• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
عضویت در خبرنامه
جستجو :

اين پايگاه وابسته به دانشگاه اصفهان بوده ، اطلاعات جامعي از تمام فعاليتها وبخش هاي مختلف اين دانشگاه که در سال 1946 تاسيس شده وتا سطح دکترا دانشجو مي پذيرد ، در اختيار مي گذارد ، همچنين در مورد دانشگاه مجازي اصفهان ( تحصيل از طريق اينترنت ) ، مسابقات استاني ، نشريه هاي متنوع و تيم روبات اين دانشگاه توضيحاتي (عمدتا به زبان انگليسي) ارائه مي دهد .

www.ui.ac.ir

فارسي,انگليسي

اين پايگاه وابسته به دانشگاه تبريز است واطلاعات جامعي از تمام فعاليتها وبخش هاي مختلف اين دانشگاه که در سال 1946 تاسيس شده و تا سطح دکترا دانشجو مي پذيرد ، در اختيار ما قرار مي دهد ؛ همچنين به معرفي نشريات الکترونيکي اين دانشگاه مي پردازد .

www.tabrizu.ac.ir

انگليسي

اين پايگاه وابسته به شبکه اطلاع رساني جستجوگر پايگاه هاي شيعه است که کار اصلي آن راهنمايي و ارجاع کاربران به موضوع مورد نظرشان در شبکه هاي شيعي است .

www.shiasearch.net

فارسي,انگليسي,عربي,اردو

اين پايگاه وابسته به دانشگاه خواجه نصير طوسي است و اطلاعات جامعي از تمام فعاليت ها و بخش هاي مختلف اين دانشگاه ، همچنين کتابخانه غني آن در اختيار ما قرار مي دهد . اين دانشگاه يکي از مهمترين دانشگاه هاي مهندسي در ايران است که در سال 1928 در تهران تاسيس شد و تا سطح دکترا دانشجو مي پذيرد .

www.kntu.ac.ir

انگليسي

اين پايگاه وابسته به کتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران است که در سال 1290 تاسيس شده است و درباره تاريخچه ، مجموعه کتاب ها ( کتب خطي ، کتب نفيس و ... ) ، موتد غير کتابي ( عکس ، اسلايد ، نگاتيو ، نوارهاي صوتي و ... ) ، خدمات ، شرايط عضويت و ... اين کتابخانه اطلاعاتي ارائه مي نمايد.

www.nli.ir

فارسي

اين پايگاه وابسته به دانشگاه بوعلي سينا همدان است که در سال 1353 شروع به کار کرد و تا سطح دکترا دانشجو مي پذيرد و اطلاعات جامعي از تمام فعاليت ها و بخش هاي مختلف اين دانشگاه ( دانشکده ها ، کتابخانه ، بخش تحقيق و ... ) و شهر تاريخي همدان ( تاريخچه ، جاهاي ديدني ، شهرستان ها و ... ) در اختيار ما قرار مي دهد .

www.basu.ac.ir

انگليسي

اين پايگاه وابسته به دانشگاه شيراز است که در سال 1946 تاسيس شده است و تا سطح دکترا دانشجو مي پذيرد و درباره شهر شيراز و استان فارس ( آب و هوا ، آثار باستاني ، شهرستان ها و ... ) دانشکده ها ( هنر و معماري ، کشاورزي ، حقوق ، ادبيات و علوم انساني و ... ) ، مراکز تحقيقاتي ، موزه ها و کتابخانه ها ، رشته هاي تحصيلي ، نحوه پذيرش ، معرفي اعضاي هيئت علمي اين دانشگاه ، يازدهمين کنفرانس مهندسي برق ايران ، چهارمين کنفرانس هيدروليک ايران و ... اطلاعاتي در اختيار ما قرار مي دهد .

www.shirazu.ac.ir

فارسي,انگليسي

اين پايگاه وابسته به دانشگاه گيلان است و درباره استان گيلان ، دانشکده ها ( علوم انساني ، علوم پايه ، معماري ، هنرهاي زيبا و ... ) کتابخانه ، بخش تحقيق ، فعاليت هاي فوق برنامه ، گزارش بازديد هيات اعزامي دانشگاه آلمان ، راه اندازي خط اينترنت ماهواره اي دانشگاه گيلان و ... اطلاعاتي ارائه مي نمايد .

www.gu.ac.ir

انگليسي