معرفی وبلاگ
وبلاگ حکیم عباس بطور رایگان خدمات (طب گیاهی - سنتی ایران) را با تکنیک پیشرفته جهت مشخص کردن خلط غالب مزاجها و نسخه برای پاک کردن خلط غالب مثال دموی ( پرخونی ) و بلغمی و صفراوی و سوداوی و راه درمان اکثر بیماریها و برخی از بیماری های که امروزه در علم پزشکی داروی برایش یافت نشده یا اگر هم هست به صورت مسکن پیشنهاد می شود را در هر دو علوم یعنی شیمیایی و گیاهی ارائه می کند و معمولاً داروی گیاهی پیشنهاد میدهد. و هم وطن نان عزیزم می توانند از این فرصت بهره کافی را ببرند. در اینجا از پزشکان متخصص و متعهد در هر زمینه ای که تخصص دارند و علاقه به خدمات رایگان هستند دعوت به همکاری می شوند.
صفحه ها
دسته
فهرست مطالب
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 459768
تعداد نوشته ها : 60
تعداد نظرات : 18

Skype online

My status

Skype Add:abbasghafari

Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

توجه:سايت جديد حكيم عباس با تصاوير بيماري ها و...راه اندازي شد  

تشنج يا تحريكات عضلاني

 تحريكات عضلاني به صورت كشيدگي عضو مثل كشيده شدن دست و پا و كرامپ پا و سفت شدن عضلات ظاهر مي شود و بسيار دردناك است. اين تحريكات دردناك به علت تحريك عصب متصل به عضله مي باشد اين تشنجات دردناك گاهي به صورت تيك ظاهر مي شود مثل تحريك عصب تري ژومو و يا تيكهاي دردناك عضلاني ديگ در تشنجات عضلاني بايد متوجه بيماري كزاز بود كه فوري بايستي به طبيب مراجعه و تحت درمان قرار گيرند.


تشنجعضلانيدر مزاج بلغمي

دراينجابهعلتازديادموادبلغمي ( هاضمهاي ) درمسيراعصاببهوجودميآيدوعلائميازقبيلسنگينيبدنبخصوصدرموقعحركت،كشيدگيپوستبدن،پربودننبض،پررنگشدنادراروحالاتخوابآلودگيبرايبيماريپيداميشودواينحالاتبيشتردراثربهوجودآمدنرسوبات املاح يا مواد غير طبيعي در نسوج بدن است مثلا مثل رسوبات اسيداوريك در مفاصل و نسوج و غيره يا رسوبات ديگر در عروق مغزي و يا زياد شدن چربي خون كه علائمي چون سوزش سر و كف دست و غيره ايجاد مي نمايد.

 

تشنج در مزاج دموي ( پرخوني )

شربت سعد مؤثر است، خون گيري لازم و پاكسازي مزاج واجب است.

تشنج در صفراوي مزاج

سكنجبين، تمرهندي، آب انار مفيد است.

 

تشنج در مزاج سوداوي

مثل معالجه ازدياد سودا بايستي درمان شود.

 

و نسخه هاي ديگر خيلي مؤثر كه پس از پر كردن فرم مزاج سنج و شرح حال بيمار ارائه خواهد شد.اينجا را كليك كنيد

 

 

توجه:سايت جديد حكيم عباس با تصاوير بيماري ها و...راه اندازي شد  

 

 


دسته ها :
X