میثم ومپایر ( تعداد مطالب : 5258 ) ( تعداد نظرات : 1195 )
الهی! باخاطری خسته، دل به کَرم تو بسته
دست از اساتید شسته و در انتظار نمرات نشسته ام.
پاس شوند کریمی
پاس نشوند حکیمی
نیفتم شاکرم، بیفتم صابرم
الهی شهریه ها بالاست که میدانی ، وجیبم خالیست که میبینی
نه پای گریز از امتحان دارم ونه زبان ستیز با استاد،
الهی دانشجویی راچه شاید و از او چه باید!؟
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2083روز قبل
چهارشنبه 12/7/1391 - 18:23
میثم ومپایر ( تعداد مطالب : 5258 ) ( تعداد نظرات : 1195 )
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2083روز قبل
چهارشنبه 12/7/1391 - 18:21
ya mahdi10 ( تعداد مطالب : 42209 ) ( تعداد نظرات : 4477 )

فروردین
امروز زهره به برج سنبله می رود. این قسمت از چارت شما به كار و ارتباط با همكاران مربوط می شود. می توانید رئیس خود را به نظراتتان جذب كنید او از پیشرفت شما خوشحال می شود. اگر با یك متولد شهریوری آشنا هستید اكنون برای ارتباط با وی زمان فوق العاده ایست.

 اردیبهشت
اکنون زمان خوبی است تا پیشرفت هایتان را بررسی کنید و تصمیم بگیرید که آیا باید نقشه ای را عملی کنید اگر این طور است معطل نکنید.امروز کاملاً‌ رمانتیک هستید و به شخص خاصی نیاز دارید تا با او صحبت کنید.

خرداد
امروز زهره به برج سنبله می رود. این قسمت از چارت شما به خانه و خانواده مربوط می شود. شاید خیلی جالب نباشد اما در خانه سرگرمی زیادی دارید و همچنین دیگران شما را به خاطر تلاش هایتان تشویق می كنند.

تیر
امروزه ، زهره به برج سنبله می رود. سفرهای کوتاه مدت لذت بخش و جالب هستند. کمی به اطراف اوجه کنید و گلها را ببویید. به جای اینکه تنها با سرعت از یک جا به جای دیگر بروید.

 مرداد
امروز ونوس وارد علامت شهریور می شود و مسائل مالی شما را تحت الشعاع قرار می دهد و جناب شیر، هر دوی ما به خوبی می دانیم كه باید با وسوسه خرید انواع اشیاء لوكس و دوست داشتنی، مبارزه كنید! ممكن است كه هزینه های كوچكی كه برای تفریحات است خسارت چندانی به بار نیاورد، ولی شما كه نمی خواهید حالا خود را دچار دردسر كنید آن هم درست زمانیكه تصمیم گرفته اید،‌ حساب بانكیتان را متعادل سازید. می خواهید؟

شهریور
یک نفر که شما را خوب می شناسد پیشنهاد های زیادی برای شما دارد و اگر به آن ها عمل نکنید ناراحت می شوند.سعی کنید در مقابل آن ها بایستید و اگر نه کنترل زندگی تان را از دست می دهید.

مهر
ستارگان بیانگر این هستند که امروز روز خوبی برای مرتب کردن اوضاع و برطرف کردن مشکلات است.شما نمی توانید این اوضاع را بیش از حد تحمل کنید و ممکن است افراد خاصی این حالت شما را حمل بر جدی و زورگو شدن شما بگذارند ولی اگر اهمیتی ندهید هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.ولی در حال سعی کنید که به زور دیگران را مجبور نکنید که افکار شما را بپذیرند و یا شما را همراهی کنند چرا که این امر ممکن است باعث بروز اختلافات زیادی در آینده ای نزدیک شود.

آبان
امروز ونوس وارد برج سنبله  می شود.این قسمت از چارت شما به روابط دوستانه تان مربوط می شود.سعی کنید با افرادی که دوست شان دارید معاشرت کنید و احساس رضایت بخشی به دست آورید.شاید تصمیم بگیرید به کلاس بدنسازی بروید،چه ایده خوبی!

آذر
چون امروز از آن روزها نیست كه امكان اتفاق هر چیزی هست هرگز نپرسید برنامه امروز چیست. هشیار باشید كه چون امروز شما روحیه شاد و آماده برای ریسك كردن دارید امكان دارد كاری كنید كه یك حجم عظیمی از پولهای حساب بانكی خود را از دست دهید. سعی كنید خود را كنترل كنید وتا زمانی كه احساس نكرده اید بیشتر كنترل كیف پول خود را دارید دست به كاری نزنید.

دی
ونوس وارد برج سنبله می شود. به طور ناگهانی یك شخص خاص برایتان جذابیت پیدا میكند. ممكن است قبلاً هم در روز او را دیده باشید اما متوجه او نشده بودید. این موضوع جذابیت خاصی به كارهای روزانه تان می دهد . این طور نیست؟

بهمن
امروز از خودتان مایه می گذارید تا به شخصی کمک کنید زیرا نیازها و خواسته های آنها را برتر از نیازهای خود می دانید. شاید پول زیادی برای این موضوع خرج کنید. گرچه در این زمان کار درستی می باشد اما شاید دیگران با کاری که می کنید موافق نباشند و شاید شما هم در آخر عمل خودتان را توجیه کنید.نگران نباشید حتماً بحثی متقاعدکننده با آنها خواهید داشت.

اسفند
ونوس به سنبله وارد می شود نزدیکترین عزیزترین- واقعاً از توقف ها عقب نشینی می کند تا به شما فقط نشان دهد که چه قدر آنها به شما علاقه دارند.عشق بخش روشن صحنه است.که تغییرات شگفت آوری می سازد دماغ شما را به خاک می مالد تا به طرف مسائل عالی بروید.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2524روز قبل
چهارشنبه 12/7/1391 - 14:5
baharrrrr88 ( تعداد مطالب : 38737 ) ( تعداد نظرات : 5183 )
بدون شرح...! | کاریکاتورکارتون: رضا باقری
زمان آخرین مطلب این کاربر: 1733روز قبل
چهارشنبه 12/7/1391 - 9:20
baharrrrr88 ( تعداد مطالب : 38737 ) ( تعداد نظرات : 5183 )

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

 

به جای اینکه همه زمان خود را به تفکر و برنامه ریزی اختصاص دهید، وارد عمل شوید. گزینه های زیادی در اختیار شما است ولی بهترین کار این است که نگاهی سریع به همه آنها بیندازید و بهترین را انتخاب کنید.
پیش بینی روابط شما: امروز جذابیت شخصی خاص، شما را متعجب خواهد کرد. جذابیت این شخص صرفا به ظاهر او مربوط نیست بلکه ممکن است هنر و مهارت او نظر شما را به خود جلب کند.

