• Nombre de visites :
  • 339
  • 24/10/2007
  • Date :

Amaçları müslümanları sindirmek

    26.02.2007

Amaçları müslümanları sindirmek

    İngiltere'de sözde El-Kaide tehdidi bahane edilerek, gerilim tırmandırılıyor. Hedef ise Müslümanların elini kolunu bağlayıp hareketsiz hale getirmek
    The Sunday Telegraph, sözde ele geçirdiği gizli bir rapora dayanarak İngiltere'ye yönelik tehdidin arttığını ve bunun El Kaide'nin İngiliz vatandaşlarından oluşan hücrelerinden kaynaklandığını bildirdi.

    İstihbarat birimleri tarafından hazırlanan yalanlarla rapora göre bu hücrelerde görev yapan ve intihar eylemleri düzenlemeye hazır bekleyen 2 bin kişinin olduğu uydurması ortaya atıldı

    SÖZDE İNTİHAR EYLEMCİLERİ

    Uydurma raporda tehdidin 2007'de daha da artacağının, özellikle kilit önemi bulunan altyapı tesislerine saldırıları olabileceğinin ve bunun intihar eylemcileri tarafından üstlenileceğinin düşünüldüğü iddia edildi.

    İngiltere'nin asıl amacı ise bu tür uydurma haberlerle Müslümanlar zan altında bırakıp hedef haline getirmek. Zira Müslümanlar'ın gerçekler karşısında tavır almasını engellemek ve itibarları 5 paralık olduğu Irak'ta ki dueumu örtbas edip asker çekimini durdurmak.

  • Yazdır

    Arkadaşlarına gönder

    Yorumlar (0)