرکز بهداشت جنوب تهران، گروه مدیریت بحران بیمارستان لقمان، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه11، سرکلانتر هشتم نیروی انتظامی، راهور منطقه 11 ، اداره برق فارابی، سازمان آبفای منطقه  پنج و اورژانس به اجرا در آمد.

آبادیان در خصوص نحوه اجرای مانور گفت: روز گذشته نماینده سازمان های مشارکت کننده در سالن کنفرانس بیمارستان حضور یافته و سناریو مانور به بحث و تبادل نظر گذاشته شد که پس از اخذ نظرات بازدید میدانی محل انجام مانور و پیرامون آن انجام و مسیر ورود و انجام عملیات هر سازمان مشخص  و عملیات مانور اجرا شد.

مانور عملیاتی بیمارستان لقمان با اخذ گزارش از فرماندهان سازمان های مشارکت کننده و اعلام وضعیت سفید به پایان می رسد

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2روز قبل
يکشنبه 23/10/1397 - 18:52
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 8147 ) ( تعداد نظرات : 45 )

 

 

 

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اعلام اینکه 241 میدان و بازار میوه و تره بار در 22 منطقه تهران، اثر انکارناپذیری بر کاهش ترافیک و آلودگی هوای پایتخت دارد، گفت: فعالیت 22 میدان و 219 بازار میوه و تره بار که در محله‌های مختلف شهر فعالیت می‌کنند، تاثیر فراوانی بر کاهش ترافیک و آلودگی هوای ناشی از آن داشته‌اند.

 

به گزاش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ سید سعید راد افزود: میادین و بازارهای میوه و تره بار، میزبان 500 هزار مراجعه روزانه است که اغلب قریب به اتفاق مراجعه کنندگان به ویژه در بازارهای میوه و تره بار که در محله‌های شهر واقع شده‌اند، بدون استفاده از خودروی شخصی و عموماً با پای پیاده به این مراکز مراجعه می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه اگر هر یک از 219 بازار میوه و تره بار، روزانه بین یک تا 2 هزار مراجعه کننده داشته باشند و نیمی از آنها به دلیل مجاورت این بازارها با محل سکونت خود از آوردن خودرو برای انجام خرید روزانه اجتناب کنند، متوجه تاثیر این بازارها بر کاهش استفاده از خودروی شخصی می‌شویم، اظهار کرد: بازارهای محلی، علاوه بر کاهش ترافیک محله‌ها بر کاستن از ترافیک شبکه معابر شهری نیز موثرند.

راد با بیان اینکه با توجه به کیفیت مطلوب و قیمت مناسب میادین و بازارهای میوه و تره بار و اختلاف قیمت آنها با سطح شهر، استقبال شهروندان از بازارها روز به روز بیشتر می‌شود، تصریح کرد: میادین و بازارها، علاوه بر تاثیر مستقیمی که بر تنظیم بازار دارند، از طریق کاهش استفاده از خودروی شخصی و در نتیجه صرفه جویی در بنزین مصرفی و زمان صرف شده شهروندان به صورت غیرمستقیم در نظم بخشی ترافیک و کاستن از آلودگی هوای شهر نیز اثرگذار می‌باشند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین در پایان با تاکید بر لزوم توجه ویژه و حمایت حداکثری از فعالیت بازارهای میوه و تره بار، خاطرنشان کرد: هر قدر این بازارها از نظر کیفی و کمی توسعه پیدا کنند و محصولات متنوع در آنها عرضه شود، به همان نسبت استقبال شهروندان از آنها بیشتر شده و مشتریان آنها می‌توانند محصولات مورد نیاز خود را از آنها خریداری کنند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2روز قبل
يکشنبه 23/10/1397 - 18:38
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 8147 ) ( تعداد نظرات : 45 )

 

 

هوآوی که در سال 1987 توسط «رِن ژِنگفِی» تاسیس شد، اکنون به یک غول فناوری مبدل شده است. این شرکت که بزرگ‌ترین تامین‌کننده‌ تجهیزات مخابراتی و دومین سازنده‌ گوشی‌های همراه است، فناوری‌هایش در تمام ارکان زندگی روزمره بشر قابل لمس است و از معدود شرکت‌های فناوری محسوب می‌شود که بودجه‌ قابل توجهی را به بخش تحقیق و توسعه در اختصاص داده است.. از حیث تعداد حق ثبت اختراع و تکنولوژی‌های ابداع شده توسط این شرکت در حوزه‌های مخابراتی می‌توان هوآوی را رهبر فناوری نسل پنجم یا 5G قلمداد کرد.

