صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
پیوند هاآرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 129016
تعداد نوشته ها : 305
تعداد نظرات : 24
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
سرمربی استقلال اهواز معتقد است این تیم برای کسب مقام ششمی لیگ برتر به یک هافبک و مهاجم احتیاج دارد.اکبر میثاقیان در مصاحبه با خبرنگار ورزشی پانا به شکست مقابل سایپا اشاره کرد و گفت: بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و سرتر از حریف بودیم اما به آنچه حق ما بود نرسیدیم.  وی افزود: همه می بینند که نسبت به اول چقدر پیشرفت داشته ایم، با استفاده از فاکتور روحیه بیرون از خانه هم برای کسب پیروزی به میدان می رویم و هیچ هراسی از حریفان نداریم. سرمربی تیم استقلال اهواز تصریح کرد: بازیکنانم شجاع، جسور و با انگیزه برای کسب موفقیت تلاش می کنند و برای رسیدن به این عوامل من، مدیریت و خود بازیکنان همت کرده اند. همیشه تیم های تحت اختیار من شجاعت داشته اند. میثاقیان گفت: به طور قطع ما برای کسب جایگاه ششمی تلاش می کنیم و یقین دارم با جذب یک هافبک و مهاجم به هدف خود می رسیم اما هنوز مانده ام با چه بازیکنانی باید این دو پست را تقویت کنم. وی خاطرنشان کرد: دو ماهی است که دنبال این 2 مهره هستم. شاید بازیکنان مورد نظر ما کسانی هستند که بیرون نشسته اند یا بازیکنانی که با باشگاه خود مشکل دارند، باشند. در غیر این صورت به دنبال خارجی ها می رویم. سرمربی تیم استقلال اهواز در رابطه با حضور پسر خود در تمرینات استقلال اهواز افزود: پسرم استعداد فوق العاده ای دارد و دوست داشتنی و مهربان است به طوری که در اولین روز حضور خود در تمرینات ما با همگی رفیق شد چرا که مثل بعضی ها غیر قابل تحمل نیست. وی در شرایط سنی امید است و برای ما بازی نخواهد کرد. در راه آهن خوب کار می کرد اما به دلیل مشکل سربازی و دانشگاه نتوانست ادامه دهد و تنها با ما تمرین می کند. میثاقیان با رد شایعه اختلاف با شفیعی زاده ها بر سر مشکلات مالی گفت: مدیریت تکمیل کننده و حمایت کننده مجموعه کادر فنی و تیم است. هیچ گاه با آنها مشکلی نداشتم و آنان تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم انجام داده اند. وی افزود: اگر مشکل داشتیم اصلا آنها مرا به این تیم نمی آوردند. در هر باشگاهی مشکلات مالی وجود دارد ولی هیچ گاه در هیچ باشگاهی حرفی از این مشکلات نگفته ام. حتی یک بار نشده برعلیه مدیریت حرفی بزنم پس چطور می شود با آنها اختلاف پیدا کنم. سرمربی استقلال اهواز گفت: خیلی ها چشم دیدن موفقیت های مرا ندارند و با ایجاد حاشیه سعی در تخریب و ایجاد اختلاف در استقلال اهواز را دار   

 

دوشنبه بیستم 8 1387
علی انصاریان ، مدافع جدید استقلال اهواز از بازی این هفته این تیم مقابل پیکان می تواند بازی کند.به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پانا، انصاریان که فصل پیش در استیل آذین توپ می زد هفته گذشته به استقلال اهواز پیوست و با توجه به اینکه بازیکن آزاد بود از این هفته می تواند به کمک خط دفاعی تیم اکبر میثاقیان بیاید.با توجه به دوری انصاریان از تمرینات و آماده نبودن وی بعید است او این هفته بازیکن فیکس استقلال اهواز باشد.استقلال اهواز فردا میزبان پیکان تهران است.

 

