معرفی وبلاگ
وبلاگ حکیم عباس بطور رایگان خدمات (طب گیاهی - سنتی ایران) را با تکنیک پیشرفته جهت مشخص کردن خلط غالب مزاجها و نسخه برای پاک کردن خلط غالب مثال دموی ( پرخونی ) و بلغمی و صفراوی و سوداوی و راه درمان اکثر بیماریها و برخی از بیماری های که امروزه در علم پزشکی داروی برایش یافت نشده یا اگر هم هست به صورت مسکن پیشنهاد می شود را در هر دو علوم یعنی شیمیایی و گیاهی ارائه می کند و معمولاً داروی گیاهی پیشنهاد میدهد. و هم وطن نان عزیزم می توانند از این فرصت بهره کافی را ببرند. در اینجا از پزشکان متخصص و متعهد در هر زمینه ای که تخصص دارند و علاقه به خدمات رایگان هستند دعوت به همکاری می شوند.
صفحه ها
دسته
فهرست مطالب
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 459764
تعداد نوشته ها : 60
تعداد نظرات : 18

Skype online

My status

Skype Add:abbasghafari

Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

 توجه:سايت جديد حكيم عباس با تصاوير بيماري ها و...راه اندازي شد

فلج يا استرخاء

يعني حس و حركت عضوي ناقص شده از بين برود و گاهي حس برقرار و حركت زايل مي گردد.

اين بيماري بستگي به نوع گرفتاري عضو دارد كه يا مركزي است يا محيطي، مركزي مربوط با اعصاب مغز و محيطي مربوط به اعصاب نخاع شوكي است.

معتقدند كه اگر بيمار مايل است كه از فلج در امان باشد با شكم پر به خواب نرود. اگر فلج بر شخص بلغمي پيدا شد چهارده روز دواي قوي ندهند بعد از اين مدت از نسخه زير استفاده كنند.

راه درمان و نسخه:

عضو فلج را ميتوان در حمام آب جوشانده بابونه گل بومادران و يا پودينه قرار داده و با يك پارچه لطيف ماساژ دهند سپس روغن قسط يا شبت يا روغن سداب يا سياهدانه بر آن بمالند.

و نسخه هاي ديگر خيلي مؤثر كه پس از پر كردن فرم مزاج سنج و شرح حال بيمار ارائه خواهد شد.اينجا را كليك كنيد

اگر فلج دراندام تحتاني بوده و مربوط به ورم نخاع يا عامل فشار ديگر باشد كه باعث تورم نخاع گرديده، باشد نسخه زير مؤثر است در صورتي كه بيمار چاق و پر خون باشد قصد نمايد در ابتدا فوفل، صندل، آقاقيا، ماميئا را نرم كوبيده با آب تاجريزي بر محل درد و ورم ضماد نمايد. اگر ورم زياد باشد، آرد جو را در آب گيشنيز و روغن حل كرده ضماد نمايند يا بابونه برگ چغندر را كوبيده در روغن گل و موم آميخته ضماد كنند.

فلج در اثر ضربه و سقطه

اگر فلج بلافاصله پس از ايراد ضربه به وجود آمده باشد لاعلاج اما اگر به تدريج پيدا شده است مر، جاوشر، جندبيدستر، فرفيون را نرم كوبيده با روغن گل و موم آميخته به موضوع ضربه ضماد نمايند.

و نسخه هاي ديگر خيلي مؤثر كه پس از پر كردن فرم مزاج سنج و شرح حال بيمار ارائه خواهد شد.اينجا را كليك كنيد

از بين رفتن حس لمس

به علت منع ورود روح نفساني در اعصاب

اگر عامل بي حسي در مركز يعني جمجمه باشد حس و حركت همه تن زايل مي گردد، اگر عامل بي حسي در نخاع باشد بيماري به وجود آمده بستگي به محل ضايعه دارد كه در اينجا اندامهاي پائين بدن مثل پاها بي حس مي شوند ولي حس اندامهاي فوقاني سلامت باقي مي ماند. 

و نسخه هاي ديگر خيلي مؤثر كه پس از پر كردن فرم مزاج سنج و شرح حال بيمار ارائه خواهد شد.اينجا را كليك كنيد

 دسته ها :
X