پیش بینی شغل شما: امروز شانس خوبی خواهید داشت. اگر کسی به شما پیشنهاد کمک می دهد، بد بین نباشید و کمکش را بپذیرید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت
حال که مسیر خود را انتخاب کرده اید، دیگر به پشت سرتان نگاه نکنید و تنها بر ادامه آن مسیر تمرکز کنید.

پیش بینی روابط شما: روابط عاطفی شما شکلی جدی به خود می گیرند. ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که شخصی خاص را به خانواده خود معرفی کنید. این جلسه معرفی رسمی و سنتی خواهد بود.

پیش بینی شغل شما: فعلا زمان مناسب برای تصمیم گیری های مهم یا کارهای حیاتی فرانرسیده است. چون هنوز از انرژی و انگیزه کافی برخوردا نیستید.

فال روزانه متولدین خرداد

اگر چیز خاصی خریده اید یا در جایی سرمایه گذاری کرده اید امروز اخبار خوبی به گوشتان می رسد.

پیش بینی روابط شما: اگر می خواهید با کسی صحبت کنید، سعی کنید به گونه ای باشد که بتوانند منظور شما را درک کنند. اگر طوری صحبت کنید که منظورتان برای آنها قابل فهم نباشد، دیگر به حرف هایتان توجه نخواهند کرد.

پیش بینی شغل شما: با همکاران و همین طور با خودتان ملایم و مهربان باشید. امروز ممکن است بیش از حد از کار خود یا دیگران ایراد بگیرید اما این کار تاثیری در نتیجه نهایی نخواهد داشت.

 

فال روزانه متولدین تیر

این روزها احساسات ضد و نقیضی در ذهنتان پرسه می زند. گاهی خوشحالید و گاهی بی انگیزه و بی حوصله. با این حال شاید بتوان گفت احساسات خوبتان بیشترند پس بر آنها تمرکز کنید.

پیش بینی روابط شما: دوستی های شما محکم و صمیمانه هستند، ولی یک یا چند نفر از دوستانتان مورد خشم شما قرار گرفته اند. یک بار دیگر گذشته را  مرور کنید، شاید خشم شما بی مورد بوده است.

پیش بینی شغل شما: معمولا در رویارویی با مشکلات و یادگیری چیزهای تازه بسیار بااراده هستید. اما امروز بهتر است از کنار بعضی چیزها راحت بگذرید و خودتان را درگیر آنها نکنید.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

 

 

اگر این روزها به غذاهای تند و ادویه دار گرایش دارید، نشان می دهد که انرژی زیادی در وجودتان هست که منتظر فرصتی برای تخلیه شدن است. حتما حداقل 3 بار در هفته ورزش کنید.

پیش بینی روابط شما: هرگز روابط خانوادگی و عاطفی خود را فدای کار، تحصیل و چیزهایی از این قبیل نکنید. یادتان باشد تنها خانواده شما تا ابد بدون هیچ چشم داشتی در کنارتان خواهند بود.

پیش بینی شغل شما: بهترین راه برای اینکه بدانیم شغلی مناسب ما هست یا نه، این است که توقعات خود را از شغلمان مشخص کنیم. چه چیز برای شما مهم تر است؟ درآمد زیاد یا اشتغال به کاری که از ته دل دوستش دارید؟

فال روزانه متولدین شهریور

 

 

حتما عنصر هیجان و تنوع را به زندگی خود اضافه کنید. واقع بین باشید ولی به کم قانع نشوید. هنوز تا رسیدن به هدف واقعی فاصله زیادی دارید.

پیش بینی روابط شما: وقتی با دیگران صحبت می کنید، مطمئن شوید که به تک تک جمله ها دقت می کنند و هیچ چیزمبهمی در صحبتتان وجود ندارد. در غیر این صورت ممکن است دچار سو تفاهم شوند.

پیش بینی شغل شما: در محل کار بعضی چیزها همکاران را آزار می دهد ولی بنا به دلایلی از مطرح کردن آن خودداری می کنند. شرایط را به گونه ای فراهم کنید که بتوانند به راحتی با شما صحبت کنند.

فال روزانه متولدین مهر

 

اگرچه پر کردن همه وقت های خالی ایده خوبی به نظر می رسد، ولی توصیه می کنیم این کار را انجام ندهید. به خودتان فرصت بدهید چون مشغله زیاد باعث می شود کم کم احساس خستگی و فرسودگی کنید.

پیش بینی روابط شما: ممکن است یک نفر به جمع دوستان صمیمی شما اضافه شود. اینکه چقدر به او اجازه بدهید به شما نزدیک شود، با گذر زمان مشخص می شود.

پی بینی شغل شما:  برای شما حل مشکلات محل کار آسان نیست به خصوص که بعضی چیزها از کنترل شما خارج هستند. اما این دلیل نمی شود که دست روی دست بگذارید.

فال روزانه متولدین آبان

 

 

 

 

گاهی بد نیست اگر به خودتان استراحت بدهید و راجع به آنچه انجام داده اید و از این پس می خواهید انجام دهید فکر کنید. گاهی آنقدر درگیر می شوید که حتی نمی توانید راجع به گام های بعدی فکر کنید.

پیش بینی روابط شما: با یکی از رئیس ها یا استادان قدیمی که بسیار موردعلاقه تان است ملاقات می کنید. این یک سوپرایز خواهد بود، اما جالب تر از ان احساسی است که هنگام دیدن او به شما دست می دهد.

پیش بینی شغل شما: اگر بتوانید یک برنامه ریزی درست داشته باشید رسیدن به هدفتان اصلا غیرممکن نیست. البته کسانی هم هستند که در این راه به شما کمک می کنند.

فال روزانه متولدین آذر

 

 

امروز نیاز زیادی به نظم و انضباط دارید. سعی کنید انرژیتان را صرف نظم بخشیدن به زندگی کاریتان کنید چون با این کار ذهنتان آرامش بیشتری خواهد یافت.

پیش بینی روابط شما: موقعیت های زیادی برای محکم تر کردن پیوند عاطفیتان دارید ولی بعضی از آنها را فدای غرور خود می کنید. اگر یک رابطه به جایی که باید برسد نمی رسد، هر دو طرف مقصرند.

پیش بینی شغل شما: شرایطی پیش می آید که بتوانید آرام تر، متمرکزتر و کارآمدتر باشید. بعضی همکاران تنها همکار شما نیستند بلکه دوستان و همراهان خوبی برای شما محسوب می شوند.

 

فال روزانه متولدین دی

 

 

 

 در روزهای آینده یک مهمانی در پیش دارید که احتمالا در خانه شما برگزار خواهد شد. به هیچ عنوان ولخرجی نکنید و مطمئن باشید برای داشتن یک مهمانی خوب نیازی به ریخت و پاش نیست.

