• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

در اين پايگاه ، موسسه آموزشي - پژوهشي وزارت صنايع و معادن و دوره هاي آموزشي و رشته هاي دانشگاهي آن معرفي و نشريه هفتگي دانشکده به صورت کامل ارائه گرديده است .

www.itrws.com

فارسي

اين پايگاه يک مجموعه خوشايند از برنامه هاي نمايش علمي است که دانش آموزان مي توانند آنها را در منزل يا مدرسه انجام دهند و شامل مجموعه اي از آزمايشات علمي ( که اکثرا شيميايي هستند ) ، کتاب مکمل ( کتاب کار ) ، معرفي پايگاه هاي مربوط به مجلات مختلف علمي ، راديويي و تلويزيوني اينترنتي که برنامه هاي علمي پخش مي کنند و ... است .

scifun.chem.wisc.edu

انگليسي

اين پايگاه شامل اکتشافات و يافته هاي جديد علمي است که انواع سرگرمي ها و آزمايشات علمي به صورت جذاب به نمايش در آورده شده است . نکته جالب در اين پايگاه انجام سرگرمي ها و آزمايشات با کامپيوتر است . يعني با قرار گرفتن در پشت کامپيوتر مي توانيد تمام سرگرمي ها و آزمايشات را قدم به قدم انجام داده و نتيجه گيري نماييد .

www.exploratorium.edu

انگليسي

اين پايگاه وابسته به موزه علوم توکيو است و درباره خدمات ، امکانات و تاريخچه آن و نمايشگاه هاي برگزار شده در آن ( ارتباطات و کامپيوتر ، ماشين و تکنولوژي ، فا و فضا نوردي و ... ) اطلاعاتي در اختيار ما قرار مي دهد .

www.jsf.or.jp

انگليسي

اين پايگاه درباره شوراي عالي انفورماتيک وابسته به سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور بوده که با تعيين سياست هاي انفورماتيک کشور ، تشکيل کميسيون هاي تخصصي ، اعطاي تسهيلات به شرکت هاي کامپيوتري ، اجراي پروژه هاي ملي انفورماتيکي ، انتشار کتب و ماهنامه ، اجراي سمينار و ... در جهت ارتقاي اين علم تلاش مي نمايد .

http://www.shci.ir

فارسي,

اين پايگاه وابسته به دانشگاه خواجه نصير طوسي است و اطلاعات جامعي از تمام فعاليت ها و بخش هاي مختلف اين دانشگاه ، همچنين کتابخانه غني آن در اختيار ما قرار مي دهد . اين دانشگاه يکي از مهمترين دانشگاه هاي مهندسي در ايران است که در سال 1928 در تهران تاسيس شد و تا سطح دکترا دانشجو مي پذيرد .

www.kntu.ac.ir

انگليسي

اين پايگاه وابسته به دانشگاه شهيد چمران اهواز ( دانشگاه جندي شاپور سابق ) که در سال 1334 تاسيس شده است و تا سطح دکترا دانشجو مي پذيرد ، مي باشد و درباره شهر خوزستان ، اين دانشگاه ، رشته هاي تحصيلي ، اخبار دانشگاه ، آموزش از راه دور ، شرايط ثبت نام ، اولين کنگره سراسري زيست شناسي سلولي و مولکولي و ... اطلاعاتي ارائه مي نمايد .

www.cua.ac.ir

فارسي,انگليسي

اين پايگاه وابسته به دانشگاه شيراز است که در سال 1946 تاسيس شده است و تا سطح دکترا دانشجو مي پذيرد و درباره شهر شيراز و استان فارس ( آب و هوا ، آثار باستاني ، شهرستان ها و ... ) دانشکده ها ( هنر و معماري ، کشاورزي ، حقوق ، ادبيات و علوم انساني و ... ) ، مراکز تحقيقاتي ، موزه ها و کتابخانه ها ، رشته هاي تحصيلي ، نحوه پذيرش ، معرفي اعضاي هيئت علمي اين دانشگاه ، يازدهمين کنفرانس مهندسي برق ايران ، چهارمين کنفرانس هيدروليک ايران و ... اطلاعاتي در اختيار ما قرار مي دهد .

www.shirazu.ac.ir

فارسي,انگليسي