shilda ( تعداد مطالب : 5528 ) ( تعداد نظرات : 628 )
"یاهو" دومین موتور جستجوی دنیا با نزدیک شدن به پایان سال، فهرست کلمات کلیدی که بیشترین جستجو را در سال 2009 داشته اند معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، یاهو در این طبقه بندی نشان داد که کلمه کلیدی "مایکل جکسون" بیشترین جستجو را روی این جستجوگر داشته است.

در رتبه دوم، فیلم "گرگ و میش" (Twilight) قرار گرفته است. "کشتی" (wrestling) و مگان فاکس هنرپیشه نوظهور فیلم ترنسفورمرز در رتبه های بعدی ایستاده اند.

همچنین فارا فاوست و پاتریک سوایز نیز جزء 10 کلمه کلیدی پر جستجوی یاهو بودند. در میان سیاستمداران، باراک اوباما، سارا پالین و جورج بوش بیشترین جستجو را داشته اند.

در بخش علم، آنفلوآنزای A بیشترین جستجو را از آن خود کرد. در حالی که در ورزش تیم فوتبال آمریکایی "دالاس کابویز"، مشت زن فیلیپینی "مانی پاکوایو" و "ماریا شاراپووا" تنیسور روس بیشترین جستجوها را به ثبت رساندند.

براساس گزارش رویترز، در بخش جستجوهای اقتصادی، کاربران آمریکایی بیشترین جستجو را در مورد کالاهای حراج شده، اخبار مربوط به بیکاری و طرح تحریک اقتصاد داشته اند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2370روز قبل
شنبه 14/9/1388 - 15:3
shilda ( تعداد مطالب : 5528 ) ( تعداد نظرات : 628 )
موتورهای جستجوی گوگل و بینگ گزارش سالیانه خود را در رابطه با پر جستجوترین مطالب سال اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در حالی که طی سال 2009 بسیاری از هنرمندان مشهور جهان درگذشته اند، مایکل جکسون تنها فردی بوده است که بیشترین جستجوهای آنلاین را در موتور جستجوی بینگ به خود اختصاص داده است.

توئیتر، آنفولانزای خوکی، قیمت سهام، فرح فاوست، پاتریک سوایتزی، برنامه جمع آوری خودروهای فرسوده در آمریکا، بازیکن بیسبال "بیلی میز" و جیسی لی دوگارد زنی که 18 سال پس از ربوده شدنش پیدا شد از دیگر جستجوهای برتر این موتور جستجو به شمار می روند.

اما در موتور جستجوی گوگل نام استفان گیتلی هنرمندی که در ماه اکتبر در اثر تصادف اتومبیل جان خود را از دست داد برترین جستجو به شمار می رود. نام وی در عین حال به عنوان پر جستجوترین خبر در سال 2009 گوگل نیز اعلام شده است.

در میان دیگر جستجوهای برتر گوگل که بیشتر آن به نام هنرمندانی مانند رابرت پتینسون بازیگر فیلم سینمایی "گرگ و میش" اختصاص پیدا کرده است مواردی مانند برنامه نقشه های گوکل، آنفولانزای خوکی و ایران نیز مشاهده می شود.

شبکه اجتماعی فیس بوک در لیست داغترین موضوع جستجوی سال انتخاب شده که در پی آن بی بی سی، یو تیوب، هات میل، بازی های آنلاین، یاهو، و شبکه اجتماعی Bebo قرار گرفته اند.

بر اساس گزارش تلگراف، گوگل در عین حال لیستی از برترین موضوعات جستجو طی 9 سال گذشته را با هدف اعلام پایان دهه اول قرن 21 در سال 2010 ارائه کرده است که در آن برترین جستجوی سال 2001 نوستراداموس، 2002 مرد عنکبوتی، 2003 پرنس چارلز، 2004 و 2005 نمایشهای تلویزیونی، 2006 استیو آیروین، 2007 آی فن، 2008 برنامه iPlayer بی بی سی و 2009 استفان گیتلی اعلام شده است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2370روز قبل
شنبه 14/9/1388 - 15:1
regnant2020 ( تعداد مطالب : 1227 ) ( تعداد نظرات : 534 )

ADSL پهنای باند 1.1 مگاهرتزی خطوط مسی را به کانال های 4 کیلوهرتزی تقسیم می کند و آخرین کانال را جهت ارسال صدا و فاکس معمولی تخصیص می دهد و  256 کانال دیگر را برای انتقال دو طرفه اطلاعات استفاده می کند ;  به این ترتیب که 64 کانال را برای خط ارسال اطلاعات و 128 کانال دیگر را جهت دریافت اطلاعات استفاده می کند. در بهترین حالت اگر 192 کانال 4 کیلو هرتزی موجود را استفاده کند، در تئوری سرعت باید به حدود 9 مگابیت در ثانیه برسد.

