• Nombre de visites :
  • 14423
  • 6/12/2010
  • Date :

TEVHİD VE EHL-İ BEYT

tevhid ve ehl-i beyt

Eser adı: Tevhid ve Ehl-i Beyt

Yazar: Şener Danyıldız

Baskı: Akasya Kitap

Dağıtım: Kevser Yayınları

Ehl-i Beyt aile bireylerinin yaşantılarını hakiki boyutlarıyla objektif olarak incelediğimiz zaman bütün insanî meziyetlerin hepsinin noksansız kendilerinde odaklandığını görürüz. Çünkü onlar da Peygamberin ahlâkıyla donatılmışlardır.

      İslam ümmetinin birliğinin yegâne mihveri olabilecek Ehl-i Beyt’in sevgisi aynı zamanda tarihinin, her geçen gün daha iyi anlaşılması ve insanların hidayet ve nura doğru yönelip saadete ulaşmalarında onlara yardımcı olması, oldukça sevindirici bir gelişmedir.

      Bu kitabı kaleme almamdaki maksadım, Müslüman din kardeşlerimi Ehl-i Beyt’in makamlarını tanımaya davet ederken, aslında onları  Ehl-i Beyt’in yolunu takip etmeye ve Müslümanları zaafa uğratmak, dağıtmak ve aralarına tefrika sokmak isteyen güçlerin karşısında bilinçli ve uyanık olmaya çağırmaktır.

      Bu kitabımı okuduktan sonra söylenen bir “Allah razı olsun” sözü amacıma ulaştığımı anlamam, İlâhî rahmeti alabilmem, âlemlere rahmet olarak yaratılan Sevgili Peygamberimizin ve tertemiz Ehl-i Beyt’inin şefaatlerine ümidvar olmam için yeterli sayılacaktır.

KİTAP İSTEME ADRESİ VE TELEFONLARI

Tuna Cad. Bulvar Pasajı 3/10 Kızılay / ANKARA

Tel-Faks: 0312 431 51 42 - 0506 654 71 42

e-mail:akasyakitap@gmail.com


Ehl-i Beyt Serisi

Hidayet Önderleri İmam Hüseyin

  • Yazdır

    Arkadaşlarına gönder

    Yorumlar (0)