معرفی وبلاگ
وبلاگ حکیم عباس بطور رایگان خدمات (طب گیاهی - سنتی ایران) را با تکنیک پیشرفته جهت مشخص کردن خلط غالب مزاجها و نسخه برای پاک کردن خلط غالب مثال دموی ( پرخونی ) و بلغمی و صفراوی و سوداوی و راه درمان اکثر بیماریها و برخی از بیماری های که امروزه در علم پزشکی داروی برایش یافت نشده یا اگر هم هست به صورت مسکن پیشنهاد می شود را در هر دو علوم یعنی شیمیایی و گیاهی ارائه می کند و معمولاً داروی گیاهی پیشنهاد میدهد. و هم وطن نان عزیزم می توانند از این فرصت بهره کافی را ببرند. در اینجا از پزشکان متخصص و متعهد در هر زمینه ای که تخصص دارند و علاقه به خدمات رایگان هستند دعوت به همکاری می شوند.
صفحه ها
دسته
فهرست مطالب
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 459776
تعداد نوشته ها : 60
تعداد نظرات : 18

Skype online

My status

Skype Add:abbasghafari

Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

نحوه انجام حجامت

 در این عمل ابتدا محل حجامت ( در پشت بدن و بین دو کتف ) کاملا ضد عفونی شده و سپس لیوان مخصوص حجامت که لیوانی پلاستیکی و دارای سوپاپ است به وسیله دستگاه ساکشن در موضع حجامت قرار می گیرد.

 سپس اطراف این موضع به وسیله لیوانی دیگر بادکش می شود . با این عملیات خون به سطح پوست امده و در محل حجامت زیر پوست جمع می شود و پوست در زیر لیوان کاملا قرمز و سر می شود .

 تا این مرحله حدود ۳ الی ۴ دقیقه زمان میبرد سپس لیوان از موضع حجامت برداشته شده و به وسیله تیغ مخصوص که استریل و یک بار مصرف است بر روی سطح ایجاد شده تعدادی خراشهای ریز و سطحی ایجاد می گردد .

سپس لیوان حجامت مجددا به وسیله دستگاه ساکشن در محل خود قرار می گیرد و خون گیری اغاز می شود .

 به وسیله حجامت بین ۴۰ تا ۷۰ سی سی خون از بدن خارج می گردد .

 در مقالات بعدی در مورد اثرات و فواید حجامت خواهم گفت . امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار گیرد .

( در ضمن آماده پاسخگویی به سوالات دوستان در مورد این موضوع می باشم )

 

                                     حمایت شما از سایت حکیم عباس فقط با یک کلیک  


دسته ها :
X