ADSL یکی از خانواده های Digital Subscriber Line) DSL) یا همان خطوط دیجیتال استیجاری می باشد. اعضای DSL معمولا به صورت xDSL نامگذاری می شوند.  این خطوط از تمامی پهنای موجود در خطوط مسی  دوطرفه  استفاده میکنند تا بالاترین سرعت ممکن در ثانیه را بر خلاف خطوط معمول ارائه دهند.ADSL) Assymetric DSL) در واقع نوعی از DSL ها می باشد  که ارتباط آن نامتقارن می باشد  ; یعنی سرعت ارسال داده در ثانیه کمتر از دریافت  آن میباشد . انواع دیگری از xDSL ها موجود میباشند که  از جمله آنها می توان  به (SDSL (Sytemtric DSL و HDSL (High-Speed DSL) اشاره کرد.

در حال حاضر سرعت خطوط ADSL در بهترین حالت 2 مگابیت در ثانیه می باشد.در عمل، این خطوط اطلاعات زنجیره وار دیجیتال را به اطلاعات پارالل در دو سر انتقال اطلاع تبدیل می کنند. دقیقا مشابه کاری که در مودم های خطوط عادی انجام می شود.

سرعت انتقال اطلاعات در محدوده ذکر شده به عواملی از جمله فاصله ارتباطی و نوع سیم استفاده شده بستگی دارد.

منبع : IRITN

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2535روز قبل
شنبه 14/9/1388 - 14:53
regnant2020 ( تعداد مطالب : 1227 ) ( تعداد نظرات : 534 )

لیست مودم های ADSL

مودم های SMC

توضیحات مدل مودم

دارای 2 پورت خروجی LAN و USB

SMC 7901BRA3
دارای یک پورت خروجی LAN SMC 7901BRA4
دارای 4 پورت خروجی LAN SMC 7901BRA2
وایرلس سری G با 4 پورت خروجی LAN SMC 7901BRA1

مودم های Linksys وایرلس

توضیحات مدل مودم

کلاس G برای طبقات همکف

WAG54G2
کلاس N طول موج عمودی و افقی برای مصرف در ساختمان های چند طبقه WAG160N

مودم های Zoltrix

توضیحات مدل مودم

دارای 2 پورت خروجی LAN و USB

21A-P
دارای 4 پورت خروجی LAN 24A-A
وایرلس سرس G با 4 پورت خروجی LAN W-G24
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2535روز قبل
شنبه 14/9/1388 - 14:53
regnant2020 ( تعداد مطالب : 1227 ) ( تعداد نظرات : 534 )

 

نكاتی در مورد Front-page :

1-
وسیله ای جهت ایجاد صفحات وب
2-
ابزاری برای مدیریت وب سایت
3-
وسیله ای جهت نشر وب سایت

هر كدام از صفحات وب ، شامل كدهای مجزایی بنام Html است .
- Html
كه سرنام Hypertext Markup language می باشد یك زبان نشانه گذاری از زیر مجموعه های SGML است كه جهت ایجاد مستندات فوق متنی و فوق رسانه در شبكه جهانی وب مورد استفاده قرار می گیرد. این مستندات متنی ، تصاویر ، صدا ، ویدئو و فوق پیوندها را شامل می شوند .
-
پیوندها ارتباطات فوق متنی هستند كه در یك صفحه وب گنجانده شده اند و این امكان را برایتان فراهم می سازند كه از یك صفحه وب به یك فایل یا صفحه وب دیگر منتقل شوید .

