• Nombre de visites :
  • 409
  • 29/8/2011
  • Date :

Siyonist İsrail Türkiyeyle yine dalga geçti

siyonist israil türkiyeyle yine dalga geçti

 Kalleşçe katlettiği Türkler için hala Türkiye’den özür bile dilemeyen katil İsrail her fırsatta Türkiye’yle alay etmeyi sürdürüyor!. Korsan İsrail’in elikanlı Başbakanı Benjamin Netanyahu Türkiye'den özür dileyebilecek kadar elinin güçlenebilmesi için Mavi Marmara raporunun 6 ay geç açıklanmasını istemişmiş!!

Katil İsrail her fırsatta Türkiye’yle alay ederken Türkiye’nin Müslüman basınının bile bunu hala kınamaması hayretle karşılanıyor. Kalleşçöe katletitği Türklerin ailelerinden bile özür dilememekte ısrar ederek Türkiye’yi ve Türk halkını yavaş yavaş bu zillete alıştırmayı ve özür gelmediği halde ilişkilerini sürdürtmeyi başaran Korsan İsrail'in Channel 2 televizyonu, Netanyahu'nun Amerikalı yetkilileri arayarak, Mavi Marmara raporunun altı ay daha ertelenmesi için BM Genel Sekreteri Ban Ki-Moon'u ikna etmesini istediğini duyurdu.

Haber5’in Channel 2 kanalından aktardığı habere göre siyonist Netanyahu, Amerikalılara, raporun altı ay daha ertelenmesi halinde Netanyahu'nun, hükümet içindeki sertlik yanlılarına karşı Türkiye'den özür dileyebilecek kadar siyaseten güçlü konuma gelebileceğini söylemiş! Korsan İsrail hükümeti için Başbakan Netanyahu ile Savunma Bakanı Ehud Barak, Türkiye'den özür dilenmesine sıcak bakarken, Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman ile Stratejik İşler Bakanı Moşe Ya'alon özür dilenmesine karşı çıkıyor. Netanyahu'nun raporu erteleyerek, Lieberman-Ya'alon ikilisine karşı elini güçlendirmek için zaman kazanmaya çalıştığı iddia ediliyor.Palmer Komisyonu tarafından hazırlanan BM'nin Mavi Marmara raporunun ilk olarak geçen Mayıs ayında açıklanması planlanmış ancak İsrail ve Türkiye'den gelen talepler üzerine bu tarihe kadar ertelenmişti.

Mavi Marmara katliamından sonra bunu alaya almaktan bile çekinmeyen katil israil, resimde bir karesini gördüğünüz iğrenç bir açık hava tiyatrosunu günlerce bütün şehirlerinde oynatarak Türk bayrağı ve Türk milletini alay konusu ederek Yahudi İsrail halkını bu katliama güldürecek kadar da hayasızlaşmıştı!!!

Bütün bunların aslında Türkiye’yi bu zillete alıştırmak ve bunu normalmiş gibi kabul ettirmek olduğu ve korsan İsrail’in bu yöntemi hep kullandığı biliniyor.

Farsnews


  • Yazdır

    Arkadaşlarına gönder

    Yorumlar (0)