صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 171058
تعداد نوشته ها : 291
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
هافبک مس کرمان گفت: اگر پرسپولیس به عنوان یار کمکی از من دعوت کند، با سر می روم.    آنچه در ادامه می آید، گفت و گوی خبرنگار ورزشی پانا با فرزاد آشوبی بازیکن سابق تیم پرسپولیس است: بالاخره راه آهن را بردید؟خوشبختانه در روزی که مستحق پیروزی بودیم بالاخره توانستیم به این مهم برسیم. راه آهنی ها هم که معترض بودند؟به هرحال ما واقعا در نیمه اول موقعیت های زیادی داشتیم که گل نشد اما باید بگویم که اصلا نمی خواهم در مورد این مساله صحبت کنم چرا که باید کارشناسان نظر دهند گل آنها صحیح بوده یا نه. چی شد هم پنالتی زدی و هم به حریف پنالتی دادی؟به هرحال زحمت بچه ها بود که توانستم به گل تبدیل کنم اما در مورد آن خطا باید بگویم که اصلا پنالتی نبود. من تو من بودیم که بازیکن حریف افتاد و داور پنالتی گرفت. درگیری صادقی و حسین خانی هم خیلی سروصدا کردببینید این مساله را خیلی بزرگ کرده اند. تیم ما چند بازی بود که نتیجه نمی گرفت و اعصاب بچه ها خراب بود. بچه ها هم به خاطر تکرار نشدن این اتفاق با هم کمی با صدای بلند صحبت کردند که این طور بزرگ کرده اند. چرا این قدر مس در نتیجه گیری نوسان دارد؟واقعا نمی دانیم. به هر حال سهل انگاری، بی دقتی و بدشانسی در زدن ضربات آخر و به طبع اشتباه در دفاع تیمی باعث این نوسانات شده است اما یقین بدانید همین تیم ما بازیکنان بزرگی دارد و با رهایی از این وضع مدعی خواهیم بود. وضعیت پرسپولیس را چطور می بینی؟واقعا آنها هم در شرایط بدی هستند که امیدوارم زودتر از آن بیرون بیایند. با این وضع می توانند قهرمان شوند؟بازیکنان بزرگی دارند. خیلی دشوار است اما امیدوارم که قهرمان شوند. گفته می شود، قصد دارند در بازی های آسیایی به عنوان یار کمکی از تو استفاده کنند؟کی گفته. من که هنوز چیزی نشنیدم و الان دارم از شما می شنوم. اگر تو را بخواهند حاضری در آسیا برای پرسپولیس بازی کنی؟با کله می روم. چرا که نه. به هرحال هر که نداند شما که می دانید چقدر پرسپولیس را دوست دارم و تعصبی هستم. مسئولین مس اجازه می دهند؟ به هرحال این یک افتخار و حرکت ملی است که نباید منافع شخصی را در نظر گرفت. وقتی پای مسائل ملی وسط می آید می توان با منطق و حرف زدن این مشکل را حل کرد.

 

دوشنبه بیستم 8 1387
بازیکن اسبق استقلال تهران گفت: تاریخ مصرف مدیریت فتح اله زاده در استقلال به اتمام رسیده بود و تنها علت نتیجه نگرفتن تیم حضور او در راس استقلال بود.    حسن روشن در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پانا خاطرنشان ساخت: خوشبختانه استقلال با رفتن فتح اله زاده به روز های اوج خود بازگشته است.وی افزود: تیم در ابتدای فصل مشکل روحی داشت که با آمده آشتیانی و شارژ مالی بازیکنان این مشکل برطرف شد.بازیکن اسبق استقلال تهران در خصوص وضعیت پرسپولیس گفت: شخص قطبی در نتیجه نگرفتن تیم تاثیری ندارد و به عقیده من پرسپولیس حاشیه دارد و باید هر چه زودتر سرمربی تیم حاشیه ها را از تیم دور کند.وی در خصوص ناکامی تیم ملی جوانان تصریح کرد: زمانی که مسئولان فدراسیون بدون مطالعه سرمربی انتخاب می کنند نباید انتظار نتیجه گیری داشته باشیم.روشن همچنین افزود: برای تیم های پایه باید از مربیان داخلی استفاده کنیم زیرا علی دوستی ثابت کرد که مربیان ایرانی توانایی بالایی دارند.وی در پایان اظهار داشت: مربیان خارجی با مبالغ سنگین به کشور ما می آیند و نمی توانند نتیجه لازم را کسب کنند اما مربیان داخلی مانند دوستی با دریافت 6 میلیون تومان تیم ما را قهرمان آسیا می کنند.

