معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 729344
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

پيروزي پرگل بارسلونا برابر ختافه در نوكمپ

بارسلونا توانست با پيروزي چهار بر صفر در نوكمپ مقابل ختافه موقتا به فاصله يك‌امتيازي رئال مادريد برسد و انتقام سختي از تيم مادريدي بگيرد كه در بازي رفت بارسا را برده بود.


 

نمايش بارسا در اين بازي فوق‌العاده بود و هرچند ختافه تلاش كرد به ويژه در نيمه دوم فضا را ببندد، اما نتوانست زير بار فشار حملات بارسا دوام بياورد.
 
پپ گوارديولا تركيبي تهاجمي را به ميدان فرستاده بود. آندرس اينيستا در دقيقه 12 با ضربه‌اي كه زد ميگل مويا را به واكنش واداشت، اما دروازه‌بان ختافه دو دقيقه بعد نتوانست مقابل ضربه الكسيس سانچس كاري بكند.
مسي توپ را به الكسيس سپرد، و او از گوشه محوطه جريمه توپ را به گوشه بالاي دروازه زد.
 
بارسلونا به حملات پياپي خود ادامه داد ولي نمي‌توانست به گل دوم برسد. پدرو، مسي و چابي در دقايق پس از گل سه موقعيت خوب داشتند اما آنها را از دست دادند.
 
در يكي از اين حملات، مسي توپ را با پاسي دقيق به چابي سپرد و او هم توپ را تلاش كرد از بالاي سر مويا وارد دروازه كند اما كاتا دياس توپ را از روي خط برگرداند و مسي نتوانست در برگشت ضربه‌اي بزند.
 
سانچس در دقيقه 35 فرصتي عالي براي زدن گل دوم داشت. سانتر ديدني ايساك كوئنكا تنها به يك ضربه نياز داشت تا به گل تبديل شود اما الكسيس توپ را به كنار دروازه زد.
 
سرانجام در دقيقه 44 بود كه گل دوم از راه رسيد. مسي با اينيستا يك و دويي ديدني انجام داد و با پاس پشت پاي اينيستا بود كه مسي از فاصله 14 متري با شوتي ويرانگر توپ را به گوشه بالاي دروازه كوبيد.
 
بارسلونا در نيمه دوم هم فوق‌العاده ظاهر شد. البته ختافه در دقيقه 60 موقعيت خوبي يافت؛ ضربه سر بد سرخيو بوسكتس به دياس رسيد و ضربه جاه‌طلبانه او كه شيب لازم را نداشت به تير دروازه برخورد كرد.
 
بارسلونا در دقيقه 73 گل سوم را هم زد. كوئنكا كه در سمت راست بازي مي‌كرد گريخت و هرچند استپ توپ او خوب نبود، اما سانترش عالي بود و اين توپ را سانچس با ضربه سر به گل دوم خود و گل سوم تيمش تبديل كرد.
 
دو دقيقه بعد بود كه بارسا باز هم به گل رسيد؛ اين بار هم با ضربه سر، كه اين اتفاقي نادر براي اين تيم به شمار مي‌رود. روي كوئنكا خطا شد، مسي از سمت راست توپ را ارسال كرد و پدرو در حالي كه تقريبا پشت به دروازه بود سومين گل فصل خود را با ضربه سري زيبا به ثمر رساند.
 
اكنون بارسلونا با 78 امتياز دوم است اما فاصله را با رئال مادريد به تنها يك امتياز كاهش داده. مردان ژوزه مورينيو مي‌توانند با پيروزي در ورزشگاه اتلتيكو مادريد فاصله را به چهار امتياز برگردانند.
 
ختافه هم با 42 امتياز فعلا دهم است.

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و سوم 1 1391 10:21 صبح
X