مقدمات ایجاد یك وب سایت

می خواهیم یك وب سایت طراحی كنیم . هنگام ورود به محیط Front-Page صفحه ای باز می شود كه در قسمت راست صفحه منویی با عنوان New Page مشاهده می شود . چنانچه این منو باز نبود به روش زیر عمل می كنیم :
ابتدا منوی File را باز كرده بر روی گزینه ی New كلیك كنید ، از منویی كه باز می شود گزینه ی One Page Web Site را انتخاب نمایید .
پنجره ای با عنوان Web Site Templates باز می شود كه شامل سه منوی General ، Package و Share Point Services می باشد . هدف ما آنست كه صفحه ای از پیش طراحی نشده ایجاد نماییم . یعنی تمام اجزای صفحه را بصورت دستی و بر حسب سلیقه ی شخصی طراحی كنیم . پس از منوی General گزینه ی Empty Web Site را انتخاب می نماییم .بعد از انتخاب این گزینه لازم است یك وب فولدر ساخته شود تا تمامی فایلها و تصاویر در آنجا بصورتی منظم ذخیره گردد . پس در مكان مورد نظر یك فولدر با نامی با مسمی ایجاد كنید . سپس بعد از آنكه گزینه ی Empty Web Site را انتخاب نمودید در قسمت چپ پنجره بر روی گزینه ی Brows رفته ، مسیر را مشخص كنید ( این مسیر، مسیر همان فولدری است كه می خواهید اطلاعات شما در آن قرار گیرد ) حال بر روی كلید Ok كلیك كنید . اگر به محل ساخت فولدر بازگردید مشاهده می كنید كه شكل آیكن فولدر تغییر كرده و از بقیه ی فولدر ها مجزا شده است .
تا اینجا یك وب فولدر ساخته ایم .نكته : به منظور سامان دهی اطلاعات در یك فولدر و راحت تر بودن كار با وب فولدر خود و همچنین وب سایت ، تمامی عكسها و تصاویر خود را در فولدر Images ذخیره كنید .

 

 

 

 

نحوه ی طراحی كردن یك Page

 

حال می خواهیم یك صفحه طراحی كنیم . پس مجددا از منوی File گزینه ی New و در نهایت Blank page را از پنجره ی سمت راست صفحه انتخاب نمایید . صفحه ی باز شده را ذخیره كنید . معمولا اولین صفحه ی یك وب سایت مهمترین و اصلی ترین صفحه می باشد . چرا كه وقتی كاربر آدرس اینترنتی وب سایت را وارد كرد اولین صفحه می تواند او را ساعتها در وب سایت شما نگاه دارد و یا اینكه می تواند بدون هیچ تاخیری صفحه را ببندد . طراحی صفحات وب استانداردهای خاصی دارد كه كاربران محترم می توانند پس از مطالعه ی این دوره ، دوره ی آموزش متدولوژی و تكنولوژی طراحی وب (ciw) را مطالعه نمایند تا بتوانند استانداردهای طراحی وب را آموزش ببینند .
صفحه ی نخست كه از آن به عنوان مهمترین صفحه در وب سایت یاد نمودیم را با نام index و یا Default با پسوند html ذخیره نمایید
.

كار با جدولها

یكی از مهمترین ابزارهای front-page كار با جدول ها می باشد . برای اینكار از منوی table گزینه ی insert و سپس table را انتخاب كنید . پنجره ای با عنوان insert table باز می شود كه مختص طراحی و تغییرات جدول می باشد .در ذیل به شرح گزینه های مختلف این پنجره می پردازیم :

- قسمت Size :

كه شامل دو قسمت Rows و Columns می باشد . این گزینه تعیین كننده ی تعداد سطر و ستونهای جدول می باشد . گزینه ی Rows نشان دهنده ی تعداد سطر و گزینه ی Columns نشان دهنده ی تعداد ستون جدول می باشد .

- قسمت Layout

این قسمت شامل پنج گزینه می باشد كه به شرح تك تك آنها می پردازیم :

a) گزینه ی Alignment :

برای تعیین نوع تراز جدول از این قسمت استفاده می شود . این گزینه شامل چهار عبارت زیر است :

1- Default:
جدول را در حالت پیش فرض صفحه قرار می دهد . به عنوان مثال اگر پیش فرض تمام گزینه های صفحه ی شما چپ چین باشد جدول را نیز در سمت چپ قرار می دهد .
2- Left:
جدول را در سمت چپ صفحه تراز می كند .
3- Right:
جدول را در سمت راست صفحه تراز می كند .
4- Center:
جدول را در قسمت وسط صفحه قرار می دهد .

b) گزینه ی Float :

