معرفی وبلاگ
وبلاگ حکیم عباس بطور رایگان خدمات (طب گیاهی - سنتی ایران) را با تکنیک پیشرفته جهت مشخص کردن خلط غالب مزاجها و نسخه برای پاک کردن خلط غالب مثال دموی ( پرخونی ) و بلغمی و صفراوی و سوداوی و راه درمان اکثر بیماریها و برخی از بیماری های که امروزه در علم پزشکی داروی برایش یافت نشده یا اگر هم هست به صورت مسکن پیشنهاد می شود را در هر دو علوم یعنی شیمیایی و گیاهی ارائه می کند و معمولاً داروی گیاهی پیشنهاد میدهد. و هم وطن نان عزیزم می توانند از این فرصت بهره کافی را ببرند. در اینجا از پزشکان متخصص و متعهد در هر زمینه ای که تخصص دارند و علاقه به خدمات رایگان هستند دعوت به همکاری می شوند.
صفحه ها
دسته
فهرست مطالب
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 459784
تعداد نوشته ها : 60
تعداد نظرات : 18

Skype online

My status

Skype Add:abbasghafari

Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

توجه:سایت جدید حکیم عباس با تصاویر بیماری ها و...راه اندازی شد

براى حفظ و نگهدارى قلب باید از بوها و استنشاق روایح غیرمطبوع و خوردنغذاهاى سودازا و افکار متشنج و خیالات واهى بپرهیزند. و از استرس وهیجان و نگرانیهاى شدید و نیز از غم و اندوه و عوامل وحشت زا که همگى موجبتند شدن ضربان قلب و فشارهاى روحى که باعث درد و سوزش جلوقلب است دورى گزینند و آرامش خاطر را فراهم نمایند براى تقویت قلب بوئیدنروایح مطبوع چون عنبر، مشگ و سیب و گلاب مؤثر است .

نسخه :

این نسخه تقویت کننده نیروى قلبى است
عنبر 5 گرم
مصطکى 10 گرم
عود 5 گرم

در آب طلا و عسل حل کرده روزى سه قاشق مرباخورى میل نمایند.


اگر به این فرمول یاقوت و مروارید از هر کدام یک گرم و نبات 10 گرم اضافه نمایند بهتر است ، ناگفته نماند که بیشتر بیماریهاى قلبىدر تعقیب ابتلاء به بیماریهائى چون روماتیسم مفصلى و گلودردهاى شدید، بیماریهاى مزمن ریه و عفونت هاى کلیوى و غیره به وجود میآید.
در طپش و خفقان قلبى که بیشتر در تعقیب هیجانات ، شکنجه هاى شدید روحى ،غصه فکر زیاد توقف در هواى بسیار گرم مانند حمام و تشنه ماندنبه مدت زیاد در هواى گرم به وجود مى آید، سکنجبین و گلاب و یا شربت لیموشربت نارنج ، شربت سیب ، شربتسنبل ، مرباى سیب ، مرباى به مفید واقع مى شود.


شربت گاوزبان ، شربت بادرنجویه ، شربت عود، که با مشک و زعفران یاسنبل و عنبر و گل سرخ تواءم باشد نافع است (شربت مقوى قلب : شربت سیب با عرقگل گاوزبان یا گل گاوزبان ، درونج ، زرنباد را برابر انتخاب کرده نرم سائیده در شربت یا کمپوت سیبحل کرده روزانه میل نمایند) شربت قرنفل ، عرق بیدمشگ و گلابى همگى مفرح قلب هستند.
و نسخه های دیگر که پس از مشخص شدن مزاج بیمار ارائه خواهد شد.

مثل نسخه های: مقوى قلب،  مفرح اعظم،  مفرح خنک،  مفرح گرم،  مفرح قلب

 

توجه:سایت جدید حکیم عباس با تصاویر بیماری ها و...راه اندازی شد  


دسته ها :
X