• Nombre de visites :
  • 1723
  • 26/8/2014
  • Date :

Direniş saldırısında 4 İsrailli yaralandı

direniş saldırısında 4 israilli yaralandı

Terör rejimi İsrail'in Gazze halkına yönelik  cinayetleri ve bombardımanlar sürerken direniş güçlerinin füzelerle misillemede bulunmaları siyonist Yahudilerin sığınaklara kaçması ve de işgal altındaki topraklardan  dünyanın diğer yerlerine gitmelerine neden oluyor.

Presstv'nin verdiği habere göre,  terör rejimi İsrail'in saldırılarına misilleme amacıyla Asdud'a füze atan direnişçilerin eylemlerinde en az 4 İsrailli yaralandı. HAMAS'ın askeri kanadı İzzeddin Kassam Tugayları'nın bildirdiğine göre, Asdud'a direnişçilerin Gazze'den attıkları 3 füze isabet etti.

Bu arada İsrail ordusu da dün yayınladığı bildiride, pazarı Pazartesine bağlayan gece boyunca  İsrail'e direnişçiler tarafından 120 füzenin atıldığını bildirdi.

Öte yandan siyonist basından Haaretz gazetesi, Gazze'yi İsrail için bataklık olarak niteledi ve 'İsrail'in Gazze'deki durumu, bataklıkta hareket eden ve hareket ettikçe batan bir insanın durumudur' yorumunu yaptı.

Siyonist basından Maariv gazetesi de, siyonist liderlerin ne istediklerini bilmediklerini yazdı.

Diğer yandan işgal rejimi medyası dün işgal ordusu hava kuvvetlerinden bir subayın işgal ordusunun havadan veya karadan saldırılarla Gazze Şeridi'nden füze atılmasını durdurma gücüne sahip olmadığını itiraf ettiği açıklamalarına yer verdi. 

İRİB


  • Yazdır

    Arkadaşlarına gönder

    Yorumlar (0)