معرفی وبلاگ
روايت پرواز، روايت عروج آن ها كه هميشه هستند.* ( از اينكه به وبلاگ ما سر زدين ممنون، خوشحال ميشويم از نظرات شما استفاده كنيم. كپي برداري تنها با ذكر منبع مجاز است. به رب شهدا مي‌سپاريمتان.)
دسته
فیدها
دوستان غير تبياني
پايگاه هاي پاسخگويي
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 23957
تعداد نوشته ها : 49
تعداد نظرات : 7
___________________________
----------------------------------------- * حديث روز * ____________________________ * مهمترین خبرهای مذهبی * مسئولیت صحّت خبر به عهده سایتی است که در اول خبر درج شده است ____________________________
لوگوي ما
Rss
طراح قالب
GraphistThem241

به‌يادماندني‌ترين جمله حضرت آيت‌الله خامنه‌اي در سال ۱۳۹۰ از نظر كاربران سايت اينترنتي دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب انتخاب شد.


پايگاه اطلاع‌رساني KHAMENEI.IR در روزهاي پاياني اسفندماه ۹۰ براي دومين سال پياپي از كاربران خود خواست تا نظرشان را درباره‌ي مهمترين و به‌يادماندني‌ترين جمله رهبر انقلاب در سال از طريق پيامك و ارسال كامنت ابراز نمايند.
در پايانِ اين نظرسنجي كه تا روز ۱۴ فروردين ۹۱ ادامه داشت، جمله مربوط به «پشتيباني علني ايران از هرگونه مبارزه عليه اسرائيل» كه در نماز جمعه ۱۴ بهمن‌ماه سال گذشته ايراد شده بود به عنوان مهمترين و محبوب‌ترين جمله انتخاب شد.
همچنين جملات مربوط به «شرايط بدر و خيبر» و «پاسخ به تهديدهاي آمريكا» در جايگاه بعدي قرار گرفتند.

جدول ۱۰ جمله‌ي اول محبوب كاربران به شرح زير است:

جدول ۱۰ جمله‌ي اول محبوب كاربران به شرح زير است:

رتبه از نظر كاربران

جمله‌ي به‌يادماندني سال ۱۳۹۰

۱

من همين جا به اين مناسبت، اين جمله را عرض بكنم: حكام بحرين ادعا كردند كه ايران در قضاياى بحرين دخالت ميكند. اين دروغ است. نه، ما دخالت نميكنيم. ما آنجائى كه دخالت كنيم، صريح ميگوئيم. ما در قضاياى ضديت با اسرائيل دخالت كرديم؛ نتيجه‌اش هم پيروزى جنگ سى و سه روزه و پيروزى جنگ بيست و دو روزه بود. بعد از اين هم هر جا هر ملتى، هر گروهى با رژيم صهيونيستى مبارزه كند، مقابله كند، ما پشت سرش هستيم و كمكش ميكنيم و هيچ ابائى هم از گفتن اين حرف نداريم. اين حقيقت و واقعيت است. اما اينكه حالا حاكم جزيره‌ى بحرين بيايد بگويد ايران در قضاياى بحرين دخالت ميكند، نه، اين حرف درستى نيست؛ حرف خلاف واقعى است. ما اگر در بحرين دخالت ميكرديم، اوضاع در بحرين جور ديگرى ميشد!
۱۳۹۰/۱۱/۱۴خطبه‌هاي نماز جمعه تهران

۲

ما امروز در شرائط شِعب ابى‌طالب نيستيم؛ ما در شرائط بدر و خيبريم.
۱۳۹۰/۱۰/۱۹بيانات در ديدار مردم قم به مناسبت سالروز ۱۹ دي

۳

هم آمريكا بداند، هم دست‌نشاندگانش بدانند، هم سگ نگهبانش رژيم صهيونيستى در اين منطقه بداند؛ پاسخ ملت ايران به هرگونه تعرضى، هرگونه تجاوزى، بلكه هر گونه تهديدى، پاسخى خواهد بود كه از درون، آنها را از هم خواهد پاشيد و متلاشى خواهد كرد.
۱۳۹۰/۰۸/۱۹بيانات در دانشگاه افسرى امام على (عليه‌السّلام)

