• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
آرشیو

سرگذشت قوم «عاد» در بیان قرآن+فیلم
خداوند قوم عاد را به دلیل تمسخر و نافرمانی از حضرت هود(ع) و همچنین پایه‌گذاری شرک عذاب کرد و قرآن به طوفان وحشتناک شنی که موجب هلاکت این قوم شد، اشاره فرموده است.

رقابت قرآنی اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علمی- کاربردی
دهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی- کاربردی ویژه دانشجویان، مدرسان و کارکنان این دانشگاه برگزار می‌شود.

رابطه مراتب وجودی انسان و قرآن با یکدیگر/علت محرومیت از کلام الهی
کتاب «قرآن طریق سلوک» به آداب باطنی تلاوت قرآن از منظر امام‌خمینی(ره) اشاره کرده که در بخشی از این کتاب وجود ذهنی قرآن که بر ذهن حافظان نقش بسته یکی از مراتب مصحف شریف عنوان شده است.

توجه ویژه رهبری به موضوعات قرآنی، الگوی تمامی مسئولان قرار گیرد
نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان این‌که «سازمان اوقاف برای برنامه‌های قرآنی منتظر بودجه و امکانات نماند» گفت: برگزاری آزمون طرح تربیت حافظان با شرکت 240 هزار نفر رویداد بزرگ فرهنگی است.

رئیس سازمان دارالقرآن از عدم استقبال مسابقات قرآن «تسنیم»گفت
رئیس سازمان دارالقرآن اظهار کرد: برای کیفیت‌بخشی به مسابقات قرآن «تسنیم» ویژه کارکنان و مدیران دستگاه‌های فرهنگی، آماده ارائه برنامه آموزشی از سوی سازمان دارالقرآن برای شرکت‌کنندگان هستیم.

در برهان مطرح می شود/ چند مشرق و مغرب در زمین است؟
برنامه "برهان" شنبه 10 اسفند ماه در ادامه پاسخگویی به شبهات قرآنی و با استناد به آیات قرآن به این مسئله پاسخ می‌دهد که در روی زمین یک مشرق و یک مغرب وجود دارد یا چند مشرق و مغرب؟

آزمون کتبی طرح ملی تربیت حافظان قرآن در سراسر کشور برگزار شد
آزمون کتبی طرح ملی تربیت حافظان قرآن روز گذشته جمعه 9 اسفندماه همزمان در سراسر کشور با شرکت 200 هزار داوطلب برگزار شد.

درس هایی از قرآن؛ تلاش دشمن برای انحراف نسل جوان
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی: مسئله‌ای که یک جلسه هم صحبت کردیم این است که چه تلاش‌هایی می‌کنند برای اینکه بر افکارعمومی سوار شوند، و راه کج‌شان را اعمال کنند، تلاش‌های کفار و منحرفین برای نسل ما و برای خود ما!

مدیرانی که برای فعالیت‌های قرآنی منتظر بودجه هستند، به درد نظام نمی‌خورند
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: مدیران فرهنگی و قرآنی که برای انجام فعالیت خود منتظر بودجه و امکانات و فراهم‌ شدن همه مقدمات باشند تا کارشان را آغاز کنند، به درد نظام جمهوری اسلامی ایران نمی‌خورند.

صدور مجوز فعالیت ۲۸۶ مؤسسه قرآنی توسط سازمان دارالقرآن
مدیر امور مؤسسات و استان‌های سازمان دارالقرآن با بیان اینکه در سال جاری ۲۸۶ مجوز مؤسسه قرآنی صادر شده است، گفت: با توجه به بودجه‌های کم دولتی در امور قرآنی، برای توسعه فرهنگ قرآنی باید از بخش مردمی استمداد جست.

  • تعداد رکورد ها : 2598