• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

مؤسسه تحقيقات بيوتکنولوژي کشاورزي از جمله مؤسسات مهم و راهبردي وابسته به سازمان تحقيقات وآموزش کشاورزي وزارت جهاد کشاورزي مي باشد که در سال 1378 تأسيس شده است. هدف اين مؤسسه نيل به خودکفايي محصولات مهم کشاورزي، بهبود کيفيت و افزايش توليدات کشاورزي مي باشد. اين مؤسسه که در حال حاضر در سطح بين المللي نيز مطرح مي باشد داراي بخشهاي تحقيقاتي مختلف مي باشد که از طريق اين سايت با هر يک مي توانيد بيشتر آشنا شده و در جريان فعاليتهاي آنها قرار بگيريد. همچنين مي توانيد با پروژه هاي خاتمه يافته و يا در حال اجراي اين مرکز آشنا شده و به ارزيابي دستاوردهاي آنها بپردازيد.

www.abrii.ac.ir

فارسي,انگليسي

در پايگاه سازمان حفاظت محيط زيست، اخبار، طرحها و پروژه هاي زيست محيطي کشور به طور گسترده تشريح شده اند. همچنين مي توانيد از مناطق حفاظت شده اين سازمان، پارکهاي ملي، پناهگاههاي حيات وحش و ... مطلع شده، و يا با متخصصين محيط زيست و تشکلهاي زيست محيطي فعال در کشور آشنا شويد. به علاوه مي توانيد از دانستنيهاي زيست محيطي مفيدي که در اين سايت ارائه شده استفاده نماييد، از همايشها، جشنواره فيلم و يا نمايشگاههاي داخلي يا خارجي مرتبط با محيط زيست مطلع شويد، از بازيهاي سرگرم کننده زيست محيطي که براي کودکان در نظر گرفته شده بهره ببريد، از کتابخانه جامع آن استفاده نماييد و يا از ساير امکانات مفيد اين سايت بهره مند شويد.

www.irandoe.org

انگليسي,فارسي

شوراي عالي اطلاع رساني که در سال 1377تأسيس شده است، زير نظر شخص رئيس جمهور اداره مي شود و مسؤوليت سازمان دهي و هماهنگي اطلاعات در زمينه جامعه اطلاعاتي ايران را بر دوش دارد. در پايگاه وب اين مرکز، اخبار IT کشور به طور وسيع پوشش داده شده است. همچنين مي توانيد با طرحها و برنامه هاي کشور در زمينه گسترش هر چه بيشتر فناوري اطلاعات آشنا شده و از چگونگي پيشرفت اين طرحها آگاه شويد. لينک اطلاعات IT از جمله جالب ترين قسمتهاي اين پايگاه است که از طريق آن بسياري از پايگاههاي علمي، تحقيقاتي و ... کشور معرفي شده اند.

http://www.scict.ir

فارسي,انگليسي,

از طريق اين پايگاه شما مي توانيد در جريان اهم فعاليتهاي وزارت نيرو قرار بگيريد، از جمله مي توانيد با آخرين فعاليتها واقدامات شرکت توانير، شرکت مهندسي آب و فاضلاب کشور، سازمان مديريت منابع آب و... آشنا شويد. همچنين مي توانيد با کتابخانه اين وزارتخانه آشنا شده و از انواع خدمات آن مطلع شويد. به علاوه اين امکان براي کاربران فراهم شده است که از مزايده ها و مناقصات اين وزارتخانه اطلاع يابند و يا به دلخواه در آنها شرکت نمايند. ضمناً مي توانيد از شرکتهاي تحت پوشش اين وزارتخانه و فعاليتهاي هر کدام مطلع شويد.

www.moe.org.ir

فارسي,انگليسي,

از طريق وب سايت وزارت امور خارجه شما مي توانيد از بيانيه ها و مواضع کشورمان و مسؤولين وزارت امور خارجه در قبال مسائل مختلف بين المللي مطلع شده و با سياست خارجه ايران در برابر ديگر کشورها آشنا شويد. همچنين مي توانيد در مورد آخرين سفرهاي خارجي مسؤولين کشورمان و نتايج آنها اطلاعاتي را کسب کرده و از روند مذاکرات و يا توافق هاي اخير بين المللي آگاه شويد.