موقعیت متنی كه بعد از جدول قرار می گیرد در این قسمت تعیین می شود . معنای لغوی كلمه ی Float شناور بودن است . با این توضیح كه Float دارای اولویت نسبت به Alignment می باشد . پس بسته به نوع سلیقه متن بعد از جدول را راست ، چپ و یا وسط چین كنید .

c) گزینه ی Specify width :

تعیین طول و عرض جدول بصورت دستی در این قسمت امكانپذیر می باشد . in pixel تعیین كننده ی معیار اندازه با Pixel و in percent تعیین كننده ی معیار اندازه با درصد می باشد .

d) گزینه ی Cell padding :

معین كننده ی فاصله ی محتوا با كناره های سلول می باشد .

e) گزینه ی Cell Spacing :

برای تعیین فاصله ی بین سلولها با یكدیگر از این گزینه استفاده می شود .

f) گزینه ی Table Direction :

متن درون جدول از چپ به راست قرار بگیرد یا از راست به چپ .

 

 

ادامه ی توضیحات كار با جدولها

 

 

قسمت Set :

چنانچه این گزینه فعال گردد آنچه شما برای طراحی جدول تعیین كرده اید بصورت پیش فرض در می آید و می توانید بارها و بارها جدولی با این خصوصیت رسم نمایید .
پس از آنكه تغییرات لازم را مبذول داشتید بر روی دكمه ی ok كلیك كنید تا جدولی با مشخصات دلخواه شما ترسیم گردد .

- قسمت Style :

این قسمت مربوط به حالت چیدمان اطلاعات در صفحه می باشد . در ادامه ی مبحث در فصل های آینده به شرح كامل این قسمت خواهیم پرداخت .

Cell Properties:

به هر یك از خانه های جدول ترسیمی یك سلول می گویند . اگر در روی سلول مورد نظر راست كلیك كرده و گزینه ی Cell Properties‌را انتخاب كنید ، پنجره ی مخصوص تنظیمات سلول باز می شود ؛

- قسمت Layout :

- Horizontal alignment
این گزینه مربوط به طریقه ی تراز كردن افقی محتوای داخل سایت می باشد . كه می توان بر حسب دلخواه یكی از گزینه های پیشنهادی را انتخاب كرد .

- Vertical alignment
برای تراز كردن عمودی محتوای سایت از این گزینه استفاده می شود .

- Rows spanned
این گزینه برای برابر قرار دادن یك سطر با تعدادی سطر دیگر می باشد . یعنی می توان طول یك سل ( سلول ) را با سل دیگر برابر كرد .

- Column spanned
برای برابر قرار دادن یك ستون با تعدادی ستون دیگر از این گزینه استفاده می شود .

- Specify Width & height
برای دادن اندازه به صورت درصد و یا پیكسل می باشند .

- Header cell
برای Bold‌كردن متن این گزینه را فعال كنید .

- No wrap
این گزینه برای شكستن متن در سل می باشد . اگر این قسمت فعال نباشد با طولانی شدن متن ، طول سل هم افزایش می یابد .

- قسمت Borders :

color :
برای رنگی كردن خطوط اطراف سل می توان از جعبه ی رنگ ، رنگ دلخواه را انتخاب كرد .

Background :
در صورتیكه بخواهیم رنگ Background یك سل را تغییر دهیم از قسمت جعبه ی رنگ ، رنگ دلخواه را انتخاب می نماییم . اما اگر برای Background سلول مورد نظر بخواهیم از یك عكس خاص استفاده نماییم ابتدا قسمت Use background picture را فعال و سپس بر روی دكمه ی Brows كلیك می كنیم . از مسیر مورد نظر عكس را انتخاب و بر روی دكمه ی ok‌كلیك می نماییم .

Frame

Frame ها یكی از مهمترین مباحث برای طراحی صفحات وب در Front-page می باشد .
برای ایجاد Frame از منوی file گزینه ی New را فعال كرده از منویی كه در قسمت راست صفحه باز می شود گزینه ی More Page Template را انتخاب می كنیم زیرا می خواهیم صفحه ای با Frame ها ایجاد كنیم .
پنجره ای باز می شود كه با فعال كردن سربرگ Frames Page نوع صفحه بندی را انتخاب می كنیم . فرض كنید كه صفحه ای با حالت زیر انتخاب نمودیم :


