• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

وب سايت اين سازمان به اطلاع رساني در مورد حج تمتع وعمره مي پردازد. از جمله به شرايط ثبت نام و اعزام زائران اشاره کرده است، فهرست کاروانهاي مجاز و اسامي مديران آنها را اعلام کرده است و ... همچنين اطلاعات مشابهي را در مورد عتبات عاليات و سوريه داده است. از طريق اين سايت مي توان به جستجوي کليه دفاتر خدمات مسافرتي کشور پرداخت. به علاوه خدمات ديگري مثل جستجوي زائر يا کاروان و نيز اطلاع از آب و هواي شهرهاي مذهبي نيز ارائه شده است.

http://www.haj.ir

فارسي,

از طريق اين سايت مي توانيد به بخش اعظم اطلاعات تخصصي پزشکي کشور دست يابيد، از جمله ميتوانيد با مراکز تحقيقات پزشکي کشور آشنا شويد، به وب سايت کليه دانشکده هاي علوم پزشکي کشور دست يابيد، از آخرين مقالات و يا سمينارهاي داخلي و نيز بين المللي پزشکي مطلع شويد، به تماشاي فيلمهايي در زمينه پزشکي بپردازيد، از کليه نشريات پزشکي کشور آگاه شويد و به جستجوي موضوع يا مقاله مورد نظر خود در آنها بپردازيد و... . امکان بسيار ارزشمند اين پايگاه وجود بانک اطلاعات ملي پزشکي در آن است که امکان جستجو را در بسياري از موضوعات براي محققين تسهيل کرده است.

http://www.behdasht.gov.ir

فارسي,انگليسي,

سايت وزارت نفت به طور اهم به بازتاب فعاليتهاي اين وزارتخانه وکلاً اخبار بازار نفت در ايران و جهان مي پردازد. همچنين دراين سايت در مورد همايشها و نمايشگاههاي مربوط به صنعت نفت، مقالات موجود در اين زمينه، فناوريهاي جديد مورد استفاده در وزارت نفت، آخرين انتشارات آن و ... اطلاع رساني شده است. ضمناً مي توان در مورد تاريخچه نفت در کشور و نيز شرکتهاي تابعه اين وزارتخانه اطلاعاتي کسب کرد. علاوه بر موارد فوق مي توان از مناقصات و مزايده هاي جاري اين وزارتخانه و يا قوانين اداري و استخدامي آن مطلع شد.خدمات اين سايت به کاربرانش نيز حائز اهميت است، از جمله اين موارد امکان نصب دهها نرم افزار و نيز امکان اتصال به کتابخانه آن است که از آن طريق مي توان به سيستم کتابخانه اينترنتي "نوسا" به آدرس www.nosasoft.com متصل شد و از کتابخانه ديگر مراکز معتبر کشور استفاده کرد. اگر به صورت حرفه اي و تخصصي پي گير مسائل مربوط به نفت هستيد مي توانيد از طريق لينک "حضور ايران در اوپک" به سايت OPEC نيز دست پيدا کنيد.

http://www.mop.ir

فارسي,انگليسي,

اين سايت به طور اهم به بازتاب فعاليتهاي وزارت کشور و اخبار جاري آن مي پردازد. در صفحه اصلي اين سايت ديدگاه هاي مندرج در اخبار و تحليل هايي در مورد اوضاع جاري کشور ارائه شده است. همچنين در اين پايگاه به طور گسترده اي به موضوع انتخابات و حواشي آن پرداخته شده است. ضمناً کاربران علاقمند به آشنايي با قوانين کشور مي توانند با قانون اساسي، قانون انتخابات مجلس و رياست جمهوري و نيز قانون انتخابات مجلس خبرگان و شوراهاي اسلامي شهر و روستا آشنا شوند.

http://www.moi.ir

فارسي,

اين پايگاه به طور عمده فعاليتهاي شوراي نگهبان و اخبار مربوط به آنرا پوشش مي دهد و در مورد عملکرد شورا در مواجهه با مصوبات مجلس و انتخابات توضيح ميدهد. در اين رابطه نيز مهمترين عناوين خبري روزنامه هاي کثير الانتشار در سايت منعکس شده است که امکان جستجو و دسترسي به متن کامل خبر نيز وجود دارد. همچنين در اين پايگاه امکان مطالعه قانون اساسي، تهيه آمار و اطلاعات در مورد انتخابات سنوات قبل و ...وجود دارد.

http://www.shora-gc.ir

فارسي,

اين پايگاه به دو زبان فارسي و انگليسي است، و به کاربران امکان استفاده از اطلاعات گوناگون را درباره گمرک و مسائل گمرکي مربوط به خارج از کشور ارائه مي نمايد.

www.daftar.org

فارسي,انگليسي

اين پايگاه وابسته به وزارت بازرگاني مي باشد اطلاعات و اخبار تجاري ، قوانين و مقررات بازرگاني و آمارو شاخصهاي اقتصادي کشور را در اختيار مراجعين قرار ميدهد و امکان اطلاع از بودجه کشور در سال 1380 را فراهم مي سازد.

http://www.moc.gov.ir

فارسي,انگليسي,

اين پايگاه وابسته به گمرک جمهوري اسلامي ايران است که اطلاعاتي درباره وظايف و اهداف ، سياست ها ، ساختار سازماني ، ليست ادارات و دفاتر گمرکي و بخش هاي مختلف اين سازمان در اختيار ما قرار مي دهد و شامل اطلاعات مسافري ، اطلاعات تجاري ، اخبار ، آمار صادرات و واردات و بخشنامه هاي گمرکي است .

www.irica.org

فارسي,انگليسي

پايگاه نهاد رهبري در دانشگاه ها که با هدف توسعه و تعميق آگاهي ها و علائق اسلامي دانشجويان و دانشگاهيان و تبيين ارزش هاي اسلامي تاسيس شده است درباره نهاد ، اخبار دانشگاه ، شاهدان دانشگاه ، پرسش و پاسخ دانشجويي ، ستاد ازدواج دانشجويي ، آلبوم جشنواره ها ( جشنواره نهج البلاغه ) و ... اطلاعاتي در اختيار ما قرار مي دهد .

www.nahad.net

فارسي