ارتباطات راه دور

کسب وکار هوآوی در زمینه‌ بازار ارتباطات راه دور در سراسر جهان، همیشه قلپ تپنده‌ فعالیت‌های این شرکت بوده است. تجارت و اقتصاد هوآوی مبتنی بر عرضه‌ سرویس‌های رایانش ابری، ایجاد کسب وکارهای مشتریان، فروش گوشی‌های همراه و سایر ابزار و دستگاه‌های ارتباطی است (این روند به سرعت رو به رشد است).

پیمودن مسیری طولانی

این شرکت در شروع کارش به تامین تجهیزات مخابراتی برای مناطق روستایی چین می‌پرداخت که همچنان بزرگترین بازار آن را دربرمی‌گیرد. هوآوی پیش از اخذ بخش قابل توجهی از سهام بازار تلکام اروپا، سایر بازارهای درحال توسعه خود را هم تقویت کرد. هم اکنون تجهیزات هوآوی در بیش از 170 کشور جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد و 180 هزار کارمند در استخدام این شرکت هستند.

خرج عظیم

این شرکت در حال حاضر 12 میلیارد دلار به توسعه فناوری‌هایش اختصاص داده است (و یکی از بیشترین بودجه‌ های تحقیق و توسعه را داراست)، در این زمینه از اینتل و اپل جلو افتاده و با آلفابت (که شرکت گوگل زیرمجموعه‌ای از آن است) رقابت دارد. هوآوی مدعی است 80 هزار نفر (45درصد از پرسنلش) در بخش تحقیق و توسعه مشغول به کار هستند. آنها تراشه می‌سازند، گوشی همراه طراحی می‌کنند و روی فناوری نسل پنجم کار می‌کنند. هوآوی در سال 2015 به بزرگترین سازنده‌ی تجهیزات شبکه‌ های بی سیم تبدیل شد. ابزار و تجهیزاتی مانند ایستگاه‌های بیس(base)، روتر، مودم و سوئیچ از جمله‌ تولیدات اصلی این شرکت هستند.

گوشی همراه
هوآوی نه تنها در زمینه‌ تجهیزات ارتباطات راه دور حکمرانی می‌کند، گوشی‌های همراه را نیز برای این تجهیزات عرضه می‌کند. این برند اوایل سال گذشته، از شرکت اپل پیش افتاد و به دومین فروشنده‌ گوشی‌های هوشمند در جهان مبدل شد. دستگاه‌هایی مثل گوشی‌های P20 Huawei  و Huawei Mate 20 که از برترین فناوری‌های عکاسی برخوردار هستند، کمک می‌کنند دیدگاه و تصویر عمومی در ارتباط با توانمندی هایی که در گوشی های هوشمند قابل پیاده سازی هستند تغییر پیدا کند و به نوع استانداردهای جدیدی در این بازار وضع شود.

مالک هوآوی  

مالک هواوی، کارمندانش هستند و در واقع رین ژنگفی به عنوان موسس فقط دارای 1.4 درصد سهام است و بقیه‌ سهام میان 81 هزار نفر کارمند تقسیم شده است.

تحقیق و توسعه در نسل پنجم

اختصاص بودجه‌ عظیم تحقیق و توسعه توسط هوآوی به این معنی است که این شرکت تلاش دارد بسیاری از فناوری‌های پیشرفته‌اش را توسعه بخشد. شرکت طراحی و تولید تراشه‌ HiSilicon که متعلق به هوآوی است، هفتمین شرکت بزرگ این حوزه در جهان است. در حقیقت فقط بخش کوچکی از تجهیزات مورد استفاده در محصولی مانند گوشی همراه Huawei P20 و Huawei Mate 20 از تامین‌کنندگان آمریکایی به دست می‌آید (برخلاف رقبای هوآوی که به شدت متکی بر آمریکایی‌ها هستند). تحلیلگران می‌گویند که سیاست تکیه بر خود توسط هوآوی می‌تواند از این شرکت نسبت به اقدامات آتی آمریکا برای کاهش دسترسی به قطعات آمریکایی، محافظت کند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2روز قبل
يکشنبه 23/10/1397 - 18:26
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 8147 ) ( تعداد نظرات : 45 )

 

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار از آغاز دور دوم واکسیناسیون کارگران خدمات شهری و فضای سبز خبر داد و گفت:  در این مرحله بیش از 1700 نفر از کارگران واکسین هپاتیت دریافت می کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران " معصومه سادات عمارتی"  با بیان این خبر افزود : در راستای پیشگیری و جلوگیری از انتقال ویروس هپاتیت Bونیز در ادامه دور اول واکسیناسیون ویروس هپاتیتB به همراه انجام آزمایش HIV  برای 1771نفر از کارگران این منطقه با همکاری مرکز بهداشت شمال شرق تهران در حال انجام است.