پیش بینی روابط شما: دوستی از شما ناراحت است چون شما یکی از توقعات او را برآورده نکرده اید. به حرف های او فکر کنید شاید درست می گوید. هرچند شما هرگز تعمدا قصد ناراحت کردن او را نداشته اید.

پیش بینی شغل شما: حتی اگر مرد هستید به "حس زنانه" تکیه کنید. اگر خانم هستید این ندای درونی شما را به مسیر درست هدایت می کند. و اگر آقا هستید به آنچه خانم های اطرافتان می گویند گوش کنید.
فال روزانه متولدین بهمن

امروز شادی و خوشحالی در فضای خانه موج می زند. پول خوبی به دست شما و خانواده تان خواهد رسید که احتمالا آن را صرف فضای خانه خواهید کرد.

پیش بینی روابط شما: امروز از اینکه دیگران به شما توجه می کنند و حرفتان را می شنوند لذت خواهید برد. رویکرد شما به عشق و روابط عاطفی مورد تحسین کسی قرار خواهد گرفت.

پیش بینی شغل شما: وقتی میز کارتان، اتاق کارتان و همین طور ذهنتان مرتب و منظم باشد، قدرت تمرکزتان افزایش خواهد یافت و می توانید شفاف تر فکر کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

به ذهنتان استراحت بدهید. این همه استرس برای چیست؟ اگر آرام باشید می توانید بر کارهایتان تمرکز کنید و آنها را به خوبی انجام دهید.

پیش بینی روابط شما: گاهی نمی توانید تصمیم های دیگران را درک کنید و به همین دلیل است که با آنها اختلاف پیدا می کنید. برای آرامش ذهن خودتان هم که شده، مخالفت و بحث نکنید.

پیش بینی شغل شما: امروز مثل گذشته درگیر کار هستید با این تفاوت که با همکاران بیشتر از قبل تعامل دارید. شخصیت شما برای آنها جذاب و اسرارآمیز است.
زمان آخرین مطلب این کاربر: 1733روز قبل
چهارشنبه 12/7/1391 - 8:26
ya mahdi10 ( تعداد مطالب : 42209 ) ( تعداد نظرات : 4477 )
فال روز (12 مهر - 3 اكتبر)
از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!...

 

فروردین: اكنون در حالیكه كه ماه از دومین خانه شما رد می‌شود توجه كردن به مسائل مالی احساس خوبی در شما پدید می‌آورد. هنگامی كه شما با صورت حسابهای اول ماه روبرو می‌شوید ممكن است كه مجبور شوید از تفریحاتتان كم كنید، اما هر كاری درستی كه اكنون انجام می‌دهید نتیجه‌اش را بعداً در آخر هفته خواهید دید. به خاطر چیزهایی كه ندارید شكایت نكنید؛ درعوض به خاطر آن چیزهایی كه دارید شكرگذار باشید.

اردیبهشت: توجه كردن به موضوعات عملی در روزی كه در آن قرار دارید باعث می‌شود كه احساس بهتری داشته باشید، اما اگر شما كارهایی را انجام دهید كه به آنها نیاز دارید موضوعی هست كه شما را به دردسر می‌اندازد. شاید یك مسأله احساسی غیر قابل حل در حالیكه در مورد صلاحیتهایتان شما را به شك می‌اندازد، احساس رضایت شما را از بین ببرد. تلاش مضاعف برای انجام دادن كارهایی كه فكر می‌كنید مهم‌ترین كارها هستند قضاوتها را به سود شما منحرف خواهد كرد.

خرداد: اگر امروز شما سعی كنید كه خودتان باشید توانائیتان بیشتر خواهد شد. اگرچه شما ترجیح می‌دهید كه با دیگران رفتار متقابل داشته باشید، گاهی اوقات شما نیاز دارید كه با حذف كردن اختلافات پر سر و صدا دوباره انرژی‌تان را ذخیره كنید. اگرچه شاید این موضوع برایتان ناراحت كننده باشد، اما دكتر نیز به شما سفارش می‌كند كه كمی هم به جاهای خلوت‌تر بروید.

تیر: اگر دوستان شما كارهایی را انجام می‌دهند كه شما از آنها انتظار ندارید شگفت زده نشوید. اینكه آنها بتوانند نقطه ضعف شما را به دست آورند شما را به دردسر خواهد انداخت، اما اگر شما قبول كنید كه دوستانتان طرف شما هستند این موضوع عكس العمل منفی شما را تغییر خواهد داد. به این موضوع به عنوان یك فرصت بنگرید كه شما را به آنچه كه دوست دارید نزدیكتر می‌كند.

مرداد: دخالت كردن در زندگی دیگران روش همیشگی شما نیست، اما شما امروز خیلی بیشتر از یك انسان تنها در زندگی دیگران تأثیر دارید. دیگران امروز شما را راهنمای خود می‌دانند و اگر شما بهترین راهنما باشید می‌توانید تبدیل به یك قهرمان بشوید. تأثیری كه بر روی افراد دور و برتان دارید را دست كم نگیرید.

شهریور: بسط دادن بینشتان همیشه برای شما مهم نیست، اما امروز شما شاید بخواهید برای اینكه بهترین دید را داشته باشید در بالاترین نقطه كوه بایستید. شما هوشمندانه درحین آموزش روشنفكری و مقام رفیعی را به دست خواهید آورد. پس در یك دوره آموزشی ثبت نام كرده و یا حتی به مسافرت بروید تا افق فكریتان را بسط دهید.

مهر: امروز در حالیكه برای پیاده روی در طبیعت از خانه بیرون می‌روید، حركت مؤثر شما به سمت تجربه كردن زیبایی می‌تواند شما را به كار كردن در بیرون از خانه ترغیب كند،. اما حتی اگر شما در خانه تلویزیون تماشا كرده و یا موزیك گوش بدهید نیز لذت خواهید برد. با وجود این اگر در پایان روز شما همچنان بر انجام دادن كارهایی كه مهارتهای مخصوصتان را به كار می‌گیرند تمركز كنید، بهترین احساس را خواهید داشت.

آبان: امروز وارد یك بحث و مشاجره شدن از حل كردن آن در همان ابتدا آسان‌تر است. اگر شما به افراد لجوج برخورد كنید، شاید حوصله سرزنش كردن آنها را نداشته باشید. یك ناراحتی بی‌اهمیت می‌تواند به طور پرشوری یك درگیری عاطفی را بالا ببرد. آگاه بودن از تواناییهایتان می تواند به شما كمك كند كه انرژی‌تان را برای رسیدن به اوج ذخیره كنید.