 

دوشنبه بیستم 8 1387
کرمان - خبرگزاری مهر: مدیرعامل باشگاه صنعت مس کرمان گفت: درصورت اثبات مذاکره باشگاه پرسپولیس با امیرحسین صادقی از این تیم شکایت خواهیم کرد.   به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالرضا برهانی نژاد با اشاره به شایعات چند روز گذشته در خصوص مذاکره تیمهای استقلال و پرسپولیس با بازیکنان صنعت مس کرمان اظهار داشت: طبق قرارداد باشگاه صنعت مس کرمان با امیرحسین صادقی این بازیکن تا پیایان فصل جاری با صنعت مس کرمان قرارداد دارد و هیچ باشگاهی به طور قانونی حق مذاکره با این بازیکن را ندارد.  وی تصریح کرد: در صورتی که اثبات شود پرسپولیس با این بازیکن وارد مذاکره شده است رسما از این باشگاه شکایت می کنیم.  برهانی نژاد افزود: استفاده از مسائل حاشیه ای برای ضربه زدن به سایر تیمها شایسته نیست و با توجه به شرایط صنعت مس ما هم می توانیم با مذاکره با بازیکنانی مثل نیکبخت واحدی و ایوان پترویچ آنها را دو هوا کنیم

 

دوشنبه بیستم 8 1387
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری 27 تماشاگرنما در مسابقه فوتبال استقلال و پیروزی در روز گذشته خبر داد. سردار احمد رضا رادان در گفتگو با خبرنگار مهرعنوان کرد: تعداد 27 نفر از تماشاگر نماهایی که اقدام به برهم زدن نظم کرده بودند توسط پلیس در روز گذشته دستگیر شدند.وی از نحوه فروش بلیت برای بازی بین استقلال و پیروزی انتقاد کرد و گفت: فروش بلیت برای تماشاچیان در همان روز برگزاری این دیدار باعث ایجاد بی نظمی شد.فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: روز گذشته عده ای که بلیت در دست داشتند پشت درهای بسته استادیوم ماندند که این امر باعث بی نظمی شد.

 

 

دوشنبه پانزدهم 7 1387
     تهران-خبرگزاری ایسکانیوز: کارشناس داوری کشورمان در خصوص انتخاب سعد کمیل برای قضاوت دربی گفت: با توجه به وجود داوران مطرح در سطح آسیا به اعتقاد من کمیل بدلیل آشنایی اش به فوتبال ایران بهترین انتخاب آسیایی برای دربی است.      "محمد فنایی" در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، خاطر نشان ساخت: با توجه به زمان اندک تا آغاز دیدار سنتی استقلال و پرسپولیس و همچنین عدم زمان لازم برای هماهنگی، موافق داوران اروپایی جهت آمدن به ایران و انجام قضاوت دربی نیستم. از میان تمام داوران مطرح و بنام آسیایی سعد کمیل به دلیل آشنایی با فرهنگ فوتبال ایران بهترین گزینه برای قضاوت دربی بود.وی در خصو کمک های ایرانی سعد کمیل در این بازی به ایسکانیوز گفت: به حق دو نفر از باتجربه ترین کمک داوران ایرانی که در اوج دوران قضاوت خود به سر می برند برای همراهی سعد کمیل در این بازی انتخاب شده اند و من مطمئنم در صورت هماهنگی با کمیل می توانند قضاوت خوبی را به نمایش بگذارند.وی در خصوص آمدن داوران خارجی برای قضاوت دربی اظهار داشت: به اعتقاد من اگر قصد آوردن داوران خارجی را برای قضاوت دربی داریم می بایست بدنبال داوران مطرح جهان و فوتبال اروپا باشیم تا بار فنی مفیدی را برای جامعه داوری به همراه داشته باشد.فنایی در خصوص اظهارات سیار در خصوص خودش به ایسکانیوز گفت: این نحوه برخورد در رسانه ها درست نیست که خانواده داوری در کوچکترین مسئله ای به این شکل در مقابل هم بایستند و من معتقدم برای پیشرفت در زمینه داوری نیاز به یک همدلی و اتحاد کاری میان اعضاء این خانواده هست.