وی در ادامه افزود: در این طرح که با همکاری معاونت امورشهری شهرداری منطقه چهار از 27 آذرماه  آغاز شده و تا  پایان دی ماه ادامه خواهد داشت ، کارشناسان مرکز بهداشت شمال به تفکیک در محل اسکان کارگری خدمات شهری و فضای سبز حضوریافته و اقدام به انجام واکسیناسیون می کنند.

عمارتی خاطرنشان کرد: دور اول واکسیناسیون در آبان ماه سالجاری صورت پذیرفت  و  1800 نفر کارگر خدمات شهری واکسینه شدند و با اجرای این مرحله بیش از 3500 نفر از کارگران منطقه چهار واکسینه می شوند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2روز قبل
يکشنبه 23/10/1397 - 18:18
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 8147 ) ( تعداد نظرات : 45 )

 

 

جلوه گری همیارى نوجوانان محله دكتر هوشیار با مجموعه مدیریت شهرى، با استقبال از اجراى طرح مبتكرانه نگهداشت شهر با همراهی شهردار منطقه9 و جمعى از حامیان محیط زیست به صورت خودجوش در ورودی غربی پایتخت انجام شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه9، مفاخریان شهردار منطقه با حضور خودجوش در بین دوست داران محیط زیست محله دكترهوشیار شور و هیجان و نشاط بیشترى را نسبت به اجراى این طرح مبتکرانه بخشید.

 

در این طرح که در سطح محلات ناحیه منطقه9 به صورت خودجوش در حال اجراست؛نظافت و لایروبی انهار، پاكسازى و نظافت محله و آموزش مبحث پسماند از برنامه های مدون آن است که با فرهنگ سازی و ترغیب عموم شهروندان به مشارکت در فرآیند مدیریت شهری، می توان آرمان مدیریت ارشد شهری مبنی بر "تهران، شهری برای همه" را محقق و موجب ارتقا سطح خدمت رسانی و افزایش رضایتمندی شهروندان شد.

شایان ذکر است پیش از این طرح مبتكرانه نگهداشت شهر با حضور جمعی از حامیان محیط زیست و دانش آموزان محله شهید دستغیب در ناحیه یک منطقه9 انجام شده بود.

 

 

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2روز قبل
يکشنبه 23/10/1397 - 18:4
azemandias ( تعداد مطالب : 108 ) ( تعداد نظرات : 0 )

همراه اول در آخرین دوشنبه دی ماه به مشترکین خود تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می دهد.
به گزارش تبیان و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول به منظور افزایش رضایتمندی مشترکین، در قالب طرح «دوشنبه سوری» در آخرین دوشنبه هر ماه طرح های جذاب و ویژه ای در نظر گرفته است.
هدایای در نظر گرفته برای هر «دوشنبه سوری» متنوع و متفاوت بوده و مشترکین هر ماه از هدایای آن مطلع می شوند.
در اولین «دوشنبه سوری» که ۲۴ دی ماه برگزار می شود، هدایای جذاب اینترنتی در نظر گرفته شده که شامل بسته های دیتای (۱۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت) یک روزه(از ساعت ۵ تا ۱۹) است که به کلیه مشترکین دائمی و اعتباری بصورت تصادفی اختصاص می یابد.
بسته های اینترنت «دوشنبه سوری» از ۱۰۰مگ تا ۱۰۰ گیگابایت تعریف شده که شامل همه مشترکین همراه اول می شود.
مشترکین همراه اول از ساعت صفر تا ۲۳ و ۵۹ دقیقه روز دوشنبه ۲۴ دی ماه(به مدت یک روز) فرصت دارند با شماره گیری کددستوری ۵۴۱#*۱۰۰* بسته خود را فعال کنند.
مشترکی که قبل از فعال سازی این بسته، سرویس اینترنت خود را فعال نکرده، ابتدا سرویس اینترنت برایش فعال شده و پس از اتمام این بسته سرویس اینترنت برایش غیرفعال می شود.
همراه اولی ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به پرتال اینترنتی اپراتور اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4روز قبل
يکشنبه 23/10/1397 - 15:13
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 8147 ) ( تعداد نظرات : 45 )

 

 


در بازدید ونشست مشترک گلپایگانی معاون شهرسازی شهردار تهران ,دهداری پورشهردار منطقه6 و ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی طرح ساماندهی و احداث پلازای شهری در میدان هفتم تیر بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه6, دراین بازدید و نشست  که صبح پنجشنبه در محل کارگاه  میدان هفتم تیر انجام شد ضمن ارائه وبررسی آخرین طرح مشاور در خصوص چگونگی اجرای طرح ساماندهی میدان هفتم تیر برضرورت بازیابی هویت این میدان در طراحی پلا زای شهری تاکید شد.