آذر: رفتارهای عجیب و غریب خود شما می‌تواند بیشتر از رفتر بی‌ثبات یك فرد دیگر برای شما دردسرساز باشد. خبر خوب این است كه افراد دیگر به سرعت شما در حال تغییر دادن رفتارهایشان هستند. و خبر بد این است كه با وجود این تغییر  وادار كردن دیگران برای تلاشی دوطرفه می‌تواند كار سختی است. صبر كردن برای شما بهتر از كشمكش داشتن است.

دی: اگر شما از پس وظایف كاری و مسئولیتهایتان در داخل خانه به خوبی بربیایید، می‌توانید زمانی را كاملاً به استراحت و شارژ كردن باتری‌هایتان اختصاص دهید. با علاقه انجام دادن كارها می‌تواند برای شما احساس رضایت كامل به وجود آورد. اما شما امروز نسبت به همیشه ناآرامتر هستید و نیز می‌توانید چند پروژه جدید را بدون اینكه نگران این باشید كه آیا آنها را تمام می‌كنید یا نه، شروع كنید.

بهمن: اگرچه شاید شما امروز دوست داشته باشید كه به تفریح كردن بپردازید، اما لازم است كه زمانی را برای ایستادگی كردن در برابر كسی كه به شما نزدیك است اختصاص دهید. عاقلانه است كه به جای اینكه به او فرصت بدهید تا در خفا كارهایش را انجام دهد با او در مورد كارهایش صحبت كنید. زمانیكه شما آنها را آشكار می‌كنید باعث می‌شوید كه تاحدودی نگرشهای منفی‌اش را از دست بدهد.

اسفند: وقتی كه زبان شما در بیان كردن احساسات درونی‌تان ناتوان می‌شود، برقراری ارتباط برایتان مشكل می‌شود. اكنون با وجود این، كلمه‌های صحیح در مواقع بحرانی به یاریتان می‌آیند و شما را مطمئن می‌كنند كه به هدفتان خواهید رسید. حرفهایی را كه می‌خواهید بزنید تا جایی كه می‌توانید خلاصه كنید، سپس به دیگران اجازه پاسخ دادن بدهید.
تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی سیمرغ
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2524روز قبل
سه شنبه 11/7/1391 - 23:41
ya mahdi10 ( تعداد مطالب : 42209 ) ( تعداد نظرات : 4477 )
فال روز (11 مهر - 2 اكتبر)
از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!...
فروردین:
امروز شما با موج تازه ای از احساسات روبرو شده اید که اگر زیاد مقاومت نکنید این  حس های جدید می توانند شما را به دوردستها ببرد. باوجود این اگر با این احساسات بجنگید، خود را گرفتار جنگی بی نتیجه کرده اید، چرا که نمی توانید آنها را سرکوب کنید. پس بی جهت انرژی خود را تلف نکنید که از پس آن بر بیایید و انرژی خود را برای کار دیگری ذخیره کنید.
اردیبهشت:
شما توانایی دنبال کردن چیزهایی که پیش از این شروع کرده اید را دارا هستید و امروزه بیشتر از همیشه به واقعیت نزدیک تر شده اید. شما دارای منبع عظیمی از انرژی هستید که به استقامت و پایداریتان می افزاید. ولی اهداف و مقصد خود را با دقت انتخاب کنید، چراکه عاقلانه نیست برای چیزی که کاملا بی اهمیت است بیخودی تلاش کنید.
خرداد:
شاید شما دوست نداشته باشید بخشی از وقت خود را به پروژه ای خلاقانه اختصاص دهید، برای اینکه بهرام در پنجمین خانه شما یعنی خانه تفریحات قرار دارد و شما را به انجام دادن کارهای جالب ترغیب می کند. همچنین گرمای شدید سیاره بهرام شما را به سمت ورزشهای رقابتی می کشاند. امروز روزی عالی برای شرکت کردن در فعالیتهای بدنی است، پس زودتر دست به کار شوید.
تیر:
شما امروز نسبت به کارهای سخت خوش بین هستید، اما دیگران زیاد به افکار شما واقف نیستند. این سخن بدین معنی نیست که از روی قصد چیزی را پنهان می کنید، بلکه فقط دوست ندارید مرحله به مرحله وقایع روزانه تان را برای دیگران توضیح بدهید. تمرکز کردن روی کارهایی که می خواهید انجام دهید بهتان توانایی زیادی می بخشد و نهایتا تا بعداز ظهر کارهایتان را تمام خواهید کرد.
مرداد:
شما امروز فرصتی برای صحبت کردن دارید و دلتان نمی خواهد این فرصت را از دست بدهید. پس زمانی را صرف فکر کردن روی چیزهایی که مهم هستند و حرفهایی که گفتنشان لزومی ندارد بکنید. اگر در جمعی حضور پیدا کردید که افراد با غیبت کردن و حرفهای بیهوده وقتشان را سپری می کنند، شما با نظرات تند و تیز خود در مورد خود و دیگران قضاوت نکنید. فقط بحث را به آرامی هدایت کرده و بعد به موضوعات مهم تر بپردازید.  

شهریور:
شاید شما اعتماد داشته باشید امروز برنده خواهید شد ولی متاسفانه این گونه نخواهد بود. شما باید بین چیزهایی که آرزویش را دارید و کارهایی که انجام می دهید تعادلی منطقی برقرار کنید و آن وقت شما توانایی خواهید داشت به چیز هایی که می خواهید برسید. با وجود این اگر شما به توانایی های خود شک کنید و فکر کنید که به اندازه کافی خوب نیستید وقت خود را تلف خواهید کرد. پس از فرصت خود نهایت استفاده را بکنید تا به نتیجه برسید.

مهر:
شما احساس می کنید که امروز آخرین فرصت برای تمام کردن چندین پروژه شماست. خوش بختانه امروز یک روز فوق العاده است و شما با سخت کوشی می‌توانید کارهای متنوعی انجام دهید. اما با یک دست نمی‌توان دو هندوانه برداشت! بنابراین به جای این که تمام کارهایتان را با هم انجام بدهید شما می‌توانید برای کارهای مختلف خود برنامه ریزی کرده و بعد هم به اندازه کافی استراحت کنید.

