• Nombre de visites :
  • 340
  • 24/10/2007
  • Date :

Siyonistler Pusuya Düşürüldü

     05/03/2007

Siyonistler Pusuya Düşürüldü

     Dün akşam saatlerinde Cenin'e giren İsrail terör güçleri İslami Cihad Hareketi askeri kanadı Kudüs Seriyyeleri tarafından pusuya düşürüldü. Cenin'in kuzeyinde terör estiren siyonist birliğe Filistinli mücahidler otomatik silahlar ve roketatarlarla operasyon düzenledi.

     Kudüs Seriyyelerine bağlı Şehid Eşref es Saadi birliklerinin Cenin'in kuzeyinde bulunan Haciz el Cumle bölgesindeki terör güçlerine düzenledikleri operasyonun 10 dakika kadar sürdüğü ve çok şiddetli patlamaların ve aralıksız silah seslerinin geldiği öğrenildi. Ayrıca şuan bölgeye giden tüm yolların kapandığı ve çok sayıda işgalci ambulansının operasyon alanına sevkedildiği düşman kuvvetlerce açıklandı.

     Kudüs Seriyyeleri bir kaç saat önce Cenin'de Siyonistlere yapılan saldırıyı üstlenerek bir bildiri yayınladı. Bildiride operasyonun, siyonist düşmanın Cenin'de işlediği terör faaliyetlerine cevap olarak geldiği ifade edilerek, siyonist İsrail'e Daha fazlasını bekleyin! Şehadet eylemleri Allah'ın izniyle geliyor! denildi. Kudüs Seriyyeleri ayrıca operasyona katılan kahraman mücahidlerin Allah'ın yardımı ile sağ salim döndüklerini belirterek direnişçileri tebrik etti.

  • Yazdır

    Arkadaşlarına gönder

    Yorumlar (0)