وی افزود: من هیچگاه بدنبال حاشیه و پرداختن به مسائلی از این دست و یا جواب دادن به انتقادان نبوده ام و سعی کرده ام از هر کسی که می توانم حتی از شاگردانم

سه شنبه نهم 7 1387
مربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: برای دور کردن حاشیه از تیم پرسپولیس و ایجاد آرامش برای بازیکنان و اعضای کادر فنی از آنها خواستیم با هیچ کس مصاحبه نکنند و هرگونه مصاحبه و نقل قولی از سوی بازیکنان تکذیب خواهد شد. افشین پیروانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص شهرآورد ‪ ۶۵افزود: بازیهای پرسپولیس و استقلال در هر جام و هر شرایطی حساسیت و جذابیت خاص خودش را دارد. این بازی بسیار حساس و سخت است و شرایط ویژهای دارد که ما کاملا با آن آشنا هستیم. وی در خصوص بازیکنان و مشکل کادر فنی در انتخاب ترکیب اصلی اظهار داشت: ما بهترین بازیکنان را در اختیار داریم و این خصوصیت بهترین تیمهای بزرگ دنیا است. وی تصریح کرد: تیم‌های بزرگ بازیکنان خوبی را در زمین و بر روی نیمکت دارند و کادر فنی بهترین بازیکنان را که از نظر روحی، روانی و جسمی آماده باشند به زمین خواهد فرستاد. پیروانی تاکید کرد: یقینا بازیکنانی را به زمین می‌فرستیم که دوست دارند برنده از میدان خارج شوند. مربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص سعد کمیل داور کویتی این دیدار گفت: سعد کمیل داور خوبی است و فکر نمیکنم مشکلی ایجاد شود چون ما بازی خودمان را انجام میدهیم و کاری به قضاوت داور نداریم. به گفته وی، سعد کمیل نیز باید به خود ببالد و افتخار کند که این دیدار مهم را قضاوت میکند. وی ادامه داد: دیکارمو بازیکن برزیلی از نظر فنی بازیکن گلزن و مهاجم خوش اندامی است که بازی وی مورد تائید کادر فنی است اما تاکنون کارت بازی او صادر نشده است. پیروانی بیان داشت: امیدواریم با پیگیریهای باشگاه، تا پایان هفته، مجوز بازی وی آماده شود. مربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص بازی علی کریمی مقابل تیم پگاه گیلان و حضور در شهرآورد ‪ ۶۵گفت: کریمی چهره شناخته شده فوتبال است که پس از سالها به تیم خودش آمده و بازی نسبتا خوبی را مقابل تیم پگاه از خود به نمایش گذاشت. وی افزود: امیدوارم کریمی هر چه زودتر به شرایط آرمانی خود از نظر هماهنگی با دیگر بازیکنان برسد و همان بازیکنی باشد که کادر فنی و هواداران انتظارش را دارند و اگر در شهرآورد ‪ ۶۵در زمین حضور یابد، مطمئنا تاثیرگذار خواهد بود. پیروانی در خصوص مصدومان و محرومان تیم پرسپولیس در این بازی نیز تصریح کرد: به جز حسین بادامکی که به دلیل مصدومیت به این دیدار نمیرسد، بازیکن مصدومی نداریم و خوشبختانه بازیکن محروم هم نداریم. وی در پاسخ به این سوال که عملکرد افشین قطبی را چگونه میبینید؟ گفت:

قطبی مربی کار بلدی است که برای هر بازی تدابیر خاصی را در نظر میگیرد. به گفته وی، در این خصوص برای بازی با استقلال تاکتیک ویژهای را مدنظر دارد که اگر مشکلی پیش نیاید، بازی زیبایی را از هر دو تیم خواهیم دید. مربی تیم فوتبال سرخپوشان از هواداران تیم پرسپولیس درخواست کرد که برای اثبات پرسپولیس همیشه قهرمان تنها به تشویق تیم خود بپردازند و از شعار دادن علیه تیم حریف خودداری کنند.

