دسته
تماس با نویسندگان
آدرس های دیگر
دوستان مامطیر
امکانات مامطیر
نظرسنجی‌مامطیر
درج مطالب شما
برترین مطالب
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 271626
تعداد نوشته ها : 221
تعداد نظرات : 218
Rss
طراح قالب
وحيد اسدي
 

در تیر ماه ماه تابستان سال 87 گروه مامطیر تصمیم به تاسیس وبلاگ مامطیر در سایت تبیان گرفت. وبلاگی که موضوع آن واضح است و همگی از آن مطلع‌اید. اما با این تفاوت که هدف این گروه آن بود که تحولی در زمینه‌ی وبلاگ نویسی ایجاد کند. ما می‌خواستیم بهترین باشیم. بهترین برای کاربران خود.برای کاربرانی که برای ما ارزش قائل می‌شوند و اوقاتی خود را با ما سپری میکنند. هدف ما از ایجاد چنین وبلاگی ارائه مطالب کاملا کاربردی با بیانی متفاوت بود تا کاربر هنگام ورود به این وبلاگ و مطالعه مطالب ، حس کند که هم‌اکنون در یک وبلاگ متفاوت است.

این کار ساده ای نبود اما همیشه نظرات شما باعث دلگرمی ما بوده و امیدوار بوده ایم که بتوانیم جواب این همه ابراز لطف را بدهیم.

گروه مامطیر در ابتدا تنها قصد ارائه ترفندها و مطالب کاربردی را در حوزه ی PC داشت. اما با مشاهده حجم انبوه و گسترده نظرات که اکثریت آنها به پرسش از گروه مامطیر در هر رابطه‌ای مربوط میشد اقدام به طرحی با نام پاسخ نظرات کاربران کردیم و تلاش کردیم بتوانیم در حد توان خود به آنها پاسخ دهیم انشاا... که از این مهم بر آمده باشیم.

بعدتر با این دیدگاه که شاید با این تعداد بازدید (البته قبل از وقفه طولانی مدت) بتوان یک نظر سنجی موفق را در وبلاگ داشت اقدام به تاسیس بخش نظر سنجی کردیم و قصد داشتیم تا سوالات نظر سنجی ما در رابطه با PC باشد. چندی پیش نتیجه اولین شماره نظر سنجی را ارائه کردیم که البته از نظر آماری اصلا خوب نبود اما چون گروه قصد بر صادق بودن با کاربر را داشت نظرات را بدون هیچ واهمه‌ای در وبلاگ قرار داد. اما امیدواریم تا در آینده میزان شرکت شما عزیزان در وبلاگ مامطیر افزایش یابد تا ما هم بتوانیم نظرسنجی‌های دیگری بگذاریم و صد البته نتایج آنها معتبر تر باشد. انشاا...

اما هم اکنون با گذشت یک سال بد نیست اطلاعات و ویژگی‌های جالبی را در رابطه با وبلاگ و گروه مامطیر در اختیار شما قرار دهیم امیدواریم خوشتان بیاید:

1- این گروه از دو برادر 18 و 17 ساله تشکیل شده است.

2- برادر بزرگتر : حسین هدایتی نسب (Knight) و برادر کوچکتر محسن هدایتی نسب (Momtaz)

3- نام مامطیر را از نام شهرستان محل زندگی خود که بابل است انتخاب کردیم.

4- وقفه طولانی این گروه از شهریور سال 1387 تا تیر ماه 1388 دو دلیل داشت:1- کنکور حسین 2- خرابی سیستم رایانه ای گروه

5- فعالترین کاربر وبلاگ مامطیر تا به حال آقا سجاد بوده که به ما هم خیلی لطف داشته

6- پر دیدگاه ترین پست وبلاگ (بجز نظر سنجی) مربوط است به: مامطیر رفت ...! (اما برمی گردد ...)

7- اولین پست این وبلاگ  (ابتدا آشنایی با مامطیر) در تاریخ و ساعت :   چهارشنبه 1387/6/6 -19:36 نوشته شد.

 

راستی نمی‌خواین تولد مامطیر رو به ما دوتا داداش‌ها تبریک بگین؟؟!!


جمعه ششم 6 1388
X