• Nombre de visites :
  • 1278
  • 31/12/2008
  • Date :

Ahmedinejad: Gazze olayı siyonist rejimin kesin çöküşünün işaretidir.... 

ahmedinejad

          İslami Şura Meclisinde bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Ahmedinejad, Gazze olayının siyonist rejimin kesin çöküşünün işareti olduğunu açıkladı.

       Bugün İslami Şura Meclisinin Genel Kurul Oturumuna katılan Cumhurbaşkanı Ahmedinejad, genel kurulda yaptığı konuşmada Gazze olaylarına değindi.

        Bu olayın beşeriyetin büyük yarası olduğunu belirten Ahmedinejad, medeniyetsiz siyonistlerin muharrem ayında Gazze’ye saldırması ve kuşatma altında bulunan kadınları, çocukları ve savunmasız insanları katletmesinin yeni bir Aşura mazlumiyetini ortaya koyduğunu kaydetti.

        Gazze olayının bölgede büyük gelişmelerin başlangıcı olacağını belirten Ahmedinejad, siyonistlerin ve patronlarının bir çok yenilginin ardından Gazze’nin direnişin zayıf halkası olduğunu zannettiklerini ve böylece buraya saldırarak yenilgilerini telafi edebileceklerini düşündüklerini, fakat burada da hata yaptıklarını vurguladı.

          Ahmedinejad beşeriyet düşmanlarının Gazze olayının siyonist rejimin kesin çöküşünün işareti olduğunu ve zulümlerin son bulacağını ve zulmün kara lekesinin ebediyyen zalimlerin alnına yazılacağını bilmeleri gerektiğini de sözlerine ekledi.

        Kaynak: FHA

 

 

 

 

  • Yazdır

    Arkadaşlarına gönder

    Yorumlar (0)