• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
آرشیو

اجرای برترین حافظ کل کشور در سال 92 +فیلم
«بهزاد هژبری» عنوان برترین حافظ کل قرآن را در سی‌وششمین دوره مسابقات قرآن کریم از آن خود کرد و به خواست خداوند نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی سال آینده کشور خواهد بود.

5 قهرمان ملی، در 5 رشتة قرآنی
مراسم اختتامیه سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، پس از 5 روز رقابت فشرده بیش از 420 شرکت کننده از سراسر کشور در 5 رشته قرائت، مفاهیم، ترتیل، حفظ کل و حفظ 20 جزء، پیش از ظهر دیروز برگزار شد

برگزاری نخستین دوره تربیت مربی قرآن در دانشگاه‌های علوم و معارف
برای نخستین بار دوره تربیت مربی روخوانی و روان‌خوانی قرآن به منظور ارتقای مهارت‌های دانشجویان با همکاری سازمان دارالقرآن در دانشگاه‌های علوم و معارف برگزار می‌شود.

مخالفت با «قصاص» و رشد سرطان‌وار تخلف
خداوند برای جلوگیری از وقوع و گسترش سرطان‌وار تخلفات حکم قصاص را مقرر فرموده است. همیشه ضعف کسانی که مجریان قانون هستند، باعث تجری در اجتماع می‌شود؛ یعنی وقتی برخورد لازمی که شرع مقرر کرده، انجام نشود افراد جری‌تر می‌شوند.

سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن در شیراز برگزار می شود/ طنین صوت قاریان قرآن در جوار حافظ
به همت سازمان اوقاف و امور خیریه سی و ششمین دوره مسابقات سراسری حفظ، قرائت، ترتیل و مفاهیم قرآن کریم با حضور 374 نفر از چهره های قرآنی برگزیده کشور از اول تا ششم اسفندماه در شیراز برگزار می شود.

چگونگی تخصیص بودجه قرآنی سال 93 بررسی می‌شود
برنامه «فصل نو» با حضور نمایندگانی از دولت، مجلس شورای اسلامی و شورای عالی انقلاب فرهنگی با موضوع بررسی چگونگی تخصیص بودجه قرآنی سال 1393 امشب ساعت 21 بر روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.

پاسخ مراجع تقلید به حکم شرعی خمیر کردن اوراق قرآنی فرسوده
جمعی از مراجع عظام تقلید به استفتاء مبنی بر حکم خمیرکردن اوراق قرآن‌های فرسوده، نحوه برخورد با برخی اسماء متبرکه و لوح‌های فشرده قرآنی پاسخ داده‌اند و حکم صحیح یا ناصحیح بودن خمیرکردن قرآن‌های فرسوده و کاغذ استحصالی را بیان کرده‌اند.

جزئیات مرحله کشوری مسابقات تسنیم و تلاوت تشریح شد/ 30 بهمن افتتاحیه و 2 اسفند اختتامیه
معاون امور ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن نحوه برگزاری نخستین دوره مسابقات قرآنی «تلاوت» و دومین دوره مسابقات قرآنی «تسنیم» را تشریح کرد.

کاری که به تدریج انسان را «مفسد فی‌الارض» می‌کند
قرآن کریم پیمان‌بستن با فاسقان را از آن جهت که عهد خود را با خدا شکسته‌اند غیرقابل اعتماد می‌داند و نتیجه پیمان‌شکنی را فساد در زمین و خسارت دانسته است.

برنامه روزانه اسلامی/کار خوب از نظر قرآن و عترت/ سوزاننده اعمال نیک
کار خوب از نظر قرآن و اهل‌بیت(عليهم السلام) ویژگی‌های متعددی دارد که یکی از آنها نظم است و به همین جهت اسلام برای مؤمن برنامه روزانه هم ارائه کرده است؛ اما باید توجه داشت که برخی از کارها اعمال نیک انسان را می‌سوزاند.

  • تعداد رکورد ها : 2598