• Nombre de visites :
  • 998
  • 20/6/2010
  • Date :

Iraklı zihin özürlüler, İsrail organ kaçakçılarının kurbanı

irak

  Irak Polis Sözcüsü Bağdat’ta yaptığı bir açıklamada, İsrailli çetelerin bu ülkede sağlık ekiplerinin de işbirliğiyle zihin özürlüleri kaçırıp, hayati organlarını alarak yurt dışına çıkardıklarını söyledi.Irak Polis Sözcüsü “Albay Ali El-Musevi” Bağdat’ta Katarlı “El-Arap” gazetesi muhabiriyle röoprtajında “Son birkaç haftada Iraklı zihin özürlülerin siyonist İsrail'e bağlı çeteler tarafından kaçırılıp hayati organlarının alındıktan sonra sokak ortasına atılması gibi hadiseler tekrarlanmaya başladı. Bu birkaç hafta zarfında 21 kişi kaçırıldı; bunlar bir veya birkaç organını kaybettikten sonra büyük alanlar ve meydanlara bırakılmışlar. Bu mağdurlardan 14’ü hayatını kaybetti” dedi.

  Albay El-Musevi ayrıca “Polisin bu konuda elde ettiği bilgilere göre, bu tür olaylara kurban olanların organları, yurt içindeki bazı hastanelerin işbirliği sayesinde yurt dışında astronomik fiyatlarla satılıyor ve bu tür organ şebekeleri de genellikle siyonist İsrail tarafından yönetiliyor.” şeklinde konuştu.

SİYONİST İSRAİL TÜRKİYE'DE DE ADAM KAÇIRIYOR

  Bir süre önce de Türkiye'de bir TV muhabiri İstanbul'da bir parkta güpegündüz kaçırılmak istenmiş, muhabirin direnmesi üzerine, ellerindeki telsizlerle kendilerini Türk istihbaratı olarak tanıtan bu kişilerin , katil İsrail'in istihbarat teşkilatı Mossad'ın adamları olduğu ortaya çıkmıştı. O güne kadar bu yöntemle kaç Türkün bu şekilde siyonist İsrail tarafından kaçırılıp hayatını yitirdiği ise hala hiçbir Türk medyası tarafından araştırma konusu yapılmış değil.

Farsnews


 

  • Yazdır

    Arkadaşlarına gönder

    Yorumlar (0)