 

آبان:
حالا که ماه در نشانه شما قرار گرفته شما احساس ضعف و آسیب پذیر بودن می‌کنید. اما هر دو سیاره فرمانروایی شما یعنی بهرام و پلوتو از شما محافظت می‌کند. امروز صادق بودن و درست کار بودن از قدرتمند بودن مهم تر است از نشان دادن و ابراز کردن نقطه ضعف های خود نترسید، برای اینکه اگر شما انرژی خود را برای پنهان کردن آنها تلف نکنید تمام نقطه ضعف های شما می توانید به توانایی و قدرت تبدیل شود.
آذر:
با وجود اینکه دوستان شما فکر می کنند که شما همه چیزتان را از دست داده اید ولی خودتان بهتر می دانید که این گونه نیست شما امروز وقتی که انرژی و توانایی های خود را ذخیره می کنید قدرتمندتر می شوید به جای اینکه به سرعت همه چیز را برای دیگران افشا کنید قدری صبر کرده و آرامتر پیش بروید اگر بخشی از صحبت هایتان را مخفی کرده و آنها را برای روز دیگری بگذارید راحت تر می‌توانید دیگران را متقاعد کنید.
دی:
امروز شما مجبور می شوید تصمیم نهایی خودتان را مطرح کنید. اگر در محل کارتان سو تفاهمی وجود داشته باشد با نزدیک شدن به افراد هم فکر خود می توانید آنها را بر طرف کنید. به قدرت های خودتان شک نکنید. زمانی که شما در حال صحبت یا کار کردن هستید منطقی بودن به قدرت شما اضافه می کند.
بهمن:
شما امروز به اتفاقاتی که پیرامونتان رخ می دهد بی توجه تر شده اید. هر اتفاقی که امروز رخ می دهد یا به شما برای رسیدن به آرزوهایتان کمک می کند یا اینکه موفقیت شما را به تعویق می اندازد. با وجود اینکه اهداف بلند مدتتان برای شما خیلی مهم اند، به جای اینکه به نتیجه کار خود فکر کنید فقط به کارهای جدیدی که هم اکنون پیش رویتان قرار دارد توجه کنید.
اسفند:
امروز شما حتی بیشتر از آن چیزی که در فکرتان می گنجد، از افراد دیگر تواناتر و قدرتمندتر هستید در حقیقت شما اصلا تمایل ندارید که به افرادی که روبروی شما نشسته اند فخر بفروشید. اما اصلا دلیلی وجود ندارد که بخواهید از وظایف خود به خصوص آنهایی که بهتان کمک می کنند کارهایتان در مسیر درستی قرار گیرد، اجتناب کنید. به توانایی های خودتان شک نکنید، فقط بایستید و بهترین کار ممکن را انجام دهید.
تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی سیمرغ
زمان آخرین مطلب این کاربر: 2524روز قبل
سه شنبه 11/7/1391 - 0:29
میثم ومپایر ( تعداد مطالب : 5258 ) ( تعداد نظرات : 1195 )
• در کارهای خصوصی متولدین فروردین ماه دخالت نکنید

متولدین فروردین ماه به دنبال ارضای خواسته‌ها و توقعات خود هستند و در این زمینه، بسیار خودمحور و خودبین به شمار می‌آیند. هرگز نگذارید متولدین فروردین ماه به راحتی دل شما را به دست آورند، وگرنه به همان آسانی نیز شما را از دست خواهند داد و تا ابد فراموش‌تان می‌کنند. آنها به سمت افرادی جذب می‌شوند که شخصیتی مستقل و آزاده از خود بروز دهند. هر روز برای آنها به منزله آغازی جدید است، پس خودتان را آماده مواجهه با هر واکنش غیرمنتظره از سوی آنها کنید. در مقابل آنها، سربلند و مغرور ظاهر شوید. همیشه آنها را تحسین کنید و به وجودشان افتخار نمایید. هرگز مزاحم آنها نشوید و در کارهای خصوصی‌شان دخالت نکنید. آنها را مورد انتقاد قرار ندهید و دوستانشان را هم بپذیرید و از آنها خرده نگیرید. هرگز از آنها پول قرض نگیرید. اگر به درخواست‌های آنها، پاسخ منفی دهید، باید منتظر مشاهده واکنش‌هایی بسیار تند و غیرمنطقی از سوی آنها باشید.

 • حس حسادت متولدین اردیبهشت را تحریک نکنید

متولدین اردیبهشت تابع احساسات و عواطف درونی‌شان هستند و در عین حال به احساسات طرف مقابلشان نیز احترام کامل می‌گذارند. از این رو، همسران آنها بسیار خوشبخت خواهند بود. آنها عاشق مواد غذایی هستند و غذا خوردن، برای آنها بسیار محترم است، پس تا جای ممکن، غذاهای مورد علاقه‌شان را بپزید. برای راه یافتن به قلب آنها محیطی خیال‌انگیز به همراه یک موسیقی رمانتیک و آرام و چند شمع در گوشه‌ای فراهم آورید محبت کردن و لی لی به لا لا گذاشتن آنها را هرگز فراموش نکنید. آنها همیشه و در همه حال به یاد دوستانشان هستند و هر گز نمی‌گذارند که آنها به حال خود رها شوند. پس، شما هم در همه حال حامی و یاور آنها باشید . آنها بسیار سخاوتمند هستند، به خصوص نسبت به همسر و عزیزانشان، پس انتظار گرفتن هدایای متعدد را از سوی آنها داشته باشید. بی‌جهت و ناخالصانه آنها را تحسین نکنید. آنها در هنگام آغاز این ارتباط، بسیار کند و تدریجی پیش می‌روند پس اگر صبر و حوصله به خرج دهید، با صمیمیت و محبت عمیق و خالصانه و ابدی آنها مواجه خواهید شد. هرگز و تحت هیچ شرایطی، به آنها دروغ نگویید، آنها هیچ وقت نمی‌توانند افراد دروغگو را ببخشند. آنها افرادی وابسته و احساساتی هستند و همسری مثل خود می‌خواهند. هرگز آنها را به اجبار وادار به گرفتن تصمیم نکنید، وگرنه تبدیل به افرادی لجوج و بسیار سرسخت می‌شوند. اردیبهشتی‌ها زمانی ارتباطی را آغاز می‌کنند که مطمئن باشند که تا ابد آن را حفظ خواهند کرد. هرگز و تحت هیچ شرایطی حس حسادت آنها را تحریک نکنید وگرنه تا ابد آنها را از دست خواهید داد.

 • خردادی‌ها به سمت افرادی فرهیخته جذب می شوند

متولدین خردادماه از راه‌های عجیب و پیش‌بینی نشده، به دنبال ارضای خواسته‌های خود و دستیابی به محبت هستند. آنها از داشتن دوستان متعدد و ارتباطات متفاوت به وجد می‌آیند. برای راه یافتن به قلب آنها، باید سخت تلاش کنید، چون آنها از دست و پنجه نرم کردن با هر چالشی لذت وافر می‌برند. آنها ذاتا به سمت افراد فرهیخته و صاحب نظر جذب می‌شوند. آنها از گفت‌وگوهای طولانی شب هنگام لذت می‌برند. اگر مایلید ارتباطتان را با آنها حفظ کنید، باید گاه و بیگاه آنها را به حال خود رها کنید و در حقیقت، آنها را از آزادی طبیعی‌شان محروم نسازید. همیشه چیزهای تازه و جدیدی برایشان فراهم آورید تا دچار یکنواختی در یک ارتباط نشوند، در غیر این صورت به محض کسل شدن از طرف مقابلشان دل زده می‌شوند و بی‌درنگ، آن ارتباط را قطع می‌کنند. زمانی که آنها با شما حرف می‌زنند، شنونده خوبی برایشان باشید. از پیروی از آداب قدیمی و کهنه دست بکشید و در عوض با جریان نوین روز پیش بروید تا همیشه در قلبشان جای خاصی داشته باشید.