در همین زمینه مقرر شد در طراحی جدید میدان و اجرای پلازا طراحی و جانمایی یادمان متناسب با شهدای هفتم تیر از طریق برگزاری مسابقه و فراخوان آثار فاخر هنری بررسی شد و در دستور کار مسئولان امر قرار گیرد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2روز قبل
يکشنبه 23/10/1397 - 15:13
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 8147 ) ( تعداد نظرات : 45 )

 

 

شهردار منطقه 19 از راه اندازی اولین پایگاه اصلی اورژانس هوایی پایتخت در آینده نزدیک در بوستان بزرگ ولایت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی توکلی با اعلام این خبرگفت : با توجه به اهمیت توسعه پایگاه‌های اورژانس درکاهش زمان و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان به زودی اولین پایگاه اصلی اورژانس هوایی پایتخت در بوستان بزرگ ولایت راه اندازی خواهد شد.

وی با اشاره به وسعت این بوستان در مناسب بودن محل نشست و برخاست هلیکوپترهای اورژانس هوایی افزود: در حال حاضر زیر ساخت هایی چون ساختمان اداری، تعمیرگاه فنی هلیکوپترها،اتاق باند پرواز و... در حال آماده سازی است.

توکلی یاد آور شد: این پایگاه روبروی تالار یاس بین درب شماره سه و چهار راه اندازی خواهد شد و امید است با احداث این پایگاه حرکتی رو به جلو در خدمت رسانی در حوزه بهداشت و درمان برای شهروندان تهرانی ایجاد شود.

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2روز قبل
يکشنبه 23/10/1397 - 15:5
azemandias ( تعداد مطالب : 108 ) ( تعداد نظرات : 0 )

سکته مغزیفیلم سینمایی سکته ی مغزی به نویسندگی و کارگردانی پوریا ضیایی و تهیه کنندگی داریوش موحد بزودی آماده ی نمایش میشود.
به گزارش تبیان، "سکته ی مغزی" به کارگردانی پوریا ضیایی فیلمی است اجتماعی با رویکردی متفاوت به مشکلات زنان و جوانان در جامعه که برای بخش هنر و تجربه در سینمای ایران ساخته شده است.
در خلاصه قصه فیلم آمده است : کارگردانی که سالهاست مسافر کشی میکند و فیلم نمی سازد و همسرش سیما به همین دلیل قصد جدایی از او را دارد، کارگردان سعی می کند هرطور شده در روز جدایی از همسرش فیلمش را بسازد اما این تمام ماجرا نیست...
فیلم تفاوت های بسیاری با دیگر آثار تولیدی در سینمای ایران دارد ،ساخت فیلم سینمایی فقط با یک گوشی موبایل بدون نورپردازی بدون حضور تصویر بردار و صدابردار قاب های نامتعارف و کارگردانیِ طراحی نشده و استفاده از مردم شهر به عنوان بازیگر بخشی از تفاوتهای "سکته ی مغزی" است که آنرا به عنوان یک اثر تجربی از دیگر آثار سینمایی متمایز میسازد.
این فیلم به دلیل نداشتن تجهیزات مرسوم سینمایی وعدم استفاده از بازیگران بنام و به جای آن معرفی بازیگران جوان و بدون حضورعوامل سازنده ی یک فیلم به جز بازیگران و کارگردان ، با هزینه تولید بسیار پایین ساخته شده و این کاهش هزینه ی تولید میتواند در نوع خود جذاب و راه نجاتی باشد برای سینمای مستقل این روزها.
سایر عوامل این فیلم عبارتند از: نویسنده و کارگردان: پوریا ضیایی، تهیه کننده: داریوش موحد، تدوین و صداگذاری: امیر موحد، آهنگساز: پدرام معصوم، طراح پوستر: محمد شمس الدین باوفا، مدیرروابط عمومی : اسلامعلی کوچکی، مدیرتولید: زهرا جامی، بازیگران: مهدی مهری، شیما پروهان، سحر قدسی ، محمد شهبازی، مریم کریمی، حامد ملازاده، بابک کریمی، محسن نایب، ایمان میرهاشمی، سما راد، یوسف موسوی، مجری طرح: موسسه هنر و سینما.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4روز قبل
يکشنبه 23/10/1397 - 14:57
  • تعداد رکورد ها : 644967
x