• Nombre de visites :
  • 586
  • 21/4/2010
  • Date :

Oratdoğu’nun en büyük Petrol Fuarı yarın Tahran’da yapılacak

petrol

  Tahran, 21 Nisan 2010 – 15. Uluslararası Tahran Petrol, Doğalgaz, Rafine ve Patrokimya Fuarı, Ortadoğu’nun en büyük uzman fuarı olarak yarın çalışmalarını başlayacaktır.

  15. Uluslararası Tahran Petrol, Doğalgaz, Rafine ve Patrokimya Fuarı, Ortadoğu’nun en büyük uzman fuarı olarak Cumhrbaşkanı Birinci Yardımcısı Muhammed Rıza Rahimi ve Petrol Bakanı Mesud Mirkazımi’nin katılmasıyla yarın 22 Nisan Parşembe günü çalışmalarını başlayacaktır.

  7 bin 300 metrekarede ve Tahran Uluslararası Fuar alanında düzenlenecek olan 15. Uluslararası Tahran Petrol, Doğalgaz, Rafine ve Patrokimya Fuarı’na yurt içinden ve yabancı ülkelerden gelen toplam bin 342 yerli ve yabancı şirket katılmaktadır.

  Bugüne kadar fuara katılmak için Avusturya, İspanya, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere, İtalya, Almanya, Brezilya, Belçika, Taiwan, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Rusya, Romanya, Japonya, Singapur, İsveç, İsviçre, Suudi Arabistan, Umman, Fransa, Finlandya, Kanada, Güney Kore, Meksika, Norveç, Hollanda, Hindistan ve Vietnam ülkelerinden gelen firmalar kayıtlarını yaptırmışlardır.

  15. Uluslararası Tahran Petrol, Doğalgaz, Rafine ve Patrokimya Fuarın çalışmalarını 26 Nisan’a kadar devam edecektir.

Mehrnews


 

  • Yazdır

    Arkadaşlarına gönder

    Yorumlar (0)