 • تحت هیچ شرایطی یک متولد تیر ماه را دست نیندازید

متولدین تیر ماه برای ارضای خواسته خود به دنبال عشق و محبت خالص، حقیقی و ابدی هستند. آنها از دریافت گل و هدایای مختلف لذت زیاد می‌برند. به آنها توجه زیادی نشان دهید از این که ساعات طولانی را با همسر یا عزیزانشان در محیطی صمیمی و گرم سپری کنند، خیلی به وجد می‌آیند. آنها عاشق خانه و خانواده‌شان هستند. همیشه تاریخ‌های مهم مثل سالگرد تولد، ازدواج یا اولین روز آشنایی‌تان را به یاد داشته باشید و به آنها هدیه بدهید. آنها دوست دارند مورد عشق و علاقه کامل طرف مقابلشان قرار بگیرند پس به آنها عشق بی قید و شرط بورزید و محبت کنید. آنها از دریافت کارت‌های تبریک در مواقع مختلف لذت می‌برند. هرگز و تحت هیچ شرایطی، آنها را دست نیاندازید و مسخره‌شان نکنید. ممکن است شوخی‌های شما را خیلی جدی بگیرند و احساساتشان خدشه‌دار شود. اگر موقعیت و شرایط مناسب در اختیار آنها قرار بگیرد، ممکن است برخی مواقع خاص تبدیل به افرادی فریبکار شوند. آنها روابط دوستانه تدریجی را ترجیح می‌دهند. همواره به اعضای خانواده آنها احترام بگذارید تا مورد احترام آنها قرار بگیرید.

• مردادی ها عاشق دریافت گل و هدیه و توجه هستند

متولدین مرداد ماه برای ارضای خواسته‌های خود مایلند همواره و تحت هر شرایطی مورد تایید و تحسین قرار بگیرند و محبت و حمایت محض طرف مقابلشان را خواهانند. همیشه اطمینان حاصل کنید که از زیبایی آنها به حد کافی تعریف و تمجید به عمل می‌آورید. آنها عاشق دریافت گل و هدایای مختلف هستند. آنها مایلند همیشه و در همه حال، کانون توجهات افراد را به خود اختصاص دهند. از این رو در یک رستوران، میزها و صندلی‌های وسط را انتخاب می‌کنند تا در معرض دید همه قرار بگیرند. آنها افرادی بسیار پر جنب وجوش و فعال هستند، از این رو ساعات خوابشان کمتر از حد معمول است. در کنار آنها تا جای ممکن مطیع و فرمان‌بردار باشید چرا که آنها خواهان برخورداری از تسلط کامل در یک ارتباط هستند. آنها از برقراری مراودات متعدد لذت می‌برند و اهل معاشرت و گفت و گو با اطرافیان هستند، ولی دوست ندارند که طرف مقابلشان را در چنین وضعیتی مشاهده کنند. همواره به آنها ابراز علاقه کنید و بگویید که چقدر برایتان ارزشمند هستند. اگر به آنها بی‌اعتنایی و بی‌توجهی نشان دهید، بی‌درنگ با طغیان‌های بی‌امان و غیرقابل کنترل آنها مواجهه می‌شوید. همیشه کاری کنید که آنها در کانون توجهات قرار بگیرند، وگرنه احساس حسادت شدیدی به سراغشان می‌آید آنها همیشه از غرور، نخوت و تکبر کاذبی برخوردارند، پس به جای سعی در عوض کردنشان بهتر است این خصیصه‌شان را به همان شکل بپذیرید و همواره این احساس را در آنها تقویت کنید.

 • شهریوری ها و یک زندگی آرام و بدون ماجرا

متولدین شهریور ماه برای ارضای خواسته‌های خود با احتیاط کامل، سنجیده، عقلایی و تدریجی عمل می‌کنند آنها خواهان مشاهده حد کمال در طرف مقابلشان هستند. در کنار آنها، صبر و شکیبایی را یاد خواهید گرفت و به همان شکل با آنها باید رفتار کنید. از آن جایی که آنها از به هم ریختگی، بی‌نظمی و شلوغی بیزارند باید همیشه محل زندگی‌شان را تمیز و مرتب نگه دارید. آنها فقط خواهان عشق و محبت از سوی عزیزانشان نیستند، باید اطمینان حاصل کنند که شما صمیمی‌ترین و بهترین دوستشان نیز هستید. هرگز به زور خوراکی‌ای به آنها ندهید که دوست ندارند، چون آنها نسبت به برنامه غذایی و سلامت و تندرستی‌شان بسیار حساس هستند. آنها خواهان برخورداری از یک زندگی آرام و بدون ماجرا هستند، از این رو دوست ندارند در کانون توجهات قرار بگیرند.

 • برای هر تصمیمی به متولدین مهر ماه فرصت دهید

متولدین مهرماه برای ارضای خواسته‌های خود به دنبال ابراز علاقه‌های آتشین و صمیمانه هستند و از محیط‌های رمانتیک و خیال‌انگیز لذت زیادی می‌برند. اگر می‌خواهید راهی به قلب آنها باز کنید، بایستی میزان علاقه‌تان را نسبت به انواع هنرها و موسیقی افزایش دهید، در این صورت مورد تحسین آنها خواهید گرفت و همیشه و در همه حال از آنها تعریف و تمجید به عمل آورید. قبل از شروع هر کاری، عقیده و نظر آنها را بپرسید، چون همیشه و در هر زمینه‌ای حرفی برای گفتن دارند آنها افرادی تعلل ورز و مسامحه کار هستند و گاهی بی‌جهت امروز و فردا می‌کنند و انجام برخی از کارها را پشت گوش می‌اندازند. از این رو، در تصمیم‌گیری‌ها تا حدی مغرور و متکبر می‌شوند. ولی بهتر است در این طور مواقع به روی خودتان نیاورید و اعتراضی نکنید. آنها باید برای گرفتن هر تصمیمی مدت زیادی فکر کنند و به زمان زیادی در این زمینه نیاز دارند.