پس از انتخاب نوع صفحه بندی بر روی دكمه ی Ok كلیك كنید . صفحه ای دقیقا مشابه با همان حالت انتخابی برای شما ایجاد می گردد .
نكته : اگر بخواهید صفحه ای از پیش طراحی شده را باز كنید بر روی گزینه ی Set Initial Page كلیك كنید ، اما چون هدف ایجاد صفحه ای جدید می باشد پس بر روی گزینه ی New Page در هر سه فریم كلیك كنید . صفحه ای با سه قسمت باز می شود . حال باید هر یك از قسمتها را با اسامی با مسمی Save كنیم . چهار قسمت برای ذخیره كردن وجود دارد . یكی قسمت header ( قسمت بالایی ) ، یكی Contents ( قسمت سمت چپ ) ، main ( قسمت اصلی صفحه ) و در نهایت index كه هر سه قسمت فوق را در بر می گیرد .

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2535روز قبل
شنبه 14/9/1388 - 14:43
buabblogf ( تعداد مطالب : 1 ) ( تعداد نظرات : 2 )

به نظر شما سرعت اینترنت در کشورمان چه طور است؟

آیا از آن راضی هستید؟

آیا راهی هست که کشور مان از سرعت اینترنت بسیار بالای بخوردار شود؟

چرا کشورمان وقتی می خواهد به پیشرفت بهتر برسد نباید در صحنه ی جهان اینترنت باشد ؟

سرعت اینترنت دیال آپ شما چند می باشد با ذکر نام شهر،استان و سرعت اینترنت خودتان را بنویسید

10:15:55

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2535روز قبل
شنبه 14/9/1388 - 10:19
regnant2020 ( تعداد مطالب : 1227 ) ( تعداد نظرات : 534 )
smilie  هک کارت های اینترنت smilie

خوب من قسمتهای مختلف اونو توضیح میدم.اما این برای ISPهایی است که پورت ۲۱یا ۷۹ اونها باز باشه.

قسمت اول:
Compuetrname or Ip: در این قسمت شما یا آدرس اینترنتی ISP خودتونو بنویسید یا IP اونو که به نظر من IP کا رتونو سریعتر میکنه.
Port: در این قسمت یا باید پورت ۲۱ رو بنویسید یا ۷۹ رو برای همین میگم این روش فقط برای ISP هایی است که پورت ۲۱ یا ۷۹ اونها بازه
Current Password: در این قسمت هیچ چیزی ننویسید.
Username: یک یوزر حدس بزنید.مثلا شرکت X از یک آرنج و نهضت خواستی برای چیدن User هاش میده که من در آخر سر اسم چند تای اونها رو میگم اما هیچ مسئولیتی ندارم.البته فقط در تهران شهرستانی ها هم بهتره باهام چت کنن با آی دی masoudrasouli1382 وقتی آن بودم (معمولن ساعت 9 تا 10 هستم) سئوال کنین تا راهنماییتون کنم . اما اگر شما یک یوزر حدس زدید میتونید با مراجعه به سایت اون آی اس پی یوزریکه حدس زدید امتحان کنید .
Dictionaru File: به اینم کاری نداشته باشین .

قسمت دوم :
Dictionary attack: اگه یه لیست پسورد درست کردید و آدرس اونو از هارد منتقل کردین این گزینه را تیک بزنید. راحتترین که اینو تیک نزنید .
Brute Force attack: این گزینه برای این است نرم افزار به طور وحشیانه در لیست پسورد به دنبال پسورد واقعی بگرده شما حتما اینو تیک بزنید.
Reconnect on Disconnect:اینم حتما تیک بزنید.باعث میشه شما ارتباط شما به کامپیوتر سرور قطع نشه و شما بتنونید اینترنت سرقت کنید.
Auto Save Every 100attemps:هر ۱۰۰ بار یه بار تغییراتو Save میکنه.اینم حتما تیک بزنید.پس به غیر از گزینه ی اول همه رو تیک بزنید .

