• Nombre de visites :
  • 401
  • 14/4/2010
  • Date :

Katil İsrail yine bir şeytanlık mı planlıyor?

israil

  Ortada ne ful ne yumurta yokken, siyonist İsrail’in panikleyip Sina Yarımadası’ndaki Yahudilere, “kaçırılma” uyarısında bulunması dikkat çekti.

  Katil İsrail Antiterör Bürosu'nun, karanlığın psikolojik etkisini de hesaplayarak akşam saatlerinde yayınladığı uyarısında Sina yarımadasındaki İsraillilerin kaçırılması ihtimaline karşı derhal bölgeyi terketmeleri çağrısında bulunması kafalarda soru işaretleri yaratarak “siyonist İsrail yine ne hinlikler planlıyor” sorularını gündeme getirdi.

Siyonist İsrail’in Müslümanlara karşı işlediği hadsiz hesapsız zulümler nedeniyle sürekli suçluluk psikolojisi içine bulunan İsrailli siyonist Yahudiler , bu tür paniklemelere çok müsait durumdalar.

  Sina Yarımadası, siyonist İsrailli turistlerin en sevdiği tatil mekanları arasında yer aldığından, burada her yıl çok sayıda İsrailliyi bir arada bulabilmek mümkün.

  Siyonist İsrail tarafından yapılan bu uyarıların, Lübnan'daki Hizbullah'ın üst düzey liderlerinden İmad Mugniye'nin şehadetinden katil İsrail'i sorumlu tutan örgütün, bunun intikamını almak amacıyla İsrailli turist veya işadamlarını kaçırabileceği endişesine dayanma ihtimalinin yanısıra, katil İsrail’in kendisini mazlum gösterebilme telaşlarından kaynaklanabileceği de belirtiliyor.

  ABD ve İsrail ikilisi, fazla sıkıştıklarında kendisini sokan akrepten farklı davranmayarak, bu tür girişimlerde bulunabiliyor.

  Diğer taraftan, Gazze’de hala kuşatma zulmü uygulayan katil İsrail’in; bu gerçeği tersine çevirip kendisini “zalim” değil, “mazlum” konumunda gösterebilmek için de bu tür haberleri basına servis ettirebileceğine dikkat çekiliyor.

Farsnews


  • Yazdır

    Arkadaşlarına gönder

    Yorumlar (0)