 • آبانی ها سریع دل بسته و سریع تر دل می‌کنند

متولدین آبان ماه برای ارضای خواسته‌های خود گاهی نسنجیده و آنی عمل می‌کنند. در واقع، به همان سرعتی که دل می‌بازند، سریع‌تر دل می‌کنند! آنها معمولا خواهان عشق در یک نگاه هستند و به سرعت عاشق می‌شوند. همیشه آماده باشید تا در مورد عمیق‌ترین خواسته‌های درونی، اسرار زندگی و رویاهای شخصیتان با آنها صحبت و تبادل نظر کنید. آنها خواهان مشاهده شور و شوق وافر در وجودتان هستند. آنها عاشق سفر و تفریح هستند و اگر پا به پای آنها پیش نروید، بدون شک ترکتان می‌کنند. آنها در هنگام کار مایلند موسیقی بلندی بشنوند. مردان متولد آبان ماه مایلند در طول روز هزاران مرتبه از شما ابراز علاقه ببینند تا خیالشان راحت شود. هرگز و تحت هیچ شرایطی حس حسادت آنها را تحریک نکنید، وگرنه با واکنشی به مراتب بدتر از سوی آنها مواجهه خواهید شد و به سرعت و قبل از آن که دریابید چه اتفاقی افتاده ترکتان می‌کنند. در حقیقت، سریع دل بستن و سریع‌تر دل کندن، یکی از عادات همیشگی آنها محسوب می‌شود.

 • یک متولد آذر ماه عاشق پیاده روی و پیک نیک است

متولدین آذر ماه برای ارضای خواسته‌های خود، به دنبال یادآوری‌های مداوم هستند. به آنها آزادی کامل دهید و هرگز مانع پیشرفت و موفقیت‌شان نشوید. آنها از پیاده‌روی‌های طولانی در کنار ساحل و مناطق خوش آب و هوا و ییلاقی لذت می‌برند. آنها از سفرهای کوتاه و پیک‌نیکی لذت می‌برند و مایلند تعطیلات آخر هفته‌شان را خارج از شهر سپری کنند. آنها از افراد سرزنده، پرتحرک، شاد و پرشور خوششان می‌آید. اگر در کنارشان حالت غمگین و دل مُرده به خود بگیرید، در واقع به دست خود آنها را فراری داده‌اید. آنها از سربه سر گذاشتن با دیگران لذت می‌برند و اهل لطیفه‌گویی و مزاح هستند، پس شما هم این ویژگی‌ها را در خود تقویت نمایید هرگز اشتباهات و خطاهایشان را به خودشان گوشزد نکنید وگرنه به شدت آزرده خاطر و دلخور می‌شوند. آنها از فضاهای کوچک، محدود و سربسته بدشان می‌آید. هرگز آنها را با عجله و شتاب زده وادار به انجام کاری نکنید، آنها برای انجام هر کاری به زمان نیاز دارند و بایستی با آرامش خاطر کامل هر کاری را صورت دهند.

 • سرقول خود به دی ماهی ها بمانید

متولدین دی ماه برای ارضای خواسته‌های خود ابتدا، بایستی فکر و ذهن‌شان را سر وسامان دهند تا توجه و حواسشان روی موضوع خاصی متمرکز شود. سر و وضع ظاهری برای آنها، از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است، از این رو برای راه یافتن به قلبشان باید دریابید که چه چیزی را دوست دارند و سپس خود را به آن شکل در آورید. آنها علاقه شدیدی به کارشان دارند و شما هم بایستی به شغل و پیشه آنها اهمیت زیادی بدهید. آنها خواهان دریافت هدیه هستند، ولی تنها از گرفتن کادوهای گران‌قیمت به وجد می‌آیند. هرگز و تحت هیچ شرایطی اعصابشان را خرد نکنید چون بسیار خشمگین و بدخلق می‌شوند و طغیان‌های عصبانیت‌شان غیر قابل کنترل است. آنها در پذیرفتن هر گونه مسئولیت و تعهدی، بسیار کند عمل می‌کنند پس صبر و حوصله زیاد به خرج دهید. زمانی که در کنارشان در جمعی هستید، حسابی مراقب اعمال و رفتارشان باشید، چرا که از خجالت زده و شرمنده شدن در مقابل دیگران بیزارند. همیشه و تحت هر شرایطی سر قولی که با آنها می‌بندید بایستید و زیر عهد و پیمانتان نزنید.

 • بهمنی ها حساس و نکته سنج هستند

متولدین بهمن ماه برای ارضای خواسته‌های خود، نیاز به شریکی ماجراجو دارند. آنها برای پیشرفت و موفقیت به فضای عمل گسترده‌ای نیاز دارند، و گرنه غمگین و افسرده می‌شوند. آنها از درگیر در علت‌ها و معلول‌ها لذت می‌برند. پس، طوری عمل کنید که نشان دهید که به این علاقه‌شان اهمیت می‌گذارید. آنها از چیزهای پیش‌بینی نشده و غیرمترقبه لذت می‌برند و دوست دارند که گاه و بیگاه غافلگیر شوند. آنها در کل از هر چیز نامتعارف و منحصر به فردی به وجد می‌آیند. آنها از صحبت و گفت و گو لذت می‌برند، پس در هنگام صحبت‌شان، آنها را تشویق به ادامه دادن کنید. نسبت به آنها خیلی سخت‌گیر و موشکافانه عمل نکنید وگرنه دست و پای خود را گم می‌کنند. در عین حال تمایل به پرحرفی و به اصطلاح روده‌درازی کردن در آنها وجود دارد. در هنگام صحبت از آنها حسابی مراقب سخنانی باشید که به زبان می‌آورید، چون بیش از حد حساس و نکته‌سنج هستند. هرگز و تحت هیچ شرایطی درصدد عوض کردن عقیده آنها بر نیایید، چون آنها می‌توانند بسیار سرسخت و یکدنده شوند.

 • متولد اسفند را به تماشای فیلم اکشن نبرید

متولدین اسفند ماه برای ارضای خواسته‌های خود، به وفور تغییر عقیده می‌دهند و از این شاخه به آن شاخه می‌پرند و گاهی اوقات رفیق نیمه راه شما می‌شوند. آنها از تماشای تئاتر و بازدید از موزه‌ها لذت می‌برند و این مکان‌ها در واقع پاتوق مورد علاقه‌شان محسوب می‌شوند. آنها از تماشای فیلم‌های سوزناک و رمانتیک به وجد می‌آیند، از این رو هرگز آنها را به تماشای فیلم‌های اکشن و پر زد و خورد نبرید. آنها هرگز از یافتن نیمه گمشده خود ناامید نمی‌شوند و تا او را نیابند، دست از تلاش سرسختانه خود بر نمی‌دارند. تحت هر شرایطی باید با آنها احساساتی و عاطفی برخورد کنید تا عمیقا آزرده‌خاطر و دلخور نشوند. هرگز با خشونت با آنها رفتار نکنید. آنها علاقه چندان به حل و فصل مسایل مالی ندارند و ترجیح می‌دهند که این طور مسایل را به شریک زندگی‌شان بسپارند و خود از آن دور بمانند. آنها افرادی خیال‌پرداز هستند که به جای زندگی در دنیای مادی، در عالم معنویت به سر می‌برند. اگر می‌خواهید هدیه‌ای به آنها بدهید که مورد توجه‌شان قرار بگیرد، بهتر است چیزی هنری مثل یک تابلوی زیبای نقاشی برایشان بخرید. آنها مایلند مثل شاهزاده‌ها زندگی کنند و به همراه چند شاخه گل رز در حالی که مقابل‌شان زانو زده‌اید از آنها خواستگاری کنید. بله، آنها مثل سیندرلای قصه‌ها منتظر شاهزاده‌ای سوار بر اسب سپید هستند و همواره خود را در قصر رویاهایشان مجسم می‌کنند