قسمت سوم :
Brute Force Option: این قسمت به شما کمک میکنه که شما در مدت زمان کمتری اکانت رایگان رو بدست آوری پس تنظیماتشو خوب درست کنید.مثلا شما معلوم میکنید که پسورد فقط از حرف تشکیل شده یا عدد یا با هم که بستگی به ISP شما داره.و خودتون میدونید.و در قسمتNumber of Charecters on start شما مشخص میکنید که پسورد از چند کارکتر تشکیل شده مثلا پسورد br1058 از ? کارکتر تشکیل شده پس شما عدد ? رو بنویسید.گفتم تمام ISPها از یک آرنج و نهضت خاصی استفاده میکنن که این بستگی به هوش هکری شما داره.البته یه ذره شانس هم بدک نیست. بعد از اتمام کار دگمه Connect رو بزنید و منتظر شوید که اینترنت رایگان در مانیتور شما دیده شود و شما دیگه نروید پول کارت اینترنت بدید.


 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2535روز قبل
جمعه 13/9/1388 - 21:50
regnant2020 ( تعداد مطالب : 1227 ) ( تعداد نظرات : 534 )

smilie  اکانت بی نهایت در گیم نت و کافی نت smilie
برای این کار وقتی یوزر نیم و پسورد ازتون میخواد یوزرنیم خودتونو بزنید بعد در قسمت پسورد عبارت رو به و را تایپ کنیدyour password663logof3
مثلا اینکه پس یوزرنیم شما 112233 بود مانند زیر میزنید:
username:ramin
password:112233663logof3
دیگه هیچ وقت اکانتتون تموم نمیشه حالا لاگین شین و تا آخر عمر بازی کنید.

2 کارت اینترنت = 2 ماه کارت اینترنت
خوب حالا نوبت به این می رسه یادتون بدم که چه جوری از یه کارت دو ساعته 2 تا 32 هفته استفاده کنید البته این کار دو مشکل داره یکی اینکه راه خیلی مطمئنی نیست البته عمل می کنه
دوم اینکه فقط برای کارت هایی امکان پذیره که محدودیت زمانی نداشته باشه. برای این کار به این گونه عمل می کنیم:
start=====run====system.ini
بعد دنبال این گزینه بگردید [386enh] سپس] جلوی enh رو پیداکنید و پاک کنید واینتر بزنید واینا رو اضافه کن
[386enh
Com0@00 Irq0000@0 Buffer=1024
@ number = ( 3,1,4,1,5,9)
@ letters = ( " this", " is ", "a" , "test" )
$word , $ anther - word - ) = ( " one " , "two" )
woafont=dosapp.FON]
نظر؟؟؟؟؟؟؟
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2535روز قبل
جمعه 13/9/1388 - 21:49
regnant2020 ( تعداد مطالب : 1227 ) ( تعداد نظرات : 534 )
کد های کلاس Message.vbImports Microsoft.VisualBasic Public Class Message    Public Sender As String    Public body As String    Public SendDate As DateTime    Public Sub New(ByVal t As String, ByVal b As String, ByVal d As DateTime)        Me.Sender = t        Me.body = b        Me.SendDate = d    End Sub    Public Sub New()    End Sub

End Class

به همین راحتی

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2535روز قبل
جمعه 13/9/1388 - 21:40
regnant2020 ( تعداد مطالب : 1227 ) ( تعداد نظرات : 534 )

کد های برنامه چت

 Partial Class _Default    Inherits System.Web.UI.Page       Protected Sub Button1_Click(ByVal sender As Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click        Session("UserName") = Me.TextBox1.Text        Me.TextBox1.Enabled = False        Me.Button1.Enabled = False        Me.Button2.Enabled = True    End Sub     Public Property Messages() As ArrayList        Get            Return Application("Messages")        End Get        Set(ByVal value As ArrayList)            Application("Messages") = value        End Set    End Property     Protected Sub Button2_Click(ByVal sender As Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button2.Click         Dim mymessage As New Message(Session("UserName"), Me.TextBox2.Text, DateTime.Now)        Me.Messages.Add(mymessage)        Me.ShowMessages()     End Sub     Public Sub ShowMessages()        Me.Label1.Text = ""         If Me.Messages Is Nothing Or Me.Messages.Count = 0 Then        Else            For Each myMessage As Message In Me.Messages                 Me.Label1.Text += "<br><font color=Red>[" + myMessage.Sender + "]:</font>" + myMessage.body + " @<Font size=1>" + myMessage.SendDate.TimeOfDay.ToString + "</font>"             Next        End If    End Sub     Protected Sub Page_Load(ByVal sender As Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Me.Load     End Sub

End Class

حتماامتحان کنید.
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2535روز قبل
جمعه 13/9/1388 - 21:39
  • تعداد رکورد ها : 5981