یک شخصیت بسیار معروف که اخیراً موفق به ساخت یک سریال شده گفت: «به همه دنیا اعلام کنید من به عنوان سازنده سریال‌های اصحاب کهف، ایوب پیامبر و حضرت یوسف(ع) به احمدی‌نژاد، حامی مستضعفان رای می‌دهم و به این کار افتخار می‌کنم».

فرج الله سلحشور در گفت و گو با ایرنا با بیان این مطلب اظهار کرد: «احمدی نژاد مورد تایید رهبر معظم انقلاب و همه مستضعفین است. وی اسطوره صبر و عدالت و بردباری است از این رو من به این بنده راستین ملت رای می‌دهم».

وی با اشاره به آنچه آن را "عدم رعایت اخلاق در نزد برخی از هنرمندان در انتخابات" نامید، تصریح کرد: «از کوزه همان برون تراود که در اوست. ماهیت کنونی تلویزیون و سینما برای مردم ما مشخص است اما برخی مسئولان در تلاشند تا برای حفظ آبرو این شرایط را به گونه‌ای دیگر نشان دهند».

این تهیه کننده سیما تاکید کرد: «مردم خوب می‌دانند از برخی از هنرمندان بیش از این توقع نمی‌رود. اگر روزی چنین افرادی به احمدی نژاد اقبال نشان دهند و از وی حمایت کنند باید در چنین موقعیتی به احمدی نژاد شک کرد».

کارگردان سریال حضرت یوسف (ع) با بیان اینکه از برخی هنرمندان باید به اندازه ظرفیتشان توقع داشت، افزود: «عدم رعایت اخلاق انتخاباتی از چنین افرادی عجیب نیست. از هر شخصی باید به اندازه توان و قدرتش توقع داشت».
خبرگزاری انتخاب

شنبه نهم 3 1388
X