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2083روز قبل
يکشنبه 9/7/1391 - 22:9
baharrrrr88 ( تعداد مطالب : 38737 ) ( تعداد نظرات : 5183 )
آی کیوت چنده؟
کلیک کنید تا ببینید آی کیوتون چنده

http://www.iqtest.dk/main.swf
بعد از جواب دادن به تست هاش مشخص میشه
زمان آخرین مطلب این کاربر: 1733روز قبل
يکشنبه 9/7/1391 - 16:40
ya mahdi10 ( تعداد مطالب : 42209 ) ( تعداد نظرات : 4477 )

فروردین
هیچ كس دوست ندارد دیگران برایش تصمیم بگیرند، شما هم همین طور. به طور معمول لازم است با این افراد به طور جدی برخورد كرد اما در شرایط كنونی مجبور هستید پیشنهاد آن ها را بپذیرید.

 اردیبهشت
 به طور جالبی همه مشکلات حل می شوند و چیزهای زیادی را متوجه می شوید.بعضی از افراد طرز فکرشان را تغییر داده اند و همین طور نقشه هایشان و این موضوع برای شما جالب است .احتمالاً‌ در زندگی خصوصی تاثیرگذار است و بهتر است به اتفاقاتی که می افتد توجه کنید.لازم نیست نگران باشید اطرافیان به شما توجه زیادی دارند و از شما حمایت می کنند.

خرداد
ستارگان به شما قول می دهند كه لحظات خوبی را پیش رو دارید. بر خلاف تاكید زیادی وجود دارد و فرصتی دارید تا خودتان را نشان دهید. ستارگان استعداد هنری شما را افزایش می دهند. فرصتی دارید تا اوقات فراغتتان را به كار مفیدی بپردازید. یك نفر با ایده های عجیب خود برای شما شانس می آورد.

تیر
هیچ کس به اندازه شما به خانواده اهمیت نمی دهد وشاید اکنون تصمیم بگیرید همه را دور هم جمع کنید.شاید نیاز به برنامه ریزی داشته باشد اما هیچ چیز شما را مایوس نمی کند مخصوصاً کار بیش از حد.

 مرداد
به عنوان یك قانون، شما همیشه پر از انرژی هستید، ولی در حال حاضر به سختی می توانید با شور واشتیاق كاری را انجام دهید. به هر دلیل كه باشد،‌شما در مورد هر كاری كه می كنید احساس می كنید انگیزه و روحیه تان را از دست داده اید. و یا نگران می شوید كه نكند آن، چیزی نباشد كه دیگران از شما خواسته بودند. در غیر این صورت صد در صد حالتان خوب است. ایده بدی نیست كه امروز تا آن جا كه می توانید استراحت كنید و در این صورت فردا می توانید با میزان انرژی همیشگی خود ادامه دهید.

شهریور
دوست دارید همه کارها بر اساس برنامه پیش بروند اما این طور نیست.سعی کنید در همه چیز موفق باشید.اگر احساس بی حوصلگی می کنید طوری رفتار نکنید که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است.کمی استراحت کنید و انرژی دوباره بگیرید

مهر
گر چه باید در این زمان پرانرژی باشید ولی امروز چنین احساسی ندارید.اگر چنین احساسی ندارید کوچکترین فرصتی که پیدا کنید می خواهید استراحت کنید.هم چنین اگر چیزی شما را اذیت می کند احساس رخوت و بی حالی خواهید کرد و این طور به نظر می رسد که شما نسبت به شخص مورد علاقه تان و یا وضعیت مالی تان بسیار نگرانید.چگونه می خواهید این وضع را بهبود ببخشید؟

آبان
در حال حاضر می توانید نیازهای همسرتان را به خوبی برطرف کنید.لازم نیست زیاد تلاش کنید کوچک ترین  کاری هم که انجام دهید موفق می شوید پس زیاد خودتان را خسته نکنید.

آذر
امروز یكنفر انتظارات بیشماری از شما دارد وگرچه شما باید خیلی خشنود باشید از این كه دیگران اینقدر شما را توانا می بینند، و تحت فشار زیادی بخاطر این مسئله قرار خواهید گرفت. تحت هیچ شرایطی نباید بگذارید مشكلات بر شما فائق شوند چون آنوقت اعتماد به نفس خود را از دست خواهید داد بعلاوه این كه خسته تان می نماید. سعی كنید امشب استراحت كنید و هیچ كار هیجان انگیزی انجام ندهید.

دی
تناسب برقرار كردن در كارها بسیار مهم است. اگر لازم بود تمام وقت كار كنید، حتماُ به همسرتان بگویید كه این كار كردن شما به سودخود او هم هست. اگر آمدید خانه و كسی نبود سریع عصبانی نشوید. اگر برای وقتتان برنامه ریزی كنید می توانید در كارهایتان پیشرفت كنید و هم چنین به افراد منزل هم رسیدگی كنید.

بهمن
دوستان مهمترین بخش زندگی تان می باشند و امروز می توانید از معاشرت با آنها لذت زیادی ببرید. باید دور هم جمع شوید و کاری انرژی زا سرگرم کننده یا غیر معمول انجام دهید. همچنان باید به کسانی که اخیراً تعهدی به آنها سپرده اید توجه کنید. شاید وقت آن رسیده که بعضی از آنها را رها کنید به خصوص اگر می دانید که انرژی را که لازم دارند به آنها نمی دهید.

اسفند
شما انگیزه ای را که پشت رفتار یک شخص قرار دارد نمی توانید کاملاً‌ درک کنید.اما اجازه ندهید مانع شود که با دستور کار خودتان جلو بروید.این حقیقتی ناخوشایند است که هیچ کس دوست ندارد ببیند آشنایانش پیشرفت کنند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2524روز قبل
يکشنبه 9/7/1391 - 10:39
  • تعداد رکورد ها : 15227