معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 729166
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

نصرتي: هيچ شانسي براي سهميه آسيا نداريم

غلامي هم مدام با آرنج مرا مي‌زد. او محكم بازي مي‌كرد و من هم محكم بودم. نمي‌توانستم بگويم قربان شكلت بيا و به ما گل بزن


 

محمد نصرتي مدافع مياني پرسپوليس درباره اخراجش از سوي داور مي‌گويد: «فاصله توپ تا دروازه زياد بود، شايد اگر به دروازه نزديك‌تر بود اخراج درست بود اما به نظر من داور بايد كارت زرد مي‌داد ضمن اينكه قبل از آن صحنه روي علي عسگري خطا شده بود و من به همين خاطر يك لحظه ايستادم و مهاجم حريف را گرفتم.»
نصرتي از اين شكست بدجوري ناراحت است چرا كه موقعيت تيمش در جدول بهتر نشده و حالا شانس كسب سهميه خيلي پايين آمده.

بازي چطور بود؟
اصلا بازي خوبي نبود. نمي‌دانم آماده نبودن تيم ما به خاطر خستگي بود يا عدم تمركز. هر چه بود تيم ما اصلا روز خوبي نداشت و نتوانستيم مثل بازي‌هاي آسيايي قدرتمند ظاهر شويم.


چرا؟
شايد حريف را كمي دست كم گرفته بوديم. هرچه بود حتي وقتي جلو هم افتاديم، بازي ما راضي كننده نبود البته فكر مي‌كنم كريمي در صحنه پنالتي زيركي به خرج داد و پنالتي گرفت. بازيكن داماش هم او را زد ولي اگر خودش را نمي‌انداخت داور اعلام خطا نمي‌كرد با اين وجود به نظر من بازي بايد مساوي مي‌شد.
دليل شكستتان بي‌انگيزگي بود يا مسائل ديگر؟
ما اصلا نتوانستيم نيمي از تواني كه در آسيا بازي مي‌كنيم را در اين بازي به نمايش بگذاريم. ما انگيزه هم داشتيم چرا كه اگر مي‌برديم از رده هشتم 2 پله صعود مي‌كرديم و در بازي‌هاي بعدي شانس اين را داشتيم تا سهميه بگيريم. ما بايد مي‌برديم ولي اصلا خوب بازي نكرديم.
داماش را چطور ديدي؟
داماشي‌ها انگيزه زيادي داشتند تا ما را شكست دهند. انگيزه ما را آنها داشتند در حالي كه ما بايد اين انگيزه را براي برد مي‌داشتيم. اگر آنها در همه بازي‌ها اينطور بودند، بايد الان در بالاي جدول بودند البته گل اول آنها هم آفسايد بود و كلا موقعيتي نداشتند. تنها از روي ضد حمله يكي دو فرصت نصف و نيمه به دست آوردند.
به نظر تو بازيكنان پرسپوليس در اين بازي كم‌كاري كردند؟
كم كاري نكرديم ولي كم دويديم البته در دفاع نمي‌شود كم دويد چون راحت مهاجمان تك به تك مي‌شوند. آنچه مسلم بود فشردگي بازي‌ها تيم ما را خسته كرده و اين وضعيت براي تيم‌هاي سپاهان و استقلال هم هست.
درباره قضاوت رفيعي چه نظري داري؟
داور بازي خيلي ضعيف بود. وقتي اخراج شدم رفتم اتاق كنترل دوپينگ و نشنيدم تماشاگران چه گفتند ولي حتما قضاوت اين داور باعث شده تماشاگران عصبي شوند. اگر داور قوي بود اين بازي را اداره مي‌كرد. سوت‌هاي رفيعي از همان اول بازي حرف و حديث دار بود و همه را عصبي كرده بود.
فكر مي‌كني باز هم مي‌توانيد به سهميه آسيايي اميدوار باشيد؟
نه ما براي كسب سهميه آسيا شانسي نداريم و تنها شانس ما به اندازه «كور سو» است. بايد معجزه‌اي رخ دهد تا سهميه بگيريم با اين حال تنها از الان بايد انگيزه و تمركز ما روي ليگ آسيا باشد.
فكر مي‌كني اخراجت در دقيقه 85 درست بود؟
اصلا، قبل از اينكه اخراج شوم، روي علي عسگري خطا شد ولي داور نمي‌دانم كجا را نگاه مي‌كرد.
تازه مرا هم مي‌توانست اخراج نكند چون به توپ مي‌رسيدم. با اين حال بازي با سپاهان را از دست دادم و اين هم از بدشانسي‌ام بود البته بازي امسال با داماش بدشانسي آوردم ولي آن را نحس نمي‌دانم. آنقدر ناراحتم كه حد و حساب ندارد. ديشب (يكشنبه شب) به‌خاطر سر دردي كه داشتم اصلا نتوانستم خوب بخوابم ضمن اينكه سرما خورده‌ام و صدايم گرفته است.
محمد غلامي مي‌گفت نصرتي در طول بازي مدام روي او خطا مي‌كرده.
اتفاقا غلامي هم مدام با آرنج مرا مي‌زد. او محكم بازي مي‌كرد و من هم محكم بودم. نمي‌توانستم بگويم قربان شكلت بيا و به ما گل بزن.

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و سوم 1 1391 10:23 صبح
X