معرفی وبلاگ
وبلاگ حکیم عباس بطور رایگان خدمات (طب گیاهی - سنتی ایران) را با تکنیک پیشرفته جهت مشخص کردن خلط غالب مزاجها و نسخه برای پاک کردن خلط غالب مثال دموی ( پرخونی ) و بلغمی و صفراوی و سوداوی و راه درمان اکثر بیماریها و برخی از بیماری های که امروزه در علم پزشکی داروی برایش یافت نشده یا اگر هم هست به صورت مسکن پیشنهاد می شود را در هر دو علوم یعنی شیمیایی و گیاهی ارائه می کند و معمولاً داروی گیاهی پیشنهاد میدهد. و هم وطن نان عزیزم می توانند از این فرصت بهره کافی را ببرند. در اینجا از پزشکان متخصص و متعهد در هر زمینه ای که تخصص دارند و علاقه به خدمات رایگان هستند دعوت به همکاری می شوند.
صفحه ها
دسته
فهرست مطالب
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 459777
تعداد نوشته ها : 60
تعداد نظرات : 18

Skype online

My status

Skype Add:abbasghafari

Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

 توجه:سايت جديد حكيم عباس با تصاوير بيماري ها و...راه اندازي شد

فلج عصب صورت

درمان:

دربيني روغن گردو بچكانند و از جوشانده بابونه، آويشن، بودينه سر را بشويند روغن بابونه يا آويشن يا پودينه بر پشت و سر و گردن و شقيقه و صورت بمالند يك ساعت به يك ساعت اين عمل را تكرار كنند تا حدود 10 بار در روز ( مكرر انجام دهند ) به مدت 7 روز اين عمل را تكرار كنند. روغن قسط،، روغن سداب، روغن گردو بر سر و گردن بمالند فلفل را برم سائيده به روغن آميخته به محل فلج ضماد نمايند مرتب ميخك بمكند و عوض آب شربت عسل نوشند عضلات پشت گردن را گرم نگاهدارند داروهاي مؤثر به صورت غرغره بيشتر به كار برند گل بنفشه را پخته به قسمت جلو سر ضماد نمايند ماءالاصول در سكنجبين عسل حل كرده و يا در گل قند عسلي حل كرده بدهند. دادن ايارج فيقرا مفيد است شستن سر با آويشن، سداب، عاقرقرحا، دانه اسفند، بابونه، مرزنجوش مغز ناخنك بسيار مؤثر است شستن صورت با جوشانده آويشن و بابونه يا جوشانده خردل و سركه مفيد و همچنان شستن سر را آنها مؤثر مي دانند.

وج را به صورت آدامس مرتباً در دهان بكار گيرند و بمكند، سندروس را جوشانده به صورت، بخور بكار برند سكبينج و جاوشير و مقل بويند و تا چهل روز نگذارد انفيه به كار نبرند.

معتقدند كه مرزنجوش 5/2 گرم سكبينج 1 گرم سائيده در يك قاشق روغن زيتون ريخته در بيني بچكانند در بهبودي بيماري خيلي مؤثر است.

تخم شنبليله، تخم كتان، روغن زيتون، پيه مرغ غير ماشيني، و مغز حرام گاو، جوزهندي، همه را نرم كوبيده در روغن حل كرده پشت گردن را چرب كنند.

و نسخه هاي ديگر خيلي مؤثر كه پس از پر كردن فرم مزاج سنج وشرح حال بيمار ارائه خواهد شد.اينجا را كليك كنيد

 

    توجه:سايت جديد حكيم عباس با تصاوير بيماري ها و...راه اندازي شد


دسته ها :
X