• Nombre de visites :
  • 496
  • 30/7/2011
  • Date :

İsrailin kalleşliği yüzünden organlarını satıyorlar!

israilin kalleşliği yüzünden organlarını satıyorlar!

Katil İsrail’in işgal ettiği topraklarda esir kamplarında tutulan Filistinliler yoksulluktan böbreklerini satıyor! Terör ve İşgal Devleti Korsanİsrail'in 1948'de topraklarını işgal etmesi sonucu evlerini terk ederek kamplarda esir hayatı yaşamaya mahkum edilen Filistinliler inanılmaz baskılar altında yaşıyor.

Gazze Şeridi'nde kurulan kamplarda ise yıllardan beridir 250 bin Filistinli yerleştirilmiş durumda.

Bugün bunların tamamına yakını inanılmaz bir fakirlik içinde ve çoğu, açlık ve hastalıktan ne yapacağını bilememenin çaresizliğini yaşamakta..

Katil İsrail'in bölgeye uyguladığı abluka, yatırım imkanlarını sıfıra indirirken, iş başlatan şirketleri de işlerini bırakmaya zorladı.

Gazze kamplarında neredeyse esir hayatına mahkum olan çaresiz insanlar, kendi vatanlarında esir olmanın acısını yaşarken, yoksulluktan organlarını bile satmaya hazır hale gelmiş durumda.

Kamplardaki Filistinliler, çocuklarının ölmemesi için organlarını satmak istediklkerini resmen açıkladılar.

Filistinlilerin organlarını Terör ve İşgal Devleti Korsan İsrail satın alıyor!!! Karşılığında verdiği para ise utanılacak bir rakam!..

Ve.. Ramazan ayına girerken Müslümanlar sofralarını süsleme peşinde..

Filistinlilere yapılan yardımların çoğu onlara ulaşmıyor.. Filistin halkının tek kurtuluş yolu ise vatanlarının siyonist İsrail esaretinden ve işgalinden kurtulması.. Bu da şehadet va direnişle mümkün sadece..Her değerin bir bedeli var çünkü.

Farsnews


  • Yazdır

    Arkadaşlarına gönder

    Yorumlar (0)