• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
آرشیو

انتخاب بهترین معماری «تهران سرای قرآن»
گروه جامعه: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه برای ایجاد تهران سرای قرآن کارشناسان و مهندسان متعددی به مالزی، مصر، عربستان اعزام شدند، اظهار کرد: طراحی این مرکز باید سرآمد مراکز قرآنی دنیا شود.

تشریح ویژه برنامه های گروه آموزش رادیو قرآن در برنامه والشمس
ویژه برنامه های گروه قرآن و آموزش رادیو قرآن صبح امروز، یکشنبه 25 اسفندماه در برنامه صبحگاهی والشمس تشریح شد.

ویژگی درختی در جهنم که با آتش تغذيه مي شود/ عدم منافات موجود محدود با ابديّت
آیت الله جوادی آملی در پاسخ به این شبهه که موجود محدود(اعم از جن و انس) چگونه در بهشت و جهنم، براي ابد مي‌مانند؟ گفت: آن ابديّت به معني ثبات و دوام ثباتي است نه ابديت نامحدود، خُب بهشتيها كه بالأخره در بهشت نامحدود مي‌مانند، اين نامحدود بودن به معناي نامحدوديِ وجودی نيست.

فعالان قرآنی درباره معضلات فرهنگی اظهار نظر کنند
حنیفی با اشاره به احساس نگرانی رهبری نسبت به مسائل فرهنگی گفت: جامعه قرآنی باید در عمل به قرآن پیشگام باشد و با بررسی معضلات فرهنگی و اظهار نظر درباره آن با برنامه‌ریزی اصولی در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب نقش‌آفرینی کند.

کتابی حاوی 100 موضوع سبک زندگی قرآنی از امروز در تهران توزیع می‌شود
مؤلف کتاب «پیام هدایت» با اشاره به اینکه این کتاب در راستای تحقق مطالبه مقام معظم رهبری در رابطه با ترویج سبک زندگی گردآوری شده است، گفت: کتاب پیام هدایت از امروز در محلات استان تهران توزیع می‌شود.

ثبت نام نوزدهمین جشنواره قرآن دانشگاه های علوم پزشکی
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: مهلت ثبت نام نوزدهمین جشنواره قرآن و عترت «ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان» دانشگاه های علوم پزشکی تا 25 اسفند ادامه دارد

لغزش و خطای دیگران را چه کنیم؟+ فیلم تلاوت آیات
خداوند در آیات 37 تا 39 سوره مبارکه «بقره» درباره خطا و لغزش انسان و نوع برخورد خود با این نافرمانی او سخن می‌گوید که می‌تواند الگویی برای ما درباره خطا و لغزش دیگران باشد با هم این آیات را می‌شنویم و می‌خوانیم.

ثبت نام نهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک به حافظان آغاز شد
ثبت نام نهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم ازطریق سایت تلاوت سازمان دارالقرآن الکریم به نشانی www.talavat.ir آغاز شد.

نگاه تک‌بعدی به مسابقات قرآن از آسیب‌های این رویداد قرآنی است
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اظهار کرد: آسیبی که در زمینه مسابقات قرآن وجود داشته این است که نگاه تک بعدی به این رویداد قرآنی شده است.

اجبار فرزندان به حفظ کل قرآن، تربیت اسلامی نیست
معاون فرهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد تأکید کرد: تربیت، دستکاری کردن روح فرزندان نیست، نمی‌شود به زور و اجبار فرزند خود را وادار به حفظ کل قرآن کرد، شاید استعداد او در کار دیگری باشد و اصرار ما او را از دین و قرآن دور کند.

  • تعداد رکورد ها : 2598