 

سه شنبه نهم 7 1387
  تهران – خبرگزاری ایسکانیوز: بازیکن سابق تیم استقلال تهران با اشاره قهر های مکرر جباری به خاطر مسائل مالی گفت: قهر های جباری و عدم شرکت وی در تمرینات به خاطر طلبش از باشگاه سایر بازیکنان استقلال را هم تحریک به چنین رفتاری می کند.      علیرضا اکبرپوردر گفتگو با خبرنگار ورزشیباشگاهخبرنگارادانشجویی ایران" ایسکانیوز"، در خصوص بازیدربی اظهار داشت: نتایج بازی های دربی تهران هیچ گاه قابل پیش بینی نبوده ولیکن تاکنون با بازی هایی که از دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته های اخیر مشاهده کرده ام تیم پرسپولیس از لحاظ فنی و برتری محسوسی به استقلال دارد.وی تصریح کرد: البته شاید این برتری پرسپولیسی ها به خاطر هماهنگی بیشتر ان ها در تمامی خطوطشان است که امیدوارم قلعه نویی با تدابیر ویژه خود سد راه بازیکنان این رقیب دیرینه شود.وی افزود: تا جایی که تاریخ بازی های استقلال و پرسپولیس نشان می دهد هر تیمی که در آستانه دربی ار آمادگی بیشتری برخوردار بوده ، بازنده دربی شده است.اکبرپور، کریمی را ستاره شهر آورد عنوان کرد و گفت: علی کریمی بازیکن با تجربه و خلاقی است که با پاس های تودر خود هم موقعیت گلزنی خلق می کند و هم یک تمام کننده قهار است و استقلالی ها باید فکری به حال مهار وی کنند.وی اضافه کرد : امیدوارم قلعه نویی بتواند با سابقه خوشی که در تیم استقلال بدست آورده در این فصل هم استقلال را به جایگاه در خور شان خود که همان قهرمانی در لیگ برتر است برساند .وی در خصوص برکناری فتح اله زاده به ایسکانیوز گفت: فتح اله زاده از مدیران دلسوز و عاشق استقلال بود که معتقدم نباید وی را مقصر ناکامی های استقلال تلقی می کردند بلکه باخت های یک تیم متعلق به سرمربی تیم است نه مدیر یک مجموعه.وی با اشاره به مدیرعاملی واعظ آشتیانی گفت: شناخت خوبی از کارنامه کاری ایشان ندارم اما امیدوارم که بتواند استقلال را به خوبی مدیریت کند.بازیکن سابق تیم استقلال در خصوص مطالبات خود از باشگاه استقلال بیان کرد: پس از هشت سال تلاش در تیم استقلال هنوز 40 میلیون تومان از مطالبات را دریافت نکرده ام و هر مدیرعاملی که مدیریت باشگاه را بر عهده می گیرد قول پرداخت پولهایم را می دهد.وی تاکید کرد: با تعصبی که به استقلال دارم اگر بتا چند صد سال دیگر هم پولم را ندهند به هیچ وجه از این باشگاه شکایت نخواهم کرد زیرا معتقدم بازیکنان استقلال باید به خاطرتعصب برای استقلال بازی کنند نه برای پول./

 

سه شنبه نهم 7 1387
هافبک تیم فوتبال پگاه گیلان گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است ولی قابلیت شکست این تیم را در بازی فردا داریم. مهدی نوری در مصاحبه با خبرنگار ورزشی پانا، گفت: شرایط مساعدی داریم و تیم پرسپولیس را به خوبی می شناسیم. وی افزود: یک بازی سخت پیش روی ماست. پرسپولیس بازیکنان با تجربه و بزرگی در اختیار دارد که چند سال است کنار هم بازی می کنند . از همه مهمتر مورد حمایت هوادارن خود هستند. هافبک پگاه تصریح کرد: ما برای کسب امتیاز به میدان می رویم و برای رسیدن به این مهم فرقی نمی کند چه تیمی روبه روی ما است چرا که با پتانسیلی که داریم، قابلیت شکست پرسپولیس در ما وجود دارد. نوری در پاسخ به این سوال که آیا تدافعی بازی می کنید ، گفت: به هرحال بازی تدافعی کامل جلوی پرسپولیس خطرناک تر از بازی هجومی است ولی طبیعی است وقتی تحت فشار قرار بگیریم عقب نشینی خواهیم کرد تا گل نخوریم. وی خاطرنشان کرد: مشکلی که در تیم ما وجود دارد این است که به سختی گل می زنیم ولی به راحتی دروازه ما باز می شود با این اوصاف بازی با پرسپولیس انگیزه و حساسیت خود را دارد. هافبک پگاه با اشاره به غیبت آلوز افزود: آلوز بازیکن بزرگ و تاثیرگذار تیم پگاه است که وجود او در مسابقه می توانست به ما کمک کند ولی جایگزین ها چیزی از وی کم ندارند.

