حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به مشارکت بی سابقه و عزتمندانه مردم ایران در انتخابات اخیر کشور، انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری را یک اعجاز الهی دانستند.

 به گزارش خبرگزاری مهر، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در خجسته سالروز میلاد بانوی برگزیده دو عالم حضرت صدیقه طاهره (سلام الله علیها) و فرزند پرافتخارش امام خمینی(ره)، انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری را یک اعجاز الهی دانستند و با اشاره به مشارکت بی سابقه و عزتمندانه مردم در این انتخابات خاطرنشان کردند: ملت بیدار، با بصیرت و هوشیار ایران در این حماسه بزرگ، نشان دادند به گفتمان، راه و ارزش های پایه گذاری شده امام خمینی(ره) همچنان دلبسته است و سعادت و پیشرفت خود را در این راه می جوید.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به حماسه بزرگ ملت ایران در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، این انتخابات را بسیار خوب و مبارک دانستند و تصریح کردند: ملت ایران اسلامی با حضور گسترده و پرشور خود در این انتخابات ثابت کرد که به عزت ملی اهمیت می دهد و ایستادگی در مقابل زورگویان و زیاده خواهان و پایداری برای احقاق حق را جزو ارزش های اساسی و افتخار خود می داند و این را با این انتخابی که انجام گرفت، نشان داد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی به تلاش دشمنان این کشور با راه اندازی جنگ روانی وتبلیغات وسیع آنان در رسانه های بیگانه برای دلسرد کرد مردم از حضور در انتخابات اشاره کردند و افزودند: حقیقتاً یک دست اعجاز آفرین الهی پشت این انتخابات بود چرا که نتیجه آن، ده میلیون رای بیشتر در مقایسه با بالاترین رقم مشارکت مردم در انتخابات 30ساله است.

در این دیدار که جمعی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت از سراسر کشور حضور داشتند، رهبر انقلاب اسلامی، حضرت زهرا(سلام الله علیها) را منشا خیرات و سرچشمه برکات، و روز ولادت آن بانوی عظیم الشان را «بسیار با اهمیت و بزرگ» دانستند و افزودند: روز ولادت صدیقه طاهره (سلام الله علیها)، عید ولادت ولایت است چرا که فرزندان آن بزرگورا، یعنی امامان هدایت و رهبران امت در واقع ثمرات این شجره طیبه اند.

حضرت آیت الله خامنه ای با تاکید بر تقویت خط اتحاد شیعه و سنی و با اشاره به سفارش امام خمینی (ره) بر وحدت و برادری در دنیای اسلام خاطرنشان کردند: امام بزرگوار بسیار حکیم بود و می دانست دشمن به خصوص انگلیسی ها قصد دارند با استفاده از نقاط اختلاف شیعه و سنی، پیکره جهان اسلام را از هم جدا کنند و به جان هم بیاندازند.

رهبر معظم انقلاب افزودند: نگاه به پرچمی که امروز جمهوری اسلامی به نام عقیده دینی وعزت اسلامی بر افراشته است، قلب هر مسلمانی را به تپش می آندازد و تمام مسلمانان به آن افتخار می کنند.

منبع:خبرگزاری مهر


X