۴

ميليونها رسانه را به كار انداختند، براى اينكه مردم را دلسرد كنند. گاهى گفتند مردم در انتخابات (مجلس نهم) شركت نميكنند... در روز جمعه‌اى كه مى‌آيد، يك سيلى سخت‌تر به چهره‌ى استكبار خواهد زد.
۱۳۹۰/۱۲/۱۰بيانات در ديدار اقشار مردم و خانواده شهدا و ايثارگران

۵

 تاريخ بشريت، بر سر يك پيچ بزرگ تاريخى است. دوران جديدى در همه‌ى عالم دارد آغاز ميشود.
۱۳۹۰/۱۱/۱۰بيانات در ديدار شركت‌كنندگان در اجلاس جهاني «جوانان و بيدارى اسلامى»

۶

يك جمله هم راجع به اين تهديدهاى آمريكا عرض بكنيم. مرتباً تهديد ميكنند؛ تهديد به اين زبان: همه‌ى گزينه‌ها روى ميز است! يعنى حتّى گزينه‌ى جنگ. اين، تهديد به جنگ است با اين زبان. خب، اين تهديد به جنگ، به ضرر آمريكاست؛ خود جنگ، ده برابر به ضرر آمريكاست.
۱۳۹۰/۱۱/۱۴خطبه‌هاي نماز جمعه تهران

۷

 فلسطين، فلسطينِ «از نهر تا بحر» است، نه حتّى يك وجب كمتر.
۱۳۹۰/۰۷/۰۹ بيانات در كنفرانس حمايت از انتفاضه فلسطين‌

۸

حقيقتاً انتخابات، سيلى به چهره‌ى دشمنان اين ملت است... حساسيتش از دفعات قبل هم شايد بيشتر است؛ به خاطر اينكه تيرهاى موجود در تركش استكبار عليه شما مردم تمام شده. هرچه ميتوانستند، ضربه زدند.
۱۳۹۰/۱۲/۱۰بيانات در ديدار اقشار مردم و خانواده شهدا و ايثارگران

۹

اين سال را «سال جهاد اقتصادي» نامگذاري ميكنم و از مسئولان كشور، چه در دولت، چه در مجلس، چه در بخشهاي ديگري كه مربوط به مسائل اقتصادي ميشوند و همچنين از ملت عزيزمان انتظار دارم كه در عرصه‌ي اقتصادي با حركتِ جهادگونه كار كنند، مجاهدت كنند. حركت طبيعي كافي نيست؛ بايد در اين ميدان، حركت جهشي و مجاهدانه داشته باشيم.
۱۳۹۰/۱/۱  پبام نوروزي

۱۰

تا من زنده هستم، تا من مسئوليت دارم، به حول و قوه‌ى الهى نخواهم گذاشت اين حركت عظيم ملت به سوى آرمانها ذره‌اى منحرف شود.
۱۳۹۰/۰۲/۰۳بيانات در ديدار هزاران نفر از مردم استان فارس


در اين نظرسنجي بيش از ۱۹۰۰ پيامك و كامنت به سايت ارسال شد.

سال گذشته نيز مخاطبان سايت در نظرسنجي مشابهي، جمله «واكسينه‌شدن كشور در فتنه ۸۸» را به عنوان جمله‌ي به‌يادماندني سال ۱۳۸۹ انتخاب كردند: «فتنه‌ى سال ۸۸ كشور را واكسينه كرد؛ مردم را بر ضد ميكروبهاى سياسى و اجتماعى‌اى كه ميتواند اثر بگذارد، مجهز كرد؛ بصيرت مردم را بيشتر كرد. ديدار مردم قم ۲۸ مهرماه ۸۹»

 

پايگاه اطلاع‌رساني دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمي سيدعلي خامنه‌اي (مد‌ظله‌العالي)

دسته ها : كلام نور
شنبه 19 1 1391
X