www.mfa.gov.ir

انگليسي,فارسي

از طريق وب سايت وزارت مسکن و شهرسازي کاربران عزيز مي توانند با آخرين قوانين و مقررات ساخت و ساز در کشور آشنا شده و از قيمت زمين و يا انواع مسکن در شهرهاي مختلف کشور مطلع شده و نيز اطلاعاتي در مورد قيمت مصالح ساختماني کسب کنند. همچنين مي توانيد از آموزشهاي از راه دور اين پايگاه که در حوزه ساختمان مي باشد استفاده نماييد و يا با تشکلهاي حرفه اي در ارتباط با ساخت و ساز مثل تشکل پيمانکاران، توليد کنندگان مصالح ساختماني و ... آشنا شويد. به علاوه مي توانيد با برنامه ها وطرحهاي اين وزارتخانه آشنا شده و از آخرين اخبار مرتبط با مسکن مطلع شويد.

www.mhud.gov.ir

انگليسي,فارسي

سازمان زمين شناسي و اکتشافات معدني ايران که وابسته به وزارت صنايع و معادن مي باشد يک مرکز تحقيقاتي و کاربردي است که به انجام بررسيهاي زمين شناسي و اکتشافات معدني در نقاط بکر و دست نخورده ايران مي پردازد. از طريق وب سايت اين مرکز مي توانيد بيشتر با روند فعاليتها و پروژه هاي آن آشناشده و در جريان آخرين اکتشافات و مطالعات زمين شناسي در کشور قرار بگيريد. همچنين مي توانيد در مورد غناي ايران از لحاظ معادن و ذخاير مواد معدني اطلاعات گسترده اي کسب نماييد.

www.gsi-iran.org

فارسي,انگليسي

چنانچه مي دانيد شرکت ايران خودرو در زمره 20 شرکت بزرگ خودرو سازي جهان و بزرگترين آنها در ميان کشورهاي خاورميانه است. از طريق وب سايت اين شرکت شما مي توانيد از آخرين اخبار و وقايع اين شرکت آگاه شده و همچنين با شرکتهاي وابسته به آن و نمايندگيهاي مجاز اين شرکت در ايران و خارج آشنا شويد. به علاوه مي توانيد مطالب بسيار جامعي در مورد محصولات اين شرکت اعم از انواع ماشينهاي سواري، اتوبوس، ميني بوس، انواع ماشينهاي سنگين و ... مطالعه نماييد. ضمناً از امکانات جنبي اين پايگاه از قبيل آموزش قوانين راهنمايي و رانندگي، کارت تبريک و ... نيز مي توانيد استفاده کنيد.

www.ikco.com

فارسي,انگليسي,عربي,روسي,فرانسوي,آلماني

سازمان تحقيقات علمي و صنعتي ايران با هدف حمايت از ايجاد فناوري در سطح ملي مي کوشد تا از طريق اعمال حمايت ها و ارائه تسهيلات (علمي، فني، مالي، حقوقي، اداري و فرهنگي) و فراهم آوردن محيط لازم، زمينه هاي رشد خلاقيت و نوآوري و توليد علم و فناوري را در کشور فراهم آورد. از طريق وب سايت اين سازمان به صورت مفصل مي توانيد در مورد تاريخچه، وظايف و خدمات اين سازمان مطالعه کنيد، از کتابخانه آن که به کتابخانه اينترنتي نوسا متصل است استفاده کنيد، از سمينارها و طرحها و اخبار داخلي اين سازمان مطلع شويد و ... . امکان ارزشمند ديگر اين پايگاه انعکاس اخبار مربوط به جشنواره خوارزمي است. در اين زمينه مي توانيد در مورد دوره هاي مختلف اين جشنواره و طرحهاي برگزيده هر دوره اطلاعاتي کسب نمائيد و مختصري در مورد محتواي هر يک از طرحها مطالعه کنيد.

www.irost.com

فارسي

در پايگاه اطلاع رساني بنياد مستضعفان و جانبازان در مورد فعاليتهاي اين بنياد در زمينه زراعت، تجارت، صنعت و معدن، معادن و ... اطلاع رساني شده است. در اين زمينه شرکتهاي وابسته به بنياد مستضعفان معرفي شده اند و مي توانيد با آنها از نزديک آشنا شويد. همچنين مي توانيد از فعاليتهاي شهر سازي و ساختمان سازي اين بنياد در شهر هاي مختلف کشور آگاه شده و از سيستم حمل ونقل کشوري اعم از دريايي، جاده اي و ... که قسمت اعظم آن توسط اين بنياد انجام مي شود، مطلع گرديد.

http://www.irmf.ir

انگليسي,