يکشنبه هفتم 7 1387
سرپرست تیم فوتبال استقلال اهواز گفت: قبل از حضور اکبر میثاقیان آمادگی بازیکنان ما زیر صفر بود.روشنایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پانا اظهار داشت: بعد از شکست سخت مقابل استقلال تهران آماده بازی با پیکان هستیم. می خواهیم در 2 بازی متوالی خانگی 6 امتیاز را کسب کنیم و وضعیت خود را در جدول بهبود بخشیم. وی افزود: درست است باخت بدی دادیم اما دنیا که به آخر نرسیده است. باید در دیدارهای بعدی جبران کنیم. روشنایی گفت: هر شکستی پیروزی به دنبال دارد و ما با باخت به استقلال تهران نابود نشدیم. سرپرست استقلال اهواز تصریح کرد: تلاش زیادی برای بهبود روحیه بازیکنان خود انجام داده ایم. وی تصریح کرد: میثاقیان زمان کمی در اختیار داشته است و باید به او فرصت داد تا بازیکنان را آماده کند . ما قبل از حضور وی در آمادگی زیر صفر بودیم. روشنایی افزود: واقعیت این است که با کمبود بازیکن روبه رو بودیم که با جذب چند بازیکنان سعی کرده ایم وضعیت بهتری پیدا کنیم. سرپرست استقلال اهواز در مورد جدایی میلاد میداوودی گفت: حضور میلاد در الاهلی امارات با توجه به توافق شفیع زاده با مسئولین این باشگاه بود. روشنایی در خصوص حضور علی انصاریان در استقلال اهواز نیز گفت: با حضور وی هیچ مشکل حاشیه ای نخواهیم داشت. علی خودش بازیکن حاشیه ای نیست. مخصوصا اینجا اکثرا استقلالی هستند و مشکلی به وجود نخواهد آمد.

 

يکشنبه هفتم 7 1387
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: دلیلی برای استعفایم بعد از برکناری فتح الله زاده نمی بینم.در ادامه گفت و گوی اختصاصی خبرنگار ورزشی خبرگزاری پانا با امیر قلعه نویی می آید:چه طور شد استقلال اهواز را 6 تایی کردید؟ما در بازی های قبلی همینطور بازی می کردیم اما توپ هایمان ما داخل گل نمی رفت. البته یک سری نقص های تاکتیکی داشتیم که رفع شد. مثلا سرعت انتقال توپ در هافبک و ساختار دفاعی تیم منظم شده بود. در بازی با صبا هم 8 موقعیت گل داشتیم که استفاده نکردیم . استقلال هنوز بیش از این جا دارد تا توانایی خود را نشان دهد. استقلال اهواز را چطور دیدید؟ آنها تیم خوبی هستند که با مربی با دانش، باهوش و فهیمی چون میثاقیان دارند. میثاقیان 11 بازیکن از دست داده و فرصت کمی برای کار داشته است. فکر می کنم از قدرت ما بود که نتوانستند خودی نشان دهند. مگر این تیم ابومسلمی را نبرد که به ذوب آهن 4 گل زد؟ مطمئن باشید که آنها در بازی های آینده بهتر خواهند شد. شایعه شده که استقلال اهواز با شما تبانی کرده بود. نظر شما چیست؟به هیچ عنوان این حرفها را قبول ندارم. استقلال یک سری دشمن ها دارد که اگر ببازی حمله می کنند، ببری هم شایعه این چنینی می سازند. عده ای به دنبال این هستند که برای ما حاشیه درست کنند. همین استقلال اهواز ما را شکست داد و قهرمانی را از دست دادیم. از عملکرد استقلال راضی هستید؟خوشبختانه عملکرد تیمی و فردی ما خیلی خوب بود و از بازیکنانم رضایت دارم. ما به این پیروزی نیاز داشتیم و امیدوارم همین روند در بازی های بعد هم ادامه یابد. چرا در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی شرکت نکردید؟ به هرحال ما یک گروه هستیم. مرفاوی را فرستادم که صحبت کند. بعضی مواقع مرفاوی به جای من به کنفرانس می رود و هیچ مشکلی هم نیست. از خوشحالی بعد از گل بیگ زاده ناراحت شدید؟چیز خاصی نبود. قبل از بازی به او گفته بودم که گل می زنی و او آن حرکت را کرد. درست است که بعد از برکناری فتح الله زاده قصد استعفا داشتید و دارید؟ قبل از بازی خود حاجی 2 بار به من زنگ زد و گفت "با قدرت به کارت ادامه بده. تیم را ما بستیم و باید موفق شود". خودم هم معتقدم دلیلی ندارد استعفا کنم. چه شناختی از مدیر عامل جدید استقبال دارید؟ وی مدیری لایق در ورزش کشور است. من چندسالی است رابطه تنگاتنگی از راه دور با واعظ آشتیانی دارم. مدیرعامل جدید در استقلال موفق می شود؟ دو روزه که نمی شود عملکرد یک مدیر را ارزیابی کرد. باید ببینیم که چه برنامه ای برای باشگاه دارد. قضیه حضور مرزبان در استقلال چه شد؟ هنوز مشخص نیست و اتفاقی هم نیفتاده است و باید ببینیم چه می شود.

 

يکشنبه هفتم 7 1387
X