نوری در پایان در پاسخ به این سوال که برای مهار علی کریمی چه برنامه ای دارید؟ گفت: از شرایط بدنی و آمادگی وی بی اطلاعیم ولی او بازیکن بزرگ و تکنیکی محسوب می شود که برای هرتیمی نعمت است. با این اوصاف در بیشتر مواقع که من با هرتیمی مقابل پرسپولیس قرار گرفته ام، پیروز شده ایم.    

يکشنبه هفتم 7 1387
تیم فوتبال پگاه بدون حضور 3 بازیکن اصلی خود به مصاف پرسپولیس می رود.به گزارش خبرگزاری پانا، آدریانو آلوز 3 اخطاره است . حسین ابراهیمی در اردوی تیم ملی جوانان در ویتنام حضور دارد و حسین نظیف کار نیز مصدوم است.پگاه برای دیدار با پرسپولیس فردا صبح به تهران پرواز می کند تا پنج شنبه ساعت 20:30 در ورزشگاه آزادی مقابل این تیم قرار گیرد.         

 

يکشنبه هفتم 7 1387
مدیر عامل باشگاه پگاه گیلان گفت: کار سختی مقابل پرسپولیسی داریم که هزینه کادر فنی آن بیشتر از کل بودجه تیمهای فوتبال پگاه است.اسماعیل شاد در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پانا اظهار داشت: امیدوارم با برنامه ریزی مطلوب کادر فنی و تلاش بازیکنان خود بتوانیم از بازی روز پنجشنبه سربلند بیرون بیاییم. وی افزود: به بازیکنان گفته ام و خودشان هم می دانند که برای سروسامان دادن به وضعیت خود در جدول باید پرسپولیس را ببریم و با 3 امتیاز به رشت بازگردیم. شاد تصریح کرد: پگاه نشان داده است مقابل تیمهای بزرگ دست به کارهای بزرگ می زند. ما با تمام مشکلات خود پرسپولیس را می بریم. وی گفت: باید حقایق را قبول کرد. پرسپولیس تیم بزرگی است که امسال هزینه زیادی کرده است. هزینه مربیان آنها از کل بودجه تیمهای فوتبال پگاه بیشتر است. شاد ادامه داد: تا به امروز حق و حقوق بچه ها را پرداخت نکردیم و امیدواریم با حل شدن مشکلات مالی بدهی خود را پرداخت کنیم اما مطمئنم با همین بضاعت و با تکیه بر غیرت بازیکنان خود می توانیم برنده از زمین مسابقه خارج شویم. مدیر عامل پگاه گیلان گفت: از نتایج کسب شده پگاه تا الان راضی هستم. ما در همه بازیها از حریفان سر و جلو بوده اما با بدشانسی مواجه شده ایم. امیدوارم کمی بدشانسی از ما دور شده و مثل سایر تیمها خوش شانس شویم. وی اظهار داشت: مقابل پرسپولیس به یک امتیاز قانع نیستیم. بازیکنان خوبی داریم که می توانند نتیجه هر بازی را تغییر دهند.  شاد افزود: پرسپولیس قبل از دربی به مصاف ما می آید. بازیکنان این تیم می خواهند مقابل پگاه جایگاه خود را در دربی تثیبت کنند و خود را به کادر فنی نشان دهند. آنها مطمئنا ما را تحت فشار می گذارند ولی شک نکنید قدرت شکست پرسپولیس را داریم و این کار را قبل از دربی انجام می دهیم.

  

 

يکشنبه هفتم 7 1387
X