تبلیغات
باشگاه کاربران
منتخبین سومین دوره مسابقه عکاسی کربلا جاریست
باشگاه کاربران تبیان در جهت بزرگداشت حماسه عاشورا و ایام محرم و صفر، سومین دوره مسابقه عکاسی کربلا جاریست را برگزار کرد و اکنون منتخبین مسابقه معرفی می‌شوند.
اپلیکیشن خبری - تحلیلی خط حزب الله (اندروید)
اپلیکیشن هفته‌نامه خط حزب الله، وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله خامنه‌ای و شامل آرشیو کامل نشریه، اخبار و رویدادهای منتسب به رهبر معظم انقلاب است.
مجله دانلود عکاسی
پاییز، فصل رنگ‌هاست و زیبایی خیره کننده طبیعت. شما هم خاطرات پاییزی خود را با «مجله دانلود عکاسی» ماندگار کنید و از عکاسی پاییزی لذت ببرید.
پویش ارمغان ایرانی
معاونت شبکه‌های اجتماعی تبیان، در سال «حمایت از کالای ایرانی» و با هدف حمایت از تولید داخل و تولیدکنندگان ایرانی، پویش ارمغان ایرانی را اجرا می‌کند.
تبلیغات
گروه دین
گروه فرهنگ
با تأکید بر لغات، جملات و پاراگراف‌های یک اثر ادبی
چگونه مثل یک نویسنده کتاب بخوانیم؟
در مسیر نویسندگی در کنار کتابخوانی ضروری است با دقت سبک خاص هر نویسنده در انتخاب کلمات، ساخت جمله‌ها و ترتیب پاراگراف‌ها را پیدا کنیم، به آن فکر کنیم و از آن بیاموزیم.
گروه جامعه
چرا قوانین راهگشای اقتصادی اجرا نمی‌شوند؟
مبارزه با پولشویی، راه نجات اقتصاد
پولشویی، درآمد حرامی است که کام متخلفین را چند صباحی شیرین کرده و نظام اقتصادی را فلج می‌کند. مصادره‌ی اموال یکی از راه‌های محروم کردن مجرمین از استفاده درآمدهای نامشروع است که قانون، مجرم را به‌موجب حکم دادگاه از دسترسی به این دارایی‌ها به‌طور دائم محروم می‌کند.
مرکز یادگیری
مهارت ابراز وجود
افراد در روابط بین فردی، سبک های رفتاری متفاوتی در زندگی روزمره دارند، سبک ارتباطی سلطه پذیر، برخی از افراد رفتاری سلطه پذیر یا منفعل دارند.
فرشته مهربان
مادرها فرشته های مهربان بر روی زمین هستند و باید قدردان آن ها بود....
سطل زباله هوشمند
با دیدن سطل های زباله در خیابان و وضع نامطلوب بهداشت در آن ها پرسشی ذهن دانش آموزان را درگیر کرد و پرسش این بود که چگونه می توان جلوی این آلودگی را گرفت؟ یا اینکه چه تغیری باید ایجاد شود که این حشرات و حیوانات از سطل های زباله دور شوند و این بوی نا مطبوع را از بین برد؟
تجزیه آلاینده های نفتی
نفت و مشتقات آن از ابتدای پیدایش (اولین چاه اکتشافی مدرن نفت در سال ۱۷۴۵ در فرانسه و اولین چاه استخراج نفت توسط کلنل دریک در سال ۱۸۵۹ در پنسیلوانیا حفاری شد) مشکلاتی برای انسان ها و محیط زیست به وجود آورد؛ مشکلاتی اعم از نشت نفت کشتی های نفتکش به داخل اقیانوس ها و همچنین تخلیه آلاینده های نفتی به داخل آن ها که موجب به خطر افتادن زندگی جانوران و گیاهان آبزی شد و در نتیجه اکوسیستم دریا و خشکی دچار اختلال شد.
حوزه و اندیشه
نيازمندى فقه به علم كلام
فتوا دادن فقيه بدون استمداد از كلام و به عبارت ديگر استنباط احكام بدون استفاده ازعلم كلام امكان پذير نيست. مبانى و پايه هاى فقه متعدد است و يكى از آن ها علم كلام است.
کسانی که فکر می‌کنند در قم کاری انجام‌نشده در اشتباه هستند؛ شورای عالی حوزه‌ با اساتید ارتباط داشته باشند
حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: گنجاندن درس تفسیر، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه در دروس حوزه از ضروریات است، اینکه بگوییم افراد باسواد می‌شوند خود به عمق مسائل پی می‌برند اشتباه است؛ بلکه علم اساتید سبب می‌شود تا نگرشی نو در طلاب ایجاد شود.
از نظر قرآن «انسان» داراى چه جایگاهى است؟
تمدن ماشینى غرب،و قدرت فزاینده «تكنیك» چشم ها را خیره و عقل هاى ظاهربین را، مبهوت ساخت، ونسل معاصر را بر آن داشت كه به زندگى نیاكان خود با دیده تمسخر بنگرد و آنان را بیچارگانى بیندیشد كه چشم وگوش بسته در جهان زیستند و رفتند؛ حال در این میان از نظر قرآن «انسان» داراى چه جایگاه و ارزشی است؟
انسان و سرنوشت «قضاء و قدر»
بحث قضاء وقدر از مسائل دیرینه‎ای است كه همواره بشر در قدیم‎الایام در تمام تمدن‎ها به صورت یك مسئله شاخص و بارز با آن روبه‎رو بوده است. پس از ظهور اسلام در همان قرن اوّل هجری، در میان متكلمین اسلامی و حكماء بحث و گفت‌وگو در این مسئله رواج داشته است كه از آن زمان تا به حال، عقاید و آراء متفاوت و متضادی در این